Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

lirianka

#6871238 Napisano: 20.07.2022 10:49:04
incendio12 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z dodaniem zdjęcia w loterii WHISKAS? Mam wszystko jak należy, rozmiar itp, ale mi nie przepuszcza zgłoszenia. Nie zgłaszałam też paragonu wcześniej, więc nie mam wcześniejszego zgłoszenia (niektórzy z Was pisali, że przepuszcza jedno dziennie). Dajcie znać, proszę.

Mi dopiero przepuściło zdjęcie jak wysłałam sobie na messengerze i pobrałam znowu z Messengera to zdjecie. Wtedy dopiero tak się zmniejszył rozmiar że przeszło emotka  

Polecam https://tinypng.com/ - mocno kompresuje pliki bez widocznego uszczerbku na jakości emotka

misiamarysia

#6871242 Napisano: 20.07.2022 11:03:19
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi (WHISKAS). Zastosowałam się do Waszych rad i poszło, ale trzeba się namęczyć przy tej loterii.
0 0

incendio12

#6871243 Napisano: 20.07.2022 11:08:27
misiamarysia napisał(a):

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi (WHISKAS). Zastosowałam się do Waszych rad i poszło, ale trzeba się namęczyć przy tej loterii.

Tak I dodatkowo chyba trzeba się serio stosować do tych wskazówek, które tam są opisane, że zdjęcie nie może być pod kątem i nie może być ciemne itd. Dopiero jak zrobiłam zdjęcie idealnie od góry i zmniejszyłam w messengerze to poszło. 

Apropo tego konkursu to tam są losowania na bieżąco? Czy na koniec konkursu wyniki? Nie ładuje mi się strona teraz i nie mogę zobaczyć emotka

incendio12

#6871244 Napisano: 20.07.2022 11:13:03
lirianka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z dodaniem zdjęcia w loterii WHISKAS? Mam wszystko jak należy, rozmiar itp, ale mi nie przepuszcza zgłoszenia. Nie zgłaszałam też paragonu wcześniej, więc nie mam wcześniejszego zgłoszenia (niektórzy z Was pisali, że przepuszcza jedno dziennie). Dajcie znać, proszę.

Mi dopiero przepuściło zdjęcie jak wysłałam sobie na messengerze i pobrałam znowu z Messengera to zdjecie. Wtedy dopiero tak się zmniejszył rozmiar że przeszło emotka  

Polecam https://tinypng.com/ - mocno kompresuje pliki bez widocznego uszczerbku na jakości emotka


Wygląda fajnie, ale np mój telefon robi zdjęcia tak, że zawsze zdjęcie ma koło 6 MB, a ta strona przyjmuje tylko do 5 MB, więc bym musiała zmniejszać zanim tam wrzucę emotka  Dla mnie messenger jest spoko, zmniejsza rozmiar z 6 MB do jakiś 400 KB, jakość nie powala, ale da się odczytac emotka  Zastanawiam się tylko czasami, czy jak dodaje zdjęcie opisane jako "Received" to czy organizator nie patrzy na to nieprzychylnie, tak jakbym od kogoś dostała paragon, a nie sama kupiła produkt. Nie chce mi się zmieniać nazwy nigdy emotka  

samuraj

#6871245 Napisano: 20.07.2022 11:20:00
incendio12 napisał(a):

lirianka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem z dodaniem zdjęcia w loterii WHISKAS? Mam wszystko jak należy, rozmiar itp, ale mi nie przepuszcza zgłoszenia. Nie zgłaszałam też paragonu wcześniej, więc nie mam wcześniejszego zgłoszenia (niektórzy z Was pisali, że przepuszcza jedno dziennie). Dajcie znać, proszę.

Mi dopiero przepuściło zdjęcie jak wysłałam sobie na messengerze i pobrałam znowu z Messengera to zdjecie. Wtedy dopiero tak się zmniejszył rozmiar że przeszło emotka  

Polecam https://tinypng.com/ - mocno kompresuje pliki bez widocznego uszczerbku na jakości emotka


Wygląda fajnie, ale np mój telefon robi zdjęcia tak, że zawsze zdjęcie ma koło 6 MB, a ta strona przyjmuje tylko do 5 MB, więc bym musiała zmniejszać zanim tam wrzucę emotka  Dla mnie messenger jest spoko, zmniejsza rozmiar z 6 MB do jakiś 400 KB, jakość nie powala, ale da się odczytac emotka  Zastanawiam się tylko czasami, czy jak dodaje zdjęcie opisane jako "Received" to czy organizator nie patrzy na to nieprzychylnie, tak jakbym od kogoś dostała paragon, a nie sama kupiła produkt. Nie chce mi się zmieniać nazwy nigdy emotka  

Wejdź w ustawienia aparatu i zmień jakość na niską i będzie zdjęcie poniżej 1mb
0 0

fan-mandaryny

#6871268 Napisano: 20.07.2022 12:17:33
Co może iść DHLem od Fastline Advertising?
1 daisygirl 0

daisygirl

#6871269 Napisano: 20.07.2022 12:20:02
fan-mandaryny napisał(a):

Co może iść DHLem od Fastline Advertising?

do mnie też idzie. Wyborowa, albo Lubelska chyba? Albo kosmetyki Ziaja.

monisss

#6871281 Napisano: 20.07.2022 13:00:05
daisygirl napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Co może iść DHLem od Fastline Advertising?

do mnie też idzie. Wyborowa, albo Lubelska chyba? Albo kosmetyki Ziaja.

Lubelska, bo też mam i czekam emotka   

mampytanie

#6871294 Napisano: 20.07.2022 13:38:56
Czy ktoś składał reklamację do Smolara odnośnie nieotrzymanego losu z loterii Żywiec Męskie Granie z Żabki? Jak tak, ma ktoś jakieś wieści, czy odsyłają jakoś kod w appce? Nie otrzymałam losu, a formalności spełniłam wedle regulaminu.
0 0

agakaz2

#6871295 Napisano: 20.07.2022 13:43:13
mampytanie napisał(a):

Czy ktoś składał reklamację do Smolara odnośnie nieotrzymanego losu z loterii Żywiec Męskie Granie z Żabki? Jak tak, ma ktoś jakieś wieści, czy odsyłają jakoś kod w appce? Nie otrzymałam losu, a formalności spełniłam wedle regulaminu.



ja dzis meila wysłałam
numer karty i paragon i czekam
0 0

mampytanie

#6871309 Napisano: 20.07.2022 14:16:47
agakaz2 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy ktoś składał reklamację do Smolara odnośnie nieotrzymanego losu z loterii Żywiec Męskie Granie z Żabki? Jak tak, ma ktoś jakieś wieści, czy odsyłają jakoś kod w appce? Nie otrzymałam losu, a formalności spełniłam wedle regulaminu.



ja dzis meila wysłałam
numer karty i paragon i czekam

Ja wysłałam właśnie tydzień temu i czuję, że mnie zbywają nieco. Zaraz minie loteria i tyle z tego będzie. Myślałam, że może u kogoś już rozwiązano ten problem:)
0 0

baba-aga

#6871311 Napisano: 20.07.2022 14:24:31
mampytanie napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy ktoś składał reklamację do Smolara odnośnie nieotrzymanego losu z loterii Żywiec Męskie Granie z Żabki? Jak tak, ma ktoś jakieś wieści, czy odsyłają jakoś kod w appce? Nie otrzymałam losu, a formalności spełniłam wedle regulaminu.



ja dzis meila wysłałam
numer karty i paragon i czekam

Ja wysłałam właśnie tydzień temu i czuję, że mnie zbywają nieco. Zaraz minie loteria i tyle z tego będzie. Myślałam, że może u kogoś już rozwiązano ten problem:)



Ja pisałam @ bo nie dostałam płyty,po tygodniu odpisali czy pojawiła się czy nie ,a po dwóch tygodniach mi dodali w aplikacji 

0 0

coccinelle

#6871312 Napisano: 20.07.2022 14:29:50
Kiedy powiadamiają o nagrodzie dziennej w Whiskas? Piszą, że losowania o 10.30, ale nie ma informacji o tym, kiedy powiadamiają ewentualnego laureata. Chyba że przeoczyłam emotka
0 0

fan-mandaryny

#6871313 Napisano: 20.07.2022 14:37:29
Mam znaleziony paragon z 2.07 ze sklepu Dino. Jest napisane na nim Maślanka truskawk 1l*3.49.
Nie jestem pewien, czy to akurat jest Maślanka Mrągowska.
Czy ma ktoś paragon z Dino na loterie Maślanki Mrągowskiej i może mi udzielić takiej informacji?
Z góry dziękuję.
0 0

adamo86

#6871315 Napisano: 20.07.2022 14:42:22
fan-mandaryny napisał(a):

Mam znaleziony paragon z 2.07 ze sklepu Dino. Jest napisane na nim Maślanka truskawk 1l*3.49.
Nie jestem pewien, czy to akurat jest Maślanka Mrągowska.
Czy ma ktoś paragon z Dino na loterie Maślanki Mrągowskiej i może mi udzielić takiej informacji?
Z góry dziękuję.

W Dino chyba nie ma Mrągowskiej. Chyba, że jednak u kogoś jest emotka

BelciaIzabelcia

#6871322 Napisano: 20.07.2022 15:28:10
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Mam znaleziony paragon z 2.07 ze sklepu Dino. Jest napisane na nim Maślanka truskawk 1l*3.49.
Nie jestem pewien, czy to akurat jest Maślanka Mrągowska.
Czy ma ktoś paragon z Dino na loterie Maślanki Mrągowskiej i może mi udzielić takiej informacji?
Z góry dziękuję.

W Dino chyba nie ma Mrągowskiej. Chyba, że jednak u kogoś jest emotka

Wczoraj byłam w Dino i była truskawkowa mrągowska(wcześniej faktycznie nigdy się z nią w dino nie spotkałam) , niestety nie kupowałam, więc nie wiem po ile emotka   Jutro może będę w okolicy to mogę sprawdzić cenę. 

ola120

#6871325 Napisano: 20.07.2022 15:36:00
To ja mam pytanie, czy w biedronce jest na paragonie Heineken Silver? Mam jakiś paragon, ale bez Silver. 
0 0

BelciaIzabelcia

#6871326 Napisano: 20.07.2022 15:36:11
coccinelle napisał(a):

Kiedy powiadamiają o nagrodzie dziennej w Whiskas? Piszą, że losowania o 10.30, ale nie ma informacji o tym, kiedy powiadamiają ewentualnego laureata. Chyba że przeoczyłam emotka

 §5 punkt 9.
Laureaci są powiadamiani o wygranej za pomocą wiadomości wysłanej na adres poczty elektronicznej wskazany w zwycięskim Zgłoszeniu w dniu losowania.

fan-mandaryny

#6871327 Napisano: 20.07.2022 15:36:28
BelciaIzabelcia napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Mam znaleziony paragon z 2.07 ze sklepu Dino. Jest napisane na nim Maślanka truskawk 1l*3.49.
Nie jestem pewien, czy to akurat jest Maślanka Mrągowska.
Czy ma ktoś paragon z Dino na loterie Maślanki Mrągowskiej i może mi udzielić takiej informacji?
Z góry dziękuję.

W Dino chyba nie ma Mrągowskiej. Chyba, że jednak u kogoś jest emotka

Wczoraj byłam w Dino i była truskawkowa mrągowska(wcześniej faktycznie nigdy się z nią w dino nie spotkałam) , niestety nie kupowałam, więc nie wiem po ile emotka   Jutro może będę w okolicy to mogę sprawdzić cenę. 

Kochana jesteś! Dziękuję Ci.

BelciaIzabelcia

#6871328 Napisano: 20.07.2022 15:38:21
ola120 napisał(a):

To ja mam pytanie, czy w biedronce jest na paragonie Heineken Silver? Mam jakiś paragon, ale bez Silver. 

U mnie jest na paragonie "PiwoHeineSilver0, 5L"   (piwo w butelce) 
0 0