Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

fineessa

#6850389 Napisano: 19.03.2022 09:48:29
A ja mam trochę inne pytanie: co myślicie o tych daniach Oyakata? Da się to w ogóle zjeść?
1 brucee 0

kalka

#6850391 Napisano: 19.03.2022 09:55:00
kreo42 napisał(a):

Tak z innego tematu, jest tu parę produktów konkursowych gdzie kupując te produkty wspomagamy Rosję w wojnie


emotka  Dokładnie!
Może nie każdy ma możliwość przyjęcia uchodźców, nie każdy może poświęcić czas na wolontariat, ale każdy może zamienić batonika ,wodę, majonez itd. firmy Nestle na inny - to też jest forma pomocy.   

agakaz2

#6850393 Napisano: 19.03.2022 10:04:04
1940bruce1973 napisał(a):

fineessa napisał(a):

A ja mam trochę inne pytanie: co myślicie o tych daniach Oyakata? Da się to w ogóle zjeść?

My uwielbiamy. emotka



pycha mnie smakuje
1 brucee 0

kuleczkar

#6850402 Napisano: 19.03.2022 11:02:45
fineessa napisał(a):

A ja mam trochę inne pytanie: co myślicie o tych daniach Oyakata? Da się to w ogóle zjeść?

Nie wiem jak zupki chińskie, ale te dania w kubkach kupiłam 2 różne smaki i dla mnie beznadziejne.
1 kerocna 0

olunka

#6850437 Napisano: 19.03.2022 18:50:27
a ja - tak jak przed Bożym Narodzeniem, tak teraz przed Wielkanocą proszę o głosik dla pracy mojej cioci, ostatnie jajka malowane w kwiaty
na czarnym tle, z góry bardzo dziękuję ciocia wie, że nie ma szans wygrać w glosowaniu, ale cieszy sie jak nie jest ostatnia
https://muzeum.bytom.pl/?p=24400

PS. mam nadzieje, że nie dostanę karniaka za propagowanie sztuki ludowejemotka

lb

#6850955 Napisano: 23.03.2022 12:27:11
lb napisał(a):

Przez cały luty Europejczycy wybierać będą najciekawsze drzewo 2022 roku. W organizowanym już po raz dwunasty konkursie na Europejskie Drzewo Roku bierze udział szesnaście drzew z
całej Europy, które zwyciężyły w konkursach krajowych. Polskę w tym roku
reprezentował będzie 400-letni Dąb Dunin zwany Strażnikiem Puszczy
Białowieskiej, który zwyciężył w krajowym konkursie Drzewo Roku 2021
organizowanym przez Klubu Gaja. Polska trzykrotnie stawała już na podium
europejskiego konkursu.
O tym, które drzewo wygra, zadecydują internauci. Zapraszamy do głosowania na https://www.treeoftheyear.org/Vote

Wyniki głosowania w konkursie Europejskie Drzewo Roku 2022 są już znane!

Zwycięzcami zostały:

1 - Dąb Dunin , Polska
2 - Dąb z Lasu Bankietowego w Conxo, Hiszpania
3 - Wielki dąb korkowy, Portugalia
Dziękuję wszystkim którzy głosowali na Dąb Dunin emotka

as32572

#6852437 Napisano: 01.04.2022 15:09:05
Hej, orientujecie się może czy na terenie Unii Europejskiej mogę podróżować aż do momentu skończenia ważności paszportu?
Czy musi być 3 miesiące do końca?
0 0

agnesita

#6852988 Napisano: 05.04.2022 17:11:52
Sabanerro mój wuja x lat temu wygrał aparat cyfrowy z krzyżówki w gazecie więc idzie wygrać a przynajmniej wtedy szło emotka
2 cb656, sabaka 0

aleksandra008

#6853002 Napisano: 05.04.2022 18:11:28
sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.

nikt już nie czyta gazet ani magazynów. wiele lat temu mama wygrała krzyżówkę w przekroju ale wysłali jej zastępczą książkę bo nagrodę sobie sami wzięli
0 1 cb656

koniczynka123

#6853007 Napisano: 05.04.2022 18:41:11
sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.

Poczytaj sobie dowolny regulamin Bauera, który wydaje 53 gazety o co najmniej kilkutysięcznym nakładzie:

W każdym tygodniu (miesiącu) były jakieś badziewne nagrody. Tyle że ta określona nagroda była np na 15 ich czasopism. Owszem, można było cudem trafić, moja siostra wygrała jakieś kosmetyki ale przez tyle lat wtopiła w kartki pocztowe i sms, że mogłaby za te pieniądze kupić fajny sprzęt. Dopiero kiedy jej podsunęłam regulaminy to zrezygnowała.
Bauer od jesieni w swoich tygodnikach daje krzyżówki ale niestety już tylko dla rozrywki kupującego, bo nagrody w mało którym czasopiśmie uświadczysz, nawet w tym co kosztuje około 10 zł.
Najlepiej wybić je sobie z głowy, już wolę kupić zdrapkę za 1 zł - większa szansa emotka
1 sabaka 0

zdolnabestia

#6853016 Napisano: 05.04.2022 19:44:03
as32572 napisał(a):

Hej, orientujecie się może czy na terenie Unii Europejskiej mogę podróżować aż do momentu skończenia ważności paszportu?Czy musi być 3 miesiące do końca?

Przeważnie jest to 6 miesięcy, ale w różnych krajach jest indywidualnie, musisz sobie sprawdzić warunki podróży do konkretnego kraju. Do ojczyzny zawsze możesz wrócić nawet na przeterminowanym paszporcie.

Tu jest jakaś podpowiedź:
https://londynek....le?jdnews_id=3439976
2 andii, as32572 0

tormenta77

#6853020 Napisano: 05.04.2022 20:05:39
sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.

Moi rodzice w Chwili dla Ciebie czy czymś podobnym wygrali 2 razy zakupy w markecie na czas. Jakiś czas temu żalili się, że już nie ma tych konkursów.
2 sabaka, vazzz 0

Julia

#6853191 Napisano: 06.04.2022 19:20:38
Witam serdecznie wszystkich. Wróciłam do konkursów po wielu latach. Moja przygoda z konkursami zbiegła się z początkami istnienia e-konkursów. Zarejestrowałam się w listopadzie 2005 roku, może jeszcze ktoś mnie pamięta. Przez kilka lat byłam czynnym członkiem, dodawałam konkursy i przede wszystkim wygrywałam. Potem na wiele lat zniknęłam,  teraz znów wracam. Od tygodnia gram i liczę na dobrą zabawę i ciekawe wygrane. Pozdrawiam wszystkich i życzę wygranych.emotka

vazzz

#6853193 Napisano: 06.04.2022 19:50:48
tormenta77 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.

Moi rodzice w Chwili dla Ciebie czy czymś podobnym wygrali 2 razy zakupy w markecie na czas. Jakiś czas temu żalili się, że już nie ma tych konkursów.

Zakupy na czas z Chwili dla Ciebie to było od zawsze moje marzenie emotka  Oczywiście niespełnione. Ale mama w CdC wygrała kiedyś chyba 100zł. Ale to były dawne czasy.
0 0

joan

#6853196 Napisano: 06.04.2022 20:01:40
sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.


Wg mnie żaden konkurs, gdzie wysyła się kupon pocztą, nie jest legitny emotka Nawet na badziewne nagrody pewnie tam ludzie słali makiety czy bombelkowe wycinanki; ten sam syf, co w konkursach urnowych... Natomiast było kiedyś sporo konkursów smsowych i tam naprawdę nagrody przyznawali, niezależnie od redakcji. W loteriach gazetowych udziału nie biorę, to nie podpowiem emotka
0 1 cb656

kornwalija

#6853251 Napisano: 07.04.2022 09:45:27
sabanerro napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.

Poczytaj sobie dowolny regulamin Bauera. W każdym tygodniu (miesiącu) były jakieś badziewne nagrody. Tyle że ta określona nagroda była np na 15 ich czasopism. Owszem, można było cudem trafić, moja siostra wygrała jakieś kosmetyki ale przez tyle lat wtopiła w kartki pocztowe i sms, że mogłaby za te pieniądze kupić fajny sprzęt. Dopiero kiedy jej podsunęłam regulaminy to zrezygnowała.
Bauer od jesieni w swoich tygodnikach daje krzyżówki ale niestety już tylko dla rozrywki kupującego, bo nagrody w mało którym czasopiśmie uświadczysz, nawet w tym co kosztuje około 10 zł.
Najlepiej wybić je sobie z głowy, już wolę kupić zdrapkę za 1 zł - większa szansa emotka

Ok zerknę. No właśnie pamiętam, że te same nazwiska były w różnych magazynach w wynikach. Też miałam właśnie zeszyt założony nawet jaki magazyn, za ile, ile na znaczek, kiedy mija termin, w którym nr wyniki itp. i ani razu nic a grałam namiętnie. Człowiek dojrzewa emotka teraz kilka miesięcy w konkursach i też się już wycofuję, bo za dużo stresu emotka  



sabanerro a co Cię tak stresuje w konkurach? emotka
0 0

incendio12

#6853280 Napisano: 07.04.2022 12:08:01
https://steplerap.../xnApCVGdhGVxs4ES7 

Testuje nową aplikację, która liczy kroki - za robienie kroków dostaje się punkty które można wymieniać potem na wiele rabatów do sklepów i są też niby nagrody rzeczowe za bardzo dużą ilość punktów. Wygląda fajnie, może ktoś dużo chodzi i też chcę wypróbować  emotka
0 0

cb656

#6853284 Napisano: 07.04.2022 12:18:49
incendio12 napisał(a):

https://steplerap...nk/xnApCVGdhGVxs4ES7 Testuje nową aplikację, która liczy kroki - za robienie kroków dostaje się punkty które można wymieniać potem na wiele rabatów do sklepów i są też niby nagrody rzeczowe za bardzo dużą ilość punktów. Wygląda fajnie, może ktoś dużo chodzi i też chcę wypróbować   emotka


emotka emotka


PRAWIDŁOWY link: https://stepler.pl/
0 0

incendio12

#6853285 Napisano: 07.04.2022 12:24:14
cb656 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

https://steplerap...nk/xnApCVGdhGVxs4ES7 Testuje nową aplikację, która liczy kroki - za robienie kroków dostaje się punkty które można wymieniać potem na wiele rabatów do sklepów i są też niby nagrody rzeczowe za bardzo dużą ilość punktów. Wygląda fajnie, może ktoś dużo chodzi i też chcę wypróbować   emotka

emotka emotka


PRAWIDŁOWY link: https://stepler.pl/


Dzięki, faktycznie coś nie działa, może na telefonie powinno się to otworzyć emotka  Bo to z Google play pobierałam 
0 0

mampytanie

#6853289 Napisano: 07.04.2022 12:42:22
Starter/ nr na kartę jakiej sieci polecacie? Na mój nr w abonamencie nie dochodzą mi smsy o wygranych (już któryś raz z kolei w tym roku), choć nie mam blokad na numery premium (wszystko sprawdzone). Nie wiem, co może mieć na to wpływ? Tym bardziej, że zwrotki przychodzą, ale już inne smsy premium nie. 
0 0