Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

PanPrezes

#7098630 Napisano: 06.06.2023 22:58:10
Czy ktoś też ma problem z wysłaniem zgłoszenia w konkursie Góralków? Klikam wyślij i pole jest nieaktywne. Nic się nie dzieje. Sprawdzałem zarówno na komputerze, jak i na telefonie.
0 0

adamo86

#7098631 Napisano: 06.06.2023 22:58:44
MagdalenaMal napisał(a):

rufus napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Czy w konkursie lodów Milka /Oreo  z Netto można zgłosić więcej niż 1 hasło na jeden paragon?

W zgloszeniu nie wpisuje sie numeru paragonu, ale w przypadku wygranej mozliwe ze bedziesz potrzebowac tyle paragonow ile wyslalas zgloszen.
A w praktyce nie wiadomo jak to bedzie.
Szkoda ze nie wpisuje sie nr. Ciezko bedzie cos wygrac, bo zgloszen bedzie multum.

No właśnie to jest zastanawiające, bo w regulaminie nie ma ani słowa, że jedno zgłoszenie to osobny paragon.
I nawet nie ma tam kontaktu,  żeby napisać zapytanie …

Jest taki zapis, po którym można wnioskować, że jeden dowód to jedno zgłoszenie emotka
"2. Data i godzina wysłania SMS-a ze zgłoszeniem nie może być wcześniejsza, niż data i godzina zakupu Produktów wyszczególnionych na Dowodzie Zakupu, z którymi związane jest dane zgłoszenie konkursowe."
0 0

joan

#7098632 Napisano: 06.06.2023 22:59:33
koala33 napisał(a):

Przychodziły wam sms-y z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie Żywiec Zdrój w Żabce (Albedo) - a jeśli tak, to po jakim czasie? Jest taki zapis w regulaminie, że powinien przyjść sms, ale póki co do mnie nic nie dotarło.


Nie - pojawiło się tylko info na stronie "Twoje zgłoszenie zostało wysłane!"
2 emi, koala33 0

notta

#7098633 Napisano: 06.06.2023 23:02:50
joan napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przychodziły wam sms-y z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie Żywiec Zdrój w Żabce (Albedo) - a jeśli tak, to po jakim czasie? Jest taki zapis w regulaminie, że powinien przyjść sms, ale póki co do mnie nic nie dotarło.


Nie - pojawiło się tylko info na stronie "Twoje zgłoszenie zostało wysłane!"

Potwierdzam, właśnie wysłałam swoje zgłoszenie i tylko komunikat na stronie konkursowej się pojawia.
1 joan 0

joan

#7098634 Napisano: 06.06.2023 23:05:14
A w ogóle, to czemu Wy jeszcze nie śpicie... emotka

emi

#7098639 Napisano: 06.06.2023 23:37:54
joan napisał(a):

A w ogóle, to czemu Wy jeszcze nie śpicie... emotka

Bo jeszcze wczesna godzina emotka
1 joan 0

iwanbt

#7098641 Napisano: 07.06.2023 00:40:43
Gdzie kupić promocyjne piwo Namysłów z kodami? I jak wygląda opakowanie?
0 0

niewyspanamama

#7098643 Napisano: 07.06.2023 01:40:02
joan napisał(a):

A w ogóle, to czemu Wy jeszcze nie śpicie... emotka

noc to jedyna pora kiedy mam czas na pisanie konkursowych zgłoszeń w spokoju emotka

niewyspanamama

#7098644 Napisano: 07.06.2023 01:41:03
iwanbt napisał(a):

Gdzie kupić promocyjne piwo Namysłów z kodami? I jak wygląda opakowanie?

nie różni się niczym od tego normalnego prócz tego ze na etykiecie jest wspomniane o konkursie 
W Dino kupiłam jak nowa partia przyszła
0 0

karols

#7098671 Napisano: 07.06.2023 09:32:15
dostaliście potwierdzenie zgłoszenia z konkursu Pani Zosia ?
0 0

olivkap

#7098674 Napisano: 07.06.2023 09:44:20
karols napisał(a):

dostaliście potwierdzenie zgłoszenia z konkursu Pani Zosia ?

Nie
1 karols 0

PanPrezes

#7098679 Napisano: 07.06.2023 10:04:39
Ehh, widzę na liście wyników inPostu 3x pasujące inicjały a żaden mail z powiadomieniem o wygranej nie przyszedł emotka
0 0

sasaaabp

#7098681 Napisano: 07.06.2023 10:09:19
czy zakup na Lay's + Stokrotka można zrobić w Stokrotka Express czy tylko w tych normalnych marketach?
0 0

emmi

#7098691 Napisano: 07.06.2023 10:25:14
Bierze ktoś z was udzial w konkursie z gazetkami goodie i podpowiedziałby jakie jest drugie słowo albo chociaż gdzie go szukać? Przekopałam już wszystko i nie znalazłam emotka  postaram się jakoś odwdzięczyć np oddawaniem głosów albo jakoś inaczej
0 0

karols

#7098693 Napisano: 07.06.2023 10:27:25
emmi napisał(a):

Bierze ktoś z was udzial w konkursie z gazetkami goodie i podpowiedziałby jakie jest drugie słowo albo chociaż gdzie go szukać? Przekopałam już wszystko i nie znalazłam emotka  postaram się jakoś odwdzięczyć np oddawaniem głosów albo jakoś inaczej


ktoś coś dodawał że w gazetce z carrefour było
0 0

joan

#7098694 Napisano: 07.06.2023 10:28:23
emmi napisał(a):

Bierze ktoś z was udzial w konkursie z gazetkami goodie i podpowiedziałby jakie jest drugie słowo albo chociaż gdzie go szukać? Przekopałam już wszystko i nie znalazłam emotka  postaram się jakoś odwdzięczyć np oddawaniem głosów albo jakoś inaczej


Kilka osób pisało, że nie znalazło drugiego słowa. Moje przypuszczenie: sporo gazetek wychodzi w czwartki, może więc drugie słowo znajdziesz w którejś z gazetek jutrzejszych?
0 0

Emememe

#7098697 Napisano: 07.06.2023 10:28:58
sasaaabp napisał(a):

czy zakup na Lay's + Stokrotka można zrobić w Stokrotka Express czy tylko w tych normalnych marketach?

Jeśli sklep jest na tej liście: https://stokrotka.pl/nasze-sklepy/ to bierze udział emotka
0 0

iwona0103

#7098699 Napisano: 07.06.2023 10:34:25
Bulbulator napisał(a):

Ehh, widzę na liście wyników inPostu 3x pasujące inicjały a żaden mail z powiadomieniem o wygranej nie przyszedł emotka

Sprawdź wyniki na stronie albedo emotka
0 0

Mozinn

#7098702 Napisano: 07.06.2023 10:39:48
zielonaszpilka napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Chłopie, grasz w konkursach i olewasz połączenia od nieznanych numerów? emotka  Ładuj telefon, nie odstępuj go jutro na krok, zabroń komukolwiek do siebie dzwonić i przygotuj sobie jakiś okrzyk radości. Ja zaczęłabym tez szukać jakiegoś sprayu odstraszającego pająki emotka  Gratuluję! emotka

A miało być tak pięknie...
Właśnie do mnie dzwonili.
Faktycznie okazało się, że jestem laureatem w tym konkursie gdzie do wygrania jest wyjazd do Australii tyle, że rezerwowym DRUGIM. emotka
Mimo wszystko Pani z którą rozmawiałem poinformowała mnie żeby wysłał wszystkie potrzebne papiery bo podobno bardzo często nagrodę wygrywają drudzy rezerwowi (wydaje mi się, że chciała mnie tylko pocieszyć).
Nie wiem jakie są szanse na ten wyjazd, pewnie nikłe ale mimo wszystko dopełnie wszystkich formalności, może akurat się uda.

olunka

#7098705 Napisano: 07.06.2023 10:43:39
Mozinn napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Chłopie, grasz w konkursach i olewasz połączenia od nieznanych numerów? emotka  Ładuj telefon, nie odstępuj go jutro na krok, zabroń komukolwiek do siebie dzwonić i przygotuj sobie jakiś okrzyk radości. Ja zaczęłabym tez szukać jakiegoś sprayu odstraszającego pająki emotka  Gratuluję! emotka

A miało być tak pięknie...
Właśnie do mnie dzwonili.
Faktycznie okazało się, że jestem laureatem w tym konkursie gdzie do wygrania jest wyjazd do Australii tyle, że rezerwowym DRUGIM. emotka
Mimo wszystko Pani z którą rozmawiałem poinformowała mnie żeby wysłał wszystkie potrzebne papiery bo podobno bardzo często nagrodę wygrywają drudzy rezerwowi (wydaje mi się, że chciała mnie tylko pocieszyć).
Nie wiem jakie są szanse na ten wyjazd, pewnie nikłe ale mimo wszystko dopełnie wszystkich formalności, może akurat się u

ja tak miałam z Visy, byłam 1 rezerwowym, tez musiałam wszystkie dokumenty wysłac, nawet na szybko paszport wyrabiałam - niestety do Rio na olimpiadę nie pojechałam emotka nie fajne doświadczenie, Tobie życzę innego zakończenia:)