Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

byekitty

#7098811 Napisano: 07.06.2023 13:14:25
MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Czy to Twój pierwszy konkurs lub pierwszy przegrany? Są gusta i gusciki agencji. Możesz mieć wg siebie najlepszą pracę świata i nie dostać nic. Tak wygląda konkursowe życie...

PS. Ilość godzin spędzonych nad pracą nie daje gwarancji wygranej.

karols

#7098813 Napisano: 07.06.2023 13:18:08
adamo86 napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Przepraszam, ale nie mogłam kilkakrotnie  dodać odpowiedzi i niechcący usunęłam mój główny  post…Naprawdę nie rozumiem dlaczego tak się dzieję… Ale wracając do tematu , namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą” ,  w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Brzmi jak jakieś arcydzieło... może nie dotarło do nich? może wyświetliło im się nie tak jak powinno... zdjęcie w MMSach chyba traci jakość.
Podejrzewam, że w ostatnich konkursach mieli max 3sekundy, żeby ocenić każdą pracę - w ostatnim etapie wysłałem filmik, ale nie wiem czy to nie był błąd.


Też wysłałam filmik +wierszyk... oh zobaczymy liczę na bon przynajmniej 🙈
1 Malena_ 0

zielonaszpilka

#7098815 Napisano: 07.06.2023 13:20:23
MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

A jesteś pewna, że rozwiązali dzisiaj ten etap, w którym wysłałaś tę pracę? Bo może jednak słałaś w ostatnim tygodniu, który jeszcze jest nierozwiązany? Jeśli jednak to ten etap, to niestety się nie udało, ale weź pod uwagę, że konkurencja była bardzo duża. Wiele osób kręciło filmy, a te jednak często mają przewagę nad zdjęciami. Kolejne mnóstwo osób słało zdjęcia i trzeba było czymś zwrócić na siebie uwagę Rodowitej. My rodzinnie mamy kilka bonów w tym konkursie, ale i tak do końca nie jestem pewna, czego oni w sumie oczekiwali emotka  Dodatkowo pamiętaj - to że nie wygrałaś, nie znaczy, że Twoja praca była gorsza niż prace nagrodzone. Po prostu komisji spodobało się coś innego - niekoniecznie lepszego emotka

Aha, wysłanie i zdjęcia i opisu nie dyskwalifikowało pracy. Można było załączyć i plik i tekst.

majonez1992

#7098816 Napisano: 07.06.2023 13:21:08
MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Nie przejmować się i dalej grać, nie wygrywa się w każdym konkursie. Czasem tak jest że starasz się i nic, trudno, zapomnieć i robić  swoje dalej! emotka
1 Malena_ 0

Malena_

#7098817 Napisano: 07.06.2023 13:22:07
byekitty napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Czy to Twój pierwszy konkurs lub pierwszy przegrany? Są gusta i gusciki agencji. Możesz mieć wg siebie najlepszą pracę świata i nie dostać nic. Tak wygląda konkursowe życie...

PS. Ilość godzin spędzonych nad pracą nie daje gwarancji wygranej.

0 0

sesyjnie1

#7098818 Napisano: 07.06.2023 13:23:54
MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Nie przejmuj się, jeszcze niejeden raz będziesz „ przezywać takie rozczarowanie „ 

ja również wlozylam kawał roboty w filmik, byl konkretny i byłam z niego bardzo dumna , gram dopiero dwa lata ale no cóż, to była moja najlepsza praca konkursowa 

ale tylko wg mnie ha ha 

nie dostałam nawet bonu emotka  
troche sobie pomruczalam pod nosem, trudno…

sesyjnie1

#7098819 Napisano: 07.06.2023 13:23:55
MagdalenaMal napisał(a):

Namalowałam „Magiczną kuchnię z Rodowitą”, w której latają różne dania, przedmioty,  filiżanki oraz owoce. Dodałam piękny opis, że Rodowitą stosuje do naleśników francuskich z owocami, do ciast, do lemoniady latem… To co namalowałam to opisałam.
Pracy nie mogłam załadować na stronę, więc wysłałam mmsa, sprawdzam kilkakrotnie poprawność i długość znaków..
Włożyłam całe serce w tą pracę…

Nie przejmuj się, jeszcze niejeden raz będziesz „ przezywać takie rozczarowanie „ 

ja również wlozylam kawał roboty w filmik, byl konkretny i byłam z niego bardzo dumna , gram dopiero dwa lata ale no cóż, to była moja najlepsza praca konkursowa 

ale tylko wg mnie ha ha 

nie dostałam nawet bonu emotka  
troche sobie pomruczalam pod nosem, trudno…

bamfarfe22

#7098821 Napisano: 07.06.2023 13:24:34
A mnie zastanawia czy w Rodowitej wygrał ktoś bony na te same dane i ten sam numer telefonu w różnych etapach… jak poprzedniczka tez mam wrażenie ze w przedostatnim etapie wysłaliśmy z mężem o niebo lepsze zgłoszenia a jednak nie wygraliśmy po raz drugi…
0 0

malgosia74

#7098822 Napisano: 07.06.2023 13:25:44
A wygrał ktoś filmikiem z dołączonym krótkim opisem?
0 0

zielonaszpilka

#7098824 Napisano: 07.06.2023 13:28:41
bamfarfe22 napisał(a):

A mnie zastanawia czy w Rodowitej wygrał ktoś bony na te same dane i ten sam numer telefonu w różnych etapach… jak poprzedniczka tez mam wrażenie ze w przedostatnim etapie wysłaliśmy z mężem o niebo lepsze zgłoszenia a jednak nie wygraliśmy po raz drugi…

tak, co zresztą można sprawdzić na liście zwycięzców. Jest kilka osób, które się powtarzają.
0 0

zielonaszpilka

#7098825 Napisano: 07.06.2023 13:30:38
malgosia74 napisał(a):

A wygrał ktoś filmikiem z dołączonym krótkim opisem?

Również tak emotka

Malena_

#7098826 Napisano: 07.06.2023 13:33:17
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi,  mam problemy z wysyłaniem każdemu z osobna wiadomości,  jakby nie chciały się zapisać…Może podeszłam do tematu zbyt surrealistycznie ( mam taką duszę;)  Może nie wyświetlił im się obrazek w mms.. A i zauważyłam pewną tendencję, im bardziej nastawiam sie na pewien konkurs,  to nic z tego nie wychodzi. Namalowałam dwa obrazy więc jest jeszcze szansa w ostatnim etapie… 
To prawda. Będą inne konkursy, a ja nigdy się nie poddaje. 
Dziękuję każdemu za dobre słowo
Pięknego dnia 🌞

majonez1992

#7098829 Napisano: 07.06.2023 13:38:25
MagdalenaMal napisał(a):

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi,  mam problemy z wysyłaniem każdemu z osobna wiadomości,  jakby nie chciały się zapisać…Może podeszłam do tematu zbyt surrealistycznie ( mam taką duszę;)  Może nie wyświetlił im się obrazek w mms.. A i zauważyłam pewną tendencję, im bardziej nastawiam sie na pewien konkurs,  to nic z tego nie wychodzi. Namalowałam dwa obrazy więc jest jeszcze szansa w ostatnim etapie… 
To prawda. Będą inne konkursy, a ja nigdy się nie poddaje. 
Dziękuję każdemu za dobre słowo
Pięknego dnia 🌞

jak lubisz rysować  to bodajże jest konkurs Koral i Rafaello, ale nie wiem czy są aktualne:P
1 Malena_ 0

bamfarfe22

#7098834 Napisano: 07.06.2023 13:55:48
zielonaszpilka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

A mnie zastanawia czy w Rodowitej wygrał ktoś bony na te same dane i ten sam numer telefonu w różnych etapach… jak poprzedniczka tez mam wrażenie ze w przedostatnim etapie wysłaliśmy z mężem o niebo lepsze zgłoszenia a jednak nie wygraliśmy po raz drugi…

tak, co zresztą można sprawdzić na liście zwycięzców. Jest kilka osób, które się powtarzają.

Pytam bo imię, litera nazwiska czy miejscowość jeszcze nic nie znaczą jak to się wiele razy okazywało w wynikach 🙃
0 0

Kwiat Paproci

#7098835 Napisano: 07.06.2023 13:56:14
Ooo jak szybko oni rozwiązali ostatni etap Kinder?.. inne etapy ogarniali w ponad tydzień a ostatni w dwa dni???? Szokemotka

zielonaszpilka

#7098837 Napisano: 07.06.2023 13:56:56
bamfarfe22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

A mnie zastanawia czy w Rodowitej wygrał ktoś bony na te same dane i ten sam numer telefonu w różnych etapach… jak poprzedniczka tez mam wrażenie ze w przedostatnim etapie wysłaliśmy z mężem o niebo lepsze zgłoszenia a jednak nie wygraliśmy po raz drugi…

tak, co zresztą można sprawdzić na liście zwycięzców. Jest kilka osób, które się powtarzają.

Pytam bo imię, litera nazwiska czy miejscowość jeszcze nic nie znaczą jak to się wiele razy okazywało w wynikach 🙃

Dało radę wygrać więcej razy na te same dane emotka

gosiulka28

#7098839 Napisano: 07.06.2023 14:01:03
Mam pytanie, czy ktoś ma problem z wysłaniem oświadczenie laureata z piłkarskiego Lays, nie moge odesłac, kręci się tylko jak daje wyślij emotka
0 0

Majkii

#7098842 Napisano: 07.06.2023 14:04:49
gosiulka28 napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś ma problem z wysłaniem oświadczenie laureata z piłkarskiego Lays, nie moge odesłac, kręci się tylko jak daje wyślij emotka

Czasami tak się działo, spróbuj po prostu później.

Cynamon28

#7098845 Napisano: 07.06.2023 14:05:11
gosiulka28 napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś ma problem z wysłaniem oświadczenie laureata z piłkarskiego Lays, nie moge odesłac, kręci się tylko jak daje wyślij emotka

Też kiedyś tak miałem, przyjęli dane przez e-maila

visserarthur

#7098847 Napisano: 07.06.2023 14:07:20
zielonaszpilka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

A mnie zastanawia czy w Rodowitej wygrał ktoś bony na te same dane i ten sam numer telefonu w różnych etapach… jak poprzedniczka tez mam wrażenie ze w przedostatnim etapie wysłaliśmy z mężem o niebo lepsze zgłoszenia a jednak nie wygraliśmy po raz drugi…

tak, co zresztą można sprawdzić na liście zwycięzców. Jest kilka osób, które się powtarzają.

Pytam bo imię, litera nazwiska czy miejscowość jeszcze nic nie znaczą jak to się wiele razy okazywało w wynikach 🙃

Dało radę wygrać więcej razy na te same dane emotka

Ktoś wie o co chodzi z Rodowitą, bo grałem dopiero w IV etapie? Mam maila, a tam, że będą dzwonić i jak chcę (?) to mam wysłać paragon pocztą? Trzeba go wysyłać (z maila wynika, że nie), ale wolę się upewnić...?
0 0