Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

fargo88

#6850024 Napisano: 17.03.2022 07:30:46
edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień.

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.
emotka
BTW.
Przesyłka oczywiście nadal "w transporcie".

Edzia21 jak zakończyła się twoja historia z tym nieudolnym tworem jakim jest pp? Moja przesyłka też w ciągłym transporcie, a avanti się upomina...
0 0

adamo86

#6850038 Napisano: 17.03.2022 09:07:06
fargo88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień.

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.emotka
BTW.
Przesyłka oczywiście nadal "w transporcie".

Edzia21 jak zakończyła się twoja historia z tym nieudolnym tworem jakim jest pp? Moja przesyłka też w ciągłym transporcie, a avanti się upomina...

Polecam zadzwonić na infolinię PP, tam podadzą numer do oddziału który powinien doręczyć. Następnie dzwoń do oddziału i niech szukają.
Tak zrobiłem z moją do Łodzi dzień przed terminem i następnego dnia już była doręczona.
0 0

edzia21

#6850073 Napisano: 17.03.2022 12:07:56
adamo86 napisał(a):

fargo88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień.

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.emotka BTW.
Przesyłka oczywiście nadal "w transporcie".

Edzia21 jak zakończyła się twoja historia z tym nieudolnym tworem jakim jest pp? Moja przesyłka też w ciągłym transporcie, a avanti się upomina...

Polecam zadzwonić na infolinię PP, tam podadzą numer do oddziału który powinien doręczyć. Następnie dzwoń do oddziału i niech szukają.
Tak zrobiłem z moją do Łodzi dzień przed terminem i następnego dnia już była doręczona.

Po kilkudziesięciu telefonach, a to do centrali, a to do punktu dostarczenia (też Łódź) przesyłka została odnaleziona po prawie 2 tygodniach - polecony priorytet. Do tego dostałam "ochrzan", że jestem bezczelnym babskiem wszak upominam się o dostarczenie poleconego priorytetu W TERMINIE, a oni nie mają ludzi do pracy i "czego ja w ogóle chcę". emotka

Złożyłam reklamację...przyznali mi 2 zł rekompensaty emotka

kocurro21

#6850075 Napisano: 17.03.2022 12:11:40
edzia21 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fargo88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

edzia21 skoro taka cenna nagroda, to dlaczego nie wysłałaś kurierem? Koszt niewiele większy, a większe prawdopodobieństwo, że dotrze na drugi dzień.

Gdybym mogła cofnąć czas - wysłałabym kurierem. Przesłanka była taka, że nie miałam czasu siedzieć w domu i czekać aż kurier przyjedzie po kopertę...po drodze wstąpiłam na pocztę. Dodam również, że już 10 lat "konkursowania" za mną, więc tych listów też sporo wyszło - NIGDY ŻADEN nie zaginął.emotka BTW.Przesyłka oczywiście nadal "w transporcie".

Edzia21 jak zakończyła się twoja historia z tym nieudolnym tworem jakim jest pp? Moja przesyłka też w ciągłym transporcie, a avanti się upomina...

Polecam zadzwonić na infolinię PP, tam podadzą numer do oddziału który powinien doręczyć. Następnie dzwoń do oddziału i niech szukają.
Tak zrobiłem z moją do Łodzi dzień przed terminem i następnego dnia już była doręczona.

Po kilkudziesięciu telefonach, a to do centrali, a to do punktu dostarczenia (też Łódź) przesyłka została odnaleziona po prawie 2 tygodniach - polecony priorytet. Do tego dostałam "ochrzan", że jestem bezczelnym babskiem wszak upominam się o dostarczenie poleconego priorytetu W TERMINIE, a oni nie mają ludzi do pracy i "czego ja w ogóle chcę". emotka

Złożyłam reklamację...przyznali mi 2 zł rekompensaty emotka

GRATKI emotka  jakbym miała 2 złote to by mnie w domu 3 dni nie było emotka  

edzia21

#6850076 Napisano: 17.03.2022 12:13:59
kocurro21 napisał(a):

GRATKI emotka  jakbym miała 2 złote to by mnie w domu 3 dni nie było emotka  

Dokładnie! Przyznam, że od tygodnia siedzę i rozmyślam co zrobię z tą dwójką. Jest tyle opcji, że nie wiem na co się zdecydować. emotka

fargo88

#6850079 Napisano: 17.03.2022 12:17:43
Na jednego Grześka będzie emotka
1 edzia21 0

ziolko

#6850154 Napisano: 17.03.2022 15:10:56
fargo88 napisał(a):

Na jednego Grześka będzie emotka

albo 2 bez czekolady emotka
U mnie są po 79 groszy emotka  
0 0

ziolko

#6850170 Napisano: 17.03.2022 16:31:41
edzia21 czyli co? List jeszcze był gdzieś na poczcie? 
Dostaniesz nagrodę?
0 0

vanillasky-2017

#6850222 Napisano: 17.03.2022 22:39:44
Czy ktoś zdarzyło się komuś, że ebay zablokował konto bez przyczyny? Pisałam do działu obsługi kilka razy i w odpowiedzi napisali "Twoje konto zostało zawieszone, gdyż stanowi ryzyko dla serwisu eBay i jego społeczności." Bez podania jakiegokolwiek powodu. Konto zawiesili kilka dni po założeniu. Wystawiłam na sprzedaż jedną książkę. Nic nie kupiłam. Jestem pewna, że nic złego nie zrobiłam. Pisałam też na messengerze z nimi i w kółko podają to samo info. 
0 0

nanajka81

#6850229 Napisano: 18.03.2022 07:11:05
1940bruce1973 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Po kilkudziesięciu telefonach, a to do centrali, a to do punktu dostarczenia (też Łódź) przesyłka została odnaleziona po prawie 2 tygodniach - polecony priorytet. Do tego dostałam "ochrzan", że jestem bezczelnym babskiem wszak upominam się o dostarczenie poleconego priorytetu W TERMINIE, a oni nie mają ludzi do pracy i "czego ja w ogóle chcę". emotka

Złożyłam reklamację...przyznali mi 2 zł rekompensaty emotka

emotka
Bareja zrobiłby z tego niezłą komedię.  emotka
PP wstydu nie ma. emotka

jeeeezu porażka!!!! emotka Ale od kilku lat PP daje totalnie ciała więc właściwie nic nią nie wysyłam i nic przez nią nie zamawiam.
1 brucee 0

kunlunija

#6850236 Napisano: 18.03.2022 09:17:24
Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?

ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

zielonaszpilka

#6850240 Napisano: 18.03.2022 09:26:11
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

U nas sos mango z Heinza - bardzo zasmakował panom w naszej rodzinie, więc na grillu zawsze jest:)
0 0

as32572

#6850242 Napisano: 18.03.2022 09:35:32
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

Jogurt Polski z Mlekovity

nanajka81

#6850252 Napisano: 18.03.2022 10:16:01
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

ja również po konkursie Develey przerzuciłam się na ketchupy i sosy tej firmy. Najlepszy sos tysiąca wysp mają. I czosnkowy również jeden z lepszych.
A poza Develey to ciężko mi stwierdzić czy z którymś z konkursowych produktów zostałam na dłużej bo raz kupuje jedno, raz drugie...

FBmarta22

#6850258 Napisano: 18.03.2022 10:53:32
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

Dokładnie, smakuje tak jak kiedyś smakował ketchup z Pudliszek... zanim ze słoiczków przeniósł się do plastiku... Też poznałam go dzięki konkursom  emotka

inska

#6850362 Napisano: 18.03.2022 21:24:00
FBmarta22 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

Dokładnie, smakuje tak jak kiedyś smakował ketchup z Pudliszek... zanim ze słoiczków przeniósł się do plastiku... Też poznałam go dzięki konkursom  emotka

:mnie cała rodzina polubiła również ketchup develey , za to ja musztardę prymat chrzanową od czasu loterii kupuje i kamis do kurczaka złocisty

i musy owolovo emotka

peppa7

#6850363 Napisano: 18.03.2022 21:41:30
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

batoniki be-kind pokochała moja córka emotka

incendio12

#6850365 Napisano: 18.03.2022 22:03:52
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka


Ja bardzo polubiłam mrożonki Hortex - zupy, fasolkę, marchewkę z groszkiem, owoce itd. Co prawda konkurs nadal trwa, ale myślę, że po tej Loterii dalej będę co jakiś czas je kupować  emotka  Szkoda tylko że niektóre te mrożonki są naprawdę okropnie drogie - jednak i tak lepiej przeplacac na takich konkursach niż na jakiś czekoladach  emotka
1 29renata 0

aleksandra008

#6850377 Napisano: 19.03.2022 02:52:28
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka  

pasty rybne lisner, nie żeby były jakieś nadzwyczajne tylko raczej poręczne
0 0

kreo42

#6850387 Napisano: 19.03.2022 09:15:31
Tak z innego tematu, jest tu parę produktów konkursowych gdzie kupując te produkty wspomagamy Rosję w wojnie