Avanti

ZetZ

#7356306 Napisano: 18.05.2026 16:57:13
fragles napisał(a):

A były już wyniki ostatniego (XII) etapu Circle K?

Nikt się nie chwalił.
1 fragles 0

paulina-t3

#7356342 Napisano: 18.05.2026 19:26:19
A te bilety do energy mozna wykorzystac tylko w sezonie niskim od 1.09 do 31.10 ? Ktos wie ?
0 0

LadyInWhite

#7356343 Napisano: 18.05.2026 19:54:14
paulina-t3 napisał(a):

A te bilety do energy mozna wykorzystac tylko w sezonie niskim od 1.09 do 31.10 ? Ktos wie ?

Nie,możesz je wykorzystać od razu jak dostaniesz do końca sezonu
0 0

masza

#7356368 Napisano: 18.05.2026 22:44:19
LadyInWhite napisał(a):

paulina-t3 napisał(a):

A te bilety do energy mozna wykorzystac tylko w sezonie niskim od 1.09 do 31.10 ? Ktos wie ?

Nie,możesz je wykorzystać od razu jak dostaniesz do końca sezonu

tylko jak zdążą wysłać....
0 0

MDL

#7356453 Napisano: 19.05.2026 11:25:29
Avanti...zapewne niepotrzebnie, ale czekam bo wysłałam sporo zgłoszeń po 28.04🤭😆

vazzz

#7356502 Napisano: 19.05.2026 14:08:28
15 min temu dostałam maila z konkursu Majówka z Pepsi, zgłoszenie z 27.04
1 rare85 0

tosiaczek777

#7356505 Napisano: 19.05.2026 14:10:32
vazzz napisał(a):

15 min temu dostałam maila z konkursu Majówka z Pepsi, zgłoszenie z 27.04

100 zł czy 2000?
0 0

vazzz

#7356506 Napisano: 19.05.2026 14:11:00
tosiaczek777 napisał(a):

vazzz napisał(a):

15 min temu dostałam maila z konkursu Majówka z Pepsi, zgłoszenie z 27.04

100 zł czy 2000?

100.
0 0

rare85

#7356512 Napisano: 19.05.2026 14:31:01
Pepsi Lidl - na liście 225 wygranych, czyli jak za 9 dni i wychodzi na to, że nie nagradzają drugi raz tych samych osób. Albo mi się tylko wydaje, ale mam wrażenie, że wręcz tego pilnują... Miałam nadzieję co do tego konkursu, ale chyba czas pomału pogodzić się z porażką emotka
0 0

karoxxa

#7356514 Napisano: 19.05.2026 14:36:20
rare85 napisał(a):

Pepsi Lidl - na liście 225 wygranych, czyli jak za 9 dni i wychodzi na to, że nie nagradzają drugi raz tych samych osób. Albo mi się tylko wydaje, ale mam wrażenie, że wręcz tego pilnują... Miałam nadzieję co do tego konkursu, ale chyba czas pomału pogodzić się z porażką emotka


Nie wiem jak teraz ale wcześniej nagradzali wielokrotnie
0 0

olunka

#7356518 Napisano: 19.05.2026 14:52:44
czy 29 też poszedł z Pepsi?
0 0

pikawka

#7356522 Napisano: 19.05.2026 14:59:19
olunka napisał(a):

czy 29 też poszedł z Pepsi?

Do 27 były wpisy
0 0

olunka

#7356524 Napisano: 19.05.2026 15:06:06
pikawka napisał(a):

olunka napisał(a):

czy 29 też poszedł z Pepsi?

Do 27 były wpisy

myslałam, ze 28 tez, dzieki
0 0

masza

#7356525 Napisano: 19.05.2026 15:09:11
pikawka napisał(a):

olunka napisał(a):

czy 29 też poszedł z Pepsi?

Do 27 były wpisy

Na liście przybyło ok. 50 osób.
Czyli 27 i 28 emotka
0 0

pikawka

#7356529 Napisano: 19.05.2026 15:20:49
masza napisał(a):

pikawka napisał(a):

olunka napisał(a):

czy 29 też poszedł z Pepsi?

Do 27 były wpisy

Na liście przybyło ok. 50 osób.
Czyli 27 i 28 emotka

Ale naukę za 28 były, ???
0 0

magie1982

#7356530 Napisano: 19.05.2026 15:21:55
pikawka napisał(a):

masza napisał(a):

pikawka napisał(a):

olunka napisał(a):

czy 29 też poszedł z Pepsi?

Do 27 były wpisy

Na liście przybyło ok. 50 osób.
Czyli 27 i 28 emotka

Ale naukę za 28 były, ???

Ja mam 100 za 28. Wysłali 13.59.
1 pikawka 0

magie1982

#7356531 Napisano: 19.05.2026 15:24:05
Ogólnie ciężko nawet tę 100 wywalczyć.
2 MDL, rare85 0

MDL

#7356533 Napisano: 19.05.2026 15:26:19
magie1982 napisał(a):

Ogólnie ciężko nawet tę 100 wywalczyć.

Zgadzam się. Mam jedną stówkę, a codziennie wysyłałam zgłoszenia, miałam nadzieję, że za 28 coś wpadnie 🙈
1 rare85 0

pikawka

#7356535 Napisano: 19.05.2026 15:29:05
magie1982 napisał(a):

Ogólnie ciężko nawet tę 100 wywalczyć.

No właśnie widzę… wysłałam dwa razy, pierwszy 28 i myślałam, że to będzie pewniak a tu klapa
0 0

magie1982

#7356536 Napisano: 19.05.2026 15:31:43
pikawka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Ogólnie ciężko nawet tę 100 wywalczyć.

No właśnie widzę… wysłałam dwa razy, pierwszy 28 i myślałam, że to będzie pewniak a tu klapa

Ja też wysyłałam codziennie. Raz wpadła główna. Moim zdaniem miałam lepsze zgłoszenia, za które nie dostałam nawet 100.
1 pikawka 0