Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

sledzik860

#6878847 Napisano: 27.08.2022 14:09:03
Zarejestrowałem dziś Kubusia, paragon z C4 na obie loterię, ale dostałem potwierdzenie tylko z ogólnopolskiej emotka . Też tak mieliście?
0 0

pioge7

#6878848 Napisano: 27.08.2022 14:15:40
sledzik860 napisał(a):

Zarejestrowałem dziś Kubusia, paragon z C4 na obie loterię, ale dostałem potwierdzenie tylko z ogólnopolskiej emotka . Też tak mieliście?

A w spamie?
U mnie ląduje w spamie wszystko od nich 

dany-duszek

#6878849 Napisano: 27.08.2022 14:16:07
pioge7 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Zarejestrowałem dziś Kubusia, paragon z C4 na obie loterię, ale dostałem potwierdzenie tylko z ogólnopolskiej emotka . Też tak mieliście?

A w spamie?
U mnie ląduje w spamie wszystko od nich 

u mnie też z loterii carrefour kubuś trafia do spamu

sledzik860

#6878850 Napisano: 27.08.2022 14:21:07
dany-duszek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Zarejestrowałem dziś Kubusia, paragon z C4 na obie loterię, ale dostałem potwierdzenie tylko z ogólnopolskiej emotka . Też tak mieliście?

A w spamie?
U mnie ląduje w spamie wszystko od nich 

u mnie też z loterii carrefour kubuś trafia do spamu

A rzeczywiście. No nie pomyślałbym, że jedno trafi na ogólną, a drugie do spamu od tego samego organizatora. Dzięki!
1 pioge7 0

whitepoint

#6878853 Napisano: 27.08.2022 14:26:46
O jaką zdrapkę chodzi w loterii Lindt?
0 0

koniczynka123

#6878855 Napisano: 27.08.2022 14:30:40
whitepoint napisał(a):

O jaką zdrapkę chodzi w loterii Lindt?

Jak wpiszesz paragon na stronie to wyskakują 4 okienka, 3 takie same symbole to wygrana. Ale trafić to cud, bo tylko 1 wygrana sztabka dziennie.
0 0

agaluna

#6878856 Napisano: 27.08.2022 14:30:43
whitepoint napisał(a):

O jaką zdrapkę chodzi w loterii Lindt?

Po zarejestrowaniu paragonu wyskakuje wirtualna zdrapka  emotka

atyde25

#6878859 Napisano: 27.08.2022 14:34:56
Taka zdrapka coś jak w familijnych waflach tylko więcej okienek.Ale coś czuję,że jak ktoś trafi przy tej ilości nagród to prawie jak 6 w totka:P
0 0

sledzik860

#6878863 Napisano: 27.08.2022 14:54:18
Na Allegro mają dobrze przecenione te czekolady bo po 3.50 ale kończy się ważność. Ciekawe czy sprzedawca zgodziłby się przesłać np. 20 pojedynczych paragonów albo faktur xD
0 0

dede

#6878886 Napisano: 27.08.2022 21:27:06
Pomyliłam numery paragonów w konku Smolara. Jest szansa że mi je wycofają jak do nich napiszę? Może ktoś miał podobną sytuację?
0 0

joaza111

#6878895 Napisano: 27.08.2022 22:01:49
Z moich obserwacji są osoby, które wygrywają w różnych loteriach bardzo dużo nagród ( patrząc na listy zwycięzców) myślicie że mają takie szczęście czy sposób na bramki? Ciekawi mnie ile trzeba wysłać paragonów żeby wygrać tyle nagród, ja wysłałam np na Haribo ok 15 i same pudła
0 0

ameryka

#6878902 Napisano: 27.08.2022 23:05:19
joaza111 napisał(a):

Z moich obserwacji są osoby, które wygrywają w różnych loteriach bardzo dużo nagród ( patrząc na listy zwycięzców) myślicie że mają takie szczęście czy sposób na bramki? Ciekawi mnie ile trzeba wysłać paragonów żeby wygrać tyle nagród, ja wysłałam np na Haribo ok 15 i same pudła

w większości przypadków wg mnie sposób jest na każdą agencję. Ty wyślesz 15-100 i nic nie trafisz. Np BLIK od lat i nigdy się nie udało wygrać. Inne loterie podobnie. Tak samo z hasłami - u mnie z Avanti nie po drodze. Myślałem że loteria Pepsi będzie lepsza a tu nic.

sledzik860

#6878924 Napisano: 28.08.2022 11:41:36
W loterii Haribo niejaką pani Agata S. ma zdumiewającą skuteczność zdobywania nagród. Patrząc na listy zwycięzców takich loterii 'bez ograniczeń nagród' odechciewa się brać udział. Jeżeli założyć by że te nagrody są zdobywane uczciwie, to taki gracz musiałby najpierw wykupić całą paletę żelków na pojedyncze paragony, spędzając przy tym cały dzień przy kasie, a następnie kolejne dni nie robić nic innego tylko wklepywać paragony, a formularz jednak jest dość obszerny. Może i są ludzie co tak robią. 

anaesth

#6878933 Napisano: 28.08.2022 12:13:47
sledzik860 napisał(a):

W loterii Haribo niejaką pani Agata S. ma zdumiewającą skuteczność zdobywania nagród. Patrząc na listy zwycięzców takich loterii 'bez ograniczeń nagród' odechciewa się brać udział. Jeżeli założyć by że te nagrody są zdobywane uczciwie, to taki gracz musiałby najpierw wykupić całą paletę żelków na pojedyncze paragony, spędzając przy tym cały dzień przy kasie, a następnie kolejne dni nie robić nic innego tylko wklepywać paragony, a formularz jednak jest dość obszerny. Może i są ludzie co tak robią. 

Wygrała X-boxa i kilka Energylandii, więc chyba opłaca jej się ten wysiłek... A co zrobi z tyloma pluszakami i żelkami? Oby tylko nie oddała do Domu Dziecka.
1 nanajka81 0

sledzik860

#6878937 Napisano: 28.08.2022 12:25:42
anaesth napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

W loterii Haribo niejaką pani Agata S. ma zdumiewającą skuteczność zdobywania nagród. Patrząc na listy zwycięzców takich loterii 'bez ograniczeń nagród' odechciewa się brać udział. Jeżeli założyć by że te nagrody są zdobywane uczciwie, to taki gracz musiałby najpierw wykupić całą paletę żelków na pojedyncze paragony, spędzając przy tym cały dzień przy kasie, a następnie kolejne dni nie robić nic innego tylko wklepywać paragony, a formularz jednak jest dość obszerny. Może i są ludzie co tak robią. 

Wygrała X-boxa i kilka Energylandii, więc chyba opłaca jej się ten wysiłek... A co zrobi z tyloma pluszakami i żelkami? Oby tylko nie oddała do Domu Dziecka.

Jeśli rzeczywiście uczciwie to wygrała to spoko. Ja jednak mam podejrzenie, że w takich loteriach masowo biorą udział właściciele mniejszych sklepów. Być może drukują sobie setki paragonów,  PTU 23% przy cenie żelków załóżmy 2 zł wyniesie 46 groszy. A jak np. taka osoba przeceni sobie żelki np. na 1 zł to koszt paragonu wyniesie grosze. Więc się opłaci. Ale tylko teoretyzuję. 

nanajka81

#6878938 Napisano: 28.08.2022 12:25:50
sledzik860 napisał(a):

W loterii Haribo niejaką pani Agata S. ma zdumiewającą skuteczność zdobywania nagród. Patrząc na listy zwycięzców takich loterii 'bez ograniczeń nagród' odechciewa się brać udział. Jeżeli założyć by że te nagrody są zdobywane uczciwie, to taki gracz musiałby najpierw wykupić całą paletę żelków na pojedyncze paragony, spędzając przy tym cały dzień przy kasie, a następnie kolejne dni nie robić nic innego tylko wklepywać paragony, a formularz jednak jest dość obszerny. Może i są ludzie co tak robią. 

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

atyde25

#6878945 Napisano: 28.08.2022 12:38:54
Ja zauważyłam to samo w loteriadzie ile razy partner poszedł kupić kupon(dobra kwota,dobre zakłady) pani mu ani razu kuponu z kodem nie dała.Pewnie myśl facet co on wie o loteriach:P A wczoraj pani skrzyczała na kasach samoobsługowych 2 panów co chcieli paragony brać w Lidlu (mają taki wielki worek z paragonami przy kasach samoobsługowych).A jak inna klientka zapytała jej dlaczego nie mogli brać?To ta ,że kiedyś była akcja ,że dodawali parasol za zakup za 100 zł i pewnie teraz też coś dają i dlatego chcieli te paragony.Serio musiałam się pilnować by nie wybuchnąć śmiechem.Straszne kombinowanie.
1 darog 0

simonapp

#6878963 Napisano: 28.08.2022 15:22:25
simonapp napisał(a):

 emotka  Mam pytanie  emotka  
Czy brał ktoś udział w konkursie opublikowanym w bazie przez FRAMA dnia16.07 
"Na Mazury w Twoim tempie" w sklepach DUŻY BEN,    organizator MADOGZ Video Paweł Ostrowski
Wyniki, chociaż po terminie, ale zostały już opublikowane. 
Czy macie jakieś miłe doświadczenia z tą Agencją?

To może o w innych konkursach ktoś coś napisze?
0 0

lukasz6

#6878974 Napisano: 28.08.2022 17:01:18
simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

 emotka  Mam pytanie  emotka  
Czy brał ktoś udział w konkursie opublikowanym w bazie przez FRAMA dnia16.07 
"Na Mazury w Twoim tempie" w sklepach DUŻY BEN,    organizator MADOGZ Video Paweł Ostrowski
Wyniki, chociaż po terminie, ale zostały już opublikowane. 
Czy macie jakieś miłe doświadczenia z tą Agencją?

To może o w innych konkursach ktoś coś napisze?

był jeszcze taki www.konkurswswoimtempie.pl - też dziwnie te wyniki wyglądają
1 titinunu 0

baxter

#6878993 Napisano: 28.08.2022 20:01:57
CZy w loterii Kinley  w losowaniu nagród tygodniowych biorą też udział już wygrane paragony(np. player)? 
0 0