Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

stokrotka238

#7147839 Napisano: 17.12.2023 00:01:46
Do kiedy sa ważne karty na 300zl do tchibo z konkursu, który był gdzieś pod koniec tamtego roku??
0 0

atyde25

#7147984 Napisano: 18.12.2023 07:20:23
Od 2 dni mam na Nivea error 500 przy próbie zalogowania i próbie wysłania na loterię Nivea Men.Jeszcze kilka dni temu ok było.Co znowu mieszają na 2 przeglądarkach ta sama kicha.
0 0

zielonaszpilka

#7147991 Napisano: 18.12.2023 08:21:19
apacz_ napisał(a):

Hej, mam pytanie odnośnie loterii Oranżady Hellena:W Regulaminie, w punkcie: 4.7 Dzień roboczy – każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dniu ustawowo wolnych od pracy.Czego to się tyczy?

Standardowa definicja dnia roboczego. Jeśli w dzień od poniedziałku do piątku przypada jakiś dzień, który jest ustawowo wolny, to nie jest to dzień roboczy. Np. jeśli czas trwania loterii obejmowałby czas do końca grudnia to dniami ustawowo wolnymi będzie 25 i 26 grudnia. Są to dni, które w tym roku wypadają w poniedziałek i wtorek, więc ten poniedziałek i wtorek nie są dniami roboczymi. Robocze, czyli te, kiedy większość ludzi idzie do roboty.
1 cb656 0

apacz_

#7148174 Napisano: 18.12.2023 19:16:49
@zielonaszpilka, Czyli, jeżeli konkurs trwa do 2023-12-24, to de facto trwa do piątku. Dziękuję za odpowiedź : )
0 0

zielonaszpilka

#7148177 Napisano: 18.12.2023 19:25:45
apacz_ napisał(a):

zielonaszpilka, Czyli, jeżeli konkurs trwa do 2023-12-24, to de facto trwa do piątku. Dziękuję za odpowiedź : )

Nie, źle to rozumiesz. W którym miejscu regulaminu masz mowę o tym, że zgłoszenia można dokonywać tylko w dni robocze? Definicja dni roboczych jest podana z konkretnego powodu. Sprawdź sobie w regulaminie, kiedy Smolar posługuje się pojęciem dni robocze.

apacz_

#7148181 Napisano: 18.12.2023 19:57:40
zielonaszpilka napisał(a):

apacz_ napisał(a):

zielonaszpilka, Czyli, jeżeli konkurs trwa do 2023-12-24, to de facto trwa do piątku. Dziękuję za odpowiedź : )

Nie, źle to rozumiesz. W którym miejscu regulaminu masz mowę o tym, że zgłoszenia można dokonywać tylko w dni robocze? Definicja dni roboczych jest podana z konkretnego powodu. Sprawdź sobie w regulaminie, kiedy Smolar posługuje się pojęciem dni robocze.

W regulaminie konkursu Helleny (bo chyba o ten chodzi) pojęcie "dni roboczych" występuje dwukrotnie, w pkt 4.7, czyli ich definicji i później, pod koniec w punkcie kiedy można się kontaktować z pytaniami.
0 0

zielonaszpilka

#7148188 Napisano: 18.12.2023 20:38:23
apacz_ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

apacz_ napisał(a):

zielonaszpilka, Czyli, jeżeli konkurs trwa do 2023-12-24, to de facto trwa do piątku. Dziękuję za odpowiedź : )

Nie, źle to rozumiesz. W którym miejscu regulaminu masz mowę o tym, że zgłoszenia można dokonywać tylko w dni robocze? Definicja dni roboczych jest podana z konkretnego powodu. Sprawdź sobie w regulaminie, kiedy Smolar posługuje się pojęciem dni robocze.

W regulaminie konkursu Helleny (bo chyba o ten chodzi) pojęcie "dni roboczych" występuje dwukrotnie, w pkt 4.7, czyli ich definicji i później, pod koniec w punkcie kiedy można się kontaktować z pytaniami.

I tylko tego kontaktu tyczą się dni robocze w tym regulaminie. Smolar mógł sobie śmiało darować tę definicję dni roboczych, bo w tym regulaminie jest użyta właśnie tylko w tym ostatnim paragrafie dotyczącym kontaktu z nimi. Często jednak w regulaminach jest informacja o tym, że informowanie zwycięzców odbędzie się x dni roboczych po zakończeniu konkursu albo że laureat ma x dni roboczych na odesłanie formularza. Wtedy, żeby nie było wątpliwości dni robocze są dodatkowo wyjaśnione. Ty jako konkursowicz powinieneś zwracać uwagę na to czy w regulaminie jest użyte sformułowanie dni robocze czy dni kalendarzowe w punktach dotyczących ciebie, bo to dla Ciebie może rodzić różne skutki. Np. dostałeś info o nagrodzie w piątek i masz trzy dni kalendarzowe na odesłanie danych - termin mija w poniedziałek o 23:59:59. Ale jak będziesz miał na odesłanie trzy dni robocze to wtedy termin mija ci w środę o 23:59:59. Czasami masz samo info, że masz "x dni" na coś - wtedy uznajesz, że są to dni kalendarzowe.

apacz_

#7148189 Napisano: 18.12.2023 20:43:04
zielonaszpilka napisał(a):

apacz_ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

apacz_ napisał(a):

zielonaszpilka, Czyli, jeżeli konkurs trwa do 2023-12-24, to de facto trwa do piątku. Dziękuję za odpowiedź : )

Nie, źle to rozumiesz. W którym miejscu regulaminu masz mowę o tym, że zgłoszenia można dokonywać tylko w dni robocze? Definicja dni roboczych jest podana z konkretnego powodu. Sprawdź sobie w regulaminie, kiedy Smolar posługuje się pojęciem dni robocze.

W regulaminie konkursu Helleny (bo chyba o ten chodzi) pojęcie "dni roboczych" występuje dwukrotnie, w pkt 4.7, czyli ich definicji i później, pod koniec w punkcie kiedy można się kontaktować z pytaniami.

I tylko tego kontaktu tyczą się dni robocze w tym regulaminie. Smolar mógł sobie śmiało darować tę definicję dni roboczych, bo w tym regulaminie jest użyta właśnie tylko w tym ostatnim paragrafie dotyczącym kontaktu z nimi. Często jednak w regulaminach jest informacja o tym, że informowanie zwycięzców odbędzie się x dni roboczych po zakończeniu konkursu albo że laureat ma x dni roboczych na odesłanie formularza. Wtedy, żeby nie było wątpliwości dni robocze są dodatkowo wyjaśnione. Ty jako konkursowicz powinieneś zwracać uwagę na to czy w regulaminie jest użyte sformułowanie dni robocze czy dni kalendarzowe w punktach dotyczących ciebie, bo to dla Ciebie może rodzić różne skutki. Np. dostałeś info o nagrodzie w piątek i masz trzy dni kalendarzowe na odesłanie danych - termin mija w poniedziałek o 23:59:59. Ale jak będziesz miał na odesłanie trzy dni robocze to wtedy termin mija ci w środę o 23:59:59. Czasami masz samo info, że masz "x dni" na coś - wtedy uznajesz, że są to dni kalendarzowe.

I wszystko jasne : )  Wielkie dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam : )

rooney

#7148357 Napisano: 19.12.2023 14:36:02
Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?
0 0

visserarthur

#7148358 Napisano: 19.12.2023 14:37:21
rooney napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?

Zapewne przy karcie była instrukcja co i jak.
0 0

rooney

#7148364 Napisano: 19.12.2023 14:45:59
visserarthur napisał(a):

rooney napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?

Zapewne przy karcie była instrukcja co i jak.

owszem i zapewne nie pytałabym tutaj, gdybym najpierw nie zapoznała się z rzeczoną instrukcją. wynika z niej, że karty prepaid musi aktywować firma w moim imieniu. stąd - ponownie - moje pytanie: czy pisaliście do albedo w tej sprawie czy karty były automatycznie aktywne? jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych posiadaczy tej karty, to chętnie dowiem się, jak to było w Twoim przypadku.
1 cb656 0

cb656

#7148373 Napisano: 19.12.2023 15:13:49
atyde25 napisał(a):

Od 2 dni mam na Nivea error 500 przy próbie zalogowania i próbie wysłania na loterię Nivea Men.Jeszcze kilka dni temu ok było.Co znowu mieszają na 2 przeglądarkach ta sama kicha.

Ani przedwczoraj, ani dzisiaj przy zgłoszeniach do loterii nie miałem tego typu komunikatów, wszystko przeszło gładko. Korzystam z Firefox ver. 115.5.0esr (32 bity) w środowisku Windows 7.
1 kumulacja 0

dany-duszek

#7148374 Napisano: 19.12.2023 15:27:32
rooney napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rooney napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?

Zapewne przy karcie była instrukcja co i jak.

owszem i zapewne nie pytałabym tutaj, gdybym najpierw nie zapoznała się z rzeczoną instrukcją. wynika z niej, że karty prepaid musi aktywować firma w moim imieniu. stąd - ponownie - moje pytanie: czy pisaliście do albedo w tej sprawie czy karty były automatycznie aktywne? jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych posiadaczy tej karty, to chętnie dowiem się, jak to było w Twoim przypadku.

może jest aktywna, ale do płatności stacjonarnych, a wypłata w bankomacie była na całą kwotę czy mniejszą? Bo jak cała to może nie wypłaciło bo potrzebna była kwota na prowizję od wypłaty. A do zakupów online zapewne potrzebują twojego numeru telefonu aby przychodziło hasło sms.
1 rooney 0

visserarthur

#7148406 Napisano: 19.12.2023 17:35:15
dany-duszek napisał(a):

rooney napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rooney napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?

Zapewne przy karcie była instrukcja co i jak.

owszem i zapewne nie pytałabym tutaj, gdybym najpierw nie zapoznała się z rzeczoną instrukcją. wynika z niej, że karty prepaid musi aktywować firma w moim imieniu. stąd - ponownie - moje pytanie: czy pisaliście do albedo w tej sprawie czy karty były automatycznie aktywne? jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych posiadaczy tej karty, to chętnie dowiem się, jak to było w Twoim przypadku.

może jest aktywna, ale do płatności stacjonarnych, a wypłata w bankomacie była na całą kwotę czy mniejszą? Bo jak cała to może nie wypłaciło bo potrzebna była kwota na prowizję od wypłaty. A do zakupów online zapewne potrzebują twojego numeru telefonu aby przychodziło hasło sms.

Dokładnie, karta do płatności w sklepach.
0 0

kerocna

#7149014 Napisano: 21.12.2023 17:50:59
Szukam osoby, która przeczytała książkę "Wzgórze psów" Żulczyka, może jest tu ktoś taki? emotka
0 0

agakaz2

#7149026 Napisano: 21.12.2023 18:32:00
kerocna napisał(a):

Szukam osoby, która przeczytała książkę "Wzgórze psów" Żulczyka, może jest tu ktoś taki? emotka

znam osobę która przeczytala

alexandra_sasa

#7149034 Napisano: 21.12.2023 19:04:26
agakaz2 napisał(a):

kerocna napisał(a):

Szukam osoby, która przeczytała książkę "Wzgórze psów" Żulczyka, może jest tu ktoś taki? emotka

znam osobę która przeczytala


Jestem w trakcie, 3/4 za mną mniej więcej.
1 kerocna 0

monkakk

#7149035 Napisano: 21.12.2023 19:10:20
visserarthur napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

rooney napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rooney napisał(a):

Szukam kogoś kto wygrał w www.loteriaolewnik.com.pl kartę przedpłaconą mbank z tej loterii.

Trzeba ją jakoś aktywować? Próbowałam moją zapłacić w necie i nie przechodziło... próbowalam więc wypłacić w bankomacie i też nie działa. Wam poszło gładko? Czy pisać do albedo?

Zapewne przy karcie była instrukcja co i jak.

owszem i zapewne nie pytałabym tutaj, gdybym najpierw nie zapoznała się z rzeczoną instrukcją. wynika z niej, że karty prepaid musi aktywować firma w moim imieniu. stąd - ponownie - moje pytanie: czy pisaliście do albedo w tej sprawie czy karty były automatycznie aktywne? jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych posiadaczy tej karty, to chętnie dowiem się, jak to było w Twoim przypadku.

może jest aktywna, ale do płatności stacjonarnych, a wypłata w bankomacie była na całą kwotę czy mniejszą? Bo jak cała to może nie wypłaciło bo potrzebna była kwota na prowizję od wypłaty. A do zakupów online zapewne potrzebują twojego numeru telefonu aby przychodziło hasło sms.

Dokładnie, karta do płatności w sklepach.

Kartę aktywowałam tu:
https://karty.albedomarketing.pl/
Oni weryfikują dane i po 2-3 dniach dostaniesz smsa, czy jest wszystko ok.
Potem możesz robić z nią co chcesz - ja wybierałam kasę z bankomatu, a resztą zapłaciłam w sklepie.
0 0

misiamarysia

#7149617 Napisano: 26.12.2023 21:59:48
Szukam podpowiedzi, jak zrealizować voucher 50 zł w Żabce (za konkurs Bols Marine).
W czterech Żabkach odmówiono mi zakupu, ponieważ sprzedawcy nie mieli pojęcia, jak mają to nabić na kasie. Może ktoś z Was wie / pracuje w sklepie i podpowie, co ma zrobić sprzedawca?
0 0

adamo86

#7149618 Napisano: 26.12.2023 22:02:42
misiamarysia napisał(a):

Szukam podpowiedzi, jak zrealizować voucher 50 zł w Żabce (za konkurs Bols Marine).
W czterech Żabkach odmówiono mi zakupu, ponieważ sprzedawcy nie mieli pojęcia, jak mają to nabić na kasie. Może ktoś z Was wie / pracuje w sklepie i podpowie, co ma zrobić sprzedawca?

A to sam kod alfanumeryczny czy voucher z kodem kreskowym?
0 0