Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

sledzik860

#7165840 Napisano: 21.03.2024 19:24:30
fan-mandaryny napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Smiesznidetalisci napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Smiesznidetalisci napisał(a):

4 kartony lays,i 37 voucherow po 100 na pyszne.pl z coca coli,z tygodnia na tydzien program sie udoskonala.lacznie juz z 3 tygodni 84 vouchery(na sprzedaz)

Firma "Uław się" zyczy smacznego!

Mam sobie przypomnieć o piniacie?wiec troszeczke kultury rozumiem ze o to trudno u was na wsi ale przecież nie zawsze zrecie tylko gnój

Kilka słów odnośnie Waszej dyskusji: 
Gol ! 
Tylko dla kogo? 
To raczej samobój  emotka  
Wszyscy jesteśmy w tej samej drużynie i gramy do jednej bramki. 
emotka  Przeciwnik jest po drugiej stronie i gra do swojej bramki. 
ŁĄCZMY NASZE SIŁY, BY PILNOWAĆ ZASAD GRY. 
- Wpisy o wygranych -  są częścią kontroli Agencji, szczególnie tych w których brak list laureatów. 
Widzimy statystykę, więc może ktoś robi to celowo emotka
W temacie: natychmiastowa 20 zł w Gosi.

Przecież to nie tajemnica o  hurtowych graczach, zwłaszcza w loteriach kapslowych/korkowych. To jest po prostu kolejna odmiana tego ścierwa, co ma na celu tylko i wyłącznie prowokację. O ironio sam musi się babrać w niezłym gównie, zapewne ma ogarnięte punkty skupu złomu bądź te serca do których ludzie wrzucają korki i inne syfy, czyli gnój mu nie obcy. Nie ma po co podejmować z tym czymś dyskusji. W temacie druga stówka za śledzika na raz xD

Mówienie komuś, że ktoś zachowuje się źle, bo jest ze wsi jest słabe. Sam jestem dumnym mieszkańcem wsi i takiemu zachowaniu stanowczo się sprzeciwiam. Mimo, że już moja rodzina nie posiada już czynnego gospodarstwa to mogę powiedzieć, że w polu straciła swoje cenne zdrowie. A sugerowanie komuś, że ktoś żywi się gnojem to już w ogóle dramat. Ciekawe, czy Ty, jako mieszkaniec miasta byłbyś taka eko i bio znajdując w swoim w sklepie polskie mięso, warzywa i owoce, gdyby nie ten wiejski gnój. Śmieszne jest też to, że ktoś pisze "Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy". A to często padają słowa ludzi, którzy sami są słoikami. A rodowitych warszawiaków jak na lekarstwo. Ci byli wymordowani, zostali się przodkowie zasiedlonych słoików, którzy często mają czelność pouczać innych o kulturze i zachowaniu, sami nie mając nic wartościowego do powiedzenia. A propos zachowania, często w tramwaju, mieszkając w Częstochowie, byłem świadkiem kłótni i wyśmiewania młodzieży "ty wsióro" itp. - takim rynsztokowym słownictwem. Nie mieli wstydu, wiedząc że w mpk były dorosłe osoby. Pewnie te ostatnie strajki takie poruszenie zrobiło, żeby komuś wypominać ten wiejski "gnój". Widać, kto dokucza w tym całym sporze i jest agresorem.

Dlaczego Ty imputujesz mi coś, czego nie napisałem. Czy ja tej osobie w swojej wypowiedzi zarzuciłem, że żywi się gnojem? Czy gdzieś stwierdziłem, że gardzę rolnikami, ludźmi że wsi? Chcesz bronić osoby, która po raz enty zmienia nick i sieje tu ferment to ja w to wnikać nie będę. Mam jednak nadzieję, że Twoje wystąpienie jest spowodowane nie przemyśleniem tematu, nie zaś niskimi pobudkami.

olunka

#7165983 Napisano: 22.03.2024 13:31:43
mam pytanie emotka mam nadzieje, że ktos pomoże
dostałam formę na baranka taka jak w linku
https://allegro.p...iEAYYASABEgK9xfD_BwE
czy ktoś ma taką i piecze w niej? potrzebuje porady
0 0

kumulacja

#7166080 Napisano: 23.03.2024 11:34:28
ace napisał(a):

Kurcze to rzeczywiscie moze byc wszystko 😅 Ale wlasnie myslalam ze jak nie zastana kogos w domu to zostawiaja wezwanie na komende, a tu nic. Moze w weekend przyjda, bo byli w tyg w godzinach pracy... A tel wcale nie tak latwo znalezc. Jak patrzylam to do mojego nr budynku zaden komisarjat nie jest przyporzadkowany 😅 Moja ulica jest podzielona na kilka czesci, ale mojego nr nie ma 😅 No noc to pewjie rzeczywiscie poczekam do konca weekendu. Moze zagadka sie rozwikla, a ja nie skoncze w pace 😅
No samochod mam wiec moze cos z tym, na allegro i na olx mnie nikt nie oszukal...

Wiele lat temu zapukali do nas policjanci. Chodzili po wszystkich mieszkaniach. Okazało się, że blisko osiedla znaleziono mężczyznę. Został zamordowany. Dlatego policja przepytywała mieszkańców. Sprawa nie musi dotyczyć Ciebie i Twojej rodziny.
1 cb656 0

atyde25

#7166091 Napisano: 23.03.2024 13:19:57
Może było gdzieś w pobliżu włamanie i przyszli tylko pytać czy coś nie było podejrzanego w okolicy.
U mnie w bloku powiesili na drzwiach wejściowych,że masa włamań i złoddzieje rzucają na wycieraczkę monety,przyklejają jakieś taśmy na klamki by sprawdzić czy ktoś podniesie lub odklei.To taka dygresja ale u mnie by się zabili zanim by coś znaleźli ile ja mam gratów:(
A kasę trzymam w szafce ze szklankami bo nie chcę zmieniać miejsca bo potem zapomnę gdzie mam ,nie mam jej dużo jakby co.
0 0

brucee

#7166189 Napisano: 24.03.2024 11:22:40
Normalnie śnieżyca za oknem. W pierwszą niedzielę wiosny! emotka
1 kumulacja 0

tereniagno

#7166213 Napisano: 24.03.2024 13:12:44
brucee napisał(a):

Normalnie śnieżyca za oknem. W pierwszą niedzielę wiosny! emotka

A u nas wiosna i pięknie świeci emotka , chociaż ostry wiaterekemotka
Między nami jest też duża odległośćemotka
1 brucee 0

niunia-k

#7166241 Napisano: 24.03.2024 16:26:37
brucee napisał(a):

Normalnie śnieżyca za oknem. W pierwszą niedzielę wiosny! emotka

Yyy możesz napisać gdzie u mnie słoneczko emotka
1 brucee 0

cb656

#7166244 Napisano: 24.03.2024 16:35:49
Jak o wszystkim, to o wszystkim, ech... emotka
Widzę z okna wysoki maszt TP.S.A. na tle niskiej zabudowy, wyróżnia się bardzo wyraźnie, zupełnie mi nie pasuje do wyobrażeń o tym, co chciałbym widzieć ze swego okna emotka emotka emotka i doprawdy, nie wiem co z tym fantem zrobić. emotka Jakaś podpowiedź, porada? emotka Ktoś, coś? emotka emotka emotka
0 0

kumulacja

#7166247 Napisano: 24.03.2024 16:57:58
cb656 napisał(a):

Jak o wszystkim, to o wszystkim, ech... emotka
Widzę z okna wysoki maszt TP.S.A. na tle niskiej zabudowy, wyróżnia się bardzo wyraźnie, zupełnie mi nie pasuje do wyobrażeń o tym, co chciałbym widzieć ze swego okna emotka emotka emotka i doprawdy, nie wiem co z tym fantem zrobić. emotka Jakaś podpowiedź, porada? emotka Ktoś, coś? emotka emotka emotka

Wyobraź sobie, że to wieża, w której jest więziona księżniczka - Wybranka Twego Serca - i którą Dzielny Rycerz CB656 uratuje!

79magda

#7166266 Napisano: 24.03.2024 18:06:13
Wydaje mi się, że cb656 musiałby najpierw uporać się z niekiepskim przeciwnikiem - imć Srogim Leniem, by ruszyć ku uwięzionej księżniczce, a wrodzony bezduszny realizm (nawet w przypadku wygrania z Leniem) nakazałby Mu przystopować, bo księżniczki zapychają odpływ w łazience cząstkami warkoczy do pasa, wachlują rzęsami aż robi się przeciąg i na domiar złego domagają się nieustającej atencji, a po cóż to komu?!

Ten maszt należałoby podrasować tysiącem światełek, by wyglądał niczym wieża Eiffla i przypominał, że każda pora jest dobra na croissanta emotka

brucee

#7166280 Napisano: 24.03.2024 18:56:48
niunia-k napisał(a):

brucee napisał(a):

Normalnie śnieżyca za oknem. W pierwszą niedzielę wiosny! emotka

Yyy możesz napisać gdzie u mnie słoneczko emotka

Zagłębie. emotka
0 0

cudaczek121

#7166284 Napisano: 24.03.2024 19:07:46
A ja mam taki widok z okna jak powyzej;)
2 andii, cb656 0

rufus

#7166285 Napisano: 24.03.2024 19:17:57
cudaczek121 napisał(a):

A ja mam taki widok z okna jak powyzej;)

Czytajac komentarze forumowego trolla jak w i ogole biorac pod uwage fakt, ze rozni dziwni ludzie moga czytac to forum i jak sa w internecie to mialbym lekkie obawy wstawiac zdjecia z miejsca zamieszkania. emotka

psotka

#7167079 Napisano: 28.03.2024 17:51:02
Błagam napiszcie czy działa Wam poczta o2. Nie działa w tel, laptopie. nie wiem czy to awaria czy ki czort
0 0

monikar

#7167083 Napisano: 28.03.2024 18:03:43
psotka napisał(a):

Błagam napiszcie czy działa Wam poczta o2. Nie działa w tel, laptopie. nie wiem czy to awaria czy ki czort

Działa
2 cb656, psotka 0

cb656

#7167105 Napisano: 28.03.2024 19:28:56
psotka napisał(a):

Błagam napiszcie czy działa Wam poczta o2. Nie działa w tel, laptopie. nie wiem czy to awaria czy ki czort

Działa. Zarówno w przeglądarce, jak i w kliencie poczty, Thunderbirdzie. emotka

malgosia74

#7167129 Napisano: 28.03.2024 22:10:21
Czy bywa ktoś z Was w Anglii bądź ma tam rodzinę czy kogoś zaufanego? Bardzo prosze o kontakt na PW emotka
0 0

magie1982

#7167405 Napisano: 31.03.2024 18:05:46
Kto jest taki mądry jak ja i ma dziś milion rzeczy do napisania? Teraz żałuje że na dziś to odkładałam....

anaesth

#7167414 Napisano: 31.03.2024 20:39:16
magie1982 napisał(a):

Kto jest taki mądry jak ja i ma dziś milion rzeczy do napisania? Teraz żałuje że na dziś to odkładałam....

Ech, szkoda gadać... I jeszcze mamy godzinę mniej na pisanie emotka