Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

emi

#7356604 Napisano: 19.05.2026 20:00:58
Czy do kogoś dotarła karta Lidl z SODY ?
Nie da się sprawdzić salda
i jak nią zapłacić ?
0 0

gosia46

#7356605 Napisano: 19.05.2026 20:01:35
Z Lubisiów dostajecie na bieżąco potwierdzenie akceptacji paragonu po wygranej. Bo wygrałam jakoś na początku i do tej pory od wysłania paragonu cisza. 🤔🫤
0 0

halliday

#7356607 Napisano: 19.05.2026 20:12:52
emi napisał(a):

Czy do kogoś dotarła karta Lidl z SODY ?
Nie da się sprawdzić salda
i jak nią zapłacić ?

jak nie można sprawdzić salda?

Mi działa normalnie, trzeba wbić ten dolny numer karty + pin z góry

A jeśli chodzi o płatność to robisz zakupy za powyżej 30zł, albo kilka razy mniejsze zakupy i klikasz płatność kartą podarunkową lidla i skanujesz kod kreskowy.
1 emi 0

emi

#7356620 Napisano: 19.05.2026 20:54:29
halliday napisał(a):

emi napisał(a):

Czy do kogoś dotarła karta Lidl z SODY ?
Nie da się sprawdzić salda
i jak nią zapłacić ?

jak nie można sprawdzić salda?

Mi działa normalnie, trzeba wbić ten dolny numer karty + pin z góry

A jeśli chodzi o płatność to robisz zakupy za powyżej 30zł, albo kilka razy mniejsze zakupy i klikasz płatność kartą podarunkową lidla i skanujesz kod kreskowy.

Dziękuję emotka  
Sprawdzone, działa i ma długi terminemotka

PS. Dodałam post od razu po odpowiedzi i wcięło go  emotka
0 0

miikka

#7356626 Napisano: 19.05.2026 21:03:37
Czy ktoś dostał może 30 zł z loterii gerber ? Do kiedy mają czas ?
0 0

Biala17

#7356628 Napisano: 19.05.2026 21:05:48
miikka napisał(a):

Czy ktoś dostał może 30 zł z loterii gerber ? Do kiedy mają czas ?


"Maksymalna dataprzekazania nagrody: 19 czerwca 2026 r " emotka

FBsebastian3

#7356639 Napisano: 19.05.2026 21:44:12
Frugo jest konkurs? Czy mi się śniło?
0 0

bzzzy

#7356678 Napisano: 20.05.2026 07:56:47
Hej,
Konkurs „Odkryj Elseve Collagen Lifter” - czy dostaliście może info dotyczące weryfikacji ?
0 0

Palina

#7356679 Napisano: 20.05.2026 08:04:49
bzzzy napisał(a):

Hej,
Konkurs „Odkryj Elseve Collagen Lifter” - czy dostaliście może info dotyczące weryfikacji ?

Nie
0 0

darq1991

#7356680 Napisano: 20.05.2026 08:07:57
Hej. Loteria Kinder&Nutella - czy ktoś ma może jakieś info czy losowanie dodatkowe odbyło się wczoraj?
1 makra 0

ciotkaklotka

#7356701 Napisano: 20.05.2026 09:40:00
wykorzystywał już ktoś kartę z loterii fifa coca cola do adidas. Ja próbuje ale nie daje rady
0 0

ktosiek1

#7356704 Napisano: 20.05.2026 09:49:16
bandit napisał(a):

cześć
Fortis rozyłą info o wygranych w konkursie STELLA
czy macie czytelen te maile ?
ja mam jakis misz-masz totalny jakieś dziwne kodowanie emotka

To samo i męża. Wygraną bluza a mail kodem pisany emotka
0 0

agakaz2

#7356705 Napisano: 20.05.2026 09:56:15
ciotkaklotka napisał(a):

wykorzystywał już ktoś kartę z loterii fifa coca cola do adidas. Ja próbuje ale nie daje rady

tak bex problemu 2 razy
0 0

martucha-jk

#7356709 Napisano: 20.05.2026 09:58:50
ktosiek1 napisał(a):

bandit napisał(a):

cześć
Fortis rozyłą info o wygranych w konkursie STELLA
czy macie czytelen te maile ?
ja mam jakis misz-masz totalny jakieś dziwne kodowanie emotka

To samo i męża. Wygraną bluza a mail kodem pisany emotka

To samo. Napisałam do nich i przysłali prawidłowy link do formularza.
0 0

ciotkaklotka

#7356710 Napisano: 20.05.2026 10:01:15
agakaz2 napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

wykorzystywał już ktoś kartę z loterii fifa coca cola do adidas. Ja próbuje ale nie daje rady

tak bex problemu 2 razy

ja mam karte już w goodie ale nie weryfikuje mi transakcji. Próbuje online
0 0

Kamil_K

#7356716 Napisano: 20.05.2026 10:17:03
mahuska napisał(a):

karoxxa napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

ehh obkleili Biedronki reklamą konka pepsi x energylandia emotka

no i dobrze reklama dzwignia handlu

no wiadomo, ale do tej pory udało mi się trafić 1 bilet na XXX zgłoszeń więc teraz szanse jeszcze mniejsze emotka

u mnie 0x8 haha

U mnie 1/24 XD


Dołączam do przegrywow 0/10. 😂 Mam jeszcze jeden paragon ale straciłam serce do tej loteri juz.

Ja w pierwszy dzień wygrałam 9 paragonem, więc hmm ..

Mój brat pracuje w Biedronce i ciągle ktoś kupuje Pepsi wczoraj przywiózł mi 45 paragonów wygranej 0
0 0

karoxxa

#7356741 Napisano: 20.05.2026 11:08:03
Kamil_K napisał(a):

mahuska napisał(a):

karoxxa napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

ehh obkleili Biedronki reklamą konka pepsi x energylandia emotka

no i dobrze reklama dzwignia handlu

no wiadomo, ale do tej pory udało mi się trafić 1 bilet na XXX zgłoszeń więc teraz szanse jeszcze mniejsze emotka

u mnie 0x8 haha

U mnie 1/24 XD


Dołączam do przegrywow 0/10. 😂 Mam jeszcze jeden paragon ale straciłam serce do tej loteri juz.

Ja w pierwszy dzień wygrałam 9 paragonem, więc hmm ..

Mój brat pracuje w Biedronce i ciągle ktoś kupuje Pepsi wczoraj przywiózł mi 45 paragonów wygranej 0


Dobrze ze zrezygnowałam, nie na moje nerwy.
0 0

Kamil_K

#7356760 Napisano: 20.05.2026 11:35:18
karoxxa napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

mahuska napisał(a):

karoxxa napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

ehh obkleili Biedronki reklamą konka pepsi x energylandia emotka

no i dobrze reklama dzwignia handlu

no wiadomo, ale do tej pory udało mi się trafić 1 bilet na XXX zgłoszeń więc teraz szanse jeszcze mniejsze emotka

u mnie 0x8 haha

U mnie 1/24 XD


Dołączam do przegrywow 0/10. 😂 Mam jeszcze jeden paragon ale straciłam serce do tej loteri juz.

Ja w pierwszy dzień wygrałam 9 paragonem, więc hmm ..

Mój brat pracuje w Biedronce i ciągle ktoś kupuje Pepsi wczoraj przywiózł mi 45 paragonów wygranej 0


Dobrze ze zrezygnowałam, nie na moje nerwy.

Sam mówi że pracownicy zbierają paragony jak ktoś nie bierze i ciężko wygrać
0 0

karoxxa

#7356782 Napisano: 20.05.2026 12:15:38
Kamil_K napisał(a):

karoxxa napisał(a):

Kamil_K napisał(a):

mahuska napisał(a):

karoxxa napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

InkaR napisał(a):

ehh obkleili Biedronki reklamą konka pepsi x energylandia emotka

no i dobrze reklama dzwignia handlu

no wiadomo, ale do tej pory udało mi się trafić 1 bilet na XXX zgłoszeń więc teraz szanse jeszcze mniejsze emotka

u mnie 0x8 haha

U mnie 1/24 XD


Dołączam do przegrywow 0/10. 😂 Mam jeszcze jeden paragon ale straciłam serce do tej loteri juz.

Ja w pierwszy dzień wygrałam 9 paragonem, więc hmm ..

Mój brat pracuje w Biedronce i ciągle ktoś kupuje Pepsi wczoraj przywiózł mi 45 paragonów wygranej 0


Dobrze ze zrezygnowałam, nie na moje nerwy.

Sam mówi że pracownicy zbierają paragony jak ktoś nie bierze i ciężko wygrać


Ale z drugiej strony wiele osob ma po 3 lub 5 na łebka. Trzeba miec szczescie, to sie wygra nawet jednym paragonem, w przeciwnym razie możesz wysłać i 100 a nie dostaniesz ani jednego biletu

Monika11

#7356791 Napisano: 20.05.2026 12:28:55
Ktoś pamięta jakie dane się podawało w grze Monster Dino ? Kod który przyszedł , numer telefonu i coś jeszcze ?
0 0