Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

southlander

#7057583 Napisano: 03.11.2022 11:01:17
To ja dziś ponarzekam w 100% konkursowo:
1. Wkurza mnie że jak pierwszy raz od dawna mam luźny dzień i jestem gotowy do dłuższego siedzenia nad zgłoszeniami, w dodatku w miarę wyspany, to dzieje się magia i nagle się okazuje że wszystkie konkursy na które miałbym ochotę, pokończyły się gdy akurat nie miałem czasu. emotka
2. Wkurza mnie że wysyp typowych konkursów jesiennych już zaczyna przygasać, a zimowych wciąż nie ma. Nawet ciężko coś nowego sensownego znaleźć do bazy. emotka   

atyde25

#7057626 Napisano: 03.11.2022 13:49:40
Też mam taki dzień.To chyba coś wisi w powietrzu.Myślałam,że nie pójdę do większego sklepu tylko do Społem.
Jakie tam chamstwo:(
Już się spięłam z jedną kobitką.
Potem patyczki zapachowe do Ross odebrać.Zasięg fona tylko przy oknach w środku sklepu brak a zapomniałam jaki wariant był na voucher.Trzeba znowu zapasy papieru robić wszystko wykupione w Ross ostatnie ręczniki papierowe wzięłam.Puste półki w tych artykułach.
Ale najbardziej mnie wkurza,że mnie wszystko boli każdy staw,mięsień i kość.
No dobra by było wkurzenie konkursowe według paragrafów 2 razy princepolo,kinder bueno 2 i jakieś chipsy czy coś:P
Zapomniałam o tym płynie na W z tego wszystkiego.
0 0

atyde25

#7057630 Napisano: 03.11.2022 13:56:21
Tak wiem znowu SPAM.
Na poczcie mnie 4 gruzinów wkurzyło zablokowali oba okienka na dobre 20 minut:(
Nie nie jestem rasistką miałam bliskie kontakty z wieloma nacjami by nie było.
I pyta kobitka od kogo pieniądze bo wypłacali a oni od brata,matki,żony.
Nie było to zabawne a kolejka po drzwi.
No i tradycyjnie jak to na poczcie te z okienek panie myślą,że jak będą mówić głośno i wyraźnie po polsku i powtarzać 20 razy obcokrajowiec nie znający naszego języka wszystko zrozumie..................
0 0

atyde25

#7058528 Napisano: 07.11.2022 10:24:28
No siedzę dziennie na fonie 7 godzin i 4 minuty.Po co są te aplikacje to liczące nigdy wcześniej tego nie dostawałam bo nie chciałam tego wiedzieć.Czyli jak etat bez pensji.Czy się wkurzać czy głupio śmiać nie wiem.
0 0

noemi82

#7058531 Napisano: 07.11.2022 10:36:07
Wkurza mnie, że w Dino jest loteria, a nie konkurs kreatywny, bo do loterii Smolara jakoś nigdy nie mam szczęścia. Wkurzało mnie też ograniczenie do jednej nagrody danego stopnia na gospodarstwo domowe, ale skoro i tak nic u nich nie wygrywam, to jakoś mniej mnie to denerwuje emotka
0 0

kachakacha

#7058533 Napisano: 07.11.2022 10:40:12
atyde25 napisał(a):

No siedzę dziennie na fonie 7 godzin i 4 minuty.Po co są te aplikacje to liczące nigdy wcześniej tego nie dostawałam bo nie chciałam tego wiedzieć.Czyli jak etat bez pensji.Czy się wkurzać czy głupio śmiać nie wiem.

Co to za aplikacja?
0 0

atyde25

#7059013 Napisano: 08.11.2022 13:05:08
Aplikacja na Samsunga licząca czas świecenia się ekranu telefonu czyli to chyba aktywność użytkownika.
W Apple to takie coś automatycznie jest zainstalowane a w Samsugach chyba nie czyli to Android.Ale to mi samo wskoczyło nie wiem co to ja jestem guła w takich sprawach.

Za to jestem człowiek demolka rozlałam płyn do mycia naczyń na pól Rossmanna bo chciałam skorzystać z tego kuponu na -50% na ratuj klimat czy jakoś tak.
0 0

atyde25

#7059017 Napisano: 08.11.2022 13:08:30
StayFree - Monitorowanie czasu spędzanego na ekranie i ograniczanie użycia aplikacji to aplikacja do samokontroli, produktywności i uzależnienia od telefonu, która pozwala pokazać, ile czasu spędzasz na smartfonie, i pomaga się skoncentrować, ograniczając korzystanie z aplikacji . Możesz ustawić limity użytkowania dla swoich aplikacji i otrzymywać alerty o przekroczeniu tych limitów użytkowania. Możesz także wyświetlić szczegóły użytkowania i statystyki dotyczące historii użytkowania.


✦Co sprawia, że ​​StayFree jest wyjątkowy?

✔ Najwyżej oceniany czas na ekranie i aplikacja do samokontroli
✔ Niezwykle szybki i przyjazny interfejs użytkownika
✔ Najdokładniejsze statystyki użytkowania
✔ Statystyki i analizy użytkowania na wielu platformach
✔ Szybka obsługa klienta
✔ Przyjazny dla baterii
✔ Całkowicie bez reklam!

StayFree - Monitorowanie czasu na ekranie i ograniczanie użycia aplikacji pomaga:
📵 przezwyciężyć uzależnienie od telefonu
🔋 bądź skoncentrowany
😌 samokontrola
📱 skrócić czas ekranu
🛡 zmniejszyć rozproszenie
💯 zwiększyć produktywność
🤳 odłączaj częściej
📈 zwiększ swoje cyfrowe samopoczucie
👪 spędzaj czas z rodziną lub z samym sobą
💪 skróć zmarnowany czas dzięki cyfrowemu detoksowi

✦Funkcje aplikacji:

★ Historia użytkowania aplikacji: przeglądaj wykresy i statystyki historii użytkowania.
★ Przypomnienie o nadmiernym zużyciu: powiadom, gdy spędzasz zbyt dużo czasu w aplikacji i rozpocznij swój cyfrowy detoks.
★ Tryb blokowania: tymczasowo blokuj wszystkie aplikacje, których nadużywasz.
★ Wieloplatformowość: StayFree jest teraz wieloplatformowy! Oszczędzaj czas na wszystkich swoich urządzeniach, łącząc aplikację na Androida z naszymi rozszerzeniami Chrome i Firefox.
★ Tryb skupienia: Twórz harmonogramy rozpraszających aplikacji, aby zachować koncentrację
★ Tryb uśpienia: zaplanuj czas snu, aby wyłączyć aplikacje
★ Wstrzymaj aplikacje: wstrzymaj rozpraszające aplikacje, aby przestać korzystać z reszty dnia
★ Tryb eksportu: wyeksportuj historię użytkowania do pliku CSV lub Microsoft Excel.
★ Inspirujące cytaty: pokaż inspirujące cytaty, które zachęcają do produktywności i mniejszego wykorzystania telefonu.
★ Dostosowywanie interfejsu: dostępnych jest 5 motywów - dostosuj aplikację tak, jak chcesz!
★ Tryb blokady: wymaga hasła do zmiany ustawień.
★ Widget: pokaż najczęściej używane aplikacje i całkowite wykorzystanie na ładnym widżecie.
★ Wykres kołowy: wyświetlanie dziennego i miesięcznego procentu użycia aplikacji.


✦TA APLIKACJA KORZYSTA Z USŁUG DOSTĘPU

Usługi ułatwień dostępu Androida służą do wykrywania, na której stronie internetowej jesteś, i z kolei do blokowania stron internetowych, które chcesz zablokować. Wszystkie informacje są utrzymywane zgodnie z naszą Polityką prywatności, a Sensor Tower korzysta z odpowiednich uprawnień za czynną zgodą użytkownika końcowego.


✦JESTEŚ WAŻNY

Bylibyśmy naprawdę wdzięczni, gdybyś mógł ocenić nas na 5 gwiazdek w Google Play. Ocena jest dla nas bardzo ważna w budowaniu zaufania do naszej bazy użytkowników. Jeśli masz sugestie lub chcesz coś poprawić, nie wahaj się skontaktować!


✦SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Uwielbiamy słuchać naszych użytkowników i otrzymywać ich opinie! Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z aplikacją lub masz sugestie, co możemy zrobić, aby ją ulepszyć, wyślij nam e-mail: hello.stayfree@gmail.com

✦Rozszerzenie StayFree

StayFree pomaga Ci się skoncentrować i unikać rozpraszających stron internetowych również na pulpicie. Jest dostępny w sklepie Firefox i Google Chrome.

https://chrome.go...tm_source=play_store
https://addons.mo...tm_source=play_store

Ta aplikacja jest obsługiwana przez Sensor Tower.Idę do paczkomatu obym niczego więcej nie rozwaliła jestem niezdarą.

elektro

#7059043 Napisano: 08.11.2022 13:55:35
atyde25 napisał(a):

Aplikacja na Samsunga licząca czas świecenia się ekranu telefonu czyli to chyba aktywność użytkownika.
W Apple to takie coś automatycznie jest zainstalowane a w Samsugach chyba nie czyli to Android.Ale to mi samo wskoczyło nie wiem co to ja jestem guła w takich sprawach.

Za to jestem człowiek demolka rozlałam płyn do mycia naczyń na pól Rossmanna bo chciałam skorzystać z tego kuponu na -50% na ratuj klimat czy jakoś tak.

Przynajmniej podłogę  w końcu porządnie umyli.

atyde25

#7059659 Napisano: 10.11.2022 17:54:52
Tak wiem spam sąsiedzi którzy już i tak są bardzo głośni kupili dziecku grę co się skacze po podłodze..............
A ta ich podłoga to mój sufit.........
Nawet nie mogę się skupić by coś sklecić na promo opisowe bo mam w głowie stukanie,przesuwanie,pukanie.
A już myślałam,że wyczerpali swoje możliwości a znowu zadziwili.
0 0

FBsebastian3

#7059670 Napisano: 10.11.2022 18:49:44
Temat rzeka ale dzisiaj cena napompowanych wodą piersi z kurczaka w biedronce w wysokości 24,90 zł wkurzyła mnie 
0 0

sledzik860

#7059671 Napisano: 10.11.2022 18:57:32
FBsebastian3 napisał(a):

Temat rzeka ale dzisiaj cena napompowanych wodą piersi z kurczaka w biedronce w wysokości 24,90 zł wkurzyła mnie 

Co do piersi z kurczaka (filet) to również jestem dziś wkurzony, jednak chodzi o Lidl. Cena promocyjna w apce Lidla 17 zł. Limit 0.1 - 5.0 kg. Cena bez apki 19. Wszystko jasne i czytelne. Kupon na bank aktywowany (w pracy to zrobiłem, a na miejscu w sklepie się upewniłem). Zakupiłem około 2.5 kg. Zeskanowałem kartę a policzyło i tak po 19. Kolejki takie, że kompletnie nie miałem ochoty się użerać. Jednak 5 zł w plecy. 
1 kumulacja 0

agakaz2

#7059674 Napisano: 10.11.2022 19:00:29
sledzik860 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Temat rzeka ale dzisiaj cena napompowanych wodą piersi z kurczaka w biedronce w wysokości 24,90 zł wkurzyła mnie 

Co do piersi z kurczaka (filet) to również jestem dziś wkurzony, jednak chodzi o Lidl. Cena promocyjna w apce Lidla 17 zł. Limit 0.1 - 5.0 kg. Cena bez apki 19. Wszystko jasne i czytelne. Kupon na bank aktywowany (w pracy to zrobiłem, a na miejscu w sklepie się upewniłem). Zakupiłem około 2.5 kg. Zeskanowałem kartę a policzyło i tak po 19. Kolejki takie, że kompletnie nie miałem ochoty się użerać. Jednak 5 zł w plecy. 



u mnie zaliczyło


sledzik860

#7059677 Napisano: 10.11.2022 19:05:20
agakaz2 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Temat rzeka ale dzisiaj cena napompowanych wodą piersi z kurczaka w biedronce w wysokości 24,90 zł wkurzyła mnie 

Co do piersi z kurczaka (filet) to również jestem dziś wkurzony, jednak chodzi o Lidl. Cena promocyjna w apce Lidla 17 zł. Limit 0.1 - 5.0 kg. Cena bez apki 19. Wszystko jasne i czytelne. Kupon na bank aktywowany (w pracy to zrobiłem, a na miejscu w sklepie się upewniłem). Zakupiłem około 2.5 kg. Zeskanowałem kartę a policzyło i tak po 19. Kolejki takie, że kompletnie nie miałem ochoty się użerać. Jednak 5 zł w plecy. 



u mnie zaliczyło

U mnie nie. Aktywowałem jeszcze na pierogi kupon i ten wszedł, a na filet nie. 
0 0

kreo42

#7059687 Napisano: 10.11.2022 19:37:48
sledzik860 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Temat rzeka ale dzisiaj cena napompowanych wodą piersi z kurczaka w biedronce w wysokości 24,90 zł wkurzyła mnie 

Co do piersi z kurczaka (filet) to również jestem dziś wkurzony, jednak chodzi o Lidl. Cena promocyjna w apce Lidla 17 zł. Limit 0.1 - 5.0 kg. Cena bez apki 19. Wszystko jasne i czytelne. Kupon na bank aktywowany (w pracy to zrobiłem, a na miejscu w sklepie się upewniłem). Zakupiłem około 2.5 kg. Zeskanowałem kartę a policzyło i tak po 19. Kolejki takie, że kompletnie nie miałem ochoty się użerać. Jednak 5 zł w plecy. 



u mnie zaliczyło

U mnie nie. Aktywowałem jeszcze na pierogi kupon i ten wszedł, a na filet nie. 

Napewno karmione olejem technicznym
0 0

sledzik860

#7059691 Napisano: 10.11.2022 19:51:17
Ja tam mięso lubię i czuję że mój organizm go potrzebuje. Jak dłużej nie jem (z tydzień) to woła o nie. Fakt, wkurza mnie akcja z tymi olejami, ale czy mamy dać się przez to zwariować? Na przykład w batonie Lion mamy taki syrop glukozowo-fruktozowy, ponoć straszliwie szkodliwy. Do tego oleje palmowe, sorbiniany potasu i wiele innych dziadostw... Z tych rzekomych syfów jakoś Cola na mnie dobrze działa mam wrażenie, czuję jakby przeczyszczała przewód pokarmowy. 
2 ZetZ, cb656 0

jomajd86

#7059705 Napisano: 10.11.2022 20:58:35
Wszystko...
0 0

jomajd86

#7059706 Napisano: 10.11.2022 20:58:35
Wszystko...
0 0

ReneK

#7059715 Napisano: 10.11.2022 22:01:43
Wewnętrzny błąd klikając w  prywatne wiadomości ! emotka
Co się dzieje?może to nie tylko u  mnie problem?
0 0

ziolko

#7059727 Napisano: 10.11.2022 23:17:29
Właśnie pralka odmówiła mi posłuszeństwa emotka
Tzn próbuję prać od 4 godzin i za każdym razem kilka minut popierze, przełącza się na zimną wodę i kończy pranie. 
Chyba czeka mnie kupno pralki... emotka
0 0