Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7049706 Napisano: 28.09.2022 13:18:57
Odszczekuję podali mi numer z Kubusia.Wielkie dzięki:)
Za to Lidl mnie zrobił na 7,99 zł nie pojawił mi się kupon na zwrot za winogrona:(
0 0

jokan

#7049707 Napisano: 28.09.2022 13:20:41
atyde25 napisał(a):

Odszczekuję podali mi numer z Kubusia.Wielkie dzięki:)
Za to Lidl mnie zrobił na 7,99 zł nie pojawił mi się kupon na zwrot za winogrona:(

w lidlu ten kupon może pojawić się jutro, jeśli dzisiaj kupowałaś
a w temacie to wkurza mnie pewna sytuacja.....
1 cb656 0

adamo86

#7049749 Napisano: 28.09.2022 16:27:57
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie umiem czytać chińskich krzaczków emotka emotka emotka
https://www.e-kon...eplus-back-to-school

Chyba wina przeglądarki 
1 cb656 0

pionas

#7049863 Napisano: 29.09.2022 10:40:49
cb656 napisał(a):

pionas helou!!!! O co tu kaman???! emotka
https://www.e-kon...forum-posty/nowy#odp

Do licha, przecież dodałem do bazy konkursy, więc spełniam wymagania, wrrr... emotka emotka emotka


Jaki wątek? emotka
0 0

at-babska

#7050091 Napisano: 30.09.2022 09:23:33
Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 
0 0

nanajka81

#7050099 Napisano: 30.09.2022 10:14:10
at-babska napisał(a):

Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 

a jakie masz objawy? Ja 2 tygodnie temu przeszłam pierwszy raz prawdopodobnie Covida (bo do lekarza nie poszłam) dwa dni właściwie wyjęte z życia (wszystko bolało, gorączka która po lekach nie schodziła, drewniane nogi, mocny ból głowy), kolejne 2 dni - dość męczące i bolące ale potem już właściwie dobrze. Trzymam kciuki za zdrówko!
0 0

at-babska

#7050105 Napisano: 30.09.2022 10:35:44
nanajka81 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 

a jakie masz objawy? Ja 2 tygodnie temu przeszłam pierwszy raz prawdopodobnie Covida (bo do lekarza nie poszłam) dwa dni właściwie wyjęte z życia (wszystko bolało, gorączka która po lekach nie schodziła, drewniane nogi, mocny ból głowy), kolejne 2 dni - dość męczące i bolące ale potem już właściwie dobrze. Trzymam kciuki za zdrówko!

Zaczęło się bardzo obfitym gilem. Następnego dnia, dosłownie nagle gorączka, ból wszystkiego, dreszcze. Nie byłam w stanie ustać na nogach. Dziś jest 5 dzień. Cały czas się pocę, mam obniżoną, ale jeszcze w normie saturację. 2 dni temu pojawiła się biegunka, ale zabiłam ją probiotykami i fermentowanymi produktami. Ogólnie jestem strasznie słaba i zaczynam czuć w płucach takie "banieczkowanie" jak przy poprzednich zapaleniach płuc. Test oczywiście pozytywny. 
0 0

anaesth

#7050117 Napisano: 30.09.2022 11:15:53
at-babska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

at-babska napisał(a):

Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 

a jakie masz objawy? Ja 2 tygodnie temu przeszłam pierwszy raz prawdopodobnie Covida (bo do lekarza nie poszłam) dwa dni właściwie wyjęte z życia (wszystko bolało, gorączka która po lekach nie schodziła, drewniane nogi, mocny ból głowy), kolejne 2 dni - dość męczące i bolące ale potem już właściwie dobrze. Trzymam kciuki za zdrówko!

Zaczęło się bardzo obfitym gilem. Następnego dnia, dosłownie nagle gorączka, ból wszystkiego, dreszcze. Nie byłam w stanie ustać na nogach. Dziś jest 5 dzień. Cały czas się pocę, mam obniżoną, ale jeszcze w normie saturację. 2 dni temu pojawiła się biegunka, ale zabiłam ją probiotykami i fermentowanymi produktami. Ogólnie jestem strasznie słaba i zaczynam czuć w płucach takie "banieczkowanie" jak przy poprzednich zapaleniach płuc. Test oczywiście pozytywny. 

Jeśli masz czynniki ryzyka zakrzepicy, to heparyna drobnocząsteczkowa, poza tym steryd. Oczywiście wszystko na receptę, więc bez teleporady ani rusz. No i reszta jak przy wirusówce - p/gorączkowe i nawadnianie. Leki przeciwwirusowe do niedawna były trudno dostępne nawet w lecznictwie szpitalnym, nie wiem jak teraz. Ale to i tak do decyzji rodzinnego.
1 at-babska 0

at-babska

#7050157 Napisano: 30.09.2022 12:10:37
Dzięki. Właśnie czekam na teleporadę. Nieszczególnie się spieszyli z jej umówieniem. Wszystko komplikuje fakt, że moje dziecko też ma to dziadostwo i nawet nie mam z kim go zostawić, żeby samej iść i dać się osłuchać. W ostateczności pójdę razem z nim do pediatry i poproszę o osłuchanie. 
0 0

agnesita

#7050159 Napisano: 30.09.2022 12:19:45
Zgubiłam paragon z elmexem emotka Nie chcial mi przejść plik, los mejores napisał mi co zrobić a ja zgubiłam paragon, jakieś nie konkursowe z tego dnia mam a tego nigdzie nie ma a praca z dzieckiem dawno zrobiona emotka
0 0

sabaka

#7050197 Napisano: 30.09.2022 13:50:36
Kupiłam za wygrany voucher Eventim bilet na koncert, zarezerwowałam hotel, cały weekend w mieście mam zaplanowany, nawet restauracje ogarnęłam, gdzie kiedy będę jeść, bilety na pociąg też już kupiony i właśnie otrzymałam e-mail, że koncert odwołany  emotka
0 0

azaflora

#7050203 Napisano: 30.09.2022 14:12:13
sabart napisał(a):

Kupiłam za wygrany voucher Eventim bilet na koncert, zarezerwowałam hotel, cały weekend w mieście mam zaplanowany, nawet restauracje ogarnęłam, gdzie kiedy będę jeść, bilety na pociąg też już kupiony i właśnie otrzymałam e-mail, że koncert odwołany  emotka

Współczuję emotka
Sama też straciłam koncert Dżemu. Miał być w maju 2020, przełożyli na październik, ostatecznie odbył się w maju 2022, odpuściłam.
U Ciebie gorzej, bo zaplanowałaś/łeś cały pobyt.
1 sabaka 0

edzia21

#7050226 Napisano: 30.09.2022 15:30:08
at-babska napisał(a):

Pierwszy w życiu covid. Jeśli tak wygląda odmiana łagodna, to nie chcę wiedzieć, co by było, gdybym złapała słynną alfę. 

Przyjmę wszelkie porady i patenty na przetrwanie tego dziadostwa. W zeszłym roku przeszłam 3 niecovidowe zapalenia płuc i z objawów zapowiada się teraz czwarte. 

Tak z "domowej apteczki" na szybko: Witamina D + cynk + NAC + kwercetyna (to zestaw "podstawa")
możesz rozpuścić też aspirynę - tutaj działanie przeciwzakrzepowe 
pamiętaj o kontrolowaniu saturacji emotka

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia emotka
1 agaluna 0

asiakali

#7050291 Napisano: 30.09.2022 17:57:02
Intermarcheemotka .... konkurs 25 lat intermarche trwa od.22.09., zrobiłam dzisiaj zakupy i poprosiłam o kupon konkursowy bo widzę że Pani w kasie sama z siebie mi go nie da. No i się zaczęło...sprawdzanie gazetki od kiedy konkurs, wędrówka do kierowniczki która nic nie wie, wreszcie przyniosła kupony i zdziwiona do kierowniczki mówi "to już od 22-go było". No serio....? Szkoda mi było tylko tych ludzi w kolejce do kasy, bo przez głowę by mi nie przeszło że będę pierwszą osobą która w tym sklepie odebrała kuponemotka   I brak wygranych też mnie wkurza.

edzia21

#7050293 Napisano: 30.09.2022 18:00:31
asiakali napisał(a):

Intermarcheemotka .... konkurs 25 lat intermarche trwa od.22.09., zrobiłam dzisiaj zakupy i poprosiłam o kupon konkursowy bo widzę że Pani w kasie sama z siebie mi go nie da. No i się zaczęło...sprawdzanie gazetki od kiedy konkurs, wędrówka do kierowniczki która nic nie wie, wreszcie przyniosła kupony i zdziwiona do kierowniczki mówi "to już od 22-go było". No serio....? Szkoda mi było tylko tych ludzi w kolejce do kasy, bo przez głowę by mi nie przeszło że będę pierwszą osobą która w tym sklepie odebrała kuponemotka   I brak wygranych też mnie wkurza.

To akurat u Ciebie tak wyglądało. Wczoraj byłam w Interku i pani kasjerka NA SIŁĘ wciskała wszystkim* kupony, tłumacząc co zrobić żeby wziąć udział w akcji...

*wszystkim osobom robiącym zakupy za ponad 50 zł.
1 cb656 0

ilonaxx5

#7050361 Napisano: 30.09.2022 22:27:01
asiakali napisał(a):

Intermarcheemotka .... konkurs 25 lat intermarche trwa od.22.09., zrobiłam dzisiaj zakupy i poprosiłam o kupon konkursowy bo widzę że Pani w kasie sama z siebie mi go nie da. No i się zaczęło...sprawdzanie gazetki od kiedy konkurs, wędrówka do kierowniczki która nic nie wie, wreszcie przyniosła kupony i zdziwiona do kierowniczki mówi "to już od 22-go było". No serio....? Szkoda mi było tylko tych ludzi w kolejce do kasy, bo przez głowę by mi nie przeszło że będę pierwszą osobą która w tym sklepie odebrała kuponemotka   I brak wygranych też mnie wkurza.

U mnie ta sama sytuacja plus tylko taki że udało się wygrać 
0 0

kukuleczka

#7050369 Napisano: 30.09.2022 23:05:16
Zostawiam konkursy na ostatnią chwile.ZAWSZE.
Jak będą czytać moje odpowiedzi z Visa to myślę że będą płakać...co za shit muszą czytać emotka

ziolko

#7050381 Napisano: 01.10.2022 00:05:28
at-babska niestety covid ma to do siebie, że długo jest się osłabionym. Jest ogólna niemoc i niechęć do wszystkiego.
Aktualnie walczę z pocovidowym zapaleniem krtani i napadami kaszlu. 
0 0

nelunia

#7050383 Napisano: 01.10.2022 00:20:46
Monsteremotka 25 minut klikałam, że nie jestem robotem, żeby finalnie i tak zgłoszenie nie było zarejestrowane emotka
0 0

Claudia77

#7050390 Napisano: 01.10.2022 08:31:36
cb656 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

No to z innej beczki, syn jechał autobusem do szkoły jak co rano tradycyjnie, tłok niemiłosierny i wsiadła starsza pani. Mój syn oczywiście ustąpił miejsca i stanął obok trzymając się poręczy u góry. Ścisk taki, że ledwo palca można było wcisnąć i jak autobus zahamował, to niestety delikatnie się o tę kobietę oparł, a żebyście słyszeli jakich epitetów się od niej nasłuchałemotka -masakra. Niestety źle trafiła, bo riposta poszła w stylu mojego syna, czyli kulturalnie  z klasą i w pięty - co nie zmienia faktu, że stwierdził w domu, że ma w d... ustępowanie miejsca, biednym, starszym paniom...

A możesz zacytować ripostę dosłownie? Chciałbym się zorientować w kwestii owej "klasy"? emotka emotka emotka

dokładnie Ci nie zacytuję, bo to była odpowiedż na jej epitety- ona do niego między innymi Ty gówniarzu uważaj co robisz, zachowujesz się jak bydło a on do niej coś w stylu,  że w Arce Noego było dużo bydła i ono najlepiej na tym wyszło i gdyby  bardziej szanował swoje nogi niż drugiego człowieka to na pewno by nie siedziała i że to niby dzisiejsza młodzież jest niekulturalna - jakoś tak to leciało emotka