Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

elektro

#7075155 Napisano: 18.01.2023 11:43:24
Mozna dostac za darmo te testy u lekarza w podstawowej opiece lekarskiej. trzeba zglosic sie na wizyte z objawami grypopodobnymi
0 0

Astronautka

#7075156 Napisano: 18.01.2023 11:44:08
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Wkurza mnie ta pogoda i choroby... Córka znowu od wczoraj prawie 39 stopniemotka

U nas od niedzieli też 39 córka, ponoć jakiś wirus, dziś odpukac bez gorączki. Takie ferie mamy 🙆

To i ja się z Wami powkurzam..Mój syn też od niedzieli gorączka 39,ciężka do zbicia i wraca jak bumerang ..A niech to…

U mnie obie córki z bardzo wysoką gorączką, której końca nie widać :-/

a moja dwójka za to tylko albo aż kaszląca. Jeden już prawie miesiąc, drugie dwa tygodnie. Poza uporczywym kaszlem nic... Przepisane inhalacje z soli i syropki na kaszel...

Polecam kupno testów poczwórnych (4w1) i wymazanie dzieciaków emotka
15-20zł/szt na Allegro, a przynajmniej wiadomo na czym się stoi i nie trzeba jeździć po lekarzach emotka

Właśnie dziś jadę też kupić bo mój kaszle od kilku dni bez gorączki i nie wiadomo co jest, dostaje pulmikort i berodual i nic nie pomaga, jest alergikiem więc u niego kaszel jest specyficzny zawsze... Lato kiedy nadejdziesz 
0 0

ziolko

#7075164 Napisano: 18.01.2023 11:55:34
Wiedziałam, że osoby wrażliwe na pogodę nie będą miały wesoło, ale to ciśnienie atmosferyczne i mocna migrena to już przesada emotka
1 cb656 0

VeryBlackCat

#7075238 Napisano: 18.01.2023 15:02:31
Loteria Topaz emotka  Akurat miałam duże zakupy do zrobienia (nie tylko spożywcze) i do nich po drodze, to weszłam dwa razy. Za pierwszym razem akurat łapałam duży olej i duży ręcznik papierowy, więc w "produktach oznaczonych logiem promocji" miałam jakieś 58 zł, to złapałam jeszcze jakąś przyprawę Kamis, która i tak się przyda za te 2 zł, żeby była wielokrotność 15. W domu się zorientowałam, że dostałam 1 los mniej niż by wynikało z mojego liczenia - no dobra, trudno, może im się ta karteczka z promocją przesunęła i to nie była promocyjna przyprawa. Na wieczór spokojnie przejrzałam, czego mi brakuje na dzisiejsze większe gotowanie - no akurat rzeczy, które mają głównie w akceptowalnej cenie w loterii. Przy okazji złapałam jakieś mydło i papier toaletowy, jak już jestem w sklepie, na paragonie ponad 50 zł, w tym same produkty z logiem promocji, a pani przy kasie wydaje mi 1 los dopiero, jak się upomniałam i mówi, że jej się w ogóle nic nie wyświetla, że ma mi wydać jakieś bony, jak pytam o dodatkowe losy. Okej, znowu coś się mogło przesunąć, w tej gazetce, które są wypisane produkty, za które są dodatkowe losy większość rzeczy, które kupowałam ma "wybrane produkty" danej marki i może wzięłam źle. ALE były w tym produkty za łącznie trochę ponad 15 zł, które są w tej gazetce i które były wskazane bardzo dokładnie: marka, produkt, gramatura, bez żadnego "wybrane produkty", więc jak nic powinnam dostać co najmniej 2 losy, a jeśli wszystko się zgadza, to cztery. Czyli łącznie brakuje mi 4 losów, chyba, że się przesunął ten papierek z informacją o loterii gdzieś, to wtedy chciałabym wiedzieć, co jest "wybranym produktem", a co nie. 

Piszę do nich maila, wklejam zdjęcie paragonów, rozpisuję dokładnie co za ile i ile mi wyszło, a ile losów dostałam i proszę, żeby mi powiedzieli, gdzie w moim liczeniu jest jakiś błąd. I odpisują (dosyć szybko, za to ich można pochwalić), że... wszystko dobrze policzyłam, przepraszają za zaistniałą sytuację i przesyłają mi brakujące kody. DWA. I dalej nie wiem - czy ja myślę, że coś jest u nich promocyjne, a nie jest, więc mniej losów mi się należało (to mogliby napisać), czy drugi raz się pomylili i wysłali za mało. 

Poza tym, w razie wygranej, trzeba okazać oryginał zwycięzkiego losu, a oni same kody przysłali mailem. Ech. Miał ktoś taką sytuację? 

EDIT: Dosłali jeszcze dwa kody, na szybkość kontaktu nie ma co narzekać, ale nie napisali, co będzie, jeśli coś na któryś z tych kodów wygram. Znając moje szczęście jeśli wygram cokolwiek, to właśnie na któryś z tych kodów i będę się musiała tłumaczyć, czemu nie mam oryginału emotka
0 0

cb656

#7075288 Napisano: 18.01.2023 17:42:59
ziolko napisał(a):

Wiedziałam, że osoby wrażliwe na pogodę nie będą miały wesoło, ale to ciśnienie atmosferyczne i mocna migrena to już przesada emotka

Łączę się w bólu. emotka Szału można dostać, łeb pęka, stale tylko ziewam i ziewam, a w nocy i tak zasnąć nie mogę. emotka
0 0

bezaczek7

#7075293 Napisano: 18.01.2023 18:27:40
VeryBlackCat napisał(a):


Poza tym, w razie wygranej, trzeba okazać oryginał zwycięzkiego losu, a oni same kody przysłali mailem. Ech. Miał ktoś taką sytuację? 

EDIT: Dosłali jeszcze dwa kody, na szybkość kontaktu nie ma co narzekać, ale nie napisali, co będzie, jeśli coś na któryś z tych kodów wygram. Znając moje szczęście jeśli wygram cokolwiek, to właśnie na któryś z tych kodów i będę się musiała tłumaczyć, czemu nie mam oryginału emotka

Masz podkładkę, maila od nich, kody nie zostały wymyślone. Ja bym się tym nie martwiła.
Wkurza mnie, że nie umiem rozmawiać, nawet z najbliższymi, i obca osoba za pieniądze musi mnie tego nauczyć emotka
0 0

joan

#7075295 Napisano: 18.01.2023 18:45:15
bezaczek7 napisał(a):

(...) Wkurza mnie, że nie umiem rozmawiać, nawet z najbliższymi, i obca osoba za pieniądze musi mnie tego nauczyć emotka


Ejtam, już jesteś zwyciężczynią w grze zwanej życiem! emotka
Człowiek rodzi się bez jakichkolwiek umiejętności, ale edukuje się zwykle we wszystkim, poza... byciem zdrowszą emocjonalnie / wewnętrznie istotą. Się staliśmy gatunkiem wykształciuchów z dyplomami, tytułami i precjozami wszelkimi, z listą dokonań zawodowych, osiągnięciami DYI i liczbami na rachunkach bankowych. Fajnie, że Ty podnosisz poziom swoich kompetencji, jako człowieka; bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz, wektor Twojego rozwoju skierowany jest ku górze, a to zachwyca mnie mocno. Gratuluję więc i kibicuję Ci! emotka
1 bezaczek7 0

VeryBlackCat

#7075305 Napisano: 18.01.2023 19:07:57
bezaczek7 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie umiem rozmawiać, nawet z najbliższymi, i obca osoba za pieniądze musi mnie tego nauczyć emotka

Moją znajomą babcia nauczyła szyć na maszynie. Moja babcia wprawdzie też umiała szyć na maszynie, ale nie była najbardziej... dydaktycznym typem babci, więc jak miałam okazję, to nauczyłam się od obcych ludzi. Za pieniądze. I co, moje szycie na maszynie jest teraz jakieś gorsze i mam nie być z niego dumna, czy co? 
0 0

as32572

#7076003 Napisano: 23.01.2023 16:47:28
Wkurzyła mnie dziś strasznie przychodnia na NFZ i podejście do pacjenta jak natrętnej muchy, która tylko zawraca głowę.
Starsza Pani przede mną odeszła z rejestracji ze łzami w oczach a ja nie załatwiłam nic bo zamknęli mi drzwi przed nosem. Obok na pobraniu krwi prezentowany był podobny poziom obsługi. Napisałam skargę.
Wkurza mnie też że w domu stwierdzili,że powinnam tam wejść i się kłócić, serio nie po to chyba idę do lekarza żeby tracić zdrowie na kłótnie.
0 0

jomajd86

#7076008 Napisano: 23.01.2023 17:01:43
Astronautka napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Wkurza mnie ta pogoda i choroby... Córka znowu od wczoraj prawie 39 stopniemotka

U nas od niedzieli też 39 córka, ponoć jakiś wirus, dziś odpukac bez gorączki. Takie ferie mamy 🙆

To i ja się z Wami powkurzam..Mój syn też od niedzieli gorączka 39,ciężka do zbicia i wraca jak bumerang ..A niech to…

U mnie obie córki z bardzo wysoką gorączką, której końca nie widać :-/

a moja dwójka za to tylko albo aż kaszląca. Jeden już prawie miesiąc, drugie dwa tygodnie. Poza uporczywym kaszlem nic... Przepisane inhalacje z soli i syropki na kaszel...

Polecam kupno testów poczwórnych (4w1) i wymazanie dzieciaków emotka
15-20zł/szt na Allegro, a przynajmniej wiadomo na czym się stoi i nie trzeba jeździć po lekarzach emotka

Właśnie dziś jadę też kupić bo mój kaszle od kilku dni bez gorączki i nie wiadomo co jest, dostaje pulmikort i berodual i nic nie pomaga, jest alergikiem więc u niego kaszel jest specyficzny zawsze... Lato kiedy nadejdziesz 

Nasza gorączka skończyła się wymiotami i pobytem w szpitalu z podejrzeniem wyrostka... Dostałyśmy leki, kroplówki i wypisali nas do domu... Teraz zaczął się kaszel 🤬 oszaleć można...
0 0

Astronautka

#7076015 Napisano: 23.01.2023 17:33:31
jomajd86 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

kwadracik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

Wkurza mnie ta pogoda i choroby... Córka znowu od wczoraj prawie 39 stopniemotka

U nas od niedzieli też 39 córka, ponoć jakiś wirus, dziś odpukac bez gorączki. Takie ferie mamy 🙆

To i ja się z Wami powkurzam..Mój syn też od niedzieli gorączka 39,ciężka do zbicia i wraca jak bumerang ..A niech to…

U mnie obie córki z bardzo wysoką gorączką, której końca nie widać :-/

a moja dwójka za to tylko albo aż kaszląca. Jeden już prawie miesiąc, drugie dwa tygodnie. Poza uporczywym kaszlem nic... Przepisane inhalacje z soli i syropki na kaszel...

Polecam kupno testów poczwórnych (4w1) i wymazanie dzieciaków emotka
15-20zł/szt na Allegro, a przynajmniej wiadomo na czym się stoi i nie trzeba jeździć po lekarzach emotka

Właśnie dziś jadę też kupić bo mój kaszle od kilku dni bez gorączki i nie wiadomo co jest, dostaje pulmikort i berodual i nic nie pomaga, jest alergikiem więc u niego kaszel jest specyficzny zawsze... Lato kiedy nadejdziesz 

Nasza gorączka skończyła się wymiotami i pobytem w szpitalu z podejrzeniem wyrostka... Dostałyśmy leki, kroplówki i wypisali nas do domu... Teraz zaczął się kaszel 🤬 oszaleć można...

Ja dzisiaj byłam trzeci raz u pediatry, dostał inne wziewy na astmę oskrzelową. Gdyby była gorączka czy ból gardła byłoby wiadomo że to jakaś infekcja a tu oprócz kaszlu nic. Początek roku a ja mam ochotę sobie już strzelić w łeb. 
I to kolejny raz jak syn chory po imprezie urodzinowej w bawilandii. Kolejny raz go nie puszczę. W aptece wydałam już 200 zł, znów opieka, znów mniejsza wypłata. Mam dosyć 
0 0

cb656

#7076023 Napisano: 23.01.2023 17:42:46
Wqrza mnie, że nie mam podstaw do umieszczenia wpisu w MDW. emotka emotka
1 andii 0

fan-mandaryny

#7076067 Napisano: 23.01.2023 22:45:17
Wkurza mnie, że tak mało jest konkursów z porządnymi nagrodami.

mandarynka16

#7076068 Napisano: 23.01.2023 22:47:35
fan-mandaryny napisał(a):

Wkurza mnie, że tak mało jest konkursów z porządnymi nagrodami

straszna posucha jest, oby od lutego coś się ruszyło

nanajka81

#7076082 Napisano: 24.01.2023 06:33:26
mandarynka16 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wkurza mnie, że tak mało jest konkursów z porządnymi nagrodami

straszna posucha jest, oby od lutego coś się ruszyło

racja, nie ma w co grać...

cb656

#7076164 Napisano: 24.01.2023 13:48:09
nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wkurza mnie, że tak mało jest konkursów z porządnymi nagrodami

straszna posucha jest, oby od lutego coś się ruszyło

racja, nie ma w co grać...

Wkurzam się, że już mnie takie narzekanie wcale nie wkurza... emotka emotka
I skąd tu teraz czerpać radość życia?! emotka emotka
1 nelunia 0

southlander

#7076218 Napisano: 24.01.2023 17:17:20
Wkurza mnie dziś Poczta Polska. emotka

1. Dostaję SMS około 16, że dzisiaj będzie przesyłka. Nigdy tak późno nie dostawałem powiadomienia, ale OK, akurat wracam z treningu więc jestem w domu.
2. Zamiast iść pod prysznic po wysiłku, chodzę spocony przy oknie przez godzinę wypatrując Pocztexu
3. Około 17, aktualizuje się status śledzenia przesyłki, że podobno dostarczenie przesyłki nieudane. To ciekawe, bo cały czas czuwałem.
4. Żeby było śmieszniej, przyglądam się i  "doręczenie nieudane" zostało wklepane w system tuż po przekazaniu do doręczenia, a więc widocznie od początku kurier stwierdził że przesyłki mi dzisiaj nie dostarczy. Miłe że nikt nie raczył mnie o tym powiadomić. Miłe, że system potrzebował 2 minut na wysłanie SMS że przesyłka będzie dzisiaj, a potem potrzebował godziny żeby stwierdzić że jednak nie. 

0 0

magy2020

#7076221 Napisano: 24.01.2023 17:35:40
southlander napisał(a):

Wkurza mnie dziś Poczta Polska. emotka

1. Dostaję SMS około 16, że dzisiaj będzie przesyłka. Nigdy tak późno nie dostawałem powiadomienia, ale OK, akurat wracam z treningu więc jestem w domu.
2. Zamiast iść pod prysznic po wysiłku, chodzę spocony przy oknie przez godzinę wypatrując Pocztexu
3. Około 17, aktualizuje się status śledzenia przesyłki, że podobno dostarczenie przesyłki nieudane. To ciekawe, bo cały czas czuwałem.
4. Żeby było śmieszniej, przyglądam się i  "doręczenie nieudane" zostało wklepane w system tuż po przekazaniu do doręczenia, a więc widocznie od początku kurier stwierdził że przesyłki mi dzisiaj nie dostarczy. Miłe że nikt nie raczył mnie o tym powiadomić. Miłe, że system potrzebował 2 minut na wysłanie SMS że przesyłka będzie dzisiaj, a potem potrzebował godziny żeby stwierdzić że jednak nie. 

Kiedyś miałam takie właśnie dziwne statusy , tylko że w DHL . To akurat była jakaś butelka i została stłuczona i dlatego takie głupoty wypisywali. O dziwo w agencji od razu wiedzieli, że pewnie coś takiego się wydarzyło, więc to chyba nie pierwszy raz.
0 0

asiaaa85

#7076397 Napisano: 25.01.2023 16:39:42
Wkurza mnie jakie zdjęcia wygrywają w konkursie Michel Angelo . Człowiek się stara , poświęca dużo czasu na zdjęcia a ktoś pojedzie sobie do Włoch wrzuci byle jakie zdjęcie z Winem wygrywa ….. 

Nie obrażając zwycięzców , dużo zdjęć mi się podoba emotka  

Niestety ale odpuszczam ten konkurs 
1 ktosiek1 0

ktosiek1

#7076398 Napisano: 25.01.2023 16:45:44
asia8564 napisał(a):

Wkurza mnie jakie zdjęcia wygrywają w konkursie Michel Angelo . Człowiek się stara , poświęca dużo czasu na zdjęcia a ktoś pojedzie sobie do Włoch wrzuci byle jakie zdjęcie z Winem wygrywa ….. 

Nie obrażając zwycięzców , dużo zdjęć mi się podoba emotka  

Niestety ale odpuszczam ten konkurs 

Ja po trzech nieudanych próbach też. Jedno zdjęcie nagrodzone niezgodnie z regulaminem, bo są widoczne dwie osoby. Albo wino i dookoła pierniki.....co to ma z Włochami wspilnego... no widocznie nie wstrzelilysmy się w gust....
1 asiaaa85 0