Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

rettib

#6879180 Napisano: 29.08.2022 15:38:01
witegz napisał(a):

Czy z Metaxy wystarczy wypełnić formularz on-line czy trzeba też oryginał paragonu pocztą wysyłać? W regulaminie jest taki zapis, ale w e-mailu z informacją o wygranej nic takiego nie piszą? Ktoś/coś? 

O właśnie, podłączam się do pytania - tak dla pewności: czy wysyłacie oryginał? 
0 0

bezaczek7

#6879209 Napisano: 29.08.2022 17:17:56
Czy jest loteria śmiejżelek inna, niż tylko w c4, czy znów się pospieszyłam z zakupami? emotka
0 0

joaza111

#6879238 Napisano: 29.08.2022 19:29:28
sledzik860 napisał(a):

W loterii Haribo niejaką pani Agata S. ma zdumiewającą skuteczność zdobywania nagród. Patrząc na listy zwycięzców takich loterii 'bez ograniczeń nagród' odechciewa się brać udział. Jeżeli założyć by że te nagrody są zdobywane uczciwie, to taki gracz musiałby najpierw wykupić całą paletę żelków na pojedyncze paragony, spędzając przy tym cały dzień przy kasie, a następnie kolejne dni nie robić nic innego tylko wklepywać paragony, a formularz jednak jest dość obszerny. Może i są ludzie co tak robią


W Lavazza na 138 nagród, 35 pojedzie do Kalisza ( Agata S i chyba całą rodzina konkursowa) patrząc na numery paragonów to prawdopodobnie pochodzą z tego samego sklepu, czy ktoś wie gdzie jest ten magiczny sklep? Chętnie zrobię tam zakupy konkursowe.


sledzik860

#6879240 Napisano: 29.08.2022 19:57:28
bezaczek7 napisał(a):

Czy jest loteria śmiejżelek inna, niż tylko w c4, czy znów się pospieszyłam z zakupami? emotka

Nie kojarzę xD
1 bezaczek7 0

lukasz6

#6879242 Napisano: 29.08.2022 19:59:56
joaza111 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

W loterii Haribo niejaką pani Agata S. ma zdumiewającą skuteczność zdobywania nagród. Patrząc na listy zwycięzców takich loterii 'bez ograniczeń nagród' odechciewa się brać udział. Jeżeli założyć by że te nagrody są zdobywane uczciwie, to taki gracz musiałby najpierw wykupić całą paletę żelków na pojedyncze paragony, spędzając przy tym cały dzień przy kasie, a następnie kolejne dni nie robić nic innego tylko wklepywać paragony, a formularz jednak jest dość obszerny. Może i są ludzie co tak robią


W Lavazza na 138 nagród, 35 pojedzie do Kalisza ( Agata S i chyba całą rodzina konkursowa) patrząc na numery paragonów to prawdopodobnie pochodzą z tego samego sklepu, czy ktoś wie gdzie jest ten magiczny sklep? Chętnie zrobię tam zakupy konkursowe.

0 0

bezaczek7

#6879293 Napisano: 30.08.2022 01:37:25
Co się dzieje z formularzami nivea? Ani jeden, ani drugi nie działa, tzn.w ogóle nie widzę pól do uzupełnienia danymi emotka  tylko zasady loterii.

slavek

#6879299 Napisano: 30.08.2022 07:30:58
bezaczek7 napisał(a):

Co się dzieje z formularzami nivea? Ani jeden, ani drugi nie działa, tzn.w ogóle nie widzę pól do uzupełnienia danymi emotka  tylko zasady loterii.

Dokładnie, czy ktoś do nich pisał?
0 0

darog

#6879303 Napisano: 30.08.2022 07:44:36
Czy macie potwierdzenia zgłoszenia wczoraj z SOPLICY? Podziękowania na www były, 3 zgłoszenia wysłane
- na o2 doszło na mail.
- na wp.pl nie ma potwierdzeń
0 0

nanajka81

#6879306 Napisano: 30.08.2022 08:10:55
radziosny napisał(a):

Basniowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  

Dlatego uważam, że loterie nestle są uczciwe, z tego co widzę to współpracują z różnymi organizatorami, więc szkoda, że nie są to powszechne zasady. Można tam zgłosić jeden paragon na godzinę i tak powinno być! A nawet jeden na 4 godziny. Bo jako przeciętny klient sklepów spożywczych nie mam szans z tymi co mają dojścia w handlu.

to można obejść np zgłaszając jeden paragon z komputera, a drugi z telefonu na różne osoby. (żona/mąż). Plus dla nestle za to że w końcu w regulaminie mają iż na jedną osobę max 3 nagrody ale i tak tam ciężko trafić, przynajmniej mi. Wciąż pamiętam ich konkurs z mlekiem i plecakiem gdzie ludzie zgłaszali tak długo paragon aż było trafione (i weryfikacja przechodziła poprawnie). Z drugiej strony do tej pory na olx są do kupienia te plecaki więc nie było warto o to tak się bić ale niektórym mleko uderzyło do głowy i nazbierali tych plecaków całe stosy...
1 darog 0

darog

#6879308 Napisano: 30.08.2022 08:22:24
nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Basniowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  

Dlatego uważam, że loterie nestle są uczciwe, z tego co widzę to współpracują z różnymi organizatorami, więc szkoda, że nie są to powszechne zasady. Można tam zgłosić jeden paragon na godzinę i tak powinno być! A nawet jeden na 4 godziny. Bo jako przeciętny klient sklepów spożywczych nie mam szans z tymi co mają dojścia w handlu.

to można obejść np zgłaszając jeden paragon z komputera, a drugi z telefonu na różne osoby. (żona/mąż). Plus dla nestle za to że w końcu w regulaminie mają iż na jedną osobę max 3 nagrody ale i tak tam ciężko trafić, przynajmniej mi. Wciąż pamiętam ich konkurs z mlekiem i plecakiem gdzie ludzie zgłaszali tak długo paragon aż było trafione (i weryfikacja przechodziła poprawnie). Z drugiej strony do tej pory na olx są do kupienia te plecaki więc nie było warto o to tak się bić ale niektórym mleko uderzyło do głowy i nazbierali tych plecaków całe stosy...


Lavazzy to ja mam na..lata uczciwie kupione. ZERO wygranych.
ps. nie widzę listy GŁÓWNYCH
1 nanajka81 0

barraquito

#6879311 Napisano: 30.08.2022 08:44:26
Pomijajac wszystko, póki nie zarejestrowałam się na tym forum nie zdawałam sobie sprawy do jakiego stopnia ludzie mogą być chciwi 🤣na co komu tyle  skarpetek, kubeczków czy głupot innego rodzaju? Czasy są jakie są i mało się znajdzie osób które kupią zbędne rzeczy gdy ceny wszystkiego idą w kosmos. W kazdym razie ja nic w lavazzy nie wygralam i nie jest mi żal bo sluchawki słabe technicznie, jedynie glowna nagroda warta uwagi. To juz lepsza byla poprzednia edycja z sama kawą. Loteria jak inne, ludzie tacy jak zawsze. Powodzenia życzę w olx i allegro bo będzie  potrzebne... 🤣
0 0

sabaka

#6879314 Napisano: 30.08.2022 08:51:35
Widzę, że ktoś już dodał do bazy, więc mówię Uwaga na czekolady z E.Wedel bo nabija rabaty z kartą. Na dwóch różnych paragonach mam inne rabaty, jeden wyszło równe 15 zł, drugi trochę ponad. 
0 0

sabaka

#6879315 Napisano: 30.08.2022 08:52:36
barraquito napisał(a):

Pomijajac wszystko, póki nie zarejestrowałam się na tym forum nie zdawałam sobie sprawy do jakiego stopnia ludzie mogą być chciwi 🤣na co komu tyle  skarpetek, kubeczków czy głupot innego rodzaju? Czasy są jakie są i mało się znajdzie osób które kupią zbędne rzeczy gdy ceny wszystkiego idą w kosmos. Szkoda by mi było życia na angazowanie nie wiadomo ilu osob zeby uzbierac tony czegos co będzie trudno sprzedać. W kazdym razie ja nic w lavazzy nie wygralam i nie jest mi żal bo sluchawki słabe technicznie, jedynie glowna nagroda warta uwagi. To juz lepsza byla poprzednia edycja z sama kawą. Loteria jak inne, ludzie tacy jak zawsze. Powodzenia życzę w olx i allegro bo będzie  potrzebne... 🤣

Myślę, że większość gra ze względu na główne nagrody, a skarpetki to skutek uboczny. Nie wiem po co tyle jadu.
1 atyde25 0

barraquito

#6879316 Napisano: 30.08.2022 08:55:26
To nie jad, tylko spostrzeżenia. Skarpetki były przykladem. 
0 0

radziosny

#6879318 Napisano: 30.08.2022 09:01:12
nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Basniowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  

Dlatego uważam, że loterie nestle są uczciwe, z tego co widzę to współpracują z różnymi organizatorami, więc szkoda, że nie są to powszechne zasady. Można tam zgłosić jeden paragon na godzinę i tak powinno być! A nawet jeden na 4 godziny. Bo jako przeciętny klient sklepów spożywczych nie mam szans z tymi co mają dojścia w handlu.

to można obejść np zgłaszając jeden paragon z komputera, a drugi z telefonu na różne osoby. (żona/mąż). Plus dla nestle za to że w końcu w regulaminie mają iż na jedną osobę max 3 nagrody ale i tak tam ciężko trafić, przynajmniej mi. Wciąż pamiętam ich konkurs z mlekiem i plecakiem gdzie ludzie zgłaszali tak długo paragon aż było trafione (i weryfikacja przechodziła poprawnie). Z drugiej strony do tej pory na olx są do kupienia te plecaki więc nie było warto o to tak się bić ale niektórym mleko uderzyło do głowy i nazbierali tych plecaków całe stosy...

Niby tak, ale jednak jest to utrudnienie dla osób kombinujących. Bo muszą pilnować, czy podali właściwe numery, z właściwych urządzeń, sprawdzać inne maile i namawiać bliskich o możliwość udostępnienia danych. A tak to hulaj dusza, piekła nie ma.. a później kurier przywozi do jednej miejscowości kilkanaście plecakoworków i zastanawia się czy jego praca ma sens.. ehh

aneczka-p

#6879328 Napisano: 30.08.2022 09:51:55
darog napisał(a):

Czy macie potwierdzenia zgłoszenia wczoraj z SOPLICY? Podziękowania na www były, 3 zgłoszenia wysłane
- na o2 doszło na mail.
- na wp.pl nie ma potwierdzeń

Wysyłałam zgłoszenie wczoraj ok. 19 i podziękowanie na wp.pl przyszło bez problemu
0 0

atyde25

#6879336 Napisano: 30.08.2022 10:05:22
Ludzie przecież sprzedają te bilety do Energylandi więc śmiało możesz je oddać.Nawet jakby były imienne wątpię by kazali pokazywać komuś dowód osobisty.
0 0

atyde25

#6879339 Napisano: 30.08.2022 10:10:19
Wcale nie teraz tylko "czasy są takie".Ludzie zawsze lubili kombinować nawet ponad 20 lat temu i wcześniej na bank też:)
Pewnie dlatego Smolar i inne agencje też mają bazy danych i ograniczenia na ilość nagród na gospodarstwo.

Zastanawia mnie czy jakbym ukradła sprzed biedronki bo tam wystawili kosz gdzie są paragony co klienci wyrzucają poszłabym siedzieć.Czasami mnie ten kosz kusi hahahhah:P Tz nie cały kosz ten foliowy worek którym jest wyłożony z zawartością:)Ale są tam pewnie kamery gdzie bym potem zakupy robiła.

atyde25

#6879342 Napisano: 30.08.2022 10:18:57
Na początku mojej "kariery w konkursach" to wiadomo człowiek się nie znał inny był rynek.Grało się o wszystko.No i miałam jedną koleżankę prawdziwą rekinkę konkursową,że tak niepoprawnie napiszę.No i gadałyśmy i ona do mnie wiesz kiedyś grałam o wszystko ale mam małe mieszkanie teraz jedyne o co się w domu potykam to o kartony z nierozpakowanymi telewizorami wygranymi.I tak sobie myślę kim ja jestem praktycznie nikim nawet mniej niż płotką.Wybacz jak to czytasz ale to mi się tak wryło w pamięć:)
0 0

olunka

#6879345 Napisano: 30.08.2022 10:30:33
a ja mam 2 pytania może glupie, ale jestem po urlopieemotka
- czy mając paragon Nivea z Rossmana mogę zagrac tez w tej drugiej loterii?
- i tak samo z Kubusiem w C4 - czy mogę i tu i tu wysłac?
z góry dzieki za pomoc
0 0