Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

Emememe

#6853290 Napisano: 07.04.2022 12:47:17
mampytanie napisał(a):

Starter/ nr na kartę jakiej sieci polecacie? Na mój nr w abonamencie nie dochodzą mi smsy o wygranych (już któryś raz z kolei w tym roku), choć nie mam blokad na numery premium (wszystko sprawdzone). Nie wiem, co może mieć na to wpływ? Tym bardziej, że zwrotki przychodzą, ale już inne smsy premium nie. 


A skąd wiesz, że nie dochodzą? 🙂
0 0

mampytanie

#6853297 Napisano: 07.04.2022 13:12:32
Emememe napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Starter/ nr na kartę jakiej sieci polecacie? Na mój nr w abonamencie nie dochodzą mi smsy o wygranych (już któryś raz z kolei w tym roku), choć nie mam blokad na numery premium (wszystko sprawdzone). Nie wiem, co może mieć na to wpływ? Tym bardziej, że zwrotki przychodzą, ale już inne smsy premium nie. 

A skąd wiesz, że nie dochodzą? 🙂

…. bo mi organizatorzy dzwonią, że wysłali SMS a ja nie odesłałam maila z danymi? emotka  
0 0

Emememe

#6853298 Napisano: 07.04.2022 13:17:57
mampytanie napisał(a):

Emememe napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Starter/ nr na kartę jakiej sieci polecacie? Na mój nr w abonamencie nie dochodzą mi smsy o wygranych (już któryś raz z kolei w tym roku), choć nie mam blokad na numery premium (wszystko sprawdzone). Nie wiem, co może mieć na to wpływ? Tym bardziej, że zwrotki przychodzą, ale już inne smsy premium nie. 

A skąd wiesz, że nie dochodzą? 🙂

…. bo mi organizatorzy dzwonią, że wysłali SMS a ja nie odesłałam maila z danymi? emotka  


Ok, ok 😁 Też mam numer w abonamencie i mnie to zastanowiło, do mnie jednak nikt nie dzwoni z prośbą o dane 😀 Czyli nie tu leży przyczyna
moich porażek 😆
0 0

mampytanie

#6853299 Napisano: 07.04.2022 13:22:44
Emememe napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Emememe napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Starter/ nr na kartę jakiej sieci polecacie? Na mój nr w abonamencie nie dochodzą mi smsy o wygranych (już któryś raz z kolei w tym roku), choć nie mam blokad na numery premium (wszystko sprawdzone). Nie wiem, co może mieć na to wpływ? Tym bardziej, że zwrotki przychodzą, ale już inne smsy premium nie. 

A skąd wiesz, że nie dochodzą? 🙂

…. bo mi organizatorzy dzwonią, że wysłali SMS a ja nie odesłałam maila z danymi? emotka  

Ok, ok 😁 Też mam numer w abonamencie i mnie to zastanowiło, do mnie jednak nikt nie dzwoni z prośbą o dane 😀 Czyli nie tu leży przyczyna
moich porażek 😆

Ja zaś sobie tłumaczę, że może i więcej było u mnie tych wygranych (skoro mi nie dochodzą smsy ostatnio), a tylko co niektóre agencje się wysilą z telefonowaniem. Ale znając życie, tak nie jest, po prostu mało wygrywam emotka  Mimo to, szacun dla tych, co dzwonią celem upewnienia się.
0 0

danaaa

#6853300 Napisano: 07.04.2022 13:26:05
mampytanie napisał(a):

Emememe napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Starter/ nr na kartę jakiej sieci polecacie? Na mój nr w abonamencie nie dochodzą mi smsy o wygranych (już któryś raz z kolei w tym roku), choć nie mam blokad na numery premium (wszystko sprawdzone). Nie wiem, co może mieć na to wpływ? Tym bardziej, że zwrotki przychodzą, ale już inne smsy premium nie. 

A skąd wiesz, że nie dochodzą? 🙂

…. bo mi organizatorzy dzwonią, że wysłali SMS a ja nie odesłałam maila z danymi? emotka  

Sprawdź w ustawieniach telefonu, czy masz wpisany Numer Centrum SMS (każdy operator ma swój własny numer). 
https://pl.wikipe...org/wiki/Centrum_SMS

aleksandra008

#6853468 Napisano: 08.04.2022 11:58:39
Jak macie windowsa to wystarczy otworzyć zdjęcie domyślnym programem do otwierania zdjęć w windowsie czyli programem zdjęcia i na górnej belce tego programu są strzałki do obracania zdjęcia. Wystarczy kliknąć odpowiednią i wyprostować w ten sposób zdjęcie. Przy zamykaniu programu będzie pewnie pytać czy zapisać to trzeba nacisnąć tak. Ja mam chory kręgosłup mnie boli jak mam położone na boku zdjęcia oglądać.emotka
0 0

pioge7

warcik

#6853991 Napisano: 12.04.2022 13:14:45
Ćwiczenia rehabilitacyjne na barki- pamiętam ktoś kilka miesięcy temu podał link do strony z różnymi ćwiczeniami i chwalił kobietę prowadzącą stronę. Nie mogę tego odnaleźć na forum. Proszę o pomoc.
1 kumulacja 0

Claudia77

#6854002 Napisano: 12.04.2022 14:38:08
warcik napisał(a):

Ćwiczenia rehabilitacyjne na barki- pamiętam ktoś kilka miesięcy temu podał link do strony z różnymi ćwiczeniami i chwalił kobietę prowadzącą stronę. Nie mogę tego odnaleźć na forum. Proszę o pomoc.

wpisz sobie w youtube Ola Żelazo - ćwiczeń do koloru do wyboru - mnie ona ratuje kręgosłup
1 joan 0

slavek

#6854159 Napisano: 13.04.2022 14:47:27
Orientuje się ktoś jak najtaniej wysłać rower w kartonie? Jakiś konkretny kurier?
0 0

magdalena-chili

#6854161 Napisano: 13.04.2022 15:09:57
slavek napisał(a):

Orientuje się ktoś jak najtaniej wysłać rower w kartonie? Jakiś konkretny kurier?

najlepiej byłoby wymierzyć wymiary kartonu i wrzucić do wyceny na furgonetka.pl - mi chyba ostatnio DPD wychodził najtaniej do takiej niestandardowej formatowo wysyłki... 
1 sabaka 0

cb656

#6854164 Napisano: 13.04.2022 15:41:40
slavek napisał(a):

Orientuje się ktoś jak najtaniej wysłać rower w kartonie? Jakiś konkretny kurier?

Na stronie głównej znajdź okienko WYCEŃ PACZKĘ
https://www.sendit.pl/ SENDIT jest brokerem pośredniczącym, korzysta z wielu firm, w wynikach masz od razu porównanie.

asantesana

#6854174 Napisano: 13.04.2022 17:55:46
Czy jest na forum ktoś, kto zna sprawdzoną hodowle Border Collie, najlepiej w okolicach Malopolski? Uprzedzając pytania - pies nie jest dla mnie, chcę tylko pomoc komuś nie wkopać sie w pseudohodowlę.
Ps. Pies ze schroniska nie wchodzi w grę - uprzedzając kolejne pytania.
A moze są tu właściciele border, których mogłabym zapytać o kilka spraw?
0 0

paula9891

#6854233 Napisano: 14.04.2022 00:21:42
asantesana napisał(a):

Czy jest na forum ktoś, kto zna sprawdzoną hodowle Border Collie, najlepiej w okolicach Malopolski? Uprzedzając pytania - pies nie jest dla mnie, chcę tylko pomoc komuś nie wkopać sie w pseudohodowlę.Ps. Pies ze schroniska nie wchodzi w grę - uprzedzając kolejne pytania.
A moze są tu właściciele border, których mogłabym zapytać o kilka spraw?

Wpisz ZKWP w internet. Znajdziesz listę legalnych, zarejestrowanych hodowli.

delfinka101

#6854259 Napisano: 14.04.2022 10:25:42
Wie ktoś może  dla ilu osób na ile dni jest voucher z somersby? Po wartości wygląda mi to na noc tylko
0 0

kraszpanda

#6854273 Napisano: 14.04.2022 11:40:41
delfinka101 napisał(a):

Wie ktoś może  dla ilu osób na ile dni jest voucher z somersby? Po wartości wygląda mi to na noc tylko


Na jedną noc dla dwóch osób emotka
https://www.somersby.com/media/2491/2022-01-31-aneks-nr-2-do-regulaminu-konkursu-graj-w-kolory_ms_final.pdf

isana123

#6854344 Napisano: 14.04.2022 19:01:49
Słuchajcie, jest akcja.
https://www.e-kon...-swieta#.YlhTQshBzIU

Dzwonił do mnie facet z radia, że biorą mnie pod uwagę, abym dostała bilety na Stinga, ale mam zapodać bajer związany z facetem.... W sensie, ze on ma być zaskoczony, najlepiej na antenie. Matko boska, przecież to dla nas są niemałe wrażenia, a co dopiero dla innych ludzi, tak ni stąd ni zowąd wystąpić na antenie radia. 
Co radzicie w związku z tym? emotka emotka
0 0

cb656

#6854350 Napisano: 14.04.2022 19:44:37
isana123 napisał(a):

Dzwonił do mnie facet z radia, że biorą mnie pod uwagę, abym dostała bilety na Stinga, ale mam zapodać bajer związany z facetem... Co radzicie w związku z tym? emotka emotka

JA CI RADZĘ: rób, jak uważasz...

isana123

#6854352 Napisano: 14.04.2022 19:47:48
cb656 napisał(a):

isana123 napisał(a):

Dzwonił do mnie facet z radia, że biorą mnie pod uwagę, abym dostała bilety na Stinga, ale mam zapodać bajer związany z facetem... Co radzicie w związku z tym? emotka emotka

JA CI RADZĘ: rób, jak uważasz...

cb656 jak zwykle jesteś niezastąpiony w radach emotka  i faktycznie zastosuję się do tej porady, bo znalazłam rozwiązanie emotka
1 cb656 0

asther

#6854371 Napisano: 14.04.2022 20:52:17
isana123 napisał(a):

Słuchajcie, jest akcja.https://www.e-kon...-swieta#.YlhTQshBzIU

Dzwonił do mnie facet z radia, że biorą mnie pod uwagę, abym dostała bilety na Stinga, ale mam zapodać bajer związany z facetem.... W sensie, ze on ma być zaskoczony, najlepiej na antenie. Matko boska, przecież to dla nas są niemałe wrażenia, a co dopiero dla innych ludzi, tak ni stąd ni zowąd wystąpić na antenie radia. 
Co radzicie w związku z tym? emotka emotka

Do mnie dzwonili, że zadzwonią z biletami na Eda Sheerana, też ma zadzwonić do obojga na raz, z 10 minut wypytywał o naszą relację  emotka  Powodzenia i na spokojnie, bez stresu emotka
1 isana123 0