Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ania1

#6866617 Napisano: 24.06.2022 17:21:51
daisygirl napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Na paragonie z Lidla mam Tabletki do zm. GiO. Czy taki paragon przejdzie weryfikację. Chodzi o loterię SOMAT? 

mnie sie czepili ze nie mam nazwy SOMAT, teraz sie czepili też mleka NAN ze nie mam na paragonie nr mleka (z Rossmana paragon)

U mnie to samo z nan emotka  3 maile przyszly
0 0

sesyjnie1

#6866620 Napisano: 24.06.2022 17:29:08
monisss napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś z Was bierze udział w konkursie purina? 
Zaskakuje mnie zawsze fakt, ze ciagle wygrywają tam te same osoby… 
czy to przypadek czy z tą agencja cos nie halo. 

Ja...robiłam sobie sama fota. Pewnie szans nie mam.

Wybierają totalnie różne zdjęcia w sumie, od normalnych po stylizowane. Bardziej mnie intryguje fakt, ze nagrodę dzienna np codziennie potrafi zgarnąć ta sama osoba emotka  zgłoszeń sporo , ładnych, aż ciężko uwierzyć ze tak im się podobają ciagle te same twarze emotka
0 0

titinunu

#6866621 Napisano: 24.06.2022 17:32:11
ania1 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Na paragonie z Lidla mam Tabletki do zm. GiO. Czy taki paragon przejdzie weryfikację. Chodzi o loterię SOMAT? 

mnie sie czepili ze nie mam nazwy SOMAT, teraz sie czepili też mleka NAN ze nie mam na paragonie nr mleka (z Rossmana paragon)

U mnie to samo z nan emotka  3 maile przyszly

u mnie na paragonie sól Somat i chcą pieczątki i potwierdzenia nazwy.Wysłałam zdjęcie.Po pieczątkę w taki upał, aby mnie wyśmiali, ze sól Somat, to sól Somat.Coś im ostatnią strasznie odbija

mandarynka16

#6866622 Napisano: 24.06.2022 17:34:18
sesyjnie1 napisał(a):

monisss napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś z Was bierze udział w konkursie purina? 
Zaskakuje mnie zawsze fakt, ze ciagle wygrywają tam te same osoby… 
czy to przypadek czy z tą agencja cos nie halo. 

Ja...robiłam sobie sama fota. Pewnie szans nie mam.

Wybierają totalnie różne zdjęcia w sumie, od normalnych po stylizowane. Bardziej mnie intryguje fakt, ze nagrodę dzienna np codziennie potrafi zgarnąć ta sama osoba emotka  zgłoszeń sporo , ładnych, aż ciężko uwierzyć ze tak im się podobają ciagle te same twarze emotka

Takkk, az.mam.ochote napisać do puriny, ze odwalaja tam jakiś cyrk 

sesyjnie1

#6866623 Napisano: 24.06.2022 17:35:55
mandarynka16 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

monisss napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Czy ktoś z Was bierze udział w konkursie purina? 
Zaskakuje mnie zawsze fakt, ze ciagle wygrywają tam te same osoby… 
czy to przypadek czy z tą agencja cos nie halo. 

Ja...robiłam sobie sama fota. Pewnie szans nie mam.

Wybierają totalnie różne zdjęcia w sumie, od normalnych po stylizowane. Bardziej mnie intryguje fakt, ze nagrodę dzienna np codziennie potrafi zgarnąć ta sama osoba emotka  zgłoszeń sporo , ładnych, aż ciężko uwierzyć ze tak im się podobają ciagle te same twarze emotka

Takkk, az.mam.ochote napisać do puriny, ze odwalaja tam jakiś cyrk 

Na prawdę nie chce wyjść na jakaś zazdrośnice, bo cóż ich prawo, ze mnie nie wybierają… 
Ale jak dziś zobaczyłam ze kobitka już zgarnęła 3 nagrody dzienne 
a inna chyba dwie 
to trochę mnie wkurzyło emotka  
bo zgłoszeń na tyle dużo ze starczyło by dla każdego tych stówek….:) 

to się pozalilam… nie wiem czy dalej próbować…. emotka
0 0

izak1000

#6866629 Napisano: 24.06.2022 18:51:39
titinunu napisał(a):

ania1 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Na paragonie z Lidla mam Tabletki do zm. GiO. Czy taki paragon przejdzie weryfikację. Chodzi o loterię SOMAT? 

mnie sie czepili ze nie mam nazwy SOMAT, teraz sie czepili też mleka NAN ze nie mam na paragonie nr mleka (z Rossmana paragon)

U mnie to samo z nan emotka  3 maile przyszly

u mnie na paragonie sól Somat i chcą pieczątki i potwierdzenia nazwy.Wysłałam zdjęcie.Po pieczątkę w taki upał, aby mnie wyśmiali, ze sól Somat, to sól Somat.Coś im ostatnią strasznie odbija

Nie ma co kombinować, trzeba się przespacerować do Lidla. 
0 0

fan-mandaryny

#6866645 Napisano: 24.06.2022 23:46:38
Czy te kozie skarpety „nie do pary” z ziabki poprzychodziły do Was? Bo u mnie ani widu, ani słychu.
0 0

anialistopad

#6866647 Napisano: 25.06.2022 01:25:32
izak1000 napisał(a):

titinunu napisał(a):

ania1 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Na paragonie z Lidla mam Tabletki do zm. GiO. Czy taki paragon przejdzie weryfikację. Chodzi o loterię SOMAT? 

mnie sie czepili ze nie mam nazwy SOMAT, teraz sie czepili też mleka NAN ze nie mam na paragonie nr mleka (z Rossmana paragon)

U mnie to samo z nan emotka  3 maile przyszly

u mnie na paragonie sól Somat i chcą pieczątki i potwierdzenia nazwy.Wysłałam zdjęcie.Po pieczątkę w taki upał, aby mnie wyśmiali, ze sól Somat, to sól Somat.Coś im ostatnią strasznie odbija

Nie ma co kombinować, trzeba się przespacerować do Lidla. 

Bez przesady. To oni są od tego ,aby sprawdzić dobie co zostało kupione. Ja nie mam emaila,ale jak dostanę to na pewno nie polecę do rossmana po pieczątkę. Wiem co kupiłam i jest opisane nan opti pro i cena 4,49 chyba. Niech dzwonią do centrali i sprawdzają . Kiedyś w auchan kierowniczka mi powiedziała,ze nie da pieczątki ,bo to agencja ma się do nich zwrócić z zapytaniem co zostało zakupione 
0 0

stalowiak1979

#6866661 Napisano: 25.06.2022 10:25:19
https://www.e-kon...wnie-latem-carrefour
Czy do tego konkursu dzisiaj tj., w sobote można jeszcze zrobić zakupy czy to nie będzie traktowane jako dzień roboczy???
0 0

sledzik860

#6866662 Napisano: 25.06.2022 10:27:02
stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...wnie-latem-carrefour
Czy do tego konkursu dzisiaj tj., w sobote można jeszcze zrobić zakupy czy to nie będzie traktowane jako dzień roboczy???

Możesz śmiało dzisiaj jeszcze wziąć udział

stalowiak1979

#6866663 Napisano: 25.06.2022 10:31:48
Ale jest w regulaminie punkt cyt. 4.7 Dzień roboczy – każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni
ustawowo wolnych od pracy
Dlatego zastanawiam się czy sobota bedzie ok jak kupię dzisiaj produkty???
0 0

visserarthur

#6866665 Napisano: 25.06.2022 10:40:52
stalowiak1979 napisał(a):

Ale jest w regulaminie punkt cyt. 4.7 Dzień roboczy – każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni
ustawowo wolnych od pracy
Dlatego zastanawiam się czy sobota bedzie ok jak kupię dzisiaj produkty???

😀a gdzie masz zapis, że zakup ma być w dzień roboczy…
0 0

visserarthur

#6866666 Napisano: 25.06.2022 10:54:43
daisygirl napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Na paragonie z Lidla mam Tabletki do zm. GiO. Czy taki paragon przejdzie weryfikację. Chodzi o loterię SOMAT? 

mnie sie czepili ze nie mam nazwy SOMAT, teraz sie czepili też mleka NAN ze nie mam na paragonie nr mleka (z Rossmana paragon)

Znajomy miał z Lidla Tabletki do zmyw. OiA i pieczątkę chcieli- zaprawiony w bojach poszedłem z nim, puściłem jak zwykle bajkę, chwila głupiej dyskusji, bo pan kierownik „nie wklepywał tego do systemu”, ale mu powiedziałem, że skoro jest kierownikiem sklepu, w którym robiony był zakup, to powinien mi potwierdzić, bo paragon powinien jednoznacznie określać produkt… przerażony powiedział, żebym napisał sobie, co tam potrzebuję i poszedł po pieczątkę.
Z Albedo odpisali, że… to nie jest ten numer paragonu… ciekawe, skoro otrzymali skan tego paragonu, bo ten był zgłoszony- oni tam chyba zbyt chaotycznie pracują- napisz im, o co im chodzi, skoro Somat jest Somat (a w loterii biorą udział wszystkie produkty). Pewnie wysłali przez pomyłkę…
0 0

sledzik860

#6866670 Napisano: 25.06.2022 11:18:42
visserarthur napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

Ale jest w regulaminie punkt cyt. 4.7 Dzień roboczy – każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni
ustawowo wolnych od pracy
Dlatego zastanawiam się czy sobota bedzie ok jak kupię dzisiaj produkty???

😀a gdzie masz zapis, że zakup ma być w dzień roboczy…

Zapis o dniu roboczym jest na potrzeby wszelkich terminów tj. powiadomień o wygranej, czasu odesłania dokumentów itp. Jasno jest natomiast określone w regulaminie że zakup i rejestracja jest do 25.06.

asantesana

#6866682 Napisano: 25.06.2022 13:00:50
Wie ktoś może który nr paragonu życzy sobie agencja Fortis w konku Kropli Beskidu w Auchan? Zawsze chcą nr transakcji, co jest wyraźnie zaznaczone, a tu nie ma nic na ten temat w regulaminie.
0 0

monisss

#6866699 Napisano: 25.06.2022 17:43:47
asantesana napisał(a):

Wie ktoś może który nr paragonu życzy sobie agencja Fortis w konku Kropli Beskidu w Auchan? Zawsze chcą nr transakcji, co jest wyraźnie zaznaczone, a tu nie ma nic na ten temat w regulaminie.

W bicu  na pewno chcą ten nr transakcji. Wiem bo mi odpisali, więc logicznie rzecz biorąc tu powinno być tak samo.  Szkoda, że nie mają podpowiedzi na stronie jak np opisuje Karlsbad czy inne agencje...A tak...zgaduj zgadula
0 0

asantesana

#6866702 Napisano: 25.06.2022 18:11:42
monisss napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wie ktoś może który nr paragonu życzy sobie agencja Fortis w konku Kropli Beskidu w Auchan? Zawsze chcą nr transakcji, co jest wyraźnie zaznaczone, a tu nie ma nic na ten temat w regulaminie.

W bicu  na pewno chcą ten nr transakcji. Wiem bo mi odpisali, więc logicznie rzecz biorąc tu powinno być tak samo.  Szkoda, że nie mają podpowiedzi na stronie jak np opisuje Karlsbad czy inne agencje...A tak...zgaduj zgadula

Ja podałam gorny, bo tam gdzie chca transakcji jest to zaznaczone i w regulaminie i w formularzu na czerwono. Nie zawsze chcą transakcji.
0 0

anialistopad

#6866704 Napisano: 25.06.2022 18:20:17
asantesana napisał(a):

monisss napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wie ktoś może który nr paragonu życzy sobie agencja Fortis w konku Kropli Beskidu w Auchan? Zawsze chcą nr transakcji, co jest wyraźnie zaznaczone, a tu nie ma nic na ten temat w regulaminie.

W bicu  na pewno chcą ten nr transakcji. Wiem bo mi odpisali, więc logicznie rzecz biorąc tu powinno być tak samo.  Szkoda, że nie mają podpowiedzi na stronie jak np opisuje Karlsbad czy inne agencje...A tak...zgaduj zgadula

Ja podałam gorny, bo tam gdzie chca transakcji jest to zaznaczone i w regulaminie i w formularzu na czerwono. Nie zawsze chcą transakcji.

W bić podałam górny numer paragonu tej obok daty.zawsze im ten podaje . Napisali numer paragonu ,a nie transakcji  .już nie raz tam wygrałam i w tym bić problemu nie robili ze jest górny podany

monisss

#6866705 Napisano: 25.06.2022 18:24:32
anialistopad napisał(a):

asantesana napisał(a):

monisss napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wie ktoś może który nr paragonu życzy sobie agencja Fortis w konku Kropli Beskidu w Auchan? Zawsze chcą nr transakcji, co jest wyraźnie zaznaczone, a tu nie ma nic na ten temat w regulaminie.

W bicu  na pewno chcą ten nr transakcji. Wiem bo mi odpisali, więc logicznie rzecz biorąc tu powinno być tak samo.  Szkoda, że nie mają podpowiedzi na stronie jak np opisuje Karlsbad czy inne agencje...A tak...zgaduj zgadula

Ja podałam gorny, bo tam gdzie chca transakcji jest to zaznaczone i w regulaminie i w formularzu na czerwono. Nie zawsze chcą transakcji.

W bić podałam górny numer paragonu tej obok daty.zawsze im ten podaje . Napisali numer paragonu ,a nie transakcji  .już nie raz tam wygrałam i w tym bić problemu nie robili ze jest górny podany

To ja już nie wiem... mi odpisali tak, że w razie wygranej wyjątkowo uznaliby ten górny ..... 
0 0

anialistopad

#6866708 Napisano: 25.06.2022 18:52:16
monisss napisał(a):

anialistopad napisał(a):

asantesana napisał(a):

monisss napisał(a):

asantesana napisał(a):

Wie ktoś może który nr paragonu życzy sobie agencja Fortis w konku Kropli Beskidu w Auchan? Zawsze chcą nr transakcji, co jest wyraźnie zaznaczone, a tu nie ma nic na ten temat w regulaminie.

W bicu  na pewno chcą ten nr transakcji. Wiem bo mi odpisali, więc logicznie rzecz biorąc tu powinno być tak samo.  Szkoda, że nie mają podpowiedzi na stronie jak np opisuje Karlsbad czy inne agencje...A tak...zgaduj zgadula

Ja podałam gorny, bo tam gdzie chca transakcji jest to zaznaczone i w regulaminie i w formularzu na czerwono. Nie zawsze chcą transakcji.

W bić podałam górny numer paragonu tej obok daty.zawsze im ten podaje . Napisali numer paragonu ,a nie transakcji  .już nie raz tam wygrałam i w tym bić problemu nie robili ze jest górny podany

To ja już nie wiem... mi odpisali tak, że w razie wygranej wyjątkowo uznaliby ten górny ..... 

wiesz jak określa w regulaminie ,który numer podać to ok ,-„ale jak nie ma to ja zawsze podaje górny i nigdy mi nie robili problemu.