Avanti

jarekaska

#7367921 Napisano: dzisiaj o 12:16:24
Maczupikczu napisał(a):

Czy wszyscy dostaliście bilety na bieżąco? U mnie są braki z samego początku loterii i się zastanawiam czy zapomnieli wysłać ( miałam 2 wygrane pod rząd), czy błędnie wpisałam dane? Wysyłają kolejne a tych wcześniejszych nie.

U mnie podobnie...

masza

#7367976 Napisano: dzisiaj o 14:04:34
Przecież pisali, ze weryfikują na bieżąco. Po prostu paragony spływają cały czas i weryfikują jak im sie uda.
0 0