Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

fan-mandaryny

#6833791 Napisano: 28.12.2021 02:19:51
Przydałby się wątek na forum pt. "Konkursy, z których można wyrzucać paragony i opakowania promocyjne".
W tym wątku konkursowicze wpisywaliby nazwy konkursów zakończonych. I tu uwaga: o tym, czy post się pojawi decyduje ostateczna data konkursu, w którym rozdano już nagrody laureatom, w szczególności rezerwowym, czy data postępowania reklamacyjnego.
Czy Was też wkurzają zalegające opakowania z kodami, paragony itp?
2 slavek, baxter 0

cb656

#6833800 Napisano: 28.12.2021 09:54:41
pawlis11 napisał(a):

Przydałby się wątek na forum pt. "Konkursy, z których można wyrzucać paragony i opakowania promocyjne".W tym wątku konkursowicze wpisywaliby nazwy konkursów zakończonych. I tu uwaga: o tym, czy post się pojawi decyduje ostateczna data konkursu, w którym rozdano już nagrody laureatom, w szczególności rezerwowym, czy data postępowania reklamacyjnego.
Czy Was też wkurzają zalegające opakowania z kodami, paragony itp?

Bez jaj. emotka To może jeszcze idąc tym tokiem rozumowania, specjalny top pod nazwą
"KONKURSY, W KTÓRYCH NADAL MOŻNA BRAĆ UDZIAŁ I GROMADZIĆ PARAGONY"? emotka
Jest mnóstwo tematów martwych, wiele powtórzonych, tylko pod inną nazwą, ale praktycznie mówiących o tym samym.
Chyba jedynym topem, który do dziś zachował swoją świeżość i zgodność z pierwotnymi założeniami, jest POPRAW SOBIE HUMOR.
No, może jeszcze WKURZA MNIE... bo codziennie coś kogoś wkurza.
A pozostałe wątki tworzą galimatias zazębiających się przemiennie tematów.
Moim zdaniem proponowany top jest zbędny jak kwiatek do kożucha.
0 0

slavek

#6834370 Napisano: 30.12.2021 09:24:35
Czy aplikacja będzie kiedyś jeszcze funkcjonowała?
1 antylopia 0

pionas

#6834402 Napisano: 30.12.2021 11:19:23
slavek napisał(a):

Czy aplikacja będzie kiedyś jeszcze funkcjonowała?

tak, ale niestety trochę zejdzie.
zmieniło się całe api i szybciej będzie napisać aplikację od nowa niż modyfikować starą w celu wyrównania różnic
1 slavek 0

cb656

#6838828 Napisano: 19.01.2022 20:05:58
bruce napisał(a):

Uważam, że powinien zostać przywrócony wątek do zamieszczania linków z konkursami, znalezionymi nagle sieci, na których dokładne i szczegółowe zgłoszenie do bazy brak czasu; było tu kiedyś coś podobnego, "top dla obiboków" czy coś w tym stylu; mógł skorzystać każdy, kto chciał dodać nowy konkurs lub po prostu był zainteresowany; niekoniecznie może z taką nazwą, ale byłby przydatny w przypadku konkursów, mających więcej niż 2-3 dni na ich zakończenie i tym samym nie będących "szybkimi".   emotka

Choć wydaje mi się, że rozumiem ideę, jaka przyświecała napisaniu tej propozycji emotka to jednak jestem przeciwny emotka
Konkursy, które zostały znalezione w sieci w takiej porze, która może budzić obawę, że Admin nie zdąży wypchnąć na widok publiczny dodanego do bazy tradycyjną drogą, zawsze przecież można umieścić w jednym z już istniejących topów, jak choćby:
https://www.e-kon...bez-pytan-i-dyskusji
https://www.e-kon...onkursy-na-facebooku
czy nawet do tego emotka
https://www.e-kon...zapowiedzi-konkursow

Generalnie uważam od dawna i będę bronić swojego zdania jak niepodległości emotka że forum jest przeładowane zazębiającymi się tematycznie wątkami, co tylko robi galimatias, budząc wątpliwości, czy lepiej wpisać się w takim, czy innym temacie. Bo do którego niby lepiej pasuje na przykład informacja o tym, że Organizator powiadamia o wynikach/nagrodzie? Czy do "MDW", czy może lepiej "INFORMUJĄ", albo może jednak "WYNIKI KONKURSÓW"? No a skoro wyniki, to przeciez jest podział na te z Facebooka i te inne...
Ne, ne, ne. Nie róbmy sobie sami pod górkę. Forum trzeba zagrabić, zniwelować i wykarczować, a nie zachwaszczać kolejnymi odnogami perzu. emotka emotka
0 0

cb656

#6838906 Napisano: 20.01.2022 12:03:24
pionas uprzejmie proszę o zmianę w kodzie, która pozwoli zamieszczać w topie z wynikami TAKŻE wyniki do konkursów umieszczonych w szybkich tematach, że za przykład wrzucę ten:

0 0

cb656

#6838928 Napisano: 20.01.2022 13:56:14
pionas kiedy w końcu rozkminisz i naprawisz ten błąd z wyświetlaniem/nie wyświetlaniem awatarów Użytkownika? emotka emotka
Na forum jest, w profilu nie ma... emotka
0 0

pionas

#6839021 Napisano: 20.01.2022 19:39:52
cb656 napisał(a):

pionas uprzejmie proszę o zmianę w kodzie, która pozwoli zamieszczać w topie z wynikami TAKŻE wyniki do konkursów umieszczonych w szybkich tematach, że za przykład wrzucę ten:

aby wszystko poprawnie zadziałało (ładnie podlinkowało) konkurs musi być w bazie tj. e-konkursy.info/konkurs/* także to co podałeś nigdy nie zadziała, poprawiłem wyświetlany tekst (nie zrobię poprawki na to aby przyjmowało wszystko z domeny bo bym musiał przepisać fragment kodu sprawdzający czy konkurs jest w bazie)

cb656 napisał(a):

pionas kiedy w końcu rozkminisz i naprawisz ten błąd z wyświetlaniem/nie wyświetlaniem awatarów Użytkownika? emotka emotka Na forum jest, w profilu nie ma... emotka

wydawało mi się że to już poprawiałem - niestety byłem w błędzie emotka
1 cb656 0

cb656

#6839375 Napisano: 22.01.2022 11:41:57
pionas  a zrobisz tak, by wchodząc przez powiadomienie o nowej wiadomości, strona ustawiała się na ostatnim wpisie, a nie pierwszym? emotka emotka
KIEDYŚ tak było, TERAZ nie... emotka emotka
0 0

cb656

#6839680 Napisano: 24.01.2022 10:59:39
pionas zupełnie nie rozumiem tej ewidentnej niekonsekwencji w topie INFORMUJĄ.
Dlaczego, choć wkleja się przecież adres konkursu z bazy, na forum wpis zawiera jedynie tytuł konkursu? Dlaczego nie jest podlinkowany?   emotka emotka
...przecież w topie WYNIKI udało się to zrobić, więc dlaczego nie w INFORMUJĄ??
---------------------
edit 25 stycznia
Aha. Czyli już zrobiłeś poprawkę. No fajnie. Dziękuję. emotka
0 0

cb656

#6840279 Napisano: 25.01.2022 17:06:15
pionas a dlaczemu jest tak, że jak oddam głos (łapkę) na komentarz przy opisie konkursu, to strona się przeładowuje i znajduję się w zakładce z opisem, a nie w zakładce z komentarzami? To trochę dziwne jest... emotka

cb656

#6842541 Napisano: 04.02.2022 14:42:39
Po samym nicku trudno czasem NA FORUM rozpoznać płeć rozmówcy emotka
W tym kąciku z informacjami o Użytkowniku jest data rejestracji, ilość postów, zgłoszonych konkursów i punktów karnych, ale to jest mniej istotne od tego, czy zwracać się per pa czy per pani. emotka

A gdyby tak w kąciku z informacjami o użytkowniku NA FORUM zrobić kolorową obwódkę awatara? Tak, jak jest przy konkursach - zależnie od daty.
Kolor zależałby od tego, jaką płeć w swoim profilu ustawił Użytkownik.
Klasycznie, tradycyjnie, proponuję niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek. emotka

pioge7

#6842598 Napisano: 04.02.2022 17:58:35
Udało się zalogować do aplikacji. 
pionas a czy jest możliwość żeby aplikacja się zsynchronizowała z forum... 
Na forum posty z teraz a w aplikacji posty z wczoraj jako ostatnie.
Dodatkowo bardzo nieczytelne... Dałoby się to poprawić? 
0 0

cb656

#6843984 Napisano: 11.02.2022 19:37:09
Dziwna koincydencja, nie podoba mi się to. emotka emotka
Na stronie ekonków uaktywniają się reklamy powiązane tematycznie z wątkami poruszanymi w wiadomościach prywatnych.
To znaczy, że Google adkontekst ma jakiś dostęp do treści tych wiadomości.
To się nie dzieje przypadkiem.
Czy ktoś jeszcze zaobserwował u siebie w komputerze podobną zbieżność? emotka
Pisał o zakupie odkurzacza (przykład) i potem zaczęły się mnożyć oferty sprzedaży odkurzaczy na ekonkach?
0 0

nikos

#6843986 Napisano: 11.02.2022 19:47:54
cb656 napisał(a):

Dziwna koincydencja, nie podoba mi się to. emotka emotka Na stronie ekonków uaktywniają się reklamy powiązane tematycznie z wątkami poruszanymi w wiadomościach prywatnych.
To znaczy, że Google adkontekst ma jakiś dostęp do treści tych wiadomości.
To się nie dzieje przypadkiem.
Czy ktoś jeszcze zaobserwował u siebie w komputerze podobną zbieżność? emotka
Pisał o zakupie odkurzacza (przykład) i potem zaczęły się mnożyć oferty sprzedaży odkurzaczy na ekonkach

To samo... ale pójdę dalej... zrobiłam zdjęcie butów w sklepie dwóch par, bo nie mogłam się zdecydować i... mam reklamy dokładnie tych modeli.
1 cb656 0

pionas

#6844014 Napisano: 12.02.2022 09:26:00
nikos napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dziwna koincydencja, nie podoba mi się to. emotka emotka Na stronie ekonków uaktywniają się reklamy powiązane tematycznie z wątkami poruszanymi w wiadomościach prywatnych.To znaczy, że Google adkontekst ma jakiś dostęp do treści tych wiadomości.
To się nie dzieje przypadkiem.
Czy ktoś jeszcze zaobserwował u siebie w komputerze podobną zbieżność? emotka
Pisał o zakupie odkurzacza (przykład) i potem zaczęły się mnożyć oferty sprzedaży odkurzaczy na ekonkach

To samo... ale pójdę dalej... zrobiłam zdjęcie butów w sklepie dwóch par, bo nie mogłam się zdecydować i... mam reklamy dokładnie tych modeli.

W polityce prywatności jest wzmianka o celach w jakich wykorzystywane są cookies, prawie każdy telefon z Androidem wyraża zgodę na łączenie reklam zarówno z telefonów jaki okien przeglądarki wystarczy wspólny punkt chociażby konto na gmail.com.
Adkontekt bazuje na słowach wyświetlanych na stronie i wybiera te cieszące się popularnością.
Mogę zrezygnować z reklam, mogę zamknąć serwis bo w obecnych czasach jest więcej problemów i stresu niż radości i przyjemności, pytanie czy tego chcecie?
1 cb656 0

nikos

#6844018 Napisano: 12.02.2022 09:50:11
pionas nie piałam z tym do Ciebie. Zdaję sobie doskonale sprawę w jaki sposób działają Android i Adkontekst. Chodziło mi o to, że wychwytywanie tekstu to jest nic, w stosunku do algorytmu rozpoznawania obrazu, który w mig potrafi wykonać zadanie. Co zrobisz z reklamami i stroną to Twoja sprawa, jak napisałeś MOŻESZ. A czy ja chcę? Nie. Pewnie jak zdecydowana większość.
1 cb656 0

pionas

#6844022 Napisano: 12.02.2022 09:57:29
nikos napisał(a):

pionas nie piałam z tym do Ciebie. Zdaję sobie doskonale sprawę w jaki sposób działają Android i Adkontekst. Chodziło mi o to, że wychwytywanie tekstu to jest nic, w stosunku do algorytmu rozpoznawania obrazu, który w mig potrafi wykonać zadanie. Co zrobisz z reklamami i stroną to Twoja sprawa, jak napisałeś MOŻESZ. A czy ja chcę? Nie. Pewnie jak zdecydowana większość.

nie mam szans na walkę z tak wielkim koncernem jakim jest google, telefonu od dawna są inwigilowane, sam nie raz rozmawiam przez telefon o czymś a później mam takie reklamy i ciągle zastanawiam się jak to możliwe... znajomi mówią że to przez to że mam chiński telefon z aliexpress za 400zł ale żona ma Samsunga o wiele droższego i ma to samo...

Co do samej strony to kiedyś miałem więcej czasu i była tu inna atmosfera, teraz serwis prowadzę z sentymentu, bo niestety nie mam czasu na całkowite poświęcenie się, zmieniły się priorytety (bardziej wymagająca praca, dom, rodzina) przez co brakuje doby, nie mam też 18lat że wystarczyły 4h snu emotka

Kilkukrotnie wspominałem jeśli ktoś ma pomysł na jego spieniężenie to jestem otwarty na propozycje emotka nie znam się na marketingu, działam tak jak zobaczę na innych stronach, a że robię to w wolnych chwilach to efekt jest taki jaki jest...

nikos

#6844026 Napisano: 12.02.2022 10:53:07
pionas jest dobrze emotka    Zdaję sobie sprawę, ile czasu Cię to kosztuje, migracje, poprawki, udoskonalanie etc. I nerwów...  Moja wypowiedź to była tylko luźna dygresja odnośnie właśnie tej inwigilacji, jeśli nią wsadziłam kij w mrowisko, uraziłam Cię, przepraszam, nie to było moim celem. 
2 brucee, cb656 0

cb656

#6844030 Napisano: 12.02.2022 12:13:39
pionas napisał(a):

W polityce prywatności jest wzmianka o celach w jakich wykorzystywane są cookies, prawie każdy telefon z Androidem wyraża zgodę na łączenie reklam zarówno z telefonów jaki okien przeglądarki wystarczy wspólny punkt chociażby konto na gmail.com.
Adkontekt bazuje na słowach wyświetlanych na stronie i wybiera te cieszące się popularnością.
Mogę zrezygnować z reklam, mogę zamknąć serwis bo w obecnych czasach jest więcej problemów i stresu niż radości i przyjemności, pytanie czy tego chcecie?

Widzę, że poczułeś się urażony, moim zdaniem niepotrzebnie, bo trzeba rozróżnić pytanie od czepiania się i dokuczania.
Chodziło mi wyłącznie o wyjaśnienie, jak to się dzieje, że podmiot odpowiedzialny za reklamy ma dostęp do tych literek, które przesyłamy sobie w wiadomościach prywatnych. Wyjaśniłeś, że to kwestia tego, co się wyświetla na ekranie. Czyli należy rozumieć, że prywatności jako takiej nie ma, nawet gdy siedzę sam w pokoju i nikt przez ramie nie zagląda?
Bo co innego, gdy ten system skanuje zawartość strony w części publicznej (forum, opisy konkursów itp.) a co innego, gdy to się dzieje w wiadomościach przeznaczonych z reguły dla jednej osoby.
Co do losów serwisu, leży on całkowicie w Twoich rękach, nie zrażaj się jakimś ciekawskim Userem, co zadaje dowściekliwe pytania emotka
1 brucee 0