Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906

mietowa

#7063595 Napisano: 26.11.2022 10:54:11
Macie, weźcie się może tu przenieście emotka . "Zdjęcia naszych wygranych" jest dla wielu rodzajem galerii i niech tak może zostanie.

NoCoTy1906

#7063596 Napisano: 26.11.2022 10:58:32
No i prawidłowo zapraszam do dyskusji i pytań emotka
0 0

ananaska

#7063597 Napisano: 26.11.2022 11:08:28
Mój komentarz: zazdroszczę i podziwiam emotka Tylko co jest w tych wszystkich pudłach ja się pytam? hehe
0 0

pioge7

#7063604 Napisano: 26.11.2022 11:52:55
nie wierzę w co widzę i czytam emotka to już jest trochę przesada...
a potem się inni dziwują, że nagrodą pochwaliła się jedna czy dwie osoby, skoro potem takie dyskusje powstają.
Jeśli bohater wygrał nagrody, a organizator nie widzi w tym nic złego i wysłał nagrody do niego, to nic tylko pogratulować, a nie rozpisywać się i zakładać nowe tematy. Jak zdobył kody, to jego problem, jeśli kupował każdą colę, zazdroszczę chęci i wiary w takie zwycięstwa, bo ja przy kilku już zrezygnowałem.
Osobiście, sam przestałem się chwalić nagrodami, bo potem co się na forum wyprawia, to istne szaleństwo.
Wg mnie, moderatorzy powinni usunąć całą dyskusję i zamknąć ten temat.
A jeśli tak wam przeszkadzać będzie wygrywanie innych, to trzeba się zastanowić, czy niektóre tematy, czy też forum powinno nadal istnieć... Bo zazdrość przemawia przez niektórych.

Osobiście, NoCoTy1906 gratuluję i zazdroszczę, ale pozytywnie emotka Jeśli dałeś rady rozpracować poniekąd ten system, gratuluję, bo w w brakach słabo idzie...

mietowa

#7063609 Napisano: 26.11.2022 12:10:08
pioge7 napisał(a):

nie wierzę w co widzę i czytam emotka to już jest trochę przesada...
a potem się inni dziwują, że nagrodą pochwaliła się jedna czy dwie osoby, skoro potem takie dyskusje powstają.
Jeśli bohater wygrał nagrody, a organizator nie widzi w tym nic złego i wysłał nagrody do niego, to nic tylko pogratulować, a nie rozpisywać się i zakładać nowe tematy. Jak zdobył kody, to jego problem, jeśli kupował każdą colę, zazdroszczę chęci i wiary w takie zwycięstwa, bo ja przy kilku już zrezygnowałem.
Osobiście, sam przestałem się chwalić nagrodami, bo potem co się na forum wyprawia, to istne szaleństwo.
Wg mnie, moderatorzy powinni usunąć całą dyskusję i zamknąć ten temat.
A jeśli tak wam przeszkadzać będzie wygrywanie innych, to trzeba się zastanowić, czy niektóre tematy, czy też forum powinno nadal istnieć... Bo zazdrość przemawia przez niektórych.

Osobiście, NoCoTy1906 gratuluję i zazdroszczę, ale pozytywnie emotka Jeśli dałeś rady rozpracować poniekąd ten system, gratuluję, bo w w brakach słabo idzie...

Pioge, ja ten temat założyłam przekornie trochę emotka . Oczywiście, że jest do zamknięcia, a i tamta dyskusja - moim zdaniem, do usunięcia. I podpisuję się pod każdym Twoim powyższym słowem. 
1 pioge7 0

samuraj

#7063611 Napisano: 26.11.2022 12:15:56
pioge7 Pięknie ujęte Ja również Gratuluję ustrzelenia tyłu nagródemotka

pioge7

#7063613 Napisano: 26.11.2022 12:26:34
mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nie wierzę w co widzę i czytam emotka to już jest trochę przesada...
a potem się inni dziwują, że nagrodą pochwaliła się jedna czy dwie osoby, skoro potem takie dyskusje powstają.
Jeśli bohater wygrał nagrody, a organizator nie widzi w tym nic złego i wysłał nagrody do niego, to nic tylko pogratulować, a nie rozpisywać się i zakładać nowe tematy. Jak zdobył kody, to jego problem, jeśli kupował każdą colę, zazdroszczę chęci i wiary w takie zwycięstwa, bo ja przy kilku już zrezygnowałem.
Osobiście, sam przestałem się chwalić nagrodami, bo potem co się na forum wyprawia, to istne szaleństwo.
Wg mnie, moderatorzy powinni usunąć całą dyskusję i zamknąć ten temat.
A jeśli tak wam przeszkadzać będzie wygrywanie innych, to trzeba się zastanowić, czy niektóre tematy, czy też forum powinno nadal istnieć... Bo zazdrość przemawia przez niektórych.

Osobiście, NoCoTy1906 gratuluję i zazdroszczę, ale pozytywnie emotka Jeśli dałeś rady rozpracować poniekąd ten system, gratuluję, bo w w brakach słabo idzie...

Pioge, ja ten temat założyłam przekornie trochę emotka . Oczywiście, że jest do zamknięcia, a i tamta dyskusja - moim zdaniem, do usunięcia. I podpisuję się pod każdym Twoim powyższym słowem. 

Wiem wiem. Rozumiem. Nie mam pretensji. Lepiej żeby było w jednym miejscu do tego przeznaczonym Niz w zdjęciach. Chociaz w ogóle dyskuja nie powinna mieć miejsca. Jak lubię wchodzić w temat zdjęć nagród, zobaczyć co kto wygrał, jak się udało, to mordka się śmieje od ucha do ucha i poniekąd zazdrości, że innym się udaje. Ale to co się od wczoraj wyprawia to nie wiadomo jak to nazwać. Sensowność istnienia danego tematu jest zastanawiająca. 
Jeśli się komuś udało 1 nagrodę wygrać, super, 10 też... Jeśli tego regulamin nie zabraniał. A ile z nas nagina regulamin, bo gramy na ciotkę, wujka, babcie, chociaż reg mówi wyraźnie, że może grać tylko dana osoba a nie może w imieniu kogoś to już nie mówię. 

Troche pokory dla każdego życzę... A będzie miło... 

zielonooka85

#7063614 Napisano: 26.11.2022 12:39:15
Dla mnie cała ta dyskusja jest bez sensu.. bo colę jak się kupi to jest uczciwie, a jeśli 3 zakrętki znajdzie na ulicy, to już nie? emotka   Co komu do tego w jaki sposób ten człowiek pozyskał kody.. prawdopodobnie, gdyby ich nie wziął, wylądowały by w koszu..
2 cb656, lager 0

Credo89

#7063619 Napisano: 26.11.2022 12:53:16
Oczywiście, każdy gdyby miał taką możliwość i knowhow przygarnąłby nagrody z pocałowaniem w rękę, STOP HEJT!
GRATULACJE NoCoTy1906

delfinka101

#7063621 Napisano: 26.11.2022 12:56:46
Poważnie?? Każdy gra tam gdzie mu idzie. Gdybym nadal zbierała nakrętki jak kiedys też bym na nie grała i koniec. Miałabym wykichane na to co ktoś mówi. Bardziej bym się martwiła, gdzie tow sadzić bo mam male mieszkanie emotka GRATULACJE i tyle!!!!

cb656

#7063623 Napisano: 26.11.2022 13:07:12
mietowa napisał(a):

Pioge, ja ten temat założyłam przekornie trochę emotka . Oczywiście, że jest do zamknięcia, a i tamta dyskusja - moim zdaniem, do usunięcia. I podpisuję się pod każdym Twoim powyższym słowem. 

Podobnie jak niegdyś Marielu "dla jaj" stworzyła top, by trochę obśmiać marudzących, a który jednak bardzo wielu potraktowało śmiertelnie poważnie i to trwa do dziś... emotka emotka Nigdy nie wiesz, gdzie leżą gusta i potrzeby zakopane.
0 0

pioge7

#7063624 Napisano: 26.11.2022 13:07:24
zielonooka85 napisał(a):

Dla mnie cała ta dyskusja jest bez sensu.. bo colę jak się kupi to jest uczciwie, a jeśli 3 zakrętki znajdzie na ulicy, to już nie? emotka   Co komu do tego w jaki sposób ten człowiek pozyskał kody.. prawdopodobnie, gdyby ich nie wziął, wylądowały by w koszu..

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że jak loterie kapslowe są to każdy na spacerku się rozgląda za promocyjnymi kapslami, i to jest dobre... A Teraz jednak źle, bo ktoś wygrał za dużo emotka  
Popieram zdanie. Cała dyskusja jest bez sensu i zamiast dyskutować, polecam iść na spacerek i może się komu uda co znaleźć. 
PS. Mnie boki, jak widzę wypchane serca w miastach z nakretkami a tam tyle nakrętek po coli i fancie, że się tego nie da zabrać i spisać kdoy 😂😂😂

cb656

#7063629 Napisano: 26.11.2022 13:21:28
pikawka napisał(a):

NoCoTy1906 napisał(a):

pikawka wrzuciłem fotki jednej loterii z kilkunastu (...) tutaj dla sprawdzenia reakcji wrzuciłem taki 1 procent wygrancych

Dla sprawdzenia reakcji ? No a jakiej się spodziewałeś ? Chyba oczywiste, ze większości szlak trafia  emotka

No to ja jestem najwidoczniej w tej mniejszości, bo mnie nie tylko szlak, ale nawet szlag nie trafia   emotka emotka

aguagu

#7063631 Napisano: 26.11.2022 13:29:13
A mnie nadal ciekawi skąd ludzie mają dostęp do takiej ilości kodów, po prostu ciekawi, bez podtekstu i insynuowania nieuczciwości. Z lekką zazdrością o ten dostęp, bez zazdrości o wygrane, których gratuluję. emotka

zielony

#7063650 Napisano: 26.11.2022 15:05:36
aguagu napisał(a):

A mnie nadal ciekawi skąd ludzie mają dostęp do takiej ilości kodów, po prostu ciekawi, bez podtekstu i insynuowania nieuczciwości. Z lekką zazdrością o ten dostęp, bez zazdrości o wygrane, których gratuluję. emotka

Chociażby ktoś pracuje  w dużym mieście w dużym klubie sprzedającym butelkowane heinekeny/desperadosy/żywce jako barman. Jesli innym barmanom nie zalezy na kapslach może ich poprosić o odkładanie.  tak samo działa to z colą i innymi napojami. 

vanillasky-2017

#7063652 Napisano: 26.11.2022 15:14:12
pioge7 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Dla mnie cała ta dyskusja jest bez sensu.. bo colę jak się kupi to jest uczciwie, a jeśli 3 zakrętki znajdzie na ulicy, to już nie? emotka   Co komu do tego w jaki sposób ten człowiek pozyskał kody.. prawdopodobnie, gdyby ich nie wziął, wylądowały by w koszu..

Najlepsze jest w tym wszystkim to, że jak loterie kapslowe są to każdy na spacerku się rozgląda za promocyjnymi kapslami, i to jest dobre... A Teraz jednak źle, bo ktoś wygrał za dużo emotka  
Popieram zdanie. Cała dyskusja jest bez sensu i zamiast dyskutować, polecam iść na spacerek i może się komu uda co znaleźć. 
PS. Mnie boki, jak widzę wypchane serca w miastach z nakretkami a tam tyle nakrętek po coli i fancie, że się tego nie da zabrać i spisać kdoy 😂😂😂

Tak. Z psem złaziłam kilometry co rusz schylając się, żeby buta zawiązać, psu smycz poprawić, że akurat leżał kapsel ... no cóż emotka
Te serca też przykuwają mój wzrok. Raz, jak wrzucałam swoje, wyskubałam jedną Fantę. Moje dziecko uciekło jak to zobaczyło. Co się potem nasłuchałam to mojeemotka

nanajka81

#7063654 Napisano: 26.11.2022 15:17:31
aguagu napisał(a):

A mnie nadal ciekawi skąd ludzie mają dostęp do takiej ilości kodów, po prostu ciekawi, bez podtekstu i insynuowania nieuczciwości. Z lekką zazdrością o ten dostęp, bez zazdrości o wygrane, których gratuluję. emotka

no dokładnie, mnie też to ciekawi. Jakoś nie chce mi się wierzyć że ktoś tyle kasy inwestuje w kupowanie coca-coli a potem jeszcze te kody sprzedaje. Co jak co trzeba mieć jednak sporo tych kodów żeby trafić tyle nagród, nawet jeżeli się "rozkmini" system. 
0 0

FBsebastian3

#7063660 Napisano: 26.11.2022 16:00:15
Uderz w stół,a nozyce sie otworzą. Brawo za wygrane. Brawo za inteligencję i spryt . Brawo za detektywistyczno-matematyczne obliczenia. Brawo za rozpracowanie bramek. Brawo za kody ,a tak wogole to sprzedaj patent

zielonooka85

#7063712 Napisano: 26.11.2022 18:42:54
zielony napisał(a):

aguagu napisał(a):

A mnie nadal ciekawi skąd ludzie mają dostęp do takiej ilości kodów, po prostu ciekawi, bez podtekstu i insynuowania nieuczciwości. Z lekką zazdrością o ten dostęp, bez zazdrości o wygrane, których gratuluję. emotka

Chociażby ktoś pracuje  w dużym mieście w dużym klubie sprzedającym butelkowane heinekeny/desperadosy/żywce jako barman. Jesli innym barmanom nie zalezy na kapslach może ich poprosić o odkładanie.  tak samo działa to z colą i innymi napojami. 

A wesela, stypy? emotka  Tam też są cole i nakrętki emotka  Jeśli się obsługuje taką imprezę, to też można nieźle się obłowić. Mnie zawsze denerwuje, gdy kelner zabierze mi sprzed nosa pusta butelkę. Chociaż jeszcze nic w tych colach, fantach i innych piwach nie wygrałam  emotka
1 cb656 0

zielonooka85

#7063713 Napisano: 26.11.2022 18:47:08
Lepiej byłoby poruszyć temat takich paru osób, co namiętnie kopiują pomysły innych, blokując ich np. na fb, czy insta. To dopiero jest nieuczciwość! I nie wiem na co liczą.. Przecież pewne pomysły są rozpoznawalne i kojarzone z daną osobą - informacja o wykorzystaniu ich dotrze do pierwotnego twórcy emotka  Helou, tak - my wszystko widzimy! Ruszcie wyobraźnią i stwórzcie coś swojego.
Dobrze, że ja nie jestem aż tak znana i mnie nie kopiują. Chyba emotka