Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mietowa

#6871547 Napisano: 21.07.2022 14:18:06
olunka napisał(a):

za jaki etap dzisiaj informują - z Korzystaj z lata?

2
1 olunka 0

slomkab

#6871549 Napisano: 21.07.2022 14:22:38
Ktoś z forum potwierdzi se informowali z Ballantines?
0 0

visserarthur

#6871565 Napisano: 21.07.2022 15:45:24
sylzab2294 napisał(a):

miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi.

Dokładnie, zablokowali formularz, niezgodnie z Regulaminem- regulamin nie zabrania wysłania więcej niż jednego zgłoszenia na osobę. Nie ma co lamentować, tylko trzeba do nich pisać.

anialistopad

#6871568 Napisano: 21.07.2022 15:57:56
Loteria bez ograniczeń czeka ktoś jeszcze na kod do empiku z rezerwy?
1 adamo86 0

visserarthur

#6871571 Napisano: 21.07.2022 16:00:36
Zgłaszał już może ktoś, ze niejaka Agencja Rec wymaga przy zgłoszeniu wpisanie np. adresu zamieszkania... przecież takie dane nie są niezbędne do losowania!!
0 0

visserarthur

#6871575 Napisano: 21.07.2022 16:10:04
anialistopad napisał(a):

Loteria bez ograniczeń czeka ktoś jeszcze na kod do empiku z rezerwy?

Kilka minut temu dotarł (choć dziwne, bo z 13.07 dotarł, a z 12.07 jeszcze nie)
0 0

anialistopad

#6871578 Napisano: 21.07.2022 16:19:24
visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Loteria bez ograniczeń czeka ktoś jeszcze na kod do empiku z rezerwy?

Kilka minut temu dotarł (choć dziwne, bo z 13.07 dotarł, a z 12.07 jeszcze nie)

Z 12 lipca nie mam. Daj proszę znać jak dostaniesz 

sesyjnie1

#6871593 Napisano: 21.07.2022 17:27:18
Hej, chyba robię coś nie tak z loteria whiskas. Chce zarejestrować się ale ciagle przerzuca mnie na stronę gdzie muszę wgrać mruczenie kota… wtf. Proszę o pomoc :-D 
0 0

sesyjnie1

#6871594 Napisano: 21.07.2022 17:27:20
Hej, chyba robię coś nie tak z loteria whiskas. Chce zarejestrować się ale ciagle przerzuca mnie na stronę gdzie muszę wgrać mruczenie kota… wtf. Proszę o pomoc :-D 
0 0

sylzab2294

#6871595 Napisano: 21.07.2022 17:30:10
visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi.

Dokładnie, zablokowali formularz, niezgodnie z Regulaminem- regulamin nie zabrania wysłania więcej niż jednego zgłoszenia na osobę. Nie ma co lamentować, tylko trzeba do nich pisać.

odpisali:
"Dzien dobry, dziekujemy na wiadomosc.Informujemy, ze w Loterii mozna wziac udzial tylko jeden raz w calym okresie jej trwania.Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod.Intencją Fundatora Nagrod oraz w konsekwencji Organizatora bylo, aby do Loterii mozna przystapic tylko jeden raz.Stosowne zapisy umieszczone zostaly w Regulaminie, zaakeptowanym przez Dyrektora Izby Celnej w formie pozwolenia na przeprowadzenie Loterii. Informacje na ten temat umieszczone sa rowniez na stronie internetowej oraz konsekwentnie wprowadzono blokade kolejnych zgloszen.Jest nam przykro, ze zapisy Regulaminowe nie sa wystarczajaco czytelne, za niedogodnosci przepraszamy.Z powazaniemBrandcomm Team"

atyde25

#6871597 Napisano: 21.07.2022 17:35:26
Ja też  nie mam z 12.07 z Loterii bez ograniczeń.A tylko ten jeden raz wygrałam nie mam porównań z innymi datami.
0 0

marzenier

#6871598 Napisano: 21.07.2022 17:36:40
Czyli reasumując 
"Jedno zgłoszenie może być nagrodzone tylko raz" jednocześnie "Na jednocześnie zgłoszenie może być nagrodzone kilkoma nagrodami" 
Prawdziwy to nowy ład konkursowy emotka

kreo42

#6871602 Napisano: 21.07.2022 17:49:10
sylzab2294 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

miketyson napisał(a):

maverick napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

daisygirl napisał(a):

rufus napisał(a):

To po co zrobiłem zapas karmy?! Ja nawet kota nie mam. emotka

A ja mam 2 koty, to wychodzi, że tylko 1 kota mogę zgłosić? emotka  

Oni sami chyba nie wiedza co napisali...
Po pierwsze:
"8.    Uczestnik jest uprawniony do dokonania zgłoszenia danego dowodu dokonania Zakupu Promocyjnego wyłącznie jeden raz w całym okresie przyjmowania zgłoszeń." - danego czyli jednego konkretnego paragonu nie ogólnie jednego
po drugie piszą, że 
"5.    W Loterii jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę w danej kategorii, tj. 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową I Stopnia, 1 (jedną) Nagrodę Tygodniową II Stopnia oraz 1 (jedną) Nagrodę Dzienną.  "

"7.    Na jedno Zgłoszenie może przypadać wyłącznie jedna Nagroda. "
No to jak, mogę wygrać trzy nagrody, ale na jedno zgłoszenie może przypaść tylko jedna... a zarejestrować też mogę tylko jedno?!  emotka emotka  Cuda...

Jak się nie mylę, to Ci od Redbulla i sławnych zgłoszeń, więc mnie już nic nie zdziwi u nich emotka
No dobra zdziwi, jak wygram głównąemotka

Nonsens.
Żaden punkt regulaminu nie ogranicza ilości zgłoszeń.
Przeciwnie, stwierdzenie że "dany dowód zakupu można zgłosić tylko raz", można zinterpretować, że można się zgłaszać z kolejnymi dowodami zakupu.

Właśnie te punkty w regulaminie im opisałam, żeby mi to wyjaśnili, bo wszystkie wykluczją komunikat na stronie, że można do loterii zgłosić się tylko jeden raz, ale olali mnie... Zero odpowiedzi.

Dokładnie, zablokowali formularz, niezgodnie z Regulaminem- regulamin nie zabrania wysłania więcej niż jednego zgłoszenia na osobę. Nie ma co lamentować, tylko trzeba do nich pisać.

odpisali:
"Dzien dobry, dziekujemy na wiadomosc.Informujemy, ze w Loterii mozna wziac udzial tylko jeden raz w calym okresie jej trwania.Jednoczesnie jedno zgloszenie bierze udzial w wielu losowaniach i może byc nagrodzone kilkoma nagrodami, po jednej w kazdej kategorii Nagrod.Intencją Fundatora Nagrod oraz w konsekwencji Organizatora bylo, aby do Loterii mozna przystapic tylko jeden raz.Stosowne zapisy umieszczone zostaly w Regulaminie, zaakeptowanym przez Dyrektora Izby Celnej w formie pozwolenia na przeprowadzenie Loterii. Informacje na ten temat umieszczone sa rowniez na stronie internetowej oraz konsekwentnie wprowadzono blokade kolejnych zgloszen.Jest nam przykro, ze zapisy Regulaminowe nie sa wystarczajaco czytelne, za niedogodnosci przepraszamy.Z powazaniemBrandcomm Team"

Odpisali mi również to samo, plus nie ma ograniczeń na gospodarstwo domowe,  

lasiglasty

#6871604 Napisano: 21.07.2022 18:06:17
Dziwne to, karmę kupuje się regularnie, więc czemu nie można zgłosić każdego zakupu? Intencją fundatora jest, że po jednym zgłoszeniu mogę wrócić do konkurencji  emotka
0 0

nanajka81

#6871609 Napisano: 21.07.2022 18:30:20
lasiglasty napisał(a):

Dziwne to, karmę kupuje się regularnie, więc czemu nie można zgłosić każdego zakupu? Intencją fundatora jest, że po jednym zgłoszeniu mogę wrócić do konkurencji  emotka

a ja mam pytanie: w jaki sposób nagrywa się to mruczenie kota? Chciałam swojego nagrać, mruczał ale g*o się nagrało tzn napisało mi że oszukuję bo to kot ma mruczeć emotka

stamp2

#6871615 Napisano: 21.07.2022 18:50:44
nanajka81 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Dziwne to, karmę kupuje się regularnie, więc czemu nie można zgłosić każdego zakupu? Intencją fundatora jest, że po jednym zgłoszeniu mogę wrócić do konkurencji  emotka

a ja mam pytanie: w jaki sposób nagrywa się to mruczenie kota? Chciałam swojego nagrać, mruczał ale g*o się nagrało tzn napisało mi że oszukuję bo to kot ma mruczeć emotka

emotka
2 mia, bezaczek7 0

niewyspanamama

#6871616 Napisano: 21.07.2022 19:02:19
WHHHHIIISSSKKKAAASSSS !!! Wystąpił problem podczas przesylania twojego zgłoszenia.Zejdź niżej by poprawić blędy i spróbuj jeszcze raz.Błąd.Prześlij zdjecie swojego rachunkuemotka emotka  o co tu chodzi????!!! Pomniejszałam już nawet zdjęcie nic nie przechodzi emotka  próbowałam z lapka , telefonu...nie idzie w żaden sposób.Miał ktoś tak ??? dodam że chciałam pierwszy raz się zglosić..
0 0

ReneK

#6871618 Napisano: 21.07.2022 19:18:53
niewyspanamama napisał(a):

WHHHHIIISSSKKKAAASSSS !!! Wystąpił problem podczas przesylania twojego zgłoszenia.Zejdź niżej by poprawić blędy i spróbuj jeszcze raz.Błąd.Prześlij zdjecie swojego rachunkuemotka emotka  o co tu chodzi????!!! Pomniejszałam już nawet zdjęcie nic nie przechodzi emotka
 próbowałam z lapka , telefonu...nie idzie w żaden sposób.Miał ktoś tak ??? dodam że chciałam pierwszy raz się zglosić..

Zrobilam screena fotki z paragonem! Poszło! w i innym przypadku jak u Ciebie nie chciało przejść nawet po zmniejszeniu
zdjęcia!emotka
0 0

sledzik860

#6871622 Napisano: 21.07.2022 19:44:42
Dziwna ta loteria Whiskas. Zdecydowanie inna od wszystkich. Nagrody jak na ostatnie czasy można powiedzieć że wyborne. 3x 2500 dziennie... ale tylko 1 zgłoszenie. Ciężko zakumać o co z tym chodzi. Może o przypomnienie marki. Wszak agencja wydaje się być uczciwa, za m&m wypłaciła błyskawicznie. Cóż, to loteria, w której liczy się szybkość zgłoszenia, a nie ilość. Tylko znowu jakiś problem z wgraniem paragonu jest.
0 0

cudaczek121

#6871623 Napisano: 21.07.2022 19:57:10
Czyli jak teraz zagrałam w tym whiskas i wygrałam tylko piosenki dla kota, to np za kilka dni może się okazać, że wygram innego dnia 2500 zł lub główna 25000? 
0 0