Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

lasiglasty

#7078355 Napisano: 05.02.2023 21:28:12
pikawka napisał(a):

Słuchajcie jestem po studiach, przez 8 lat pracowałam w banku PKO… od 6 jestem na wychowawczym i jestem mega sfrustrowana siedzeniem w domu. Chcę wrócić do pracy jednak z m ustaliliśmy, ze nastąpi to dopiero za rok, jak najmłodszy będzie mógł iść do przedszkola. Orientujecie się ktoś z Was czy mam jakąś szansę na pracę zdalną, coś co mogłabym robić z domu ;( wiem, że są jakieś strony z ankietami ale chciałabym coś bardziej ambitnego, co podbuduje moje poczucie własnej wartości. Szybko się uczę, jestem obrotna i dobrze zorganizowana. Gdzie szukać? 

A znasz stronę Useme? Tam można się zgłaszać do jednorazowych zleceń i wykonywać je zdalnie. Są z róznych kategorii, np. prace biurowe. Tworzenie baz danych, wirtualni asystenci, pisanie biznesplanów, wystawianie ofert na portale aukcyjne, itp... ta strona weryfikuje zleceniodawców i zawsze pilnuje, aby płacili za zlecenia. Może znajdziesz coś dla siebie.
0 0

pikawka

#7078359 Napisano: 05.02.2023 21:38:44
lasiglasty napisał(a):

pikawka napisał(a):

Słuchajcie jestem po studiach, przez 8 lat pracowałam w banku PKO… od 6 jestem na wychowawczym i jestem mega sfrustrowana siedzeniem w domu. Chcę wrócić do pracy jednak z m ustaliliśmy, ze nastąpi to dopiero za rok, jak najmłodszy będzie mógł iść do przedszkola. Orientujecie się ktoś z Was czy mam jakąś szansę na pracę zdalną, coś co mogłabym robić z domu ;( wiem, że są jakieś strony z ankietami ale chciałabym coś bardziej ambitnego, co podbuduje moje poczucie własnej wartości. Szybko się uczę, jestem obrotna i dobrze zorganizowana. Gdzie szukać? 

A znasz stronę Useme? Tam można się zgłaszać do jednorazowych zleceń i wykonywać je zdalnie. Są z róznych kategorii, np. prace biurowe. Tworzenie baz danych, wirtualni asystenci, pisanie biznesplanów, wystawianie ofert na portale aukcyjne, itp... ta strona weryfikuje zleceniodawców i zawsze pilnuje, aby płacili za zlecenia. Może znajdziesz coś dla siebie.

Ooo nie znam tego  emotka  dziękuję, to jest już jakiś trop dla mnie emotka  
0 0

jokan

#7078366 Napisano: 05.02.2023 22:56:26
pikawka napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

pikawka napisał(a):

Słuchajcie jestem po studiach, przez 8 lat pracowałam w banku PKO… od 6 jestem na wychowawczym i jestem mega sfrustrowana siedzeniem w domu. Chcę wrócić do pracy jednak z m ustaliliśmy, ze nastąpi to dopiero za rok, jak najmłodszy będzie mógł iść do przedszkola. Orientujecie się ktoś z Was czy mam jakąś szansę na pracę zdalną, coś co mogłabym robić z domu ;( wiem, że są jakieś strony z ankietami ale chciałabym coś bardziej ambitnego, co podbuduje moje poczucie własnej wartości. Szybko się uczę, jestem obrotna i dobrze zorganizowana. Gdzie szukać? 

A znasz stronę Useme? Tam można się zgłaszać do jednorazowych zleceń i wykonywać je zdalnie. Są z róznych kategorii, np. prace biurowe. Tworzenie baz danych, wirtualni asystenci, pisanie biznesplanów, wystawianie ofert na portale aukcyjne, itp... ta strona weryfikuje zleceniodawców i zawsze pilnuje, aby płacili za zlecenia. Może znajdziesz coś dla siebie.

Ooo nie znam tego  emotka  dziękuję, to jest już jakiś trop dla mnie emotka  

jest też sporo pracy zdalnej z językami obcymi, ale raczej obsługa klienta więc na słuchawkach...
1 andii 0

kristof23

#7078369 Napisano: 05.02.2023 23:59:31
Szukam biletów do Suntago w dobrej cenie.
0 0

basiag

#7078379 Napisano: 06.02.2023 08:26:08
tereniagno napisał(a):

budryska napisał(a):

izkak napisał(a):

Kochani, wiem, że jest podgląd paragonu i regulamin na stronie loterii Verbena, ale im bardziej go czytam tym mam większe wątpliwości co wpisać w polu "wartość zakupu". Jak mam kupione mleko, masło i cukierki to wpisuję sumę całych zakupów, czy tylko wartość kupionych cukierków? emotka  Proszę o wyrozumiałość, ostatnio "moja głowa" nie funkcjonuje najlepiej... 

Ja wpisałam wartość kupionych cukierków - czyli "wartość zakupu promocyjnego".
Z regulaminu:
Zakup promocyjny–każdy jednorazowy zakup dowolnychcukierków marki Verbenaza
minimum10,00 zł brutto (słownie:dziesięćzłotych 00/100).

Ja wpisałabym całą kwotę paragonu, ponieważ Verbena musi być za co najmniej 10 zł, a na podglądzie jest cała kwota.
Może ktoś jeszcze wypowie się na ten temat.

też wpisałam wartość całego paragonu kierując się logiką że jest im to potrzebne bardziej do weryfikacji zgłoszonego paragonu bo wartość min. zakupów jest przecież określona czyli min 10,00 zł. A także kierując się przykładami z innych konkursów gdzie chodziło agencjom właśnie o całą wartość paragonu. Ale to tylko moje zdanie emotka

anialistopad

#7078385 Napisano: 06.02.2023 09:35:40
Ja wpisałam wartość zakupu cukierków . Pewnie będą wszystko uznawać 
0 0

stokrotka238

#7078387 Napisano: 06.02.2023 09:53:41
Czy z konkursu Maomam pokazuje się jakieś potwierdzenie? 
0 0

Emememe

#7078390 Napisano: 06.02.2023 10:10:38
stokrotka238 napisał(a):

Czy z konkursu Maomam pokazuje się jakieś potwierdzenie? 


Jest potwierdzenie na stronie i przychodzi zwrotka na mail. emotka Jeśli Ci nie przyszło, to znaczy, że strona była za długo otwarta i formularz wygasł emotka Najlepiej przed wysłaniem zgłoszenia odświeżyć stronę i sprawnie wszystko wypełnić, by ta weryfikacja nie wygasła.

joan

#7078392 Napisano: 06.02.2023 10:11:50
pikawka napisał(a):

Słuchajcie jestem po studiach, przez 8 lat pracowałam w banku PKO… od 6 jestem na wychowawczym i jestem mega sfrustrowana siedzeniem w domu. Chcę wrócić do pracy jednak z m ustaliliśmy, ze nastąpi to dopiero za rok, jak najmłodszy będzie mógł iść do przedszkola. Orientujecie się ktoś z Was czy mam jakąś szansę na pracę zdalną, coś co mogłabym robić z domu ;( wiem, że są jakieś strony z ankietami ale chciałabym coś bardziej ambitnego, co podbuduje moje poczucie własnej wartości. Szybko się uczę, jestem obrotna i dobrze zorganizowana. Gdzie szukać? 

Jeśli znasz języki obce, ofert jest sporo, aczkolwiek tak z 95% praca hybrydowa, 5% całkowicie zdalna. 
0 0

stokrotka238

#7078399 Napisano: 06.02.2023 11:13:49
Emememe napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy z konkursu Maomam pokazuje się jakieś potwierdzenie? 


Jest potwierdzenie na stronie i przychodzi zwrotka na mail. emotka Jeśli Ci nie przyszło, to znaczy, że strona była za długo otwarta i formularz wygasł emotka Najlepiej przed wysłaniem zgłoszenia odświeżyć stronę i sprawnie wszystko wypełnić, by ta weryfikacja nie wygasła.

No to pięknie, nic nie mam a zgłoszenia sobie nie zapisałam i będę musiała pisać znów... 😔
0 0

pioge7

#7078459 Napisano: 06.02.2023 15:02:52
Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  
1 cb656 0

yarza

#7078467 Napisano: 06.02.2023 15:31:51
[quote=I co dostałaś, bo ja też mam i nie wiem co to?
agicho]
zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

Co rozsyła CHROMATIQUE inPostem?🤔

Nie czekasz na absoluta?

Nie 🤔
0 0

karolina651

#7078468 Napisano: 06.02.2023 15:33:30
pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

Sequence polecam emotka
0 0

pioge7

#7078472 Napisano: 06.02.2023 15:51:29
yarza napisał(a):

[quote=I co dostałaś, bo ja też mam i nie wiem co to?
agicho]

zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

Co rozsyła CHROMATIQUE inPostem?🤔

Nie czekasz na absoluta?

Nie 🤔

Ja dziś dostałem jakieś produkty do testowania na zasypianie. Ktoś wstawiał info  w co można dostać gratis od nich. 
Ale nie było info w apce tylko e-mailem. 

karolina651 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

Sequence polecam emotka

Dzięki. Popatrzę emotka  
0 0

glena

#7078484 Napisano: 06.02.2023 17:24:36
pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

nie wiem, w jakim wieku te dzieci, ale graliśmy z 10latką w "daję słowo" i "sabotażystę" i dawała sobie radę - obie gry bardzo fajne też dla dorosłych
no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności
1 pioge7 0

pioge7

#7078488 Napisano: 06.02.2023 17:29:44
glena napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

nie wiem, w jakim wieku te dzieci, ale graliśmy z 10latką w "daję słowo" i "sabotażystę" i dawała sobie radę - obie gry bardzo fajne też dla dorosłych
no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności

Jak dzieci dadzą się namówić na odejście od tel .to wiek od 5 do 15
Sprawdzę i te propozycje emotka  w większości w planszówki grają dorośli, bo dzieci szybko się nudzą... 
Wczoraj w rummikub graliśmy od 13 do 18.... Nawet nie wiedziałem, że ten czas tak szybko zleciał emotka  

Dziękuję za propozycje 
0 0

nitka310

#7078501 Napisano: 06.02.2023 18:29:00
pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

Osobiście polecam Triominos (mamy kilka wersji i delux ma ładniejsze wykonanie) monopoly super Electronic banking i blokus emotka  mamy też ego ale to jest super jak wszyscy umieją czytać emotka
2 joan, pioge7 0

joan

#7078502 Napisano: 06.02.2023 18:29:22
glena napisał(a):

(...) no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności


Ubongo 3D -> uwielbiam emotka

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  


A masz gry planszowe w lokalnych bibliotekach? Wtedy możesz wypożyczyć przed zakupem i wypróbować emotka

Aha: czy dziecko lat 5 potrafi czytać? Od tego również dużo zależy...
1 pioge7 0

pioge7

#7078515 Napisano: 06.02.2023 19:13:51
joan napisał(a):

glena napisał(a):

(...) no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności


Ubongo 3D -> uwielbiam emotka

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  


A masz gry planszowe w lokalnych bibliotekach? Wtedy możesz wypożyczyć przed zakupem i wypróbować emotka

Aha: czy dziecko lat 5 potrafi czytać? Od tego również dużo zależy...

Nie. Biblioteki na wsi mają u nas książki raptem. W miejskiej nie byłem emotka  

Yyy niekoniecznie musi być dla 5 latki. 
Z nią gramy w żółwie, memory czy inne. Ona za 5 lat będzie mieć 10 a wtedy można grać i z nią emotka  

Dzięki za wszystkie propozycje. 

Muszę je zebrać i poczytać. Niektóre gry czytając zasady wydaje się beznadziejne, ale jak się zobaczy jak inni grają to wciąga. 
Tak jak rummikub... Świetna gra a po opisie wydawała się bardzo trudna i niezrozumiała emotka  
Dziękuję wszystkim 
0 0

nitka310

#7078517 Napisano: 06.02.2023 19:18:22
pioge7 napisał(a):

joan napisał(a):

glena napisał(a):

(...) no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności


Ubongo 3D -> uwielbiam emotka

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  


A masz gry planszowe w lokalnych bibliotekach? Wtedy możesz wypożyczyć przed zakupem i wypróbować emotka

Aha: czy dziecko lat 5 potrafi czytać? Od tego również dużo zależy...

Nie. Biblioteki na wsi mają u nas książki raptem. W miejskiej nie byłem emotka  

Yyy niekoniecznie musi być dla 5 latki. 
Z nią gramy w żółwie, memory czy inne. Ona za 5 lat będzie mieć 10 a wtedy można grać i z nią emotka  

Dzięki za wszystkie propozycje. 

Muszę je zebrać i poczytać. Niektóre gry czytając zasady wydaje się beznadziejne, ale jak się zobaczy jak inni grają to wciąga. 
Tak jak rummikub... Świetna gra a po opisie wydawała się bardzo trudna i niezrozumiała emotka  
Dziękuję wszystkim 

Rummikub to tak naprawdę pierwsza gra mojego syna, zaczęliśmy w nią grać jak miał 4 lata... nadal ja lubimy (mamy kilka wersji emotka ) ale teraz wybiera triominos emotka
2 pioge7, cb656 0