Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anaesth

#7052606Napisano: 11.10.2022 20:30:10
Wkurza mnie traktowanie przez niektórych tego wątku jak pamiętnik emotka

madllen

#7052618Napisano: 11.10.2022 21:10:08
anaesth napisał(a):

Wkurza mnie traktowanie przez niektórych tego wątku jak pamiętnik emotka

O tak !  Też mam takie odczucia  emotka  Aż mi lżej, że w końcu ktoś odważył się to napisać  emotka

atyde25

#7052741Napisano: 12.10.2022 11:37:42
Załamuje mnie ilu ludzi jest niepoważnych.Tak to dalej historia z moim biletem na koncert na który nie mam jak iść.Pytają są zdecydowani są,ty podajesz miejsce w jakim możesz go przekazać i cisza.Nawet Dzięki ale się rozmyśliłem.0 kontaktu.
Nie róbcie tak bardzo was proszę człowiek się czuje jakby liścia w twarz dostał:(
Teraz trafiłam na gościa poważnego mam nadzieję bo serio bilet tyle lat leżał i nie chciałam by nikt na koncert nie poszedł:(T
Tak wiem jestem za wrażliwa i się przejmuję wszystkim nadmiernie.
0 0

edzia21

#7052760Napisano: 12.10.2022 12:04:51
Wkurza mnie pewna moja "imienniczka", która postanowiła zapisać nasze imię "od tyłu" emotkaemotka ...i spamuje.

atyde25

#7052799Napisano: 12.10.2022 13:18:51
Kto spamuje ja?
Odszczekuję pan przeprosi ,że już kupił.Ale to tylko jeden na bardzo wielu.
Pogoda ładna nic mnie już nie wkurza:)
0 0

atyde25

#7052803Napisano: 12.10.2022 13:25:31
Teraz się jednak trochę wkurzyłam.
Handel paragonami nie wkurzał co?Czepianie się niczego nie wkurza co?
A ja opisywałam problem z odbiorem nagrody w Hebe w 100 % prawdziwy bo mnie dotyczył.
I problem z ludźmi co są niepoważni.
To jest spam no chyba jednak nie.
0 0

ziolko

#7052874Napisano: 12.10.2022 16:21:57
Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"),napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nawiasem mówiąc wkurza mnie, jak ktoś zaczyna maila, nawet oficjalnego, od słowa "Witam".
Odpisuję jak wyżej (czyli Dzień dobry),w odpowiedzi znowu Witam.
Czasami mam ochotę napisać, że witać to sobie mogą gości w swoim domu, a nie w mailach.  emotka

misiamarysia

#7053005Napisano: 12.10.2022 23:04:09
ŻABKA i jej konkursy z użyciem aplikacji - znikające kody, kody, które nie dochodzą wcale albo pojawiają się po czasie emotka

monnikk

#7053021Napisano: 13.10.2022 00:20:40
ziolko napisał(a):

Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"),napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nie tylko u nas. Ostatnio pisałam do hotelu w Niemczech. Trzy razy sprawdzałam czy błędów po angielsku nie zrobiłam. Dostałam odpowiedź o treści : OK
0 0

kachakacha

#7053041Napisano: 13.10.2022 08:03:21
Jeju, zapomniałam wysłać wczoraj Milkę z Delikatesów Centrum. 4 paragony emotka Eh...wkurzam się na siebie i na swoje gapiostwo emotka
0 0

pioge7

#7053045Napisano: 13.10.2022 08:21:31
kupiłem specjalnie na stacji paliwo, żeby brać udział w konkursie BAQ, innej niż zwykle, bo zbieram punkty gdzie indziej i co... wyrzuciłem paragon, bo po co mi on... emotkaemotkaemotkaemotkaemotka
0 0

Green

#7053110Napisano: 13.10.2022 13:22:36
... że shaker wygląda jak urna na prochy  emotka

sesyjnie1

#7053311Napisano: 14.10.2022 11:24:24
ziolko napisał(a):

Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"),napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nawiasem mówiąc wkurza mnie, jak ktoś zaczyna maila, nawet oficjalnego, od słowa "Witam".
Odpisuję jak wyżej (czyli Dzień dobry),w odpowiedzi znowu Witam.
Czasami mam ochotę napisać, że witać to sobie mogą gości w swoim domu, a nie w mailach.  emotka

 Heh mam to samo 
jak widzę Witam to mam skręt jelit 

radziosny

#7053351Napisano: 14.10.2022 13:06:23
sesyjnie1 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"),napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nawiasem mówiąc wkurza mnie, jak ktoś zaczyna maila, nawet oficjalnego, od słowa "Witam".
Odpisuję jak wyżej (czyli Dzień dobry),w odpowiedzi znowu Witam.
Czasami mam ochotę napisać, że witać to sobie mogą gości w swoim domu, a nie w mailach.  emotka

 Heh mam to samo 
jak widzę Witam to mam skręt jelit

Może się czepiam, ale jakoś nie pasuje mi wyrażenie "nawet oficjalnego".. bo w nieoficjalnych wiadomościach to mogę napisać "nawet siema". 
Mnie to nie wkurza. W języku polskim brak wyrażeń półoficjalnych. Np. w pracy wysyłam maila do kolegi, jednak o wiele starszego i doświadczonego. Jakoś głupio napisać "cześć", a z drugiej strony "dzień dobry" jakoś sztywno.. nie wiem może coś ze mną jest nie tak.. ale ja mam z tym problem. W Anglii w większości walą sobie na Ty i nie tracą czasu na takie rozkminy. 

A wkurza mnie, że jedna z organizacji w ogóle mi nie odpowiada na maile, chociaż jest to w ich interesie.. 

radziosny

#7053387Napisano: 14.10.2022 14:12:22
cb656 napisał(a):

Green napisał(a):

(wkurza mnie) ...że shaker wygląda jak urna na prochy  emotka

W jednym ze starych filmów, to była bodajże komedia sensacyjna, jest taka scena, kiedy młoda para wprowadza się do nowego mieszkania i planuje urządzenie go. Przyjechali prosto z pogrzebu, trzymając w dłoniach urnę z prochami...
Ona do Niego:
- A Tatusia postawimy na kominku!
emotka

Wkurza mnie, że nie pamiętam tytułu filmu emotka
No i przede wszystkim, że nie mam kominka, na którym mógłbym gromadzić przodków w urnach. emotka

Zawsze jest opcja zawieszek emotka
https://www.pap.p...-dzieci-bedzie-nosic

Też mnie te shakery wkurzają.
0 0

Monika11

#7053391Napisano: 14.10.2022 14:28:18
Green napisał(a):

... że shaker wygląda jak urna na prochy  emotka

Mężowi wysłałam zdjęcie do pracy -powiedział to samo -urna 
1 DAIKOKU 0

uleczkaa

#7053405Napisano: 14.10.2022 15:00:20
Wkurza mnie,  że będąc rodzicem dziecka w wieku szkolnym trzeba mieć messengera, i przynależeć do pięciu grup! Oddzielna grupa z nauczycielami,  inna z wychowawcą, następna dla samych rodziców,  coby ustalić jaki prezent kupić! Do tego córka musiała założyć oddzielnego messengera i mają grupy do szybkich przedmiotów utworzone.  Wkurza mnie bardziej,  że początkowo się wzbraniałam ale uległam, bo jako jedyna nie wiedziałam o zebraniau, zbiórce funduszy czy planowanej wycieczce. 

atyde25

#7053430Napisano: 14.10.2022 15:29:10
Bierzcie zawsze potwierdzenia z wypłat BLIK (Zozole)
Wydało mi złą kwotę z bankomatu:(
Nie wiem czy to się da odkręcić ale prawie upadłam przy bankomacie.
A napisałam kiedyś SPAM w poście,że to takie proste wypłacać BLIK z bankomatu.
Idę się powiesić z wkurzenia.
1 DAIKOKU 0

leniuszka

#7053548Napisano: 14.10.2022 20:35:36
uleczkaa napisał(a):

Wkurza mnie,  że będąc rodzicem dziecka w wieku szkolnym trzeba mieć messengera, i przynależeć do pięciu grup! Oddzielna grupa z nauczycielami,  inna z wychowawcą, następna dla samych rodziców,  coby ustalić jaki prezent kupić! Do tego córka musiała założyć oddzielnego messengera i mają grupy do szybkich przedmiotów utworzone.  Wkurza mnie bardziej,  że początkowo się wzbraniałam ale uległam, bo jako jedyna nie wiedziałam o zebraniau, zbiórce funduszy czy planowanej wycieczce. 

Jeżeli tak Cię to wkurza, przejdźcie na edukację domową. 

https://www.gov.p...e-na-edukacje-domowa

leniuszka

#7053555Napisano: 14.10.2022 21:04:17
leniuszka napisał(a):

uleczkaa napisał(a):

Wkurza mnie,  że będąc rodzicem dziecka w wieku szkolnym trzeba mieć messengera, i przynależeć do pięciu grup! Oddzielna grupa z nauczycielami,  inna z wychowawcą, następna dla samych rodziców,  coby ustalić jaki prezent kupić! Do tego córka musiała założyć oddzielnego messengera i mają grupy do szybkich przedmiotów utworzone.  Wkurza mnie bardziej,  że początkowo się wzbraniałam ale uległam, bo jako jedyna nie wiedziałam o zebraniau, zbiórce funduszy czy planowanej wycieczce. 

Jeżeli tak Cię to wkurza, przejdźcie na edukację domową. 

https://www.gov.p...e-na-edukacje-domowa

cb656 nie rozumiem dlaczego się nie zgadzasz. Moja córka ma dziecko w edukacji domowej i twierdzi, że jest super. Nie napisałam tego złośliwie, bo mnie nie przeszkadzały wymagania szkoły i  uważam że dziecko powinno mieć  kontakt z rówieśnikami. Jednak jeżeli ktoś nie chce się dostosować, zawsze jest wyjście awaryjne. 
0 0