Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

brucee

#7048984 Napisano: 24.09.2022 16:55:31
Claudia77 napisał(a):


No to z innej beczki, syn jechał autobusem do szkoły jak co rano tradycyjnie, tłok niemiłosierny i wsiadła starsza pani. Mój syn oczywiście ustąpił miejsca i stanął obok trzymając się poręczy u góry. Ścisk taki, że ledwo palca można było wcisnąć i jak autobus zahamował, to niestety delikatnie się o tę kobietę oparł, a żebyście słyszeli jakich epitetów się od niej nasłuchałemotka -masakra. Niestety źle trafiła, bo riposta poszła w stylu mojego syna, czyli kulturalnie  z klasą i w pięty - co nie zmienia faktu, że stwierdził w domu, że ma w d... ustępowanie miejsca, biednym, starszym paniom...

emotka emotka emotka

jola29k

#7049005 Napisano: 24.09.2022 17:49:03
Dostałam wczoraj maila ze wygrałam  nagrodę z Kinder Bueno  a dziś  sms ze to pomyłka emotka

sabaka

#7049014 Napisano: 24.09.2022 18:46:14
jola29k napisał(a):

Dostałam wczoraj maila ze wygrałam  nagrodę z Kinder Bueno  a dziś  sms ze to pomyłka emotka

I że nie wygląda na to, żeby chcieli wziąć na klatę odpowiedzialność za to.
0 0

jokan

#7049281 Napisano: 26.09.2022 18:09:15
to, że naszukałam się paragonu z Cheetos...a znalazłam w koszu na śmieci przy biurku emotka - nie wiem jak tam się znalazł...no ale nadaje się jeszcze do wysłania:)
0 0

pikawka

#7049387 Napisano: 27.09.2022 11:12:39
Wkurzają mnie wredne babsztyle matki dzieci z przedszkola. 
moje dzieci maja wszy emotka  i ja  emotka emotka   Wczoraj pół dnia ogarniałam nam głowy, żele specjalne i dziś wyczesujemy. Na naszej wewnętrznej grupie klasowej zerówki dałam znać, że maja, żeby zwróciły uwagę na swoje dzieci ( non stol ktoś w pkolu ma, my pierwszy raz) to dwie mnie prawie zlinczowały, ze chlopacy powinni 2 tyg w domu siedzieć i ogólnie, ze zgłoszą dyrekcji, ze jestem nieodpowiedzialna bo maja jutro iść 

mama-l-k-m

#7049403 Napisano: 27.09.2022 11:37:13
pikawka napisał(a):

Wkurzają mnie wredne babsztyle matki dzieci z przedszkola. 
moje dzieci maja wszy emotka  i ja  emotka emotka   Wczoraj pół dnia ogarniałam nam głowy, żele specjalne i dziś wyczesujemy. Na naszej wewnętrznej grupie klasowej zerówki dałam znać, że maja, żeby zwróciły uwagę na swoje dzieci ( non stol ktoś w pkolu ma, my pierwszy raz) to dwie mnie prawie zlinczowały, ze chlopacy powinni 2 tyg w domu siedzieć i ogólnie, ze zgłoszą dyrekcji, ze jestem nieodpowiedzialna bo maja jutro iść 

Ja byłabym Ci wdzięczna za taką informację. Tak samo lubię, jak podają czy dziecko ma anginę, jelitówkę bo wiem, że mogą też za chwilę mieć.
Poczekaj jak pójdą do szkoły... Czasami rodzice z niczego robią problem... Do nauczyciela piszą bez dzień dobry czy witam, od razu z pretensjami, zaczynając zdanie od gdzie, kiedy... Po uzyskaniu odpowiedzi nawet nie napiszą dziękuję mimo, że nauczyciel po godzinach pracy udzielił odpowiedzi. Ogólnie zalecam grupy wyciszyć dla swojego spokoju.
A Ty jako matka wiesz czy dziecko możesz wysłać do przedszkola, czy jeszcze ma zostać w domu. 


Mnie wkurza brak konkursów fotograficznych... Zawsze można było liczyć na Smolara.
1 cb656 0

domika

#7049406 Napisano: 27.09.2022 11:39:35
pikawka napisał(a):

Wkurzają mnie wredne babsztyle matki dzieci z przedszkola. 
moje dzieci maja wszy emotka  i ja  emotka emotka   Wczoraj pół dnia ogarniałam nam głowy, żele specjalne i dziś wyczesujemy. Na naszej wewnętrznej grupie klasowej zerówki dałam znać, że maja, żeby zwróciły uwagę na swoje dzieci ( non stol ktoś w pkolu ma, my pierwszy raz) to dwie mnie prawie zlinczowały, ze chlopacy powinni 2 tyg w domu siedzieć i ogólnie, ze zgłoszą dyrekcji, ze jestem nieodpowiedzialna bo maja jutro iść 

Zawsze obrywa sie temu co złe wieści przyniesie niestety.

u nas mama jednej dziewczynki przekazała wychowawczyni żeby zwróciła uwagę rodzicom, iż są wszy w grupie. To mądra inaczej pani wychowawczyni przekazała owszem ale jednocześnie powiedziała innym rodzicom, która to mama poinformowała a ci durniejsi jeszcze bardziej rodzice swoim dzieciom z kolei powiedzieli, że mają się nie bawić z powiedzmy na to Emilką bo ma wszy.  I tak matka chciała dobrze a zaszkodziła swojemu dziecku najbardziej, bo było na długi okres czasu piętnowane.

lasiglasty

#7049412 Napisano: 27.09.2022 11:43:18
Żeby nie było mi za słodko od dzisiejszych wygranych... mąż pojechał na drugi koniec miasta po zakupy do Groszka... zrobił paragon na 25 zł, ale nie kupił produktu partnera, bo twierdzi, że nie mówiłam, chociaż mu nawet zapisałam. I paragon do kosza, cała wyprawa na nic emotka
1 andii 0

basiag

#7049446 Napisano: 27.09.2022 12:54:44
lasiglasty napisał(a):

Żeby nie było mi za słodko od dzisiejszych wygranych... mąż pojechał na drugi koniec miasta po zakupy do Groszka... zrobił paragon na 25 zł, ale nie kupił produktu partnera, bo twierdzi, że nie mówiłam, chociaż mu nawet zapisałam. I paragon do kosza, cała wyprawa na nic emotka

no to się chłopu dostało emotka
0 0

awe

#7049448 Napisano: 27.09.2022 12:56:55
lasiglasty napisał(a):

Żeby nie było mi za słodko od dzisiejszych wygranych... mąż pojechał na drugi koniec miasta po zakupy do Groszka... zrobił paragon na 25 zł, ale nie kupił produktu partnera, bo twierdzi, że nie mówiłam, chociaż mu nawet zapisałam. I paragon do kosza, cała wyprawa na nic emotka

olej paragon i doceń chłopa,że chciało mu się jechaćemotka  wtedy pojedzie drugi raz

southlander

#7049465 Napisano: 27.09.2022 13:46:51
Wkurza mnie niezmiennie że na drobne nagrody piszę zgłoszenia szybko, fajnie, i na luzie, a gdy jest coś poważniejszego do wygrania to się blokuję i spycham pisanie na ostatni dzień, a wtedy ostatecznie pod presją czasu zwykle skrobnę coś kiepskiego, albo w ogóle nic. emotka  

Ech, psychika to jednak złośliwa istota. emotka  
1 cb656 0

anialistopad

#7049472 Napisano: 27.09.2022 14:06:16
awe napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Żeby nie było mi za słodko od dzisiejszych wygranych... mąż pojechał na drugi koniec miasta po zakupy do Groszka... zrobił paragon na 25 zł, ale nie kupił produktu partnera, bo twierdzi, że nie mówiłam, chociaż mu nawet zapisałam. I paragon do kosza, cała wyprawa na nic emotka

olej paragon i doceń chłopa,że chciało mu się jechaćemotka amiast fwr wtedy pojedzie drugi raz

Mój zamiast fererro kupił mi Rafaello i to będąc w sklepie pytał się jeszcze ,które ma kupić 

0 0

visserarthur

#7049474 Napisano: 27.09.2022 14:21:11
anialistopad napisał(a):

awe napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Żeby nie było mi za słodko od dzisiejszych wygranych... mąż pojechał na drugi koniec miasta po zakupy do Groszka... zrobił paragon na 25 zł, ale nie kupił produktu partnera, bo twierdzi, że nie mówiłam, chociaż mu nawet zapisałam. I paragon do kosza, cała wyprawa na nic emotka

olej paragon i doceń chłopa,że chciało mu się jechaćemotka amiast fwr wtedy pojedzie drugi raz

Mój zamiast fererro kupił mi Rafaello i to będąc w sklepie pytał się jeszcze ,które ma kupić 

Ja bym na waszym miejscu na chłopów nie narzekał, bo wpadną w jakiś alkoholizm, problemy psychiczne i będzie jeszcze więcej problemów, niż pożytku (zły paragon, to chyba nie wszystko)... emotka
0 0

anialistopad

#7049477 Napisano: 27.09.2022 14:27:17
Ja tam wcale nie narzekam . Też ile razy się pomyłek i kupię nie to co trzeba

Afrodyta72

#7049503 Napisano: 27.09.2022 16:09:46
Wkurza mnie ,że kupiłam dwie fanty wczoraj i oba korki są wykorzystane !!jakim cudem 😭
0 0

pikawka

#7049580 Napisano: 27.09.2022 20:28:45
mama-l-k-m napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurzają mnie wredne babsztyle matki dzieci z przedszkola. 
moje dzieci maja wszy emotka  i ja  emotka emotka   Wczoraj pół dnia ogarniałam nam głowy, żele specjalne i dziś wyczesujemy. Na naszej wewnętrznej grupie klasowej zerówki dałam znać, że maja, żeby zwróciły uwagę na swoje dzieci ( non stol ktoś w pkolu ma, my pierwszy raz) to dwie mnie prawie zlinczowały, ze chlopacy powinni 2 tyg w domu siedzieć i ogólnie, ze zgłoszą dyrekcji, ze jestem nieodpowiedzialna bo maja jutro iść 

Ja byłabym Ci wdzięczna za taką informację. Tak samo lubię, jak podają czy dziecko ma anginę, jelitówkę bo wiem, że mogą też za chwilę mieć.
Poczekaj jak pójdą do szkoły... Czasami rodzice z niczego robią problem... Do nauczyciela piszą bez dzień dobry czy witam, od razu z pretensjami, zaczynając zdanie od gdzie, kiedy... Po uzyskaniu odpowiedzi nawet nie napiszą dziękuję mimo, że nauczyciel po godzinach pracy udzielił odpowiedzi. Ogólnie zalecam grupy wyciszyć dla swojego spokoju.
A Ty jako matka wiesz czy dziecko możesz wysłać do przedszkola, czy jeszcze ma zostać w domu. 


Mnie wkurza brak konkursów fotograficznych... Zawsze można było liczyć na Smolara.


No wlanie byłam wczoraj tak tym
przybita.. nie dość ze walczyłam z tymi wszami, wyć mi się chciało, ze nas to spotkało blee, prałam wszystko ze strachu, chciałam rodziców ostrzec a cześć mnie zjechała równo. No szok. Dziś ich zostawiłam powtórzyłam kuracje, wyczesalam wszystko specjalnym grzebieniem. Wezwałam tesciowa, żeby jeszcze sprawdziła. Głowy maja czyste. Rano jeszcze raz obejrzę i idą do zerówki. Aaaa jeszcze obsikam głowy rano odstraszaczem. Jestem zdołowana ta sytuacją

pikawka

#7049581 Napisano: 27.09.2022 20:30:03
domika napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurzają mnie wredne babsztyle matki dzieci z przedszkola. 
moje dzieci maja wszy emotka  i ja  emotka emotka   Wczoraj pół dnia ogarniałam nam głowy, żele specjalne i dziś wyczesujemy. Na naszej wewnętrznej grupie klasowej zerówki dałam znać, że maja, żeby zwróciły uwagę na swoje dzieci ( non stol ktoś w pkolu ma, my pierwszy raz) to dwie mnie prawie zlinczowały, ze chlopacy powinni 2 tyg w domu siedzieć i ogólnie, ze zgłoszą dyrekcji, ze jestem nieodpowiedzialna bo maja jutro iść 

Zawsze obrywa sie temu co złe wieści przyniesie niestety.

u nas mama jednej dziewczynki przekazała wychowawczyni żeby zwróciła uwagę rodzicom, iż są wszy w grupie. To mądra inaczej pani wychowawczyni przekazała owszem ale jednocześnie powiedziała innym rodzicom, która to mama poinformowała a ci durniejsi jeszcze bardziej rodzice swoim dzieciom z kolei powiedzieli, że mają się nie bawić z powiedzmy na to Emilką bo ma wszy.  I tak matka chciała dobrze a zaszkodziła swojemu dziecku najbardziej, bo było na długi okres czasu piętnowane.

Co za durna nauczycielka. A rodzice następni mądrzy. Toc to wszy a nie trąd jakiś. Przykre kiedy rodzice buntują przeciwko niewinnemu dziecku. 
0 0

tereniagno

#7049613 Napisano: 27.09.2022 23:51:19
Afrodyta72 napisał(a):

Wkurza mnie ,że kupiłam dwie fanty wczoraj i oba korki są wykorzystane !!jakim cudem 😭

A ja 2 kody LION, świeżo otworzyłam, wpisałam kody i tez już wykorzystane!!!
Też nie wiem jakim cudememotka Nikogo prócz mnie w domu nie było emotka

atyde25

#7049698 Napisano: 28.09.2022 12:17:54
POS nie chce podać numeru paragonu i co ja mam teraz wszystkie od 1 sierpnia przejrzeć.No to będzie wielkie wyzwanie.Nie dość,że wszyscy jesteśmy chorzy to będę teraz robić zdjęcia pewnie z 20 paragonów.
0 0

cleo25

#7049700 Napisano: 28.09.2022 12:41:18
tereniagno napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Wkurza mnie ,że kupiłam dwie fanty wczoraj i oba korki są wykorzystane !!jakim cudem 😭

A ja 2 kody LION, świeżo otworzyłam, wpisałam kody i tez już wykorzystane!!!
Też nie wiem jakim cudememotka Nikogo prócz mnie w domu nie było emotka

A ja chciałam zgłosić paragon z Reginy - "numer paragonu był już zgłoszony" emotka
0 0