Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

simonapp

#6877868 Napisano: 23.08.2022 12:12:08
wiesia30 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4Im
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

U mnie brakuje dwie

U mnie skromniutko 1
0 0

simonapp

#6877869 Napisano: 23.08.2022 12:12:34
simonapp napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4Im
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

U mnie brakuje dwie

U mnie skromniutko 2

0 0

moskala22

#6877891 Napisano: 23.08.2022 13:26:56
Szukam kogoś kto wygrał w loterii Black 
https://www.e-kon...iday-is-black-friday
0 0

gosia46

#6877898 Napisano: 23.08.2022 13:43:55
Soplica informuje na bieżąco ? 
0 0

leniuszka

#6877917 Napisano: 23.08.2022 14:15:25
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na weryfikację
oświadczenia z „Zdrapuj z Żywcem”?

ja brakuje mi 4

Do mnie doczłapała dziś ostatnia
0 0

anialistopad

#6877930 Napisano: 23.08.2022 14:58:57
Z 12 sierpnia Nałęczowianka dzwonili ? Czekać czy koniec marzeń o wygranej ?
1 mia 0

monisss

#6877938 Napisano: 23.08.2022 15:27:40
anialistopad napisał(a):

Z 12 sierpnia Nałęczowianka dzwonili ? Czekać czy koniec marzeń o wygranej ?

ja mam z 11.08
0 0

anoo

#6877950 Napisano: 23.08.2022 16:05:18
Czy z piknikowa wygrana dostaliście też już za ostatni etap powiadomienia?
0 0

ladyinred

#6877955 Napisano: 23.08.2022 16:15:03
Kod z żabki BigMilk powinien pojawić sie od razu po zakupie? Jak nie ma to pisac do nich?

pomine, ze lody Big milk małe znalazlam dopiero w 4 żabce, a kodu i tak brak. Patyczek z nieczytelnym kodem - litości. 
0 0

banka-manka

#6877961 Napisano: 23.08.2022 16:28:15
ladyinred napisał(a):

Kod z żabki BigMilk powinien pojawić sie od razu po zakupie? Jak nie ma to pisac do nich?

pomine, ze lody Big milk małe znalazlam dopiero w 4 żabce, a kodu i tak brak. Patyczek z nieczytelnym kodem - litości. 

Powinien być od razu. 
A kupiłaś promocyjne lody? Bo nie wszystkie są objęte promocją. 
0 0

miketyson

#6877964 Napisano: 23.08.2022 16:39:21
rufus napisał(a):

Mnie zastanawia skąd taka wartość nagrody:
Nagroda Główna: wyjazd dla 2 osób na FIFA World Cup Qatar 2022 (pakiet zawiera: bilety lotnicze, 3 noce w dwuosobowym pokoju hotelu 5-gwiazdkowym The Mondrian Doha, śniadanie w hotelu, transfer z i na lotnisko, bilety na 2 mecze – finałowy i mecz o 3 miejsce, transport na/z mecze FIFA World Cup), kartę podarunkową na wyżywienie. Wartość Nagrody Głównej to 103 901,95 zł. 

To nie są tanie rzeczy emotka
Baza hotelowa w Katarze i okolicach jest o wiele za mała na przyjęcie takich ilości turystów na raz. Więc ceny hoteli, które na co dzień i tak nie należą do najniższych wzrosły kilkakrotnie. Podobnie się stało z biletami lotniczymi. Cały świat chce przyjechać do jednego miejsca w tym samym czasie i wyszło jak wyszło.

xooxoo

#6877966 Napisano: 23.08.2022 16:43:49
ladyinred napisał(a):

Kod z żabki BigMilk powinien pojawić sie od razu po zakupie? Jak nie ma to pisac do nich?

pomine, ze lody Big milk małe znalazlam dopiero w 4 żabce, a kodu i tak brak. Patyczek z nieczytelnym kodem - litości. 

Kupiłam zwykłego, białego big Milką, kod normalnie pojawił się w aplikacji. Ale może jest jak z innymi konkursami w żabce i trzeba do nich napisać o kod.

miketyson napisał(a):

rufus napisał(a):

Mnie zastanawia skąd taka wartość nagrody:
Nagroda Główna: wyjazd dla 2 osób na FIFA World Cup Qatar 2022 (pakiet zawiera: bilety lotnicze, 3 noce w dwuosobowym pokoju hotelu 5-gwiazdkowym The Mondrian Doha, śniadanie w hotelu, transfer z i na lotnisko, bilety na 2 mecze – finałowy i mecz o 3 miejsce, transport na/z mecze FIFA World Cup), kartę podarunkową na wyżywienie. Wartość Nagrody Głównej to 103 901,95 zł. 

To nie są tanie rzeczy emotka
Baza hotelowa w Katarze i okolicach jest o wiele za mała na przyjęcie takich ilości turystów na raz. Więc ceny hoteli, które na co dzień i tak nie należą do najniższych wzrosły kilkakrotnie. Podobnie się stało z biletami lotniczymi. Cały świat chce przyjechać do jednego miejsca w tym samym czasie i wyszło jak wyszło.

Wow, rzeczywiście wartość trochę zwala z nóg... Z ciekawości sprawdziłam, najtańszy bilet na finał to chyba 1 724.99 dolarów, więc ponad 8 tyś dla jednej osoby plus 240 dolarów za najtańszy na mecz o 3 miejsce, więc same bilety około 20 tysięcy. Zazwyczaj się o tym nie myśli, jakie to mogą być koszty, ale fajnie, że gwarantują wszystko, od biletów, przez noclegi, po transery. Taką nagrodę, to można wygrywać 
0 0

korti2022

#6877982 Napisano: 23.08.2022 17:37:14
Bardzo proszę, aby osoby które brały udział w Wielkiej Loterii w Biedronce (luty-kwiecień) zajrzały i wypowiedziały się w tym wątku:

UOKiK - Wielka Loteria w Biedronce - SONDA
- https://www.e-konkursy.info/forum/rozmowy/uokik-wielka-loteria-w-biedronce-sonda

DZIĘKUJE!
0 0

visserarthur

#6877987 Napisano: 23.08.2022 18:00:34
korti2022 napisał(a):

Bardzo proszę, aby osoby które brały udział w Wielkiej Loterii w Biedronce (luty-kwiecień) zajrzały i wypowiedziały się w tym wątku:

UOKiK - Wielka Loteria w Biedronce - SONDA
- https://www.e-konkursy.info/forum/rozmowy/uokik-wielka-loteria-w-biedronce-sonda

DZIĘKUJE!

O, ktoś tu chce przy pomocy UOKiK (i nas) mieszkanie od Biedronki dostać.

mandarynka16

#6877991 Napisano: 23.08.2022 18:16:34
visserarthur napisał(a):

korti2022 napisał(a):

Bardzo proszę, aby osoby które brały udział w Wielkiej Loterii w Biedronce (luty-kwiecień) zajrzały i wypowiedziały się w tym wątku:

UOKiK - Wielka Loteria w Biedronce - SONDA
- https://www.e-konkursy.info/forum/rozmowy/uokik-wielka-loteria-w-biedronce-sonda

DZIĘKUJE!

O, ktoś tu chce przy pomocy UOKiK (i nas) mieszkanie od Biedronki dostać.

Takkk, i załatwić, że Biedronka takie loterie juz sobie odpuści

korti2022

#6877995 Napisano: 23.08.2022 18:31:26
mandarynka16 napisał(a):
visserarthur napisał(a):

visserarthur napisał(a):

korti2022 napisał(a):

Bardzo proszę, aby osoby które brały udział w Wielkiej Loterii w Biedronce (luty-kwiecień) zajrzały i wypowiedziały się w tym wątku:

UOKiK - Wielka Loteria w Biedronce - SONDA
- https://www.e-konkursy.info/forum/rozmowy/uokik-wielka-loteria-w-biedronce-sonda

DZIĘKUJE!

O, ktoś tu chce przy pomocy UOKiK (i nas) mieszkanie od Biedronki dostać.

Takkk, i załatwić, że Biedronka takie loterie juz sobie odpuści


@visserarthur
Szczerze? Nawet nie wiem jak odpowiedzieć na ten komentarz, jest tak nielogiczny!
Nie rozumiem na jakiej zasadzie miałbym jakieś mieszkanie od Biedronki dostać, ale to już chyba tylko Twoja głowa to wie

@mandarynka16
Czyli przed być może wymyślonym strachem, że jakiś podmiot coś sobie odpuści wolisz godzić się na układ, że Ciebie Regulamin obowiązuje, a Organizatora już nic nie obowiązuje i może w Loterii robić co chce oraz rejestrować losy z automatu, nawet osobom, które na to nie wyraziły zgody i nie wiedziały nic o Loterii?
Z takim podejściem, to my jeszcze długo będziemy Państwem z kartonu, jak sami obywatele tego chcą ...

fan-mandaryny
Wypowiedzi @fan-mandaryny w ogóle nie zrozumiałem, czytałem 3 razy, więc się nie odnoszę, nawet nie wiem czy była do mojego wątku
1 pc174 0

mandarynka16

#6877998 Napisano: 23.08.2022 18:38:04
To napisz uczciwie jaki jest cel robienia takiej sondy ? bo wg mnie jest to sonda z już postawioną tezą, sugerująca odpowiedzi czyli bez sensu

korti2022

#6878006 Napisano: 23.08.2022 19:01:22
mandarynka16 napisał(a):

To napisz uczciwie jaki jest cel robienia takiej sondy ? bo wg mnie jest to sonda z już postawioną tezą, sugerująca odpowiedzi czyli bez sensu

To prawdopodobnie widzimy różne sondy, bo według mnie na każde pytanie każdy może odpowiedzieć w dowolny sposób
TAK / NIE, rozwinąć, jeżeli chce, etc.

Posłuchaj mnie, bo tak będzie rozsądniej, jeżeli nie planujesz wypowiadać się w tej sondzie (a o zgrozo być może nawet nie brałaś udziału w tej loterii), to będzie nam się żyło łatwiej jak po prostu nie będziesz robiła szumu o coś co Cię nie dotyczy emotka

fan-mandaryny

#6878022 Napisano: 23.08.2022 20:41:01

Wypowiedzi @fan-mandaryny w ogóle nie zrozumiałem, czytałem 3 razy, więc się nie odnoszę, nawet nie wiem czy była do mojego wątku

Wow, trzy razy? A zachowałeś screena? Nawet nie czytałem, kto "zaczął" ten wątek, bo mnie zwyczajnie nie interesuje. Zastanowiłem się przez chwilę, kto robi takie nic niewnoszące ankiety, ale nawet przez chwilę uwierzyłem, że to UOKiK. Usunąłem swój post, bo uznałem, że nie będę brał udział w czczej dyskusji. Nie potrzebuję zwady, a racja niepotrzebna mi do szczęścia. Zresztą niepotrzebnie się tłumaczę. Miłego wieczoru.  emotka
1 cb656 0

zielonaszpilka

#6878025 Napisano: 23.08.2022 20:44:44
korti2022 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

To napisz uczciwie jaki jest cel robienia takiej sondy ? bo wg mnie jest to sonda z już postawioną tezą, sugerująca odpowiedzi czyli bez sensu

To prawdopodobnie widzimy różne sondy, bo według mnie na każde pytanie każdy może odpowiedzieć w dowolny sposób
TAK / NIE, rozwinąć, jeżeli chce, etc.

Posłuchaj mnie, bo tak będzie rozsądniej, jeżeli nie planujesz wypowiadać się w tej sondzie (a o zgrozo być może nawet nie brałaś udziału w tej loterii), to będzie nam się żyło łatwiej jak po prostu nie będziesz robiła szumu o coś co Cię nie dotyczy emotka

To ja odpowiem1. Nie 2. Nie 3.Nie 4 a i b Nie
Wygrałam coś? emotka