Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7143898 Napisano: 01.12.2023 15:18:29
Nie wiem czy jestem bardziej zniesmaczona czy wkurzona liczę się spokojnie na kasie samoo w lidlu.A tu nagle kobieta przy mnie pierwsza myśl tu przy kamerach chce mi coś ukraść ale nie już z odpaloną swoją aplikacją lidl czy może sobie zeskanować do moich zakupów buhahhahah.Dziś kupon -10 zł do tego inne miałam fajne kupony na ser na ryż deserki i mięso mielone.I pytała wszystkich czy może aplikację do ich zakupów.Trochę to dziwne ale może to ja dziwna jestem.
0 0

ameryka

#7143918 Napisano: 01.12.2023 15:48:19
Dzisiaj padł mi smartfon Xioami 9T. Ostatnio przestał robić zdjęcia - zacinał się, przestawiał ustawienia lub robił zza mgłą. Dzisiaj nie naładował się przez noc. Po wyłączeniu nie widzi karty sim. Próby restartu nic nie pomagają. Teraz ładuje się w tempie 5% na godzinę, karty dalej nie widzi.
0 0

MamaKinga

#7144161 Napisano: 02.12.2023 18:29:23
Zamiast miksera wysłali mi MOPa parowego  emotka  jakieś jaja emotka a na dodatek już cenę mają 429zl za mikser
0 0

anialistopad

#7144239 Napisano: 03.12.2023 12:50:17
Wkurza mnie,że nic nie można wygrać . Wszędzie pudła ,a tyle paragonów wysłane . A najbardziej to chyba Jacobs mnie wkur....w sumie to będzie już coś około 30 paragonów i nie mogę trafić tej świeczki. Może ,ktoś chce sprzedać świeczkę z jacobsa ? Na kawach mi nie zależy ,bo mam duży zapas

atyde25

#7144249 Napisano: 03.12.2023 13:22:23
Mnie też wkurza w promo od dawna nic a kawie na J wolę nawet nie wspominać.Ale zapasy są na długie miechy.
Wkurza mnie moja promo głupota dopiero mi schodzi uczulenie jakie mam na płyn do mycia naczyń na P.
Wiedziałam o tym wcześniej ale i tak go kupowałam bo promocja a co tam uczulenie.
Jedyny płyn przy którym mam reakcję alergiczną.
0 0

nanajka81

#7144259 Napisano: 03.12.2023 14:01:01
anialistopad napisał(a):

Wkurza mnie,że nic nie można wygrać . Wszędzie pudła ,a tyle paragonów wysłane . A najbardziej to chyba Jacobs mnie wkur....w sumie to będzie już coś około 30 paragonów i nie mogę trafić tej świeczki. Może ,ktoś chce sprzedać świeczkę z jacobsa ? Na kawach mi nie zależy ,bo mam duży zapas

to opłacało Ci się to w ogóle kupować? 15 zł x 30 zgłoszeń = 450 zł... Ja to aż taka bogata nie jestem żeby tyle próbować.
1 pou 0

halliday

#7144262 Napisano: 03.12.2023 14:19:11
nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurza mnie,że nic nie można wygrać . Wszędzie pudła ,a tyle paragonów wysłane . A najbardziej to chyba Jacobs mnie wkur....w sumie to będzie już coś około 30 paragonów i nie mogę trafić tej świeczki. Może ,ktoś chce sprzedać świeczkę z jacobsa ? Na kawach mi nie zależy ,bo mam duży zapas

to opłacało Ci się to w ogóle kupować? 15 zł x 30 zgłoszeń = 450 zł... Ja to aż taka bogata nie jestem żeby tyle próbować.

może i tak korzysta z tej kawy na co dzień? więc po prostu zrobi zapas na rok.
0 0

anialistopad

#7144269 Napisano: 03.12.2023 15:02:21
Dokładnie tak jest. Mąż i ja pijemy ta kawe ,a oprócz tego mąż bierze do pracy raz w tygodniu 500 gram to nam schodzi . A zapas się zawsze przyda . Innej bym tak nie kupowała ,ale ta akurat lubimy i pijemy
1 nanajka81 0

kuleczkar

#7144283 Napisano: 03.12.2023 17:17:07
Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

nanajka81

#7144288 Napisano: 03.12.2023 17:34:19
anialistopad napisał(a):

Dokładnie tak jest. Mąż i ja pijemy ta kawe ,a oprócz tego mąż bierze do pracy raz w tygodniu 500 gram to nam schodzi . A zapas się zawsze przyda . Innej bym tak nie kupowała ,ale ta akurat lubimy i pijemy

Ja na to inaczej patrzę emotka Nawet jak coś jemy/pijemy to nie kupuję tego w ilościach na rok bo a nuż może uda się wygrać. Próbuję kilka razy a potem sobie daruję bo widocznie nie jest mi to pisane. No ale Tobie życzę powodzenia!

anialistopad

#7144291 Napisano: 03.12.2023 17:51:36
Dokładnie w kawę mogę zainwestować ,bo ona się kończy w najmniej oczekiwanym momencie . Konkursu,loterii brak ,a i tak muszę kupić. Słodyczy na zapas nie kupuje ,margaryn i dżemów też nie. Teraz, gelwe kupię z 20-30 paragonów,bo święta to galaretki mi zejdą w oka mgnieniu . Helenę kupuje w małych puszkach po 2 dziennie ,bo je pije na bieżąco . Coca coli kilka kupiłam i leży tego nie pijemy to więcej nie kupuje . I to samo tyczy się innych produktów ,które wiem,że będą leżały wieki w domu zanim coś z nimi zrobimy .
1 kuleczkar 0

Nelusia102

#7144303 Napisano: 03.12.2023 18:36:04
U mnie na przykład to Helenkę mąż pije litrami a nawet jak ja to mówię wiadrami. Już mówiłam, że Helena powinna go nagrodzić za to jego spożycie. A tu cyk i konkursik - loteria, więc kupuje teraz bez marudzenia i zapas na pewno będzie miał . Oby jeszcze coś tam trafić , Bo z tym wygrywaniem różnie bywa.

MamaKinga

#7144329 Napisano: 03.12.2023 21:48:32
MamaKinga napisał(a):

Zamiast miksera wysłali mi MOPa parowego  emotka  jakieś jaja emotka a na dodatek już cenę mają 429zl za mikser

Teraz za 469zl zwariowali emotka
0 0

burza64

#7144331 Napisano: 03.12.2023 22:20:10
kuleczkar napisał(a):

Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

Masz rację że dużo konkursów i koterii wymaga kupowania niejadalnych lub wręcz szkodliwych produktów. Ja też margaryn wcale nie kupuję bo nie używam,tylko masło. Zozole kupowałam na wagę po kilka sztuk ale dwa razy wygrałam a potem nic, więc przestałam. Kiedyś było lepiej i łatwiej wygrać. A teraz jeszcze mnóstwo graczy 🤔

mia

#7144332 Napisano: 03.12.2023 22:25:49
majonez1992 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Jestem załamany, kupiłem masę niepotrzebnej chemii do konkursu (pomyliłem produkty), a na nowe mnie raz, że nie stać, bo moje konto konkursowe jest puste, a dwa mam już pełne półki tych proszków, żeli.. a miałem przygotowany już tekst do wysłania emotka

ja też pomyliłam ostatnio Lays i zdążyłam nagadac, że żaba kodu mi nie wysłała emotka  a ja kupiłam Laysss karbowwane emotka  brawo ja:D

Ja kupiłam w DC 40 km od siebie (gdzie specjalnie powlokłam się z mężem, bo jechał do klienta) Crunchips nie posiadając Delikarty... Brawo ja, jak wół w opisie konkursu stoi o Delikarcie.  emotka Ponieważ to kolejny mój wyczyn tego typu w ciągu ostatnich miesięcy, idę na urlop (odwyk?) konkursowy.
Zresztą grudzień mam tak przerąbany w pracy, że i tak muszę odpuścić. Wykończę tylko te dwa, trzy paragony co mam, i finito. emotka

kuleczkar

#7144340 Napisano: 03.12.2023 23:58:42
Iburza64 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

Masz rację że dużo konkursów i koterii wymaga kupowania niejadalnych lub wręcz szkodliwych produktów. Ja też margaryn wcale nie kupuję bo nie używam,tylko masło. Zozole kupowałam na wagę po kilka sztuk ale dwa razy wygrałam a potem nic, więc przestałam. Kiedyś było lepiej i łatwiej wygrać. A teraz jeszcze mnóstwo graczy 🤔

Ja kupowałam po 1 Zozolu, ale tylko w jednej Biedrze dało się zważyć taką ilość na samoobsługowej, w innych wagi nie  były tak czułe. Raz wpadło 50, szybko dałam se spokój. Też wolimy masło. Nawet mój chop- rodzinny odkurzacz (dojada wszystko po mnie i córce+to czego nie chcemy a juz data nagli), margaryny nie tyka.
Żałuję, że nie grałam w dawnych czasach, bo wiem, że było dużo łatwiej wygrać...
1 burza64 0

kachakacha

#7144350 Napisano: 04.12.2023 08:13:24
Nie wiem czy mnie wkurza, czy mi smutno, ale znowu nie dostałam wypłaty w terminie. Dzisiaj -14, nie mogłam odpalić samochodu, więc muszę kupić nowy akumulator emotka
0 0

martunik3

#7144381 Napisano: 04.12.2023 10:05:34
Dziwne, albo coś jest nie tak z allegro albo z Onet albo z netem, teraz dopiero dotarły meile, że sprzedałam wczoraj przed południem coś na allegro emotka
0 0

wiolka252

#7144383 Napisano: 04.12.2023 10:17:02
Śnieg nie nawidze Cię. Nie wiem czy mają wolne od odśnieżania, ale w życiu się tak nie namęczyłam jak dziś idąc z córką do przedszkola i targajac wózek. Mały to wytelepany za całe 3 miesiące. Chce już lato!!!
1 kumulacja 0

Yoko

#7144434 Napisano: 04.12.2023 13:32:41
[quote= Nawet nie wiedziałam, że Hellena jest w puszkach... Gdzie je kupujecie?
A mnie wkurza stos paragonów, które ładuję do książek, nie mam czasu na bieżąco się nimi zajmować, a jak chcę coś zgłosić to już termin minął. I tak w każdym miesiącu po kilka.

anialistopad]Dokładnie w kawę mogę zainwestować ,bo ona się kończy w najmniej oczekiwanym momencie . Konkursu,loterii brak ,a i tak muszę kupić. Słodyczy na zapas nie kupuje ,margaryn i dżemów też nie. Teraz, gelwe kupię z 20-30 paragonów,bo święta to galaretki mi zejdą w oka mgnieniu . Helenę kupuje w małych puszkach po 2 dziennie ,bo je pije na bieżąco . Coca coli kilka kupiłam i leży tego nie pijemy to więcej nie kupuje . I to samo tyczy się innych produktów ,które wiem,że będą leżały wieki w domu zanim coś z nimi zrobimy.
0 0