Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

cb656

#6856745 Napisano: 30.04.2022 21:51:01
cudaczek121 napisał(a):

Szkoda, że  mam już 38 lat prawie, (listopad już blisko, niestety) bo wzięłabym udział 

emotka SZOK! Niedowierzanie! Ojej! JUŻ??? emotka Przecież jeszcze Cię pamiętam, jako lekuchnego podlotka, ledwo co na studiach... emotka
0 0

sesyjnie1

#6856746 Napisano: 30.04.2022 21:55:16
cb656 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Hej czy ktoś kojarzy co wysyła dziś afekt? Paczka ok 5 kg 

Nie patrz na wagę, to nie zawsze rzetelnie odpowiada wadze konkretnej przesyłki, duże firmy zazwyczaj mają ryczałt na pewien typ paczek i wpisują z automatu po prostu te widełki. Czytaj raczej: paczka DO 5 kg.

Masz racje. To był jakiś plakat…. Masakra 🥹😀
0 0

as32572

#6856776 Napisano: 01.05.2022 10:17:47
Hej,może ktoś kupował ostatnio fotel biurowy do pracy z domu i może polecić (ekologiczna skóra odpada)?
0 0

mugolinka

#6856946 Napisano: 02.05.2022 17:05:16
Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???
1 brucee 0

edzia21

#6856948 Napisano: 02.05.2022 17:10:21
mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Tak emotka
status wskoczył dopiero wtedy, kiedy zeskanowali moją paczkę w centrum sortowania
1 mugolinka 0

brucee

#6856951 Napisano: 02.05.2022 17:12:09
mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Ja tak miałam kilkakrotnie, paczkomaty mają zazwyczaj monitoring, zatem można być spokojnym, że wszystko będzie dobrze, choć na wszelki wypadek zalecałabym kontakt z infolinią InPostu. 
Kiedyś zdarzyła mi się sytuacja, kiedy to kurier odebrał ode mnie z domu paczki (wiem, moja wina, nie miałam potwierdzenia, ale znam go od lat i to pewny człowiek, zawsze wszystko było ok), potem upierał się, że jednej na 100% nie było, faktycznie zaginęła przez parę godzin, ja odchodziłam od zmysłów z nerwów, po czym jednak znalazła się cudem w punkcie InPost, chociaż kurier nazajutrz nadal twierdził, że jej ode mnie nie odebrał. 
0 0

magdalena-chili

#6856953 Napisano: 02.05.2022 17:18:10
edzia21 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Tak emotka status wskoczył dopiero wtedy, kiedy zeskanowali moją paczkę w centrum sortowania

Edzia, a Twoją przesyłkę Poczta znalazła? bo teraz ja, durna, właśnie przerabiam sytuację z zaginionym listem do avanti.... emotka  już w tydzień bym się tam doczołgała do Sulejówka z tymi oświadczeniami....  
0 0

mugolinka

#6856956 Napisano: 02.05.2022 17:26:22
1940bruce1973 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Ja tak miałam kilkakrotnie, paczkomaty mają zazwyczaj monitoring, zatem można być spokojnym, że wszystko będzie dobrze, choć na wszelki wypadek zalecałabym kontakt z infolinią InPostu. Kiedyś zdarzyła mi się sytuacja, kiedy to kurier odebrał ode mnie z domu paczki (wiem, moja wina, nie miałam potwierdzenia, ale znam go od lat i to pewny człowiek, zawsze wszystko było ok), potem upierał się, że jednej na 100% nie było, faktycznie zaginęła przez parę godzin, ja odchodziłam od zmysłów z nerwów, po czym jednak znalazła się cudem w punkcie InPost, chociaż kurier nazajutrz nadal twierdził, że jej ode mnie nie odebrał. 

Próbowałam na infolinię , niestety tylko bot. Ale dzięki dziewczyny za pocieszenie <3 To czekam do środy, mam nadzieje ,że ważność olxowych etykiet nie minie i zeskanują je wcześniej niż 7:30 emotka
1 brucee 0

brucee

#6856968 Napisano: 02.05.2022 18:43:00
mugolinka napisał(a):


Próbowałam na infolinię , niestety tylko bot. Ale dzięki dziewczyny za pocieszenie <3 To czekam do środy, mam nadzieje ,że ważność olxowych etykiet nie minie i zeskanują je wcześniej niż 7:30 emotka

Ten bot jest mega wkurzający, lecz musisz głośno mu powiedzieć, kiedy Cię zapyta, wyraz: INFOLINIA lub KONSULTANT i wtedy powinien Cię przełączyć. Trzymam kciuki. emotka

nanajka81

#6856980 Napisano: 02.05.2022 19:37:46
mugolinka napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Ja tak miałam kilkakrotnie, paczkomaty mają zazwyczaj monitoring, zatem można być spokojnym, że wszystko będzie dobrze, choć na wszelki wypadek zalecałabym kontakt z infolinią InPostu. Kiedyś zdarzyła mi się sytuacja, kiedy to kurier odebrał ode mnie z domu paczki (wiem, moja wina, nie miałam potwierdzenia, ale znam go od lat i to pewny człowiek, zawsze wszystko było ok), potem upierał się, że jednej na 100% nie było, faktycznie zaginęła przez parę godzin, ja odchodziłam od zmysłów z nerwów, po czym jednak znalazła się cudem w punkcie InPost, chociaż kurier nazajutrz nadal twierdził, że jej ode mnie nie odebrał. 

Próbowałam na infolinię , niestety tylko bot. Ale dzięki dziewczyny za pocieszenie <3 To czekam do środy, mam nadzieje ,że ważność olxowych etykiet nie minie i zeskanują je wcześniej niż 7:30 emotka

też mi się zdarzyło dać po prostu kurierowi przy paczkomacie, status przesyłki na wysłaną zmieniał się wtedy dość późno bo w nocy/kolejnego dnia i też się denerwowałam ale wszystko skończyło się dotarciem przesyłki tam gdzie miała dotrzeć...
0 0

young

#6856988 Napisano: 02.05.2022 20:22:11
as32572 napisał(a):

Hej,może ktoś kupował ostatnio fotel biurowy do pracy z domu i może polecić (ekologiczna skóra odpada)?

Może taki? https://jysk.pl/b...urowe-rungsted-szary
Jest spoko, wygodnie się siedzi, mam taki w pracy.
0 0

edzia21

#6856989 Napisano: 02.05.2022 20:27:48
magdalena-chili napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Tak emotka status wskoczył dopiero wtedy, kiedy zeskanowali moją paczkę w centrum sortowania

Edzia, a Twoją przesyłkę Poczta znalazła? bo teraz ja, durna, właśnie przerabiam sytuację z zaginionym listem do avanti.... emotka  już w tydzień bym się tam doczołgała do Sulejówka z tymi oświadczeniami....  

Tak, finalnie list się znalazł (pierdylion telefonów wykonałam...). Beztrosko leżał sobie w "smolarowej" placówce pocztowej w Łodzi. Jeszcze opiernicz dostałam...że nie ma ludzi do pracy, a ja wymyślam sobie jakieś dostarczanie na czas "poleconych PRIORYTETÓW". Na koniec zapłacili mi "odszkodowanie" w kwocie:

kurtyna emotka

androm

#6856990 Napisano: 02.05.2022 20:31:17
edzia21 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Pomocy, dziś chciałam nadać w Paczkomacie kilka przesyłek, a akurat kurier kończył opróżnianie skrytek. Powiedział żebym mu je dała , bo bez sensu je wrzucać. Myślałam ,że je zeskanuje od razu, a on wrzucił je na pakę i... odjechał....W statusie widnieją jako niewysłane wciąż:-(  Czy ktoś tak miał???

Tak emotka status wskoczył dopiero wtedy, kiedy zeskanowali moją paczkę w centrum sortowania

Edzia, a Twoją przesyłkę Poczta znalazła? bo teraz ja, durna, właśnie przerabiam sytuację z zaginionym listem do avanti.... emotka  już w tydzień bym się tam doczołgała do Sulejówka z tymi oświadczeniami....  

Tak, finalnie list się znalazł (pierdylion telefonów wykonałam...). Beztrosko leżał sobie w "smolarowej" placówce pocztowej w Łodzi. Jeszcze opiernicz dostałam...że nie ma ludzi do pracy, a ja wymyślam sobie jakieś dostarczanie na czas "poleconych PRIORYTETÓW". Na koniec zapłacili mi "odszkodowanie" w kwocie:
kurtyna emotka

dzięki tej kasie zbudujesz swoją przyszłość, a Ty jeszcze narzekasz

cb656

#6856999 Napisano: 02.05.2022 22:59:30
edzia21 napisał(a):

...opiernicz dostałam... że nie ma ludzi do pracy, a ja wymyślam sobie jakieś dostarczanie na czas "poleconych PRIORYTETÓW"

Łączę się w bólu... Niestety, ale to jest dla mnie argument "na nie" w kwestii tak zwanych przesyłek priorytetowych. TO CHAMSKIE WYŁUDZANIE!!!!!! Przeszedłem podobną historię... W wyniku reklamacji jedynie dostałem informację, że ("priorytet to jedynie usługa DEKLAROWANA, nie zaś GWARANTOWANA")  Wrrrrrr.... emotka emotka
1 edzia21 0

melancholia

#6857067 Napisano: 03.05.2022 18:27:00
Czy ktoś posiada konto w Banku Ochrony Środowiska i korzysta z aplikacji? Bo być może będę musiała tam założyć, a czytałam opinie o ich aplikacji, że jest fatalna i prawie w ogóle nie działa  emotka  I chciałam się dowiedzieć, czy faktycznie nie da się z niej normalnie korzystać na co dzień.
0 0

edi999a

#6857369 Napisano: 05.05.2022 00:38:24
Czy jest tu osoba, która orientuje się jak wygląda od strony praktycznej złożenie wniosku o dofinansowanie do zakupu TV z dekoderem?
0 0

Claudia77

#6858562 Napisano: 10.05.2022 16:25:53
Czy ktoś z forumowiczów był w Chorwacji samochodem? Nie ukrywam, że ta trasa km 1500 mnie przerażaemotka  - i jak ogólnie wrażenia z pobytu tam? , a może ktoś ma fajną, sprawdzoną miejscówkę? ( przy plaży, z basenem...)))
0 0

emanuela24

#6858572 Napisano: 10.05.2022 16:39:25
Claudia77 napisał(a):

Czy ktoś z forumowiczów był w Chorwacji samochodem? Nie ukrywam, że ta trasa km 1500 mnie przerażaemotka  - i jak ogólnie wrażenia z pobytu tam? , a może ktoś ma fajną, sprawdzoną miejscówkę? ( przy plaży, z basenem...)))

Ja byłam w 2017  emotka  polecam grupe na fejsie Chorwacja - podróże (Cronomania). Tam znajdziesz duzo wskazówek.
1 Claudia77 0

olunka

#6858575 Napisano: 10.05.2022 16:47:13
Claudia77 napisał(a):

Czy ktoś z forumowiczów był w Chorwacji samochodem? Nie ukrywam, że ta trasa km 1500 mnie przerażaemotka  - i jak ogólnie wrażenia z pobytu tam? , a może ktoś ma fajną, sprawdzoną miejscówkę? ( przy plaży, z basenem...)))

mozna trase podzielic na pół i się przespac na Węgrzech
1 Claudia77 0

Claudia77

#6858599 Napisano: 10.05.2022 17:30:25
olunka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Czy ktoś z forumowiczów był w Chorwacji samochodem? Nie ukrywam, że ta trasa km 1500 mnie przerażaemotka  - i jak ogólnie wrażenia z pobytu tam? , a może ktoś ma fajną, sprawdzoną miejscówkę? ( przy plaży, z basenem...)))

mozna trase podzielic na pół i się przespac na Węgrzech

mamy taki zamiar gdzieś się zatrzymać właśnie
0 0