Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

nanajka81

#7165220 Napisano: 19.03.2024 05:38:45
samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale.
0 0

olywka

#7165223 Napisano: 19.03.2024 07:04:10
nanajka81 napisał(a):

samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale.


Widziałam na plakacie wersję płynu dla dzieci, kojarzyłam go z rossmanna o pojemności 250 ml, nie myślałam, ze też są większe ale teraz zerkłam jeszcze raz na plakat konkursowy i widzę że ma być Listerine Kids Berry o pojemności 500 ml za 14,99 zł czyli pytanie juz nie aktualne  Podejrzewam, że może jeszcze na sklep przyjechać jakiś stand promocyjny z produktami listerine.
Też często bywam w biedronce ale rzadko zaszywam się w kolejki z kosmetykami 😜 Wczoraj też byłam i dla zainteresowanych konkursem dodam, że warto rozglądać się za wariantem cool mint o poj. 500 ml. U nas był to najtańszy wariant po 8,99 zł.
1 byekitty 0

nanajka81

#7165224 Napisano: 19.03.2024 07:07:45
olywka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

samuraj napisał(a):

olywka napisał(a):

"Kup w dowolnym sklepie stacjonarnym sieci Biedronka w Polsce dowolnego produktu lub produktów z  oferty marki „Listerine” o minimalnej pojemności 500 ml" - czy dobrze rozumiem, że zakup dwóch produktów o poj. 250 ml na jednym paragonie będzie mnie uprawniał do wzięcia udziału w konkursie emotka ?

Pół litra w jednej butli musi być  emotka

w Biedronce są w ogóle 250 - tki? Bo takich nie kojarzę a często bywam na tym regale.


Widziałam na plakacie wersję płynu dla dzieci, kojarzyłam go z rossmanna o pojemności 250 ml, nie myślałam, ze też są większe ale teraz zerkłam jeszcze raz na plakat konkursowy i widzę że ma być Listerine Kids Berry o pojemności 500 ml za 14,99 zł czyli pytanie juz nie aktualne  Podejrzewam, że może jeszcze na sklep przyjechać jakiś stand promocyjny z produktami listerine.
Też często bywam w biedronce ale rzadko zaszywam się w kolejki z kosmetykami 😜 Wczoraj też byłam i dla zainteresowanych konkursem dodam, że warto rozglądać się za wariantem cool mint o poj. 500 ml. U nas był to najtańszy wariant po 8,99 zł.

W ramach konkursu cena pewnie wzrośnie albo te tanie gdzieś przeniosą aby ludzie kupowali droższe. Też nie wiedziałam że te dla dzieci są większe bo do tej pory takich nie spotkałam ale w ramach konkursu pewnie wypromują emotka
1 olywka 0

zezowaty_kot

#7165258 Napisano: 19.03.2024 09:32:44
Formularz Jedynek amooco już puszcza.

dala

#7165285 Napisano: 19.03.2024 10:40:45
Nikt nie wygrał nawet 100 zł w Kaufland Card? Można sprawdzić za pomocą Ctrl F i wpisując trzy pierwsze lub ostatnie cyfry swojego nr telefonu. U mnie niestety nic  emotka
1 cherry21 0

go-sia

#7165289 Napisano: 19.03.2024 10:49:19
anaesth napisał(a):

go-sia napisał(a):

Aaa oki na wynikach sprawdzę  który paragon ☺️ Dziękuję za odpowiedzi 😻

I jak, udało się? Bo u mnie, tak jak pisałam wyżej, wyskakuje komunikat o braku wygranej. Słałam jedno zgłoszenie, więc nie ma opcji, że wpisuję zły numer paragonu emotka

Hej i co wchodzi ci w wynikach paragon? Bo u mnie dalej żaden a formularz zaraz muszę odesłać 😥
0 0

lucya

#7165291 Napisano: 19.03.2024 10:54:08
dala napisał(a):

Nikt nie wygrał nawet 100 zł w Kaufland Card? Można sprawdzić za pomocą Ctrl F i wpisując trzy pierwsze lub ostatnie cyfry swojego nr telefonu. U mnie niestety nic  emotka

A u mnie te 6 cyfr numeru telefonu się zgadza, a numer kuponu już nie, czyli wygląda na to, że zbieżność numerów...
0 0

adamo86

#7165294 Napisano: 19.03.2024 11:00:35
dala napisał(a):

Nikt nie wygrał nawet 100 zł w Kaufland Card? Można sprawdzić za pomocą Ctrl F i wpisując trzy pierwsze lub ostatnie cyfry swojego nr telefonu. U mnie niestety nic  emotka

U nas nic na łącznie około 20 zdrapek.
Podejrzewam, że były osoby, które hurtowo brały zdrapki... zwłaszcza, że nawet tu ktoś pisał, że się wykłócił o zdrapki na rozdzielone zakupy emotka
Chociaż jak wiadomo: nie liczy się ilość tylko szczęście.
2 ReneK, rare85 0

anaesth

#7165299 Napisano: 19.03.2024 11:19:30
adamo86 napisał(a):

dala napisał(a):

Nikt nie wygrał nawet 100 zł w Kaufland Card? Można sprawdzić za pomocą Ctrl F i wpisując trzy pierwsze lub ostatnie cyfry swojego nr telefonu. U mnie niestety nic  emotka

U nas nic na łącznie około 20 zdrapek.
Podejrzewam, że były osoby, które hurtowo brały zdrapki... zwłaszcza, że nawet tu ktoś pisał, że się wykłócił o zdrapki na rozdzielone zakupy emotka
Chociaż jak wiadomo: nie liczy się ilość tylko szczęście.

O ile dobrze widzę, to było ponad 800 tysięcy zgłoszeń. Nawet przy tysiącu stówek trzeba było mieć ogromne szczęście, żeby coś wygrać emotka
0 0

anaesth

#7165300 Napisano: 19.03.2024 11:21:02
go-sia napisał(a):

anaesth napisał(a):

go-sia napisał(a):

Aaa oki na wynikach sprawdzę  który paragon ☺️ Dziękuję za odpowiedzi 😻

I jak, udało się? Bo u mnie, tak jak pisałam wyżej, wyskakuje komunikat o braku wygranej. Słałam jedno zgłoszenie, więc nie ma opcji, że wpisuję zły numer paragonu emotka

Hej i co wchodzi ci w wynikach paragon? Bo u mnie dalej żaden a formularz zaraz muszę odesłać 😥

Nie emotka  Może zadzwoń do nich?
0 0

fryz

#7165304 Napisano: 19.03.2024 11:50:21
Czy jest obecnie prowadzony konkurs, na który należy zakupić kawę lub papier toaletowy? emotka
0 0

glamlady88

#7165310 Napisano: 19.03.2024 11:58:09
fryz napisał(a):

Czy jest obecnie prowadzony konkurs, na który należy zakupić kawę lub papier toaletowy? emotka

Loteria Woseba ITM
0 0

tad_pole

#7165323 Napisano: 19.03.2024 13:08:16
Hej, czy na opakowaniu Jeżyków musi być info o konkursie? Byłam już w tylu sklepach w poszukiwaniu tych Coolek i albo ich nie ma, albo nie są w kartonie, a jak wczoraj widziałam w Biedronce w kartonie, to nie było żadnej informacji na opakowaniu o konkursie emotka
0 0

sylzab2294

#7165324 Napisano: 19.03.2024 13:16:19
tad_pole napisał(a):

Hej, czy na opakowaniu Jeżyków musi być info o konkursie? Byłam już w tylu sklepach w poszukiwaniu tych Coolek i albo ich nie ma, albo nie są w kartonie, a jak wczoraj widziałam w Biedronce w kartonie, to nie było żadnej informacji na opakowaniu o konkursie emotka

musi być
0 0

nanajka81

#7165325 Napisano: 19.03.2024 13:17:07
tad_pole napisał(a):

Hej, czy na opakowaniu Jeżyków musi być info o konkursie? Byłam już w tylu sklepach w poszukiwaniu tych Coolek i albo ich nie ma, albo nie są w kartonie, a jak wczoraj widziałam w Biedronce w kartonie, to nie było żadnej informacji na opakowaniu o konkursie emotka

Tak, musi być. Jeżeli na pudełku nie ma nadrukowane że jest konkurs to takie pudełko nie ma kodu. W biedronce nie ma tych jeżyków. Ja też się tego po okolicznych sklepach naszukałam i niestety, muszę porzucić konkurs.
1 tad_pole 0

Dekasia

#7165327 Napisano: 19.03.2024 13:31:39
nanajka81 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Hej, czy na opakowaniu Jeżyków musi być info o konkursie? Byłam już w tylu sklepach w poszukiwaniu tych Coolek i albo ich nie ma, albo nie są w kartonie, a jak wczoraj widziałam w Biedronce w kartonie, to nie było żadnej informacji na opakowaniu o konkursie emotka

Tak, musi być. Jeżeli na pudełku nie ma nadrukowane że jest konkurs to takie pudełko nie ma kodu. W biedronce nie ma tych jeżyków. Ja też się tego po okolicznych sklepach naszukałam i niestety, muszę porzucić konkurs.

Tak. Te kupiłam w Dino 
0 0

rufus

#7165347 Napisano: 19.03.2024 15:02:21
mrmax napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

rufus napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

tad_pole napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Nie zapisałam kodu z wyzwania żabki Pepsi, a wyzwania już nie widze w telefonie. Jest szansa zeby je dostać🙈

Mąż znalazł się w takiej samej sytuacji emotka  Gdzie wtedy pisać? Przez formularz w aplikacji czy gdzieś indziej?

Przez kontakt apki

Pisałam na meila żabki, bo nie wiem gdzie jest kontakt w apce emotka Ja nie żabkowa. A możesz mnie oświecić gdzie to szukać ?

3 kropki w prawym gorny rogu. Zjedz na dol. Pomoc i kontakt i prawy dolny rog "kontakt z nami"

Dzięki wielkie, cała aplikacje przeszukałam ale nie zjechałam na dół i stąd nie widziałam kontaktu. Chyba za stara jestem na te apki emotka

można też na infolinię zadzwonić, podają kod od ręki

Sprawdzone przed chwila, moze zalezy od konsultanta sle powiedzial mi ze nie ma technicznej mozliwosci sprawdzenis i zeby pisac przez apke

adamo86

#7165350 Napisano: 19.03.2024 15:19:07
fryz napisał(a):

Czy jest obecnie prowadzony konkurs, na który należy zakupić kawę lub papier toaletowy? emotka

Jacobs będzie w ITM od czwartku: Konkurs "Radość kwtnie z Jacobs" Intermarche
0 0

stalowiak1979

#7165370 Napisano: 19.03.2024 17:01:40
Czy w Kit Kat mesenger wyswietla sie taki komunikat Czas na przerwę - czas na działanie! Wspieraj planetę dobrymi nawykami i wygrywaj nagrody w konkursie KitKat i Żabka!
Zapoznaj się z regulaminem konkursu i wpisz kod otrzymany w aplikacji Żappka. Czy wyswietlił sie Wam regulamin bo tylko taką wiadomosc otrzymałem
0 0

loteryjny

#7165382 Napisano: 19.03.2024 17:52:33
"Nie udało się zapisać danych" ktoś ma takie komunikaty w loterii Wielkanocne Wygrane?
0 0