Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

lasiglasty

#6877766 Napisano: 23.08.2022 01:55:26
Szkoda, że nie dają wartości tego domu na zakup dowolnej nieruchomości do zamieszkania. Według mnie byłoby to praktyczniejsze. Za tę cenę widziałam w swojej okolicy bardzo fajne domy jednorodzinne albo duże segmenty. To daje większe pole do popisu, można byłoby naprawdę przeprowadzić się z rodziną na coś wygodniejszego. I to w swojej miejscowości. Wiadomo, że szansa wygrania to pewnie mniejsza niż w totka, ale jak tak się zastanowiłam to mało praktyczny ten domek. Ani się tam przeprowadzić na stałe, a jeździć dwa razy w roku się nie opłaca go utrzymywać. Niby pierwsza myśl jest taka, że wow... dom... a zaraz potem zgłasza się rozsądek, że mało pożytku będzie z niego. Oczywiście to tylko moje zdanie emotka  
0 0

Biala17

#6877773 Napisano: 23.08.2022 07:25:54
Czy w konkursie Bakomy wybierali tylko spośród tych zdjęć dostępnych od początku czy mi się wydaje? Moje zdjęcie w ogóle nie zostało dodane emotka
Nie wiem czy jest sens brać jeszcze udział w tym konkursie, bo widać, że coś w nim nie gra emotka  
0 0

kornwalija

#6877781 Napisano: 23.08.2022 08:05:02
lasiglasty napisał(a):

Szkoda, że nie dają wartości tego domu na zakup dowolnej nieruchomości do zamieszkania. Według mnie byłoby to praktyczniejsze. Za tę cenę widziałam w swojej okolicy bardzo fajne domy jednorodzinne albo duże segmenty. To daje większe pole do popisu, można byłoby naprawdę przeprowadzić się z rodziną na coś wygodniejszego. I to w swojej miejscowości. Wiadomo, że szansa wygrania to pewnie mniejsza niż w totka, ale jak tak się zastanowiłam to mało praktyczny ten domek. Ani się tam przeprowadzić na stałe, a jeździć dwa razy w roku się nie opłaca go utrzymywać. Niby pierwsza myśl jest taka, że wow... dom... a zaraz potem zgłasza się rozsądek, że mało pożytku będzie z niego. Oczywiście to tylko moje zdanie emotka  

Dlatego ja bym pewnie spędziła tam w pierwszym roku urlop, a potem bym sprzedała emotka
1 Wiolka85 0

zielonaszpilka

#6877783 Napisano: 23.08.2022 08:28:09
kornwalija napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Szkoda, że nie dają wartości tego domu na zakup dowolnej nieruchomości do zamieszkania. Według mnie byłoby to praktyczniejsze. Za tę cenę widziałam w swojej okolicy bardzo fajne domy jednorodzinne albo duże segmenty. To daje większe pole do popisu, można byłoby naprawdę przeprowadzić się z rodziną na coś wygodniejszego. I to w swojej miejscowości. Wiadomo, że szansa wygrania to pewnie mniejsza niż w totka, ale jak tak się zastanowiłam to mało praktyczny ten domek. Ani się tam przeprowadzić na stałe, a jeździć dwa razy w roku się nie opłaca go utrzymywać. Niby pierwsza myśl jest taka, że wow... dom... a zaraz potem zgłasza się rozsądek, że mało pożytku będzie z niego. Oczywiście to tylko moje zdanie emotka  

Dlatego ja bym pewnie spędziła tam w pierwszym roku urlop, a potem bym sprzedała emotka

Oczywiście, że najwygodniejsza nagroda to kasa;) Ale taki domek rozbudza wyobraźnię. Dodatkowo wiecie, że można wynająć zarządcę, który będzie takiego domku pilnował, wynajmował i sprzątał po gościach? Naprawdę nie trzeba robić tego osobiście, a kasa z wynajmu starczy i na opłacenie zarządcy, wszystkie opłaty i jeszcze dla Was zostanie;) Nawet jeśli kilka tygodni w roku zarezerwujecie dla siebie i swoich gości?;) A i sprzedać dobrze tez ten domek można. Nikt tego nie broni emotka

sesyjnie1

#6877784 Napisano: 23.08.2022 08:30:28
zielonaszpilka napisał(a):

Tak oglądam te zdjęcia domku Almette i zastanawiam się czy ja klikam w dobry link czy jestem tak mało wymagająca emotka  Jak czytałam o jakiejś wstrętnej czerwieni, to chyba mialam jakieś inne wyobrażenia. Wy mówicie o tych czerwonych akcentach, w postaci poduszek, krzeseł i fotela, które nawiązują do góralskich parzenic, które też się we wnętrzu przewijają, a które można w 5 minut wymienić, jeśli komuś nie pasują? Spodziewałam się totalnego kiczu, a mam całkiem uroczy domek w górach. A tu jeszcze narzekanie, że śnieg jest w górach zimą emotka  Rzeczywiście Almette powinno coś z tym śniegiem zrobić... Jakie to szczęście, że żadne z Was nie będzie musiało się martwić ani tym śniegiem ani tą wstrętna, kiczowatą czerwienią:D Tyle kłopotów z głowy emotka

Zgadzam się z Tobą:) ja widzę same pozytywy tego domku. Sama mieszkam w domu, wiec wiem ile to roboty, obowiązków itp itd 
Ale chciałabym mieć „ problem „ co zrobić z tym domem z almette , oj chciałabym…. emotka  

zielonaszpilka

#6877789 Napisano: 23.08.2022 08:56:23
sesyjnie1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Tak oglądam te zdjęcia domku Almette i zastanawiam się czy ja klikam w dobry link czy jestem tak mało wymagająca emotka  Jak czytałam o jakiejś wstrętnej czerwieni, to chyba mialam jakieś inne wyobrażenia. Wy mówicie o tych czerwonych akcentach, w postaci poduszek, krzeseł i fotela, które nawiązują do góralskich parzenic, które też się we wnętrzu przewijają, a które można w 5 minut wymienić, jeśli komuś nie pasują? Spodziewałam się totalnego kiczu, a mam całkiem uroczy domek w górach. A tu jeszcze narzekanie, że śnieg jest w górach zimą emotka  Rzeczywiście Almette powinno coś z tym śniegiem zrobić... Jakie to szczęście, że żadne z Was nie będzie musiało się martwić ani tym śniegiem ani tą wstrętna, kiczowatą czerwienią:D Tyle kłopotów z głowy emotka

Zgadzam się z Tobą:) ja widzę same pozytywy tego domku. Sama mieszkam w domu, wiec wiem ile to roboty, obowiązków itp itd 
Ale chciałabym mieć „ problem „ co zrobić z tym domem z almette , oj chciałabym…. :)

Oj zastanów się jeszcze emotka  pamiętaj o tych haczykach zawieszonych na jednym poziomie w holu i za wysoko powieszonych karniszach. Gdyby tylko można było uszyć zasłony na wymiar... A może te komentarze to taktyka na zniechęcenie konkurentów? 🤔 W sumie... idźcie grać o parawany i plecaki emotka   i zostawcie mi ten beznadziejny generator problemów od Almette  emotka  

Emememe

#6877794 Napisano: 23.08.2022 09:14:27
Co za konkurs z Tyskiego w którym można wygrać bilety na MS w siatkówce? emotka Szukam w bazie i znaleźć nie mogę 🤔
0 0

sesyjnie1

#6877795 Napisano: 23.08.2022 09:18:48
zielonaszpilka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Tak oglądam te zdjęcia domku Almette i zastanawiam się czy ja klikam w dobry link czy jestem tak mało wymagająca emotka  Jak czytałam o jakiejś wstrętnej czerwieni, to chyba mialam jakieś inne wyobrażenia. Wy mówicie o tych czerwonych akcentach, w postaci poduszek, krzeseł i fotela, które nawiązują do góralskich parzenic, które też się we wnętrzu przewijają, a które można w 5 minut wymienić, jeśli komuś nie pasują? Spodziewałam się totalnego kiczu, a mam całkiem uroczy domek w górach. A tu jeszcze narzekanie, że śnieg jest w górach zimą emotka  Rzeczywiście Almette powinno coś z tym śniegiem zrobić... Jakie to szczęście, że żadne z Was nie będzie musiało się martwić ani tym śniegiem ani tą wstrętna, kiczowatą czerwienią:D Tyle kłopotów z głowy emotka

Zgadzam się z Tobą:) ja widzę same pozytywy tego domku. Sama mieszkam w domu, wiec wiem ile to roboty, obowiązków itp itd 
Ale chciałabym mieć „ problem „ co zrobić z tym domem z almette , oj chciałabym…. :)

Oj zastanów się jeszcze emotka  pamiętaj o tych haczykach zawieszonych na jednym poziomie w holu i za wysoko powieszonych karniszach. Gdyby tylko można było uszyć zasłony na wymiar... A może te komentarze to taktyka na zniechęcenie konkurentów? 🤔 W sumie... idźcie grać o parawany i plecaki emotka   i zostawcie mi ten beznadziejny generator problemów od Almette  emotka  

Wiesz co, masz racje. Jednak fakt śniegu w górach zdecydowanie mnie zniechęcił. 

lece grać o leżak z pepsi, może jakaś czapusia się trafi. 🫣🤣

Frama

#6877796 Napisano: 23.08.2022 09:19:43
Emememe napisał(a):

Co za konkurs z Tyskiego w którym można wygrać bilety na MS w siatkówce? emotka Szukam w bazie i znaleźć nie mogę 🤔

Znalazłam na koniec konkursu, ale wrzuciłam w zapowiedzi bo nie miałam czasu dodawać do bazy.

domika

#6877797 Napisano: 23.08.2022 09:19:45
Emememe napisał(a):

Co za konkurs z Tyskiego w którym można wygrać bilety na MS w siatkówce? emotka Szukam w bazie i znaleźć nie mogę 🤔

Był w zapowiedziach. Ktoś dodał w przedostatnim dniu trwania.
https://tyskiekonkurs.pl/
1 Emememe 0

Emememe

#6877798 Napisano: 23.08.2022 09:28:31
Frama napisał(a):

Emememe napisał(a):

Co za konkurs z Tyskiego w którym można wygrać bilety na MS w siatkówce? emotka Szukam w bazie i znaleźć nie mogę 🤔

Znalazłam na koniec konkursu, ale wrzuciłam w zapowiedzi bo nie miałam czasu dodawać do bazy.

Ok, dzięki emotka  
0 0

rooney

#6877823 Napisano: 23.08.2022 10:10:17
Czy w konkursie "Płać mobilnie Visa i bądź ekomobilny" Empik mogę zarezerwować produkt w salonie Empik i na miejscu zapłacić za niego kartą (za zamówienie internetowe)...? Nie widzę w regulaminie, by to było wykluczone, ale strasznie naciskają na ten salon stacjonarny, więc już zgłupiałam emotka
0 0

slomkab

#6877836 Napisano: 23.08.2022 10:32:23
Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?
0 0

domika

#6877837 Napisano: 23.08.2022 10:34:43
slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

Ja. Dopiero jedno zweryfikowali.
0 0

monnikk

#6877840 Napisano: 23.08.2022 10:36:16
slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

Też jeszcze nie mam. 
0 0

agakaz2

#6877842 Napisano: 23.08.2022 10:50:21
slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4
0 0

wiesia30

#6877851 Napisano: 23.08.2022 11:13:48
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4Im
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

U mnie brakuje dwie 
0 0

darog

#6877854 Napisano: 23.08.2022 11:26:25
rooney napisał(a):

Czy w konkursie "Płać mobilnie Visa i bądź ekomobilny" Empik mogę zarezerwować produkt w salonie Empik i na miejscu zapłacić za niego kartą (za zamówienie internetowe)...? Nie widzę w regulaminie, by to było wykluczone, ale strasznie naciskają na ten salon stacjonarny, więc już zgłupiałam emotka

NIE. Bo zakupu dokonujesz w sklepie internetowym - a DDBIÓR tylko w stacjonarnym. Paragon/faktura - masz ze sklepu internetowego. A płacić możesz-owszem - jak PRZY ODBIORZE czy to z Allegro, czy z każdego innego sklepu. 
1 rooney 0

rufus

#6877862 Napisano: 23.08.2022 12:00:46
Mnie zastanawia skąd taka wartość nagrody:
Nagroda Główna: wyjazd dla 2 osób na FIFA World Cup Qatar 2022 (pakiet zawiera: bilety lotnicze, 3 noce w dwuosobowym pokoju hotelu 5-gwiazdkowym The Mondrian Doha, śniadanie w hotelu, transfer z i na lotnisko, bilety na 2 mecze – finałowy i mecz o 3 miejsce, transport na/z mecze FIFA World Cup), kartę podarunkową na wyżywienie. Wartość Nagrody Głównej to 103 901,95 zł. 
0 0

simonapp

#6877868 Napisano: 23.08.2022 12:12:08
wiesia30 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4Im
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

U mnie brakuje dwie

U mnie skromniutko 1
0 0