Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7073742 Napisano: 11.01.2023 11:40:59
Tworzę nowe konkursy których nie ma ale może czytam w myślach organizatorów.
Na swoje usprawiedliwienie mam ,że mało spałam co godzinę się wybudzałam a jak usnęłam kurier mnie obudził.
Wkurza mnie ,że jestem zakręcona.
0 1 psotka

nanajka81

#7073947 Napisano: 12.01.2023 11:16:37
...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka
0 0

tomasz3

#7073959 Napisano: 12.01.2023 12:02:59
nanajka81 napisał(a):

...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka

Allegro nadal jest najlepsze i często najtańsze i dodatkowo darmowa dostawa ze smart. z nim nic nie wygra
1 sambolera 0

Monika11

#7073961 Napisano: 12.01.2023 12:04:12
tomasz3 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka

Allegro nadal jest najlepsze i często najtańsze i dodatkowo darmowa dostawa ze smart. z nim nic nie wygra

ale prowizja od sprzedanej rzeczy rozwala 
1 bezaczek7 0

nanajka81

#7073966 Napisano: 12.01.2023 12:12:38
[quote=
tomasz3 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka

Allegro nadal jest najlepsze i często najtańsze i dodatkowo darmowa dostawa ze smart. z nim nic nie wygra

tomasz3]
nanajka81 napisał(a):

...że shopee z dniem jutrzejszym kończy działalność... Lubiłam kupować to chińskie badziewie... I znowu tylko alledrogo pozostaje emotka

Allegro nadal jest najlepsze i często najtańsze i dodatkowo darmowa dostawa ze smart. z nim nic nie wygra


nie jest najtańsze. Rzeczy od chińczyków na allegro mają porażające ceny. Przykład: córka sobie wymarzyła naszyjnik z kotkami - na allegro jego cena 40 zł, na shopee ten sam kupiłam za 10 zł. I on naprawdę nie jest wart ceny allegrowej.

lasiglasty

#7073975 Napisano: 12.01.2023 12:31:20
A ja się cieszę, że mniej tego chińskiego szmelcu będzie. Po pierwsze produkcja tego strasznie wyniszcza środowisko, po drugie ludzie, którzy pracują przy takiej produkcji są bezlitośnie wyzyskiwani, po trzecie często kradną projekty i patenty od innych marek czy artystów. Ktoś studiuje na kierunku artystycznym, przez wiele lat pracuje nad swoim talentem, tworzy potem projekt np. jakiejś biżuterii, sprzedaje pod swoją marką za uczciwą cenę, bo wyprodukowane odpowiedzialnie i z dobrych materiałów, a potem taka chińska strona kradnie ten projekt, robi jeden do jednego tylko z plastiku i sprzedaje o wiele taniej. 

Moja kuzynka jest mistrzynią w zamawianiu tych gadżetów, a ja nie potrafię zrozumieć tego fenomenu. Większośc z tych rzeczy od razu ląduje w koszu, bo nie nadają się do użytku albo psują się po kilku użyciach, ona zawsze kwituje, że to tylko zabawa za parę groszy, a sterta niepotrzebnych śmieci rośnie emotka

southlander

#7073981 Napisano: 12.01.2023 12:49:07
Kiedyś kupowałem tam regularnie, to był idealny sklep do wszystkich pierdółek za grosze których się nie opłacało brać na Allegro gdzie koszt wysyłki czasem był taki sam jak przedmiotu. Tymczasem na Shopee darmowe dostawy były często już od zakupów 0 zł, czasem od 10 zł, do tego częste i sensowne kupony (np. -5 zł przy MWZ 10 zł , albo -50% max -10 zł). Gdy potrzebowałem płynu do auta, np. do spryskiwaczy, to tam zamawiałem. Gdy potrzebny mi był jakiś klej jakiego nie dostałem w najbliższym markecie, to tam zamawiałem. Potem zaczęli ucinać kupony, coraz wyższe MWZ, coraz częstsze wyższe progi dla darmowych wysyłek. Więc pożegnałem się bez żalu, już nic tam nie kupowałem.  

I jak to w sklepach, pewne rzeczy rzeczywiście były dużo tańsze niż na Allegro, inne dużo droższe. Dla nas jako klientów generalnie dobrze gdy rozwija się konkurencja, więc mimo że olewałem ten sklep już od dość dawna, to wolałbym żeby został i pompował kasę w rozwój na naszym rynku.
1 sabaka 0

FBsebastian3

#7073994 Napisano: 12.01.2023 13:18:56
Wkurzają mnie telefony z propozycją założenia fotowoltaiki. Dosłownie czuję sie już osaczona. Juz nawet nie próbuje dojść skąd mają numer. Nie pomaga,ze dziękuję,ze mam,ze mieszkam w bloku

tereniagno

#7073998 Napisano: 12.01.2023 13:41:43
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurzają mnie telefony z propozycją założenia fotowoltaiki. Dosłownie czuję sie już osaczona. Juz nawet nie próbuje dojść skąd mają numer. Nie pomaga,ze dziękuję,ze mam,ze mieszkam w bloku

emotka U mnie to samo, na dodatek wydzwaniają  ok.godziny 21:00,
co jest już całkowicie wkurzająceemotka
0 0

sks900

#7074003 Napisano: 12.01.2023 13:58:25
tereniagno napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Wkurzają mnie telefony z propozycją założenia fotowoltaiki. Dosłownie czuję sie już osaczona. Juz nawet nie próbuje dojść skąd mają numer. Nie pomaga,ze dziękuję,ze mam,ze mieszkam w bloku

emotka U mnie to samo, na dodatek wydzwaniają  ok.godziny 21:00,
co jest już całkowicie wkurzająceemotka

Trzeba zaznaczyć blokadę spamu.

oldziaczek

#7074155 Napisano: 12.01.2023 20:03:05
FBsebastian3 napisał(a):

Wkurzają mnie telefony z propozycją założenia fotowoltaiki. Dosłownie czuję sie już osaczona. Juz nawet nie próbuje dojść skąd mają numer. Nie pomaga,ze dziękuję,ze mam,ze mieszkam w bloku

Ja bez słowa się rozlaczam i blokuje, to często nawet nie jest człowiek, tylko bot emotka
1 joan 0

joan

#7074163 Napisano: 12.01.2023 20:26:53
lasiglasty napisał(a):

A ja się cieszę, że mniej tego chińskiego szmelcu będzie. Po pierwsze produkcja tego strasznie wyniszcza środowisko, po drugie ludzie, którzy pracują przy takiej produkcji są bezlitośnie wyzyskiwani, po trzecie często kradną projekty i patenty od innych marek czy artystów. Ktoś studiuje na kierunku artystycznym, przez wiele lat pracuje nad swoim talentem, tworzy potem projekt np. jakiejś biżuterii, sprzedaje pod swoją marką za uczciwą cenę, bo wyprodukowane odpowiedzialnie i z dobrych materiałów, a potem taka chińska strona kradnie ten projekt, robi jeden do jednego tylko z plastiku i sprzedaje o wiele taniej. 

Moja kuzynka jest mistrzynią w zamawianiu tych gadżetów, a ja nie potrafię zrozumieć tego fenomenu. Większośc z tych rzeczy od razu ląduje w koszu, bo nie nadają się do użytku albo psują się po kilku użyciach, ona zawsze kwituje, że to tylko zabawa za parę groszy, a sterta niepotrzebnych śmieci rośnie emotka


O tak, zgadzam się w 100% emotka
Często wykorzystywane są dzieci (nawet kilkuletnie!), wystarczy obejrzeć parę filmów dokumentalnych z tamtych "fabryk". Wdychają chemikalia i farby, moczą w nich ręce, zero BHP. Ale spox. Grunt to odwrócić wzrok. Stara śpiewka, gdzie moje dziecko jest lepsze, niż Twoje i wuj mnie obchodzi. Większość ludzi interesuje wyłącznie ich własne potomstwo, wypowiedzi typu "a bo ja tak kocham dzieci" to kpina i zakłamywanie rzeczywistości... emotka
0 0

adamo86

#7074165 Napisano: 12.01.2023 20:29:33
joan napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

A ja się cieszę, że mniej tego chińskiego szmelcu będzie. Po pierwsze produkcja tego strasznie wyniszcza środowisko, po drugie ludzie, którzy pracują przy takiej produkcji są bezlitośnie wyzyskiwani, po trzecie często kradną projekty i patenty od innych marek czy artystów. Ktoś studiuje na kierunku artystycznym, przez wiele lat pracuje nad swoim talentem, tworzy potem projekt np. jakiejś biżuterii, sprzedaje pod swoją marką za uczciwą cenę, bo wyprodukowane odpowiedzialnie i z dobrych materiałów, a potem taka chińska strona kradnie ten projekt, robi jeden do jednego tylko z plastiku i sprzedaje o wiele taniej. 

Moja kuzynka jest mistrzynią w zamawianiu tych gadżetów, a ja nie potrafię zrozumieć tego fenomenu. Większośc z tych rzeczy od razu ląduje w koszu, bo nie nadają się do użytku albo psują się po kilku użyciach, ona zawsze kwituje, że to tylko zabawa za parę groszy, a sterta niepotrzebnych śmieci rośnie emotka


O tak, zgadzam się w 100% emotka
Często wykorzystywane są dzieci (nawet kilkuletnie!), wystarczy obejrzeć parę filmów dokumentalnych z tamtych "fabryk". Wdychają chemikalia i farby, moczą w nich ręce, zero BHP. Ale spox. Grunt to odwrócić wzrok. Stara śpiewka, gdzie moje dziecko jest lepsze, niż Twoje i wuj mnie obchodzi. Większość ludzi interesuje wyłącznie ich własne potomstwo, wypowiedzi typu "a bo ja tak kocham dzieci" to kpina i zakłamywanie rzeczywistości... emotka

Niestety wycofanie się Shopee z Polski raczej w żaden sposób nie ograniczy produkcji tego "chińskiego szmelcu" emotka

joan

#7074166 Napisano: 12.01.2023 20:38:49
adamo86 napisał(a):

Niestety wycofanie się Shopee z Polski raczej w żaden sposób nie ograniczy produkcji tego "chińskiego szmelcu" emotka


Producent nie tworzy towaru z pobudek religijnych, popyt kształtuje podaż.
Poza tym zmniejszy się ilość badziewia na polskich wysypiskach.
Tak sobie tłumaczę emotka

sks900

#7074183 Napisano: 12.01.2023 22:29:53
Instrukcja blokady telefonów z fotowoltaniki

W aplikacji do dzwonienia w smartfonie klikamy w 3 kropki w prawym górnym rogu, Ustawienia, Id rozmówcy i spam, zaznaczamy "Filtruj połączenia określone jako spam".

Jak tak zrobimy telefon z fotowoltaniki nie zadzwoni, będzie tylko widoczny w historii  połączeń.
1 psotka 0

mandarynka16

#7074188 Napisano: 12.01.2023 23:15:43
sks900 napisał(a):

Instrukcja blokady telefonów z fotowoltaniki

W aplikacji do dzwonienia w smartfonie klikamy w 3 kropki w prawym górnym rogu, Ustawienia, Id rozmówcy i spam, zaznaczamy "Filtruj połączenia określone jako spam".

Jak tak zrobimy telefon z fotowoltaniki nie zadzwoni, będzie tylko widoczny w historii  połączeń.

Ktoś tu pisał, że przez taką blokadę tel z agencji potraktowało mu jako spam więc ja bym się zastanowiła czy warto ją zakładać emotka
0 0

sks900

#7074191 Napisano: 12.01.2023 23:36:07
mandarynka16 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Instrukcja blokady telefonów z fotowoltaniki

W aplikacji do dzwonienia w smartfonie klikamy w 3 kropki w prawym górnym rogu, Ustawienia, Id rozmówcy i spam, zaznaczamy "Filtruj połączenia określone jako spam".

Jak tak zrobimy telefon z fotowoltaniki nie zadzwoni, będzie tylko widoczny w historii  połączeń.

Ktoś tu pisał, że przez taką blokadę tel z agencji potraktowało mu jako spam więc ja bym się zastanowiła czy warto ją zakładać emotka

Link do tego wpisu poproszę. Ktoś, coś, to każdy może napisać.
0 0

nanajka81

#7074200 Napisano: 13.01.2023 07:08:06
sks900 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Instrukcja blokady telefonów z fotowoltaniki

W aplikacji do dzwonienia w smartfonie klikamy w 3 kropki w prawym górnym rogu, Ustawienia, Id rozmówcy i spam, zaznaczamy "Filtruj połączenia określone jako spam".

Jak tak zrobimy telefon z fotowoltaniki nie zadzwoni, będzie tylko widoczny w historii  połączeń.

Ktoś tu pisał, że przez taką blokadę tel z agencji potraktowało mu jako spam więc ja bym się zastanowiła czy warto ją zakładać emotka

Link do tego wpisu poproszę. Ktoś, coś, to każdy może napisać.

mam taką blokadę więc jak ktoś dzwoni podejrzany to wyświetla mi numer i pisze "podejrzenie spamu". Gdy dzwonili z radio to mi nic nie pisało więc odebrałam. To nie jest tak że blokuje i nie możesz odebrać.
0 0

sks900

#7074204 Napisano: 13.01.2023 07:46:06
Żeby aplikacja telefon uznała dany numer za spam musi on być wielokrotnie zgłoszony a trudno sobie wyobrazić, że ludzie będą zgłaszać numery, które dzwonią z agencji o wygranych. Telemarketing jest tylko stratny na blokowaniu, różnego rodzaju fotowoltanika i pokazy czegoś tam, żeby nadciągnąć ludzi na kasę ale każdy zrobi jak chce, nic na siłę.
1 nanajka81 0

adamo86

#7074218 Napisano: 13.01.2023 08:59:41
sks900 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Instrukcja blokady telefonów z fotowoltaniki

W aplikacji do dzwonienia w smartfonie klikamy w 3 kropki w prawym górnym rogu, Ustawienia, Id rozmówcy i spam, zaznaczamy "Filtruj połączenia określone jako spam".

Jak tak zrobimy telefon z fotowoltaniki nie zadzwoni, będzie tylko widoczny w historii  połączeń.

Ktoś tu pisał, że przez taką blokadę tel z agencji potraktowało mu jako spam więc ja bym się zastanowiła czy warto ją zakładać emotka

Link do tego wpisu poproszę. Ktoś, coś, to każdy może napisać.

Ale wymagania  emotka już na słowo nie można nikomu uwierzyć, że ktoś tak pisał? emotka

Proszę bardzo -> Agencja jako SPAM