Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

morelovelove

#7165057 Napisano: 18.03.2024 09:52:15
Hejka, czy Sensosyne informują na bieżąco czy raz w tygodniu? Buziaczki
0 0

frodo

#7165070 Napisano: 18.03.2024 10:57:16
No właśnie, na którym dniu stanęło?
morelovelove napisał(a):

Hejka, czy Sensosyne informują na bieżąco czy raz w tygodniu? Buziaczki


olunka

#7165137 Napisano: 18.03.2024 15:22:13
pojawiła się zakładka Kaufland Card

mama2006

#7165155 Napisano: 18.03.2024 17:08:50
Pechowe to Eveline. Dostałam w piątek o 15.58 info od InPost, że przyjęli przesyłkę w oddziale, o 20.19 była w trasie,
                                            w sobotę o4,48 znów przesyłka przyjęta w oddziale InPost,
                                            dziś o 11,38- przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do nadawcy.
Miał tak ktoś?
0 0

visserarthur

#7165157 Napisano: 18.03.2024 17:16:22
mama2006 napisał(a):

Pechowe to Eveline. Dostałam w piątek o 15.58 info od InPost, że przyjęli przesyłkę w oddziale, o 20.19 była w trasie,                                             w sobotę o4,48 znów przesyłka przyjęta w oddziale InPost,                                             dziś o 11,38- przesyłka wyruszyła w drogę powrotną do nadawcy. Miał tak ktoś?

Poczytaj, nie jesteś jedyna, np. wpisując w wyszukiwarce forum: w drogę powrotną do nadawcy.
0 0

niewyspanamama

#7165200 Napisano: 18.03.2024 21:16:52
Odebrana kolejną paczka tym razem nawet widze na maseczce do twarzy nałożone na siebie 2 różne daty ważności różniące się Rok Od siebie.. dramat
1 kumulacja 0

niewyspanamama

#7165207 Napisano: 18.03.2024 21:48:58
A teraz kolejny hit eveline... paczka wysłana po czym niby zwrócona do nadawcy i znowu wysłana do nas... nagraliśmy otwieranie koperty potem maski z której się lało cala dziurawa jest i wymazana czymś na pomarańczowo.Dodatkowo UWAGA OPAKOWANIE- TUBKA GLYCOL JEST PUSTAemotka  PO NACISNIECIU JEST TYLKO POWIETRZE I NIC ZE SRODKA SIE NIE WYDOSTAJE.Kolejna widze perełka...
1 nanajka81 0

sania30

#7165296 Napisano: 19.03.2024 11:14:04
niewyspanamama napisał(a):

A teraz kolejny hit eveline... paczka wysłana po czym niby zwrócona do nadawcy i znowu wysłana do nas... nagraliśmy otwieranie koperty potem maski z której się lało cala dziurawa jest i wymazana czymś na pomarańczowo.Dodatkowo UWAGA OPAKOWANIE- TUBKA GLYCOL JEST PUSTAemotka  PO NACISNIECIU JEST TYLKO POWIETRZE I NIC ZE SRODKA SIE NIE WYDOSTAJE.Kolejna widze perełka...

Na komentarze na instagramie nawet nie reagują. Zarówno na te dotyczące zawartości paczek jak i zapytania o losowanie nagród głownych
0 0

natka90

#7165326 Napisano: 19.03.2024 13:31:25
A czy ktoś zgłaszał Eveline do UOKiK ?
0 0

visserarthur

#7165329 Napisano: 19.03.2024 13:37:01
natka90 napisał(a):

A czy ktoś zgłaszał Eveline do UOKiK ?

UOKiK zajmuje się zbiorowymi interesami, także pojedyncze zgłoszenie nic nie da. Musielibyście ich zasypać zgłoszeniami.

LejziDejzi

#7165371 Napisano: 19.03.2024 17:02:35
sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

A teraz kolejny hit eveline... paczka wysłana po czym niby zwrócona do nadawcy i znowu wysłana do nas... nagraliśmy otwieranie koperty potem maski z której się lało cala dziurawa jest i wymazana czymś na pomarańczowo.Dodatkowo UWAGA OPAKOWANIE- TUBKA GLYCOL JEST PUSTAemotka  PO NACISNIECIU JEST TYLKO POWIETRZE I NIC ZE SRODKA SIE NIE WYDOSTAJE.Kolejna widze perełka...

Na komentarze na instagramie nawet nie reagują. Zarówno na te dotyczące zawartości paczek jak i zapytania o losowanie nagród głownych

...Ale na oznaczenie w relacji i negatywną ocenę zareagowali w momencie. :) co do komentarzy fakt usuwają na biezaco bo musza byc tylko te najlepsze ....dzisiaj dziewczyna ktora "pomaga zrozumieć świat kosmetyków" na insta wczoraj chwaliła się paczką ze dostala,a dzisiaj nagrała w jakim stanie dostala kosmetyki oznaczając Smolara i Eveline.Zareagowali w momencie by pisać reklamacje.

atyde25

#7165376 Napisano: 19.03.2024 17:33:26
Ale to dobrze sami sobie zrobili reklamę.Nigdy mi nie pasowały produkty tej firmy a teraz to nawet nie spojrzę w ich stronę nawet jakby rozdawali za darmochę.Eveline brawo marketingowcy genialni.
Po co składać reklamację by dostać te same buble serio.
Nic w sumie z tych mega paczek się za bardzo nie nadaje do użycia .Może tylko te 2 maski w saszetkach.

misiamarysia

#7165421 Napisano: 19.03.2024 20:39:37
Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" od Eveline / Smolar. Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam.  Pousuwali moje komentarze, tym razem 1:0 dla nich, pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik. Cóż, poczułam się jak ten mały Kazio, ale lekcja odrobiona i jedno jest pewne, to koniec naszej wspólnej przygody, nigdy więcej nic z ich produktów nie trafi do mojego domu, a antyreklamę będę im robić jeszcze długo wśród wszystkich znajomych, na każdym kroku.

kumulacja

#7165423 Napisano: 19.03.2024 20:46:04
misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" od Eveline / Smolar. Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam.  Pousuwali moje komentarze, tym razem 1:0 dla nich, pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik. Cóż, poczułam się jak ten mały Kazio, ale lekcja odrobiona i jedno jest pewne, to koniec naszej wspólnej przygody, nigdy więcej nic z ich produktów nie trafi do mojego domu, a antyreklamę będę im robić jeszcze długo wśród wszystkich znajomych, na każdym kroku.

Na szczęście nie brałam udziału w konkursie. A może warto napisać do nich w tym formularzu:
https://eveline.pl/contact/index/

LejziDejzi

#7165428 Napisano: 19.03.2024 21:46:53
misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" od Eveline / Smolar. Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam.  Pousuwali moje komentarze, tym razem 1:0 dla nich, pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik. Cóż, poczułam się jak ten mały Kazio, ale lekcja odrobiona i jedno jest pewne, to koniec naszej wspólnej przygody, nigdy więcej nic z ich produktów nie trafi do mojego domu, a antyreklamę będę im robić jeszcze długo wśród wszystkich znajomych, na każdym kroku.

Szczerze ? Tez nie mam zamiaru nic z tych rzeczy użyć bo zwyczajnie nic z tego nie nadaje się do użytku patrząc na te " poprzebijane daty waznosci" czy rok produkcji ALE...REKLAMACJA DO SMOLARA POSZŁA.Wysłałam chociażby dla samej zasady, że ludzie nie dadzą się robić w konia i że nie wciska się im czegoś takiego... Wyślą nowe z normalną datą ? Okej , sprezentuje komus czy oddam na jakiejś grupie typu oddam za darmo ale przynajmniej będe miala czyste sumienie, że nie dałam się tak łatwo zbyć i że to ja mam rację... Z Eveline dyskutować nie muszę zresztą widac jak zlewają laureatów loterii ale Smolar chociażby dla samej świadomości co tu się odwaliło powinien dostać według mnie twoją reklamacje.Gdyby kazdy to olał i machnął ręką  pewnie nawet nie wiedzieliby co w tych paczkach i w jakim stanie bylo.... Dziś kosmetyki , a jutro może voucher na wycieczkę z czasem wykorzystania 2 dniemotka . . ..  Bo przecież laureat dostał go i jest ważny wiec o co Wam chodzi.Nie dajmy sobie wejsc na głowę.W kupie siła. emotka

@ do reklamacji Smolara jest w regulaminie więc można pare słów dla samej zasady namazac.

LejziDejzi

#7165429 Napisano: 19.03.2024 21:49:42
kumulacja napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" od Eveline / Smolar. Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam.  Pousuwali moje komentarze, tym razem 1:0 dla nich, pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik. Cóż, poczułam się jak ten mały Kazio, ale lekcja odrobiona i jedno jest pewne, to koniec naszej wspólnej przygody, nigdy więcej nic z ich produktów nie trafi do mojego domu, a antyreklamę będę im robić jeszcze długo wśród wszystkich znajomych, na każdym kroku.

Na szczęście nie brałam udziału w konkursie. A może warto napisać do nich w tym formularzu:
https://eveline.pl/contact/index/

Według mnie pisanie tutaj to strata czasu... podawali juz różne @ firmowe ale...jakoś nie są zainteresowani stanem paczek...dla nich kosmetyki są pełnowartościowe mimo zdjęć z uszkodzeniami natomiast warto napisać do Smolara który obstawiam ze nie zostawi sprawy bez echa gdyż masa osob juz do nich napisala.

atyde25

#7165430 Napisano: 19.03.2024 22:13:01
Ale Eve  linka nam narobiła ruch w tym wątku i innych.Ale ja to jestem starej daty ale im powinno być wstyd,że takimi super paczkami niespodziankami zrazili do siebie potencjalnych klientów albo może to co musieliśmy zamówić by brać udział w tej loterii im wystarczyło.Jak oglądam sponsorowane przez Evelinkę filmy na you... reklamujące ich super kosmetyki to mam zwrot (haft angielski).
0 0

cb656

#7165435 Napisano: 19.03.2024 22:20:34
atyde25 napisał(a):

...ja to jestem starej daty, ale im powinno być wstyd, że takimi super paczkami niespodziankami zrazili do siebie potencjalnych klientów albo może to, co musieliśmy zamówić, by brać udział w tej loterii (...) jak oglądam sponsorowane przez Evelinkę filmy to mam zwrot... (haft angielski).

Aha. Krótko mówiąc: uruchamiasz rzygacz. No okej, okej... emotka
0 0

cb656

#7165441 Napisano: 19.03.2024 22:38:55
misiamarysia napisał(a):

Ja też dzisiaj dostałam "paczkę wstydu" (...) Wystawiłam pod śmietnikiem, nie będę już z nimi dyskutować, temat zamykam (...)   pozbyli się najgorszych, zalegających produktów w upiornych kolorach, a ja je legalnie przyjęłam, mało tego, nawet o nie zabiegałam biorąc udział w loterii, więc sama sobie jestem winna, że zrobiono mi taki szkolny żarcik...

Słusznie. Tylko zamknięcie tematu jest uczciwym wyjściem w tej sytuacji. Ze wszystkimi argumentami się zgadzam - sami jesteśmy sobie winni, gnani chęcią zwycięstwa, ech... Zwycięstwa (sic!) dosłownie ZA WSZELKA CENĘ! emotka

Situation

#7165460 Napisano: 20.03.2024 07:48:15
olunka napisał(a):

pojawiła się zakładka Kaufland Card

Ponad 700 tysięcy zgłoszeń więc ciężko wygrać nawet bon
0 0