Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

monnikk

#6879005 Napisano: 28.08.2022 21:41:22
baxter napisał(a):

CZy w loterii Kinley  w losowaniu nagród tygodniowych biorą też udział już wygrane paragony(np. player)? 

Tak
1 baxter 0

Basniowa

#6879018 Napisano: 28.08.2022 22:59:57
nanajka81 napisał(a):


Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  
1 nanajka81 0

gosia112a

#6879022 Napisano: 28.08.2022 23:26:42
[quote=Ahhh zazdroszcze a
Pani Agacie ,tez z ciekawosci sprawdzalam...Basniowa]
nanajka81 napisał(a):

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  

ilonaxx5

#6879049 Napisano: 29.08.2022 08:47:49
Czy wszyscy już dostaliście butelki z Nestle?
0 0

nanajka81

#6879051 Napisano: 29.08.2022 08:51:54
ilonaxx5 napisał(a):

Czy wszyscy już dostaliście butelki z Nestle?

ostatnie jakie dochodziły to na pewno z 24 czerwca (u siostry kilka dni temu) Oni to wysyłają partiami. A jak odbiorca nie odbierze to wysyłają jeszcze raz. Więc jak masz weryfikacje to w końcu butelki dostaniesz emotka
0 0

ilonaxx5

#6879054 Napisano: 29.08.2022 08:56:28
nanajka81 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

Czy wszyscy już dostaliście butelki z Nestle?

ostatnie jakie dochodziły to na pewno z 24 czerwca (u siostry kilka dni temu) Oni to wysyłają partiami. A jak odbiorca nie odbierze to wysyłają jeszcze raz. Więc jak masz weryfikacje to w końcu butelki dostaniesz emotka

Dziękuję 
1 nanajka81 0

radziosny

#6879060 Napisano: 29.08.2022 09:15:41
Basniowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  

Dlatego uważam, że loterie nestle są uczciwe, z tego co widzę to współpracują z różnymi organizatorami, więc szkoda, że nie są to powszechne zasady. Można tam zgłosić jeden paragon na godzinę i tak powinno być! A nawet jeden na 4 godziny. Bo jako przeciętny klient sklepów spożywczych nie mam szans z tymi co mają dojścia w handlu.
1 Basniowa 0

sabaka

#6879062 Napisano: 29.08.2022 09:18:12
ilonaxx5 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

Czy wszyscy już dostaliście butelki z Nestle?

ostatnie jakie dochodziły to na pewno z 24 czerwca (u siostry kilka dni temu) Oni to wysyłają partiami. A jak odbiorca nie odbierze to wysyłają jeszcze raz. Więc jak masz weryfikacje to w końcu butelki dostaniesz emotka

Dziękuję 

U mnie dziś idą butelki chyba z 9.07
1 ilonaxx5 0

slomkab

#6879077 Napisano: 29.08.2022 09:55:18
Czy z Milka ITM przychodzi potwierdzenie na maila?
0 0

Keisa

#6879081 Napisano: 29.08.2022 10:00:22
slomkab napisał(a):

Czy z Milka ITM przychodzi potwierdzenie na maila?

Tak  emotka
0 0

maverick

#6879084 Napisano: 29.08.2022 10:01:47

slomkab napisał(a):

Dziękujemy za dokonanie rejestracji w Konkursie „Odkryj Milka na nowo”.
Pozdrawiamy!
Organizator Konkursu „Odkryj Milka na nowo”
 
Niniejszy e-mail został wysłany automatycznie, prosimy na niego nie odpowiadać.
0 0

slomkab

#6879085 Napisano: 29.08.2022 10:02:44
maverick napisał(a):

slomkab napisał(a):

Dziękujemy za dokonanie rejestracji w Konkursie „Odkryj Milka na nowo”.
Pozdrawiamy!
Organizator Konkursu „Odkryj Milka na nowo”
 
Niniejszy e-mail został wysłany automatycznie, prosimy na niego nie odpowiadać.

Dziekuje
0 0

olunka

#6879098 Napisano: 29.08.2022 10:44:25
chciałam wyslac na Balcerzaka pierwszy raz, a tam musze wpisac jakis numer polecajacy emotka pomoże ktos?
0 0

as32572

#6879099 Napisano: 29.08.2022 10:45:06
olunka napisał(a):

chciałam wyslac na Balcerzaka pierwszy raz, a tam musze wpisac jakis numer polecajacy emotka pomoże ktos?

nie muszisz,tylko mozesz emotka

adamo86

#6879100 Napisano: 29.08.2022 10:45:52
olunka napisał(a):

chciałam wyslac na Balcerzaka pierwszy raz, a tam musze wpisac jakis numer polecajacy emotka pomoże ktos?

Możesz mój podać jak chcesz emotka
0 0

olunka

#6879101 Napisano: 29.08.2022 10:47:15
as32572 napisał(a):

olunka napisał(a):

chciałam wyslac na Balcerzaka pierwszy raz, a tam musze wpisac jakis numer polecajacy emotka pomoże ktos?

nie muszisz,tylko mozesz emotka

dzieki
0 0

kachakacha

#6879102 Napisano: 29.08.2022 10:47:27
Ja wczoraj kupiłam Balcerzaka w Żabce, a na paragonie tylko "kiebł.żywiec" emotka
0 0

maniemani

#6879103 Napisano: 29.08.2022 10:50:19
kachakacha napisał(a):

Ja wczoraj kupiłam Balcerzaka w Żabce, a na paragonie tylko "kiebł.żywiec" emotka

Jest ok, "wygrałam" misia i przy weryfikacji paragonów z kodami (musiałam odesłać wszystkie 10!) wszystko było ok, a też miałam tak opisane paragony.

tad_pole

#6879154 Napisano: 29.08.2022 13:55:30
sabart napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

Czy wszyscy już dostaliście butelki z Nestle?

ostatnie jakie dochodziły to na pewno z 24 czerwca (u siostry kilka dni temu) Oni to wysyłają partiami. A jak odbiorca nie odbierze to wysyłają jeszcze raz. Więc jak masz weryfikacje to w końcu butelki dostaniesz emotka

Dziękuję 

U mnie dziś idą butelki chyba z 9.07

0 0

tad_pole

#6879155 Napisano: 29.08.2022 13:56:17
ilonaxx5 napisał(a):

Czy wszyscy już dostaliście butelki z Nestle?

Do mnie z 10.07 przyszły kilka dni temu
0 0