Reklama na e-Konkursy.info

Czy informują/ informowali?

cherry21

#7157552 Napisano: 06.02.2024 13:53:23
Czy ktoś próbował napisać bezpośrednio do Pelargos? Strona internetowa wygląda dość porządnie, podane nawet numery do kontaktu i mail emotka  Mi się wydaję że maile z nagrodami jednak pójdą, ale z opóźnieniem jak to bywa w dużej ilości Agencji.
0 0

nanajka81

#7157556 Napisano: 06.02.2024 14:01:24
cherry21 napisał(a):

Czy ktoś próbował napisać bezpośrednio do Pelargos? Strona internetowa wygląda dość porządnie, podane nawet numery do kontaktu i mail emotka  Mi się wydaję że maile z nagrodami jednak pójdą, ale z opóźnieniem jak to bywa w dużej ilości Agencji.


Może pójdą, może nie, tylko jeden pan Bóg to wie🤣

majonez1992

#7157559 Napisano: 06.02.2024 14:03:49
cherry21 napisał(a):

Czy ktoś próbował napisać bezpośrednio do Pelargos? Strona internetowa wygląda dość porządnie, podane nawet numery do kontaktu i mail emotka  Mi się wydaję że maile z nagrodami jednak pójdą, ale z opóźnieniem jak to bywa w dużej ilości Agencji.

A jak sądzisz?
Tak, wiele osób pisało i dzwoniło wszędzie, gdzie się da.
Nie, nie jest to normalne, że informują że informacje o nagrodach "były wysyłane" od wczoraj. Co to w ogóle znaczy?
Konkurs to jest akcja marketingowa, na którą my też się składamy, i niektórzy spośród uczestników coś dostaną, a reszta figę z makiem.
Mają tydzień opóźnienia, regulamin w którym ZAKOŃCZYLI możliwość przyjmowania reklamacji z dniem 31/01/24. 

Jak za coś płacisz, nie wiem VOD, i działa Ci to z opóźnieniem to jest zadowolona czy nie? Ja zapłaciłam za udział w konkursie produktem i żądam informacji względnie na czas. Wyobraź sobie, że również takie opóźnienie może wpływać na to, że taki "Mugol" paragon wyrzuci - bo wg ich regulaminu konkurs się zakończył i wszyscy zostali poinformowani do 31/01. Czy ktoś by chciał być w takiej sytuacji? Nie sądzę.

Tak samo jak oni od nas żądają opisów na paragonie, na które nie masz wpływu i innych rzeczy.

8igora9

#7157563 Napisano: 06.02.2024 14:12:08
majonez1992 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A czemu? Ja wcale nie uważam tego za głupie. Ja np. nie gram w żadnych T-mobilach gdzie trzeba mieć telefon przy du    pie przez pół roku i nie zachęcają mnie ani nagrody, ani też hipotetycznie mniejsza konkurencja. Warto zwrócić uwagę, że w okresie, gdy konkursów jest dużo, to tez się wybiera niektóre, raczej nikt nie gra w każdym. Ja jak widzę ASPE też nie gram, bo i po co jak u nich się  potrafi ulotnić 500 biletów;) I sądzę, że jeśli ktoś będzie miał wydać 40-50 zł na produkty konkursowe pod kiepską agencją to naprawdę porządnie się zastanowi. Co z tego że konkurencja mniejsza, jak nagrody albo nikt nie uświadczy, albo na jakichś chorych zasadach (np za pół roku w ostatni piątek miesiąca za doręczeniem odbioru i potwierdzeniem protokołu nagrody kroplą krwi z palca naciętego nożykiem introligatorskim)

Ja to wszystko rozumiem i się zgadzam. Chodziło mi o to, że nie wierzę, że konkursowicze zaczną masowo omijać niektóre agencje i sponsorzy zaczną się wycofywać.
0 0

majonez1992

#7157566 Napisano: 06.02.2024 14:13:27
8igora9 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A czemu? Ja wcale nie uważam tego za głupie. Ja np. nie gram w żadnych T-mobilach gdzie trzeba mieć telefon przy du    pie przez pół roku i nie zachęcają mnie ani nagrody, ani też hipotetycznie mniejsza konkurencja. Warto zwrócić uwagę, że w okresie, gdy konkursów jest dużo, to tez się wybiera niektóre, raczej nikt nie gra w każdym. Ja jak widzę ASPE też nie gram, bo i po co jak u nich się  potrafi ulotnić 500 biletów;) I sądzę, że jeśli ktoś będzie miał wydać 40-50 zł na produkty konkursowe pod kiepską agencją to naprawdę porządnie się zastanowi. Co z tego że konkurencja mniejsza, jak nagrody albo nikt nie uświadczy, albo na jakichś chorych zasadach (np za pół roku w ostatni piątek miesiąca za doręczeniem odbioru i potwierdzeniem protokołu nagrody kroplą krwi z palca naciętego nożykiem introligatorskim)

Ja to wszystko rozumiem i się zgadzam. Chodziło mi o to, że nie wierzę, że konkursowicze zaczną masowo omijać niektóre agencje i sponsorzy zaczną się wycofywać.

Pewnie wszyscy nie, ale my tworzymy tu też treści dla siebie samych emotka
1 kumulacja 0

assal

#7157610 Napisano: 06.02.2024 15:37:44
Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

jago_da

#7157619 Napisano: 06.02.2024 16:18:38
Pisałam do Polagros i do dzisiaj brak odpowiedzi. Napisałam  też właśnie do P&G i zobaczymy
2 MGD69, ReneK 0

olunka

#7157628 Napisano: 06.02.2024 16:40:22
czy z wawel w ITM informowali tez o bonach?
0 0

mampytanie

#7157629 Napisano: 06.02.2024 16:41:34
olunka napisał(a):

czy z wawel w ITM informowali tez o bonach?

Wczoraj ktoś na forum chyba się chwalił bonem.
0 0

olunka

#7157630 Napisano: 06.02.2024 16:42:41
mampytanie napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z wawel w ITM informowali tez o bonach?

Wczoraj ktoś na forum chyba się chwalił bonem.

dzięki, czyli po ptokach
0 0

ineska1991

#7157631 Napisano: 06.02.2024 16:44:22
Silan ?
0 0

radziosny

#7157634 Napisano: 06.02.2024 16:54:00
Czyli Goplana pozamiatana?
0 0

tad_pole

#7157644 Napisano: 06.02.2024 17:55:10
A z Martini Kaufland butelki też poszły?
0 0

majonez1992

#7157652 Napisano: 06.02.2024 19:30:18
tad_pole napisał(a):

A z Martini Kaufland butelki też poszły?

wątpie
0 0

flinta_13

#7157653 Napisano: 06.02.2024 19:31:58
radziosny napisał(a):

Czyli Goplana pozamiatana?

Raczej tak
1 radziosny 0

andzi18

#7157690 Napisano: 07.02.2024 00:10:35
 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka
0 0

majonez1992

#7157707 Napisano: 07.02.2024 08:50:59
andzi18 napisał(a):

 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka

Ale dostales je finalnie czy nie?
0 0

awangarda

#7157715 Napisano: 07.02.2024 09:21:59
majonez1992 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka

Ale dostales je finalnie czy nie?

może i ten konkurs to ściema
0 0

majonez1992

#7157716 Napisano: 07.02.2024 09:23:33
awangarda napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

andzi18 napisał(a):

 assal napisał(a):

Jeśli chodzi o konkursy na everydayme, oni często w ogóle nie informują. Nagle przychodzi nagroda do domu.
Tam lepiej mieć dobrze uzupełnione dane w formularzu emotka

Właśnie we wrześniu wygrałem kapsułki Ariel, dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych (te już były w systemie) i cisza. Nic nie dostałem. Napisałem do everydayme i skierowali mnie do Pelargos, którzy nie raczyli odpowiedzieć emotka

Ale dostales je finalnie czy nie?

może i ten konkurs to ściema

No na pewno trzeba do nich i pisac i dzwonic. Ja robie to samo. A jak nie bedzie nic przez kolejny tydzien to zloze reklamacje. Nikomu nic nie wydali na 100%.
1 donia7 0

Monika11

#7157731 Napisano: 07.02.2024 10:04:16
A takie zwroty były za zakup Pampersów, heden schouders, gillette  i dużo innych marek było. Dostał ktoś kasę na konto ? To nie było z tej samej strony ?
0 0