Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

Jestemnowa

#7164681 Napisano: 15.03.2024 13:27:58
Ja Wygrałam w loterii Eveline główna i kilka postów wyżej zadałam pytanie odnośnie tej loterii  emotka   Jeśli ktoś zna odpowiedź i chcialby mi odpowiedzieć będę wdzięczna.
0 0

masza

#7164682 Napisano: 15.03.2024 13:28:03
Dzięki tym "etatowym " graczom - Smolar istnieje i zarabia.

adamo86

#7164684 Napisano: 15.03.2024 13:30:39
Jestemnowa napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii eveline i tego bonu wakacje .pl , może ktoś wygrał I się orientuję.  Reklama na ich fejsie głosi, że ten bon jest na wycieczkę do Paryża a w regulaminie nic nie widzę na ten temat . Czy to jest bon na wszystkie usługi Wakacje .pl czy na tą konkretnie wycieczkę ? Bo jeśli na wycieczkę do Paryża to słabo.  Ja co najwyżej mogę jechać do Paradyża emotka

Często reklamują jako bon na konkretną wycieczkę czy np. "kasa na stomatologa" czy inne takie.
A wg regulaminu jest to po prostu bon do konkretnego biura podróży albo kasa.
0 0

Jestemnowa

#7164685 Napisano: 15.03.2024 13:32:35
Dziękuję  za odpowiedź  emotka
0 0

zielonaszpilka

#7164690 Napisano: 15.03.2024 13:39:50
Situation napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Situation napisał(a):

pmww napisał(a):

Situation napisał(a):

Wg mnie, to nie Smolar pisze, że na e-konkursy są etatowi gracze. Smolar wskazuje, że autor wiadomości to zasugerował. Czy jest tam dostępny oryginalny wpis na który odpowiada Smolar?

Jest napisane że Smolar odp na 10% wiadomości i że wystarczy przeczytać na e-konkursy że nie jest się jedynym przypadkiem i tyle o stronie.

A to 10% oczywiście wzięte z IDzD

Ale tam było że Smolar odpisał na 10% wiadomości tej osoby czy jakoś tak nie chce mi się szukać już tej opinii bo była chyba ona edytowana i jest gdzieś daleko mimo że data 2 dni temu.

Czasem widzę wpisy osób na forum, które piszą, że o coś tam dopytywały mailowo i nie dostały odpowiedzi od Smolar, a ja sobie myślę „i wcale się nie dziwię”. Bardzo często są to osoby, które wiecznie mają o coś problem i pretensje i sobie myślę, że brak odpowiedzi nie jest przypadkowy;) Druga częsta sytuacja to zasypywanie agencji pytaniami o bzdury albo o rzeczy, które są jasno określone w regulaminie. Jak widzę, że ktoś truł tyłek agencji o to kiedy będą wyniki albo kiedy będzie wysyłka nagród, gdzie wszystkie te terminy są jasno określone w regulaminie to aż mi się wszystko skręca w środku, a przecież to nie ja muszę na te idiotyczne maile odpowiadać emotka  Jak to się dzieje, że niektórzy nigdy nie mają problemu z otrzymaniem odpowiedzi od agencji, a niektórzy wiecznie ten problem mają? Cytując klasyka: nie wiem, ale się domyślam.

sks900

#7164691 Napisano: 15.03.2024 13:42:48
Situation napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Situation napisał(a):

pmww napisał(a):

Situation napisał(a):

Wg mnie, to nie Smolar pisze, że na e-konkursy są etatowi gracze. Smolar wskazuje, że autor wiadomości to zasugerował. Czy jest tam dostępny oryginalny wpis na który odpowiada Smolar?

Jest napisane że Smolar odp na 10% wiadomości i że wystarczy przeczytać na e-konkursy że nie jest się jedynym przypadkiem i tyle o stronie.

A to 10% oczywiście wzięte z IDzD

Ale tam było że Smolar odpisał na 10% wiadomości tej osoby czy jakoś tak nie chce mi się szukać już tej opinii bo była chyba ona edytowana i jest gdzieś daleko mimo że data 2 dni temu.

Wklej link do tego wątku ze screenów.
0 0

LejziDejzi

#7164712 Napisano: 15.03.2024 14:40:09
Situation napisał(a):

Czytałem opinie na google i Smolar stwierdził że na e-konkursy są "etatowi" gracze chciałbym takim być emotka

...zawsze myślałam że  ocenia się zgloszenie samo w sobie czy stylistycznie jest dobrze napisane / czy kreatywnie / czy zaskoczyło pozytywnie odbiorcę,a nie czy ktoś wygral juz 10 x czy 20 i czy znow to samo nazwisko trzeba nagrodzic bo tak odbieram stwierdzenie "etatowy gracz".... Jakby nie bylo to nasza druga "praca co potrafi spelniac marzenia jak się bedzie probowac "  ... no cóż jeden jest dobry w gotowaniu inny w pisaniu a jeszcze inny w remontach i nie należy tego negować.Jeden ma hobby palić fajki, a inny pisac konkursowe teksty i nie widzę w tym nic złego;)

simonapp

#7164756 Napisano: 15.03.2024 17:21:58
ktosiu napisał(a):

Nie chcę robić drzewka, ale odniosę się do zacytowanego postu z odpowiedzią Smolara. W moim odczuciu to bardzo grzeczna odpowiedź na jakieś bliżej nieokreślone pytania/insynuacje/żale (nie znam szczegółów). Określenie konkursowiczów jako "etatowych" jest wzięte w cudzysłowie, nie jest pisane złośliwie, ale dotyczy po prostu osób, które grają regularnie, są obeznane z tego typu akcjami, z mechanizmami konkursowymi, mają bardziej przećwiczone pióro itp. Sami często piszemy o innych per "mugole", sami często złościmy się, gdy ktoś nie docenia naszego wkładu pracy, bo to przecież prawie dodatkowy etat. Nie traktujmy agencji marketingowych jako naszych wrogów, nie dopatrujmy się wszędzie spisku, złej woli. Tam pracują ludzie, którzy też chcą widzieć efekty swojej pracy, chcą czuć, ze to co robią, zrobiło komuś dzień, poprawiło nastrój

Pięknie napisane:
"Tam pracują ludzie, którzy też chcą widzieć efekty swojej pracy,
chcą czuć, ze to co robią, zrobiło komuś dzień, poprawiło nastrój "   
   TAK JAK NAJBARDZIEJ - tak być powinno. 
Tylko jest jeszcze druga strona. 
Też   CHCĘ WIDZIEĆ EFEKTY SWOJEJ PRACY,   CHCĘ czuć, że to co  robię sprawia komuś przyjemność, 
a wygrane poprawiają Rodzinie nastrój  emotka  
Zostaje mi tylko pragnienie  - CHCĘ emotka
0 0

maryjane

#7164821 Napisano: 15.03.2024 23:26:21
Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl…
0 0

maryjane

#7164822 Napisano: 15.03.2024 23:26:59
Chętnie podeślę link, jeśli ktoś podejmie się zadania.
0 0

majonez1992

#7164824 Napisano: 15.03.2024 23:32:30
maryjane napisał(a):

Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl…

Bedzie miala to gdzies

maryjane

#7164829 Napisano: 16.03.2024 00:07:07
majonez1992 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl…

Bedzie miala to gdzies

Początkowo z pewnością tak, ale jeśli promuje coś swoją twarzą i nazwiskiem - raczej nie chce by konsument źle to kojarzył.

zielonaszpilka

#7164833 Napisano: 16.03.2024 03:41:38
maryjane napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl…

Bedzie miala to gdzies

Początkowo z pewnością tak, ale jeśli promuje coś swoją twarzą i nazwiskiem - raczej nie chce by konsument źle to kojarzył.

Nie zabierze głosu w tej sprawie. Wiąże ją umowa z firmą. To raz. A dwa - to jest płatna współpraca. Czemu miałaby zamykać sobie źródełlko gotówki? Nawet jak zostanie zmuszona do jakiegokolwiek komentarza to usłyszysz to, co w komentarzach Eveline. Kosmetyki są pełnowartościowe. Jeśli któryś kosmetyk jest nie ok to trzeba zareklamować i BOK zaopiekuje się takim zgłoszeniem.

maryjane

#7164873 Napisano: 16.03.2024 12:03:46
zielonaszpilka napisał(a):

maryjane napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl…

Bedzie miala to gdzies

Początkowo z pewnością tak, ale jeśli promuje coś swoją twarzą i nazwiskiem - raczej nie chce by konsument źle to kojarzył.

Nie zabierze głosu w tej sprawie. Wiąże ją umowa z firmą. To raz. A dwa - to jest płatna współpraca. Czemu miałaby zamykać sobie źródełlko gotówki? Nawet jak zostanie zmuszona do jakiegokolwiek komentarza to usłyszysz to, co w komentarzach Eveline. Kosmetyki są pełnowartościowe. Jeśli któryś kosmetyk jest nie ok to trzeba zareklamować i BOK zaopiekuje się takim zgłoszeniem.

Ok, próbowałam emotka  smutne to.

szmuli

#7164879 Napisano: 16.03.2024 12:59:45
Odebrał ktoś może kolejną paczkę wysłaną po bojkocie tej pierwszej? Jest równie słabo? Mam 3km do paczkomatu i nie wiem, czy jest sens się fatygować emotka
0 0

atyde25

#7164885 Napisano: 16.03.2024 13:42:27
Ja się zbieram do wyjścia po odbiór ale obym się myliła będzie na bank ta sama zawartość.Jak wrócę dam znać
0 0

malgorzata_b

#7164890 Napisano: 16.03.2024 14:22:48
Ja odebrałam wczoraj niestety wszystko to samo jak w pierwszych a w masce do włosów wielka dziura przez którą wylewał sie kosmetyk. Napisałam na fb to kazali napisać do siebie, wręcz szybko odpisali żebym napisała reklamacje do smolara bo to w ich kwestii leży reklamacja. Nie powiem czuję się ,, zaopiekowana"  emotka

agnesita

#7164894 Napisano: 16.03.2024 14:32:14
szmuli napisał(a):

Odebrał ktoś może kolejną paczkę wysłaną po bojkocie tej pierwszej? Jest równie słabo? Mam 3km do paczkomatu i nie wiem, czy jest sens się fatygować emotka

Dzis odbierana dokładnie taka sama paczka, ale nie doszukalam się żadnych dziur, podkład jedynie miałam osobno od lakierów, ale to się mogło rozerwać w transporcie
0 0

atyde25

#7164898 Napisano: 16.03.2024 15:05:17
Zawartość identyczna tylko w moim przypadku tym razem maska do włosów nie przecieka.Jedyna różnica wsadzili czerwony kartonik w kopertę bąbelkową .Bez komentarza nawet wiedziałam,że tak będzie.
0 0

sania30

#7164991 Napisano: 17.03.2024 15:17:26
szmuli napisał(a):

Odebrał ktoś może kolejną paczkę wysłaną po bojkocie tej pierwszej? Jest równie słabo? Mam 3km do paczkomatu i nie wiem, czy jest sens się fatygować emotka u mnie maska do włosów wysokoporowatych bez dziur i jeden lakier trochę mniej różowy emotka , ale obydwa brokatowy. Podkład vanilia beige - chyba ten sam co wcześniej 

0 0