Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

Gość: ossuarium

#6681211 Napisano: 09.02.2020 17:23:12
bruce napisał(a):

emotka  Moja propozycja: system naszego forum wychwytuje, kto usuwa profil i system ten usuwa automatycznie jego posty w pewnych wątkach, aby nie zaśmiecały ich niepotrzebnie. emotka

emotka emotka i tak pisz od razu. Jestem na tak dla tego pomysłu.
0 0

pioge7

#6682957 Napisano: 14.02.2020 21:10:14

buziolek napisał(a):Tak bardzo mi przykro  emotka   e-konkursy straciły wspaniałego konkursowicza i teraz szata powinna zmienić  kolor.na szary lub czarną wstążkę dla upamiętnienia , bo forum to jak rodzina . Będziemy pamiętać o Tobie  

pionas co o tym myślisz? 
0 0

buziolek

#6683487 Napisano: 17.02.2020 09:47:37
pioge7 napisał(a):

buziolek napisał(a):Tak bardzo mi przykro  emotka   e-konkursy straciły wspaniałego konkursowicza i teraz szata powinna zmienić  kolor.na szary lub czarną wstążkę dla upamiętnienia , bo forum to jak rodzina . Będziemy pamiętać o Tobie  

pionas co o tym myślisz? 

pionas dziękuję 

Gość: ossuarium

#6693218 Napisano: 29.03.2020 01:08:39
Nie używam w smartfonie aplikacji, ale loguję się na ekonkach przez przeglądarkę.
Czy jest możliwe wzbogacenie systemu o powiadamianie dźwiękiem, gdy pojawi się nowa wiadomość PW?
Tyle, że chodzi mi wyłącznie o smartfonową przeglądarkę, w PC nie jest mi to potrzebne. System chyba potrafi rozróżnić, czy wchodziło się na stronę z urządzenia mobilnego, czy stacjonarnego, prawda pionas?
0 0

pionas

#6693233 Napisano: 29.03.2020 12:02:16
forrrum napisał(a):

Nie używam w smartfonie aplikacji, ale loguję się na ekonkach przez przeglądarkę.
Czy jest możliwe wzbogacenie systemu o powiadamianie dźwiękiem, gdy pojawi się nowa wiadomość PW?
Tyle, że chodzi mi wyłącznie o smartfonową przeglądarkę, w PC nie jest mi to potrzebne. System chyba potrafi rozróżnić, czy wchodziło się na stronę z urządzenia mobilnego, czy stacjonarnego, prawda pionas?

można pomyśleć, bo nawet w apce nie ma dźwięku emotka
propozycje "pik"? emotka
0 0

Gość: ossuarium

#6693234 Napisano: 29.03.2020 12:05:39
pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

Czy jest możliwe wzbogacenie systemu o powiadamianie dźwiękiem, gdy pojawi się nowa wiadomość PW?

można pomyśleć, bo nawet w apce nie ma dźwięku emotka
propozycje "pik"? emotka

Żaden nachalny. Marzy mi się możliwość wybrania dźwięku systemowego, czyli takiego, jaki mam przypisany w telefonie do wiadomości. To (w moim przypadku akurat) nie jest dźwięk standardowy, dostarczany przez producenta telefonu, tylko zewnętrzny plik mp.3
Nie wiem, czy są takie techniczne możliwości?
edit Może zbyt daleko wybiegam w swoich domysłach emotka ale jeśli kombinujesz, by to zrobić  w przeglądarce zarówno w smartfonach jak i w PC, to podpowiadam, że dobrze byłoby mieć możliwość w opcjach włączenia/wyłączenia tego wg woli użytkownika. emotka
0 0

bubba

#6693237 Napisano: 29.03.2020 12:07:32
od ostatniej aktualizacji ja mam dźwięk przychodzącej wiadomości na e-konkach, taki sam jak mail/sms.
0 0

Gość: ossuarium

#6693238 Napisano: 29.03.2020 12:08:53
bubba napisał(a):

od ostatniej aktualizacji ja mam dźwięk przychodzącej wiadomości na e-konkach, taki sam jak mail/sms.

Być może, ale ja nie piszę o aplikacji, tylko o przeglądarce internetowej (Firefox, Chrome, Opera i innych).
0 0

pionas

#6693243 Napisano: 29.03.2020 12:47:17
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

Czy jest możliwe wzbogacenie systemu o powiadamianie dźwiękiem, gdy pojawi się nowa wiadomość PW?

można pomyśleć, bo nawet w apce nie ma dźwięku emotka
propozycje "pik"? emotka

Żaden nachalny. Marzy mi się możliwość wybrania dźwięku systemowego, czyli takiego, jaki mam przypisany w telefonie do wiadomości. To (w moim przypadku akurat) nie jest dźwięk standardowy, dostarczany przez producenta telefonu, tylko zewnętrzny plik mp.3
Nie wiem, czy są takie techniczne możliwości?
edit Może zbyt daleko wybiegam w swoich domysłach emotka ale jeśli kombinujesz, by to zrobić  w przeglądarce zarówno w smartfonach jak i w PC, to podpowiadam, że dobrze byłoby mieć możliwość w opcjach włączenia/wyłączenia tego wg woli użytkownika. emotka


nie wiem jakie są techniczne możliwość ingerencji w dźwięki telefonu z poziomu przeglądarki internetowej, ale dźwięk musi być po stronie serwera (strony) i tak jeśli to wejdzie to będzie w edycji profilu dodatkowy zapis...
bubba napisał(a):

od ostatniej aktualizacji ja mam dźwięk przychodzącej wiadomości na e-konkach, taki sam jak mail/sms.


aplikacja ma system notyfikacji w chwili obecnej korzystający z ustawień telefonu...
0 0

Gość: ossuarium

#6693899 Napisano: 31.03.2020 22:52:25
pionas przypomnij mi proszę, bo umknęło z pamięci... emotka
Kiedyś padł taki wniosek, by w topie z wynikami, dla uniknięcia niepotrzebnych komentarzy, mechanizm cytowania czyjejś wypowiedzi przenosił wpis cytującego do topu z dyskusjami o wynikach - ale nie widzę, by to tak działało? Przeszło, nie przeszło, temat porzucony, zapomniany, awykonalne? emotka
Bo jeśli się nie da, to czy w tym akurat topie, dałoby się po prostu usunąć przycisk "CYTUJ", czy tak wybiórczo to ne, ne, ne, panie Hawranek, bo to by rzutowało na obraz całego forum?
0 0

pionas

#6693902 Napisano: 31.03.2020 23:03:30
forrrum napisał(a):

pionas przypomnij mi proszę, bo umknęło z pamięci... emotka
Kiedyś padł taki wniosek, by w topie z wynikami, dla uniknięcia niepotrzebnych komentarzy, mechanizm cytowania czyjejś wypowiedzi przenosił wpis cytującego do topu z dyskusjami o wynikach - ale nie widzę, by to tak działało? Przeszło, nie przeszło, temat porzucony, zapomniany, awykonalne? emotka
Bo jeśli się nie da, to czy w tym akurat topie, dałoby się po prostu usunąć przycisk "CYTUJ", czy tak wybiórczo to ne, ne, ne, panie Hawranek, bo to by rzutowało na obraz całego forum?

tak to działało ale tylko w najnowszej szacie graficznej, właśnie naniosłem stosowne poprawki na inne wersje...
0 0

Gość: ossuarium

#6693904 Napisano: 31.03.2020 23:11:28
pionas napisał(a):

forrrum napisał(a):

pionas przypomnij mi proszę (...) Kiedyś padł taki wniosek, by w topie z wynikami, dla uniknięcia niepotrzebnych komentarzy, mechanizm cytowania czyjejś wypowiedzi przenosił wpis cytującego do topu z dyskusjami o wynikach - ale nie widzę, by to tak działało? 

tak to działało ale tylko w najnowszej szacie graficznej, właśnie naniosłem stosowne poprawki na inne wersje...

A, widzisz... i to mnie gryzło emotka Dzięki emotka emotka
0 0

Gość: ossuarium

#6699905 Napisano: 29.04.2020 10:18:30
pionas - pytanie (i propozycja) taka bardziej na luzie, zasnę spokojnie, jeśli tego nie wdrożysz emotka ale zapytam...

Kiedyś zrobiłeś taki myk z łapkami, że w jednym topie (Żegnamy zmarłych) zniknęła opcja głosowania na tak/nie i została tylko symboliczna świeczka.

A jakby tak w drugim topie zrobić podobną podmiankę? Zamiast obrazków łapek emotikonki?
Chodzi o top POPRAW SOBIE HUMOR. Nie zawsze i nie wszystkie żarty śmieszą tak samo wszystkich.
Gdyby zamiast

...pojawiały się?
1 bajm 0

pionas

#6699939 Napisano: 29.04.2020 11:31:53
forrrum napisał(a):

pionas - pytanie (i propozycja) taka bardziej na luzie, zasnę spokojnie, jeśli tego nie wdrożysz emotka ale zapytam...

Kiedyś zrobiłeś taki myk z łapkami, że w jednym topie (Żegnamy zmarłych) zniknęła opcja głosowania na tak/nie i została tylko symboliczna świeczka.

A jakby tak w drugim topie zrobić podobną podmiankę? Zamiast obrazków łapek emotikonki?
Chodzi o top POPRAW SOBIE HUMOR. Nie zawsze i nie wszystkie żarty śmieszą tak samo wszystkich.
Gdyby zamiast

...pojawiały się?

na chwilę obecną nie planuję żadnych zmian ani dodatków
0 0

adriannaa

#6712810 Napisano: 29.06.2020 23:27:22
Mi osobiście brakuje opcji wyszukiwania w aplikacji, chyba, że jej jeszcze nie odkryłam po prostu emotka
0 0

alan84

#6713187 Napisano: 30.06.2020 22:08:22
Mam problem po zmianie telefonu z dodawaniem zdjęcia w wiadomościach. Wcześniej wszystko śmigało ale po zmianie tel nie mogę wysyłać mimo że wszystkie uprawnienia aparatu i galerii są. W czym może być problem?
0 0

doo

#6713205 Napisano: 30.06.2020 23:34:36
Marzy mi się, by na głównej stronie miejsce pod kalendarzem zagospodarować na próbne wpisywanie tekstu do różnego rodzaju konkursów, gdzie liczone byłyby znaki. Dla konkursowicza jak znalazł

pioge7

#6713222 Napisano: 01.07.2020 05:29:17
adriannaa napisał(a):

Mi osobiście brakuje opcji wyszukiwania w aplikacji, chyba, że jej jeszcze nie odkryłam po prostu emotka

Jesli chodzi o wyszukiwanie konkursów to musisz wejść w daną kategorie konkursów i tam jest lupka. I to jest wyszukiwarka. Ale musisz wejść np. W konkursy promocyjne, czy aktualne. Nie ma wyszukiwarki przy wejściu tylko w aKonkursy. 


alan84 napisał(a):

Mam problem po zmianie telefonu z dodawaniem zdjęcia w wiadomościach. Wcześniej wszystko śmigało ale po zmianie tel nie mogę wysyłać mimo że wszystkie uprawnienia aparatu i galerii są. W czym może być problem?

A na forum w postach dasz radę? U mnie ten problem występuje od miesiąca. Ani na forum ani w wiadomościach się nie da 
0 0

alan84

#6713327 Napisano: 01.07.2020 12:25:56
pioge7 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Mi osobiście brakuje opcji wyszukiwania w aplikacji, chyba, że jej jeszcze nie odkryłam po prostu emotka

Jesli chodzi o wyszukiwanie konkursów to musisz wejść w daną kategorie konkursów i tam jest lupka. I to jest wyszukiwarka. Ale musisz wejść np. W konkursy promocyjne, czy aktualne. Nie ma wyszukiwarki przy wejściu tylko w aKonkursy. 


alan84 napisał(a):

Mam problem po zmianie telefonu z dodawaniem zdjęcia w wiadomościach. Wcześniej wszystko śmigało ale po zmianie tel nie mogę wysyłać mimo że wszystkie uprawnienia aparatu i galerii są. W czym może być problem?

A na forum w postach dasz radę? U mnie ten problem występuje od miesiąca. Ani na forum ani w wiadomościach się nie da 

nie da się. Sprawdziłem właśnie
0 0

pionas

#6713417 Napisano: 01.07.2020 16:53:11
alan84 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Mi osobiście brakuje opcji wyszukiwania w aplikacji, chyba, że jej jeszcze nie odkryłam po prostu emotka

Jesli chodzi o wyszukiwanie konkursów to musisz wejść w daną kategorie konkursów i tam jest lupka. I to jest wyszukiwarka. Ale musisz wejść np. W konkursy promocyjne, czy aktualne. Nie ma wyszukiwarki przy wejściu tylko w aKonkursy. 


alan84 napisał(a):

Mam problem po zmianie telefonu z dodawaniem zdjęcia w wiadomościach. Wcześniej wszystko śmigało ale po zmianie tel nie mogę wysyłać mimo że wszystkie uprawnienia aparatu i galerii są. W czym może być problem?

A na forum w postach dasz radę? U mnie ten problem występuje od miesiąca. Ani na forum ani w wiadomościach się nie da 

nie da się. Sprawdziłem właśnie


o tą aplikację chodzi?



zdjęcie wgrane przez aplikację...
0 0