Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

#6844031 Napisano: 12.02.2022 12:17:11
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

W polityce prywatności jest wzmianka o celach w jakich wykorzystywane są cookies, prawie każdy telefon z Androidem wyraża zgodę na łączenie reklam zarówno z telefonów jaki okien przeglądarki wystarczy wspólny punkt chociażby konto na gmail.com. Adkontekt bazuje na słowach wyświetlanych na stronie i wybiera te cieszące się popularnością.
Mogę zrezygnować z reklam, mogę zamknąć serwis bo w obecnych czasach jest więcej problemów i stresu niż radości i przyjemności, pytanie czy tego chcecie?

Widzę, że poczułeś się urażony, moim zdaniem niepotrzebnie, bo trzeba rozróżnić pytanie od czepiania się i dokuczania.
Chodziło mi wyłącznie o wyjaśnienie, jak to się dzieje, że podmiot odpowiedzialny za reklamy ma dostęp do tych literek, które przesyłamy sobie w wiadomościach prywatnych. Wyjaśniłeś, że to kwestia tego, co się wyświetla na ekranie. Czyli należy rozumieć, że prywatności jako takiej nie ma, nawet gdy siedzę sam w pokoju i nikt przez ramie nie zagląda?
Bo co innego, gdy ten system skanuje zawartość strony w części publicznej (forum, opisy konkursów itp.) a co innego, gdy to się dzieje w wiadomościach przeznaczonych z reguły dla jednej osoby.
Co do losów serwisu, leży on całkowicie w Twoich rękach, nie zrażaj się jakimś ciekawskim Userem, co zadaje dowściekliwe pytania emotka

ja się nie zrażam, po prostu piszę że nie mam już siły prowadzić serwisu emotka
co do samych reklam czy całego marketingu to mam wrażenie że lepiej wiesz jak to działa niż ja emotka
0 0

cb656

#6844032 Napisano: 12.02.2022 12:20:49
pionas napisał(a):

co do samych reklam czy całego marketingu to mam wrażenie że lepiej wiesz jak to działa niż ja emotka

Co do marketingu jako takiego, mogę się zgodzić, jestem szkolonym manipulatorem emotka i nawet mam na to papiery emotka   ale jeśli chodzi o infrastrukturę programistyczną, to dla mnie czarna magia. emotka emotka Więc się nie dziw, że ciągle pytam "a jak to działa?" emotka
Tak wiesz... jak jest zbudowane od środka emotka Nigdy nie rozkręcałeś zabawek z ciekawości? emotka
0 0

netka2000

#6849008 Napisano: 10.03.2022 17:59:04
Na liście znajduje się 15 konkursów emotka
0 0

cb656

#6849262 Napisano: 12.03.2022 17:12:18
1940bruce1973 napisał(a):

Nadal bardzo dziwnym wydaje mi się fakt, że użytkownik, piszący na forum kolejny post, nie ma w swoim profilu licznika postów i wynika z tego, że nie napisał dotąd żadnego. emotka

Już ma. Pionas zadziałał. emotka emotka
1 brucee 0

pionas

#6849263 Napisano: 12.03.2022 17:14:08
cb656 napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

Nadal bardzo dziwnym wydaje mi się fakt, że użytkownik, piszący na forum kolejny post, nie ma w swoim profilu licznika postów i wynika z tego, że nie napisał dotąd żadnego. emotka

Już ma. Pionas zadziałał. emotka emotka

nie zadziałałem, system później sam to uzupełnia emotka co kilka godzin albo raz na dobę...
2 brucee, cb656 0

cb656

#6849305 Napisano: 13.03.2022 12:01:32
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Pionas zadziałał. emotka emotka

nie zadziałałem, system później sam to uzupełnia emotka co kilka godzin albo raz na dobę...

Tak, czy inaczej, to zasługa/wina pionasa emotka Bo tak napisał ten fragment kodu/skryptu czy innego fragmentu oprogramowania zarządzającego stroną, że system uzupełnia to z pewnym takim opóźnieniem. emotka
Chcę przez to powiedzieć, że rozwiązała się zagadka, czyli że nie tyle jest to "błąd" systemu, co po prostu taki jego "urok", że pewne funkcjonalności są trochę kulejące, nie działają w czasie rzeczywistym, teraz, zaraz, natychmiast, co może wywoływać zaniepokojenie u obserwatorów, którzy są zwykłymi użytkownikami i nie muszą rozumieć, jak działa taki czy inny skrypt (mniejsza o nazwę).
Jak człowieczek widzi, że jedni coś mają, a inni nie mają, to się niepokoi nierównością emotka a jak się później okazuje, to wynika tylko i wyłącznie ze specyfiki odświeżania danych. Czy jakoś tak.
0 0

cb656

#6849456 Napisano: 14.03.2022 14:02:38
pionas taki pomysł przyszedł dziś do głowy, obgadajmy to emotka

Jeśli gdzieś na stronie jest link i ktoś w ten link kliknie, to gdy później wróci na stronę, to ten kliknięty link ma inny odcień. To nawet gdzieś widziałem w ustawieniach zaawansowanych w systemie, że można sobie te kolory samemu wybrać.


No i teraz jest pytanie...
Bo jak wchodzi się ekonki dajmy na to tutaj https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane to przecież tytuły poszczególnych konkursów są właśnie takimi linkami do innych stron, tyle że nigdy jeszcze nie widziałem tego zjawiska zmiany kolorów. Owszem, tekst z czarnego robi się zielony, ale tylko wtedy, gdy najeżdżasz na niego kursorem myszy. Po zjechaniu znów czarny. Po kliknieciu też.


Dla mnie jest to istotne na przykład z tego powodu, że kiedy zaglądam na stronę rano i widzę listę dajmy na to 20 konkursów, to sobie po kolei w każdy kilkam, by zobaczyć, o co się gra. Z tym, że gdy za jakiś czas po obiedzie zaglądam na stronę, to widzę, że już nie 20, a jest ich dajmy na to 26 konkursów. I chodzi o taki myk, który by ułatwił rozróżnianie, które to są nowe, a w które jeszcze nie klikałem.

Da się coś takiego tutaj wdrożyć?

0 0

pioge7

#6849540 Napisano: 14.03.2022 19:51:52
pionas 
czy dałoby zmienić w profilu każdego użytkownika napis PODZIĘKOWANIA na OPINIE O UŻYTKOWNIKU. 
Teraz czytam właśnie u jednego z użytkowników Opinie, a tam niektóre negatywne, wiec jako tako to nie są podziękowania…. 
dobrze by było, jeśli jest taka możliwość zmienić ten napis, bo jest mylący emotka  
1 cb656 0

pioge7

#6849555 Napisano: 14.03.2022 21:18:30
pionas dziękuję za szybkie załatwienie emotka  
1 cb656 0

zielonaszpilka

#6849719 Napisano: 15.03.2022 15:51:13
Pionas, to jeszcze ja Ci potruję z dwoma rzeczami emotka

Czy jest szansa, żeby było tak jak kiedyś, że gdy otwieram nową prywatną wiadomość, którą dostałam, to ekran od razu "leci" do tej nowej wiadomości. Po prostu, gdy z kimś wymieniłam już kilkadziesiąt wiadomości w jednym wątku to zjeżdżanie na dół, by odnaleźć nową wiadomość jest strasznie irytujące i czasochłonne. A tak, klikałam te nową wiadomość i cyk, byłam już przy niej emotka  Edit. aaa i ponownie wnioskuję o przywrócenie przycisku "oznacz jako nieprzeczytaną" pod wiadomościami emotka

A dwa, że nie działają wywołania w wątku Gratulacje... Przynajmniej mi :D

pionas

#6849725 Napisano: 15.03.2022 16:03:05
1940bruce1973 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Pionas, to jeszcze ja Ci potruję z dwoma rzeczami emotka Czy jest szansa, żeby było tak jak kiedyś, że gdy otwieram nową prywatną wiadomość, którą dostałam, to ekran od razu "leci" do tej nowej wiadomości. Po prostu, gdy z kimś wymieniłam już kilkadziesiąt wiadomości w jednym wątku to zjeżdżanie na dół, by odnaleźć nową wiadomość jest strasznie irytujące i czasochłonne. A tak, klikałam te nową wiadomość i cyk, byłam już przy niej emotka A dwa, że nie działają wywołania w wątku Gratulacje... Przynajmniej mi :D

Potwierdzam, mam podobnie. emotka emotka


może zacznę od modułu wiadomości, co do oznaczania jako nieprzeczytane jest to problem ponieważ moduł który wykorzystałem nie przewidział czegoś takiego, ale nie miałem niestety więcej czasu żeby usiąść i przeanalizować co będzie "szybsze" czy rozszerzenie struktury tabeli i przepisanie kodu czy napisanie nowego modelu na wzór tego co był w starym skrypcie... problem ten jest powiązany również ze scrollowaniem do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości, mogę co najwyżej zrobić żeby scrollowało do ostatniej wiadomości....

co do wątku gratulacje to nie do końca rozumiem problem... jeśli ktoś nie doda @ przed loginem to nie dostaniesz powiadomienia, no chyba że śledzisz wątek emotka
1 brucee 0

zielonaszpilka

#6849726 Napisano: 15.03.2022 16:06:11
pionas napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Pionas, to jeszcze ja Ci potruję z dwoma rzeczami emotka Czy jest szansa, żeby było tak jak kiedyś, że gdy otwieram nową prywatną wiadomość, którą dostałam, to ekran od razu "leci" do tej nowej wiadomości. Po prostu, gdy z kimś wymieniłam już kilkadziesiąt wiadomości w jednym wątku to zjeżdżanie na dół, by odnaleźć nową wiadomość jest strasznie irytujące i czasochłonne. A tak, klikałam te nową wiadomość i cyk, byłam już przy niej emotka A dwa, że nie działają wywołania w wątku Gratulacje... Przynajmniej mi :D

Potwierdzam, mam podobnie. emotka emotka

może zacznę od modułu wiadomości, co do oznaczania jako nieprzeczytane jest to problem ponieważ moduł który wykorzystałem nie przewidział czegoś takiego, ale nie miałem niestety więcej czasu żeby usiąść i przeanalizować co będzie "szybsze" czy rozszerzenie struktury tabeli i przepisanie kodu czy napisanie nowego modelu na wzór tego co był w starym skrypcie... problem ten jest powiązany również ze scrollowaniem do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości, mogę co najwyżej zrobić żeby scrollowało do ostatniej wiadomości....

co do wątku gratulacje to nie do końca rozumiem problem... jeśli ktoś nie doda @ przed loginem to nie dostaniesz powiadomienia, no chyba że śledzisz wątek emotka

No właśnie w wątku Gratulacje ludzie dodają @ przed loginem, ale ja powiadomień z tego tytułu nie otrzymuję. 

Edit. Scrolowanie do ostatniej wiadomości i tak byłoby świetne! Może nawet lepsze emotka
2 brucee, bajm 0

pionas

#6849766 Napisano: 15.03.2022 19:25:29
zielonaszpilka napisał(a):

pionas napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Pionas, to jeszcze ja Ci potruję z dwoma rzeczami emotka Czy jest szansa, żeby było tak jak kiedyś, że gdy otwieram nową prywatną wiadomość, którą dostałam, to ekran od razu "leci" do tej nowej wiadomości. Po prostu, gdy z kimś wymieniłam już kilkadziesiąt wiadomości w jednym wątku to zjeżdżanie na dół, by odnaleźć nową wiadomość jest strasznie irytujące i czasochłonne. A tak, klikałam te nową wiadomość i cyk, byłam już przy niej emotka A dwa, że nie działają wywołania w wątku Gratulacje... Przynajmniej mi :D

Potwierdzam, mam podobnie. emotka emotka

może zacznę od modułu wiadomości, co do oznaczania jako nieprzeczytane jest to problem ponieważ moduł który wykorzystałem nie przewidział czegoś takiego, ale nie miałem niestety więcej czasu żeby usiąść i przeanalizować co będzie "szybsze" czy rozszerzenie struktury tabeli i przepisanie kodu czy napisanie nowego modelu na wzór tego co był w starym skrypcie... problem ten jest powiązany również ze scrollowaniem do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości, mogę co najwyżej zrobić żeby scrollowało do ostatniej wiadomości....co do wątku gratulacje to nie do końca rozumiem problem... jeśli ktoś nie doda @ przed loginem to nie dostaniesz powiadomienia, no chyba że śledzisz wątek emotka

No właśnie w wątku Gratulacje ludzie dodają @ przed loginem, ale ja powiadomień z tego tytułu nie otrzymuję. 

Edit. Scrolowanie do ostatniej wiadomości i tak byłoby świetne! Może nawet lepsze emotka

jeśli chodzi o wiadomość nikos https://www.e-kon...?strona=472#p6849724 to jest to źle sformatowane @ jest na początku ale login jest błędny (zaczyna się z dużej litery, zaraz poprawię aby zawsze zwracało małe litery) i do tego jest pogrubiony a nie może być sytuacji że login przy @ jest pogrubiony
0 0

zielonaszpilka

#6849770 Napisano: 15.03.2022 19:43:16
pionas napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Pionas, to jeszcze ja Ci potruję z dwoma rzeczami emotka Czy jest szansa, żeby było tak jak kiedyś, że gdy otwieram nową prywatną wiadomość, którą dostałam, to ekran od razu "leci" do tej nowej wiadomości. Po prostu, gdy z kimś wymieniłam już kilkadziesiąt wiadomości w jednym wątku to zjeżdżanie na dół, by odnaleźć nową wiadomość jest strasznie irytujące i czasochłonne. A tak, klikałam te nową wiadomość i cyk, byłam już przy niej emotka A dwa, że nie działają wywołania w wątku Gratulacje... Przynajmniej mi :D

Potwierdzam, mam podobnie. emotka emotka

może zacznę od modułu wiadomości, co do oznaczania jako nieprzeczytane jest to problem ponieważ moduł który wykorzystałem nie przewidział czegoś takiego, ale nie miałem niestety więcej czasu żeby usiąść i przeanalizować co będzie "szybsze" czy rozszerzenie struktury tabeli i przepisanie kodu czy napisanie nowego modelu na wzór tego co był w starym skrypcie... problem ten jest powiązany również ze scrollowaniem do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości, mogę co najwyżej zrobić żeby scrollowało do ostatniej wiadomości....co do wątku gratulacje to nie do końca rozumiem problem... jeśli ktoś nie doda @ przed loginem to nie dostaniesz powiadomienia, no chyba że śledzisz wątek emotka

No właśnie w wątku Gratulacje ludzie dodają @ przed loginem, ale ja powiadomień z tego tytułu nie otrzymuję. Edit. Scrolowanie do ostatniej wiadomości i tak byłoby świetne! Może nawet lepsze emotka

jeśli chodzi o wiadomość nikos https://www.e-kon...?strona=472#p6849724 to jest to źle sformatowane @ jest na początku ale login jest błędny (zaczyna się z dużej litery, zaraz poprawię aby zawsze zwracało małe litery) i do tego jest pogrubiony a nie może być sytuacji że login przy @ jest pogrubiony

Nie, nie mam na myśli postu nikos, a wszystkie wcześniejsze:) tutaj wiem, że jest błąd w nicku
1 brucee 0

cb656

#6850262 Napisano: 18.03.2022 11:09:36
pionas napisał(a):

...zacznę od modułu wiadomości, co do oznaczania jako nieprzeczytane jest to problem ponieważ moduł który wykorzystałem nie przewidział czegoś takiego, ale nie miałem niestety więcej czasu żeby usiąść i przeanalizować co będzie "szybsze" czy rozszerzenie struktury tabeli i przepisanie kodu czy napisanie nowego modelu na wzór tego co był w starym skrypcie... problem ten jest powiązany również ze scrollowaniem do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości, mogę co najwyżej zrobić żeby scrollowało do ostatniej wiadomości....

emotka
No to chyba można odtrąbić sukces, bo już dziś po otwieraniu wiadomości tak właśnie mam. W zasadzie o to chodziło, dziękuję. Zdecydowanie wygodniejsze, niż męczyć to kółko myszki emotka
Dziękuję Adrian emotka O to właśnie mi chodziło, gdy dopraszałem się już w styczniu emotka No ale jednak musiała poprosić kobieta, byś uległ emotka

cb656 napisał(a):

pionas  a zrobisz tak, by wchodząc przez powiadomienie o nowej wiadomości, strona ustawiała się na ostatnim wpisie, a nie pierwszym? emotka emotka KIEDYŚ tak było, TERAZ nie... emotka emotka

pionas

#6850283 Napisano: 18.03.2022 12:21:30
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

...zacznę od modułu wiadomości, co do oznaczania jako nieprzeczytane jest to problem ponieważ moduł który wykorzystałem nie przewidział czegoś takiego, ale nie miałem niestety więcej czasu żeby usiąść i przeanalizować co będzie "szybsze" czy rozszerzenie struktury tabeli i przepisanie kodu czy napisanie nowego modelu na wzór tego co był w starym skrypcie... problem ten jest powiązany również ze scrollowaniem do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości, mogę co najwyżej zrobić żeby scrollowało do ostatniej wiadomości....

emotka No to chyba można odtrąbić sukces, bo już dziś po otwieraniu wiadomości tak właśnie mam. W zasadzie o to chodziło, dziękuję. Zdecydowanie wygodniejsze, niż męczyć to kółko myszki emotka
Dziękuję Adrian emotka O to właśnie mi chodziło, gdy dopraszałem się już w styczniu emotka No ale jednak musiała poprosić kobieta, byś uległ emotka

cb656 napisał(a):

pionas  a zrobisz tak, by wchodząc przez powiadomienie o nowej wiadomości, strona ustawiała się na ostatnim wpisie, a nie pierwszym? emotka emotka KIEDYŚ tak było, TERAZ nie... emotka emotka

patrząc na post to jest inaczej niż zakodowałem (pamiętałem że Ty chcesz do ostatniej nieprzeczytanej) emotka
0 0

cb656

#6850290 Napisano: 18.03.2022 12:40:50
pionas napisał(a):

patrząc na post to jest inaczej niż zakodowałem (pamiętałem że Ty chcesz do ostatniej nieprzeczytanej) emotka

emotka W sumie to nieważne, ale skoro już o tym rozmawiamy... Przecież jeśli dostaję powiadomienie o nowej wiadomości i w to klikam, a system podsuwa mi pod oczy ostatni wpis w tej wiadomości, to jakie są szanse, że tam będzie więcej niż jedna nieprzeczytana? emotka
Jest dobrze tak, jak jest. emotka O to chodziło emotka
0 0

pionas

#6850300 Napisano: 18.03.2022 13:51:56
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

patrząc na post to jest inaczej niż zakodowałem (pamiętałem że Ty chcesz do ostatniej nieprzeczytanej) emotka

emotka W sumie to nieważne, ale skoro już o tym rozmawiamy... Przecież jeśli dostaję powiadomienie o nowej wiadomości i w to klikam, a system podsuwa mi pod oczy ostatni wpis w tej wiadomości, to jakie są szanse, że tam będzie więcej niż jedna nieprzeczytana? emotka Jest dobrze tak, jak jest. emotka O to chodziło emotka

może to też kwestia tego że teraz jestem bliżej z modułem wiadomości bo analizuję jak ugryźć temat oznaczania jako nieprzeczytane emotka

bezaczek7

#6850334 Napisano: 18.03.2022 17:27:50
Ja z zapytaniem. Nie lubię mieć czerwono w profilu od powiadomień emotka  każde przeklikuję, żeby się odznaczyło jako obejrzane. Jeśli dodam post i polubi go 10 osób, mam 10 powiadomień. Gdy z pierwszego wejdę, to pozostałe się nie odznaczają, przynajmniej u mnie na telefonie. Nie korzystam z aplikacji. Nic strasznego, ale może dałoby radę przywrócić to, co było kiedyś, czyli po wejściu w powiadomienie, jeżeli dotyczy tego samego postu, to żeby pozostałe powiadomienia się odznaczały/znikały/może odnośnie polubień jednego postu przychodziłoby tylko 1 powiadomienie? emotka emotka

pionas

#6855499 Napisano: 23.04.2022 20:47:00
cb656 napisał(a):

pionas a da się zaimplementować powiadamianie Użytkownika przywołanego z użyciem małpy (@) także w komentarzach pod konkursami, nie tylko na forum? Bo z tego co widzę, chyba to nie działa... przykład emotka

funkcjonalność dodałem jakiś czas temu, ale ponieważ nie da się jej w pełni wprowadzić (chodzi o automatyczne przekierowanie do konkretnego komentarza) nie uznaję jej za oficjalną funkcjonalność emotka
1 cb656 0