Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

zdolnabestia

#6713423 Napisano: 01.07.2020 17:34:14
doo napisał(a):

Marzy mi się, by na głównej stronie miejsce pod kalendarzem zagospodarować na próbne wpisywanie tekstu do różnego rodzaju konkursów, gdzie liczone byłyby znaki. Dla konkursowicza jak znalazł

Dobry pomysł. Mamy póki co "Notatki", może da się tam dodać licznik znaków?

adriannaa

#6713497 Napisano: 01.07.2020 23:45:22
pioge7 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Mi osobiście brakuje opcji wyszukiwania w aplikacji, chyba, że jej jeszcze nie odkryłam po prostu emotka

Jesli chodzi o wyszukiwanie konkursów to musisz wejść w daną kategorie konkursów i tam jest lupka. I to jest wyszukiwarka. Ale musisz wejść np. W konkursy promocyjne, czy aktualne. Nie ma wyszukiwarki przy wejściu tylko w aKonkursy. 


alan84 napisał(a):

Mam problem po zmianie telefonu z dodawaniem zdjęcia w wiadomościach. Wcześniej wszystko śmigało ale po zmianie tel nie mogę wysyłać mimo że wszystkie uprawnienia aparatu i galerii są. W czym może być problem?

A na forum w postach dasz radę? U mnie ten problem występuje od miesiąca. Ani na forum ani w wiadomościach się nie da 


Właśnie na stronie mogę po jednej frazie przeszukać całą bazę konkursów a w aplikacji tylko konkretną kategorię co w sumie dla mnie jest nieprzydatne dlatego częściej korzystam przez przeglądarke w telefonie niż z aplikacji
0 0

pioge7

#6713578 Napisano: 02.07.2020 12:21:10
pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Mi osobiście brakuje opcji wyszukiwania w aplikacji, chyba, że jej jeszcze nie odkryłam po prostu emotka

Jesli chodzi o wyszukiwanie konkursów to musisz wejść w daną kategorie konkursów i tam jest lupka. I to jest wyszukiwarka. Ale musisz wejść np. W konkursy promocyjne, czy aktualne. Nie ma wyszukiwarki przy wejściu tylko w aKonkursy. 


alan84 napisał(a):

Mam problem po zmianie telefonu z dodawaniem zdjęcia w wiadomościach. Wcześniej wszystko śmigało ale po zmianie tel nie mogę wysyłać mimo że wszystkie uprawnienia aparatu i galerii są. W czym może być problem?

A na forum w postach dasz radę? U mnie ten problem występuje od miesiąca. Ani na forum ani w wiadomościach się nie da 

nie da się. Sprawdziłem właśnie


o tą aplikację chodzi?



zdjęcie wgrane przez aplikację...

tak o tą. Ta wersja, Niestety ale w tym momencie wgrałem zdjęcie i się nie pojawiło...
0 0

alan84

#6713858 Napisano: 03.07.2020 14:18:18
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

alan84 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Mi osobiście brakuje opcji wyszukiwania w aplikacji, chyba, że jej jeszcze nie odkryłam po prostu emotka

Jesli chodzi o wyszukiwanie konkursów to musisz wejść w daną kategorie konkursów i tam jest lupka. I to jest wyszukiwarka. Ale musisz wejść np. W konkursy promocyjne, czy aktualne. Nie ma wyszukiwarki przy wejściu tylko w aKonkursy. 


alan84 napisał(a):

Mam problem po zmianie telefonu z dodawaniem zdjęcia w wiadomościach. Wcześniej wszystko śmigało ale po zmianie tel nie mogę wysyłać mimo że wszystkie uprawnienia aparatu i galerii są. W czym może być problem?

A na forum w postach dasz radę? U mnie ten problem występuje od miesiąca. Ani na forum ani w wiadomościach się nie da 

nie da się. Sprawdziłem właśnie


o tą aplikację chodzi?



zdjęcie wgrane przez aplikację...

tak o tą. Ta wersja, Niestety ale w tym momencie wgrałem zdjęcie i się nie pojawiło...

coś nie tak jest z tymi zdjęciami. Nie dodaje mi nigdzie. Android 10.
0 0

lager

#6736188 Napisano: 14.10.2020 12:03:16
Nie wiem czy ktoś to może już sugerował, jeśli tak, to wybaczcie. Mi osobiście przydałoby się sortowanie konkursów od największej do najmniejszej popularności. Jest podana liczba osób, która wzięła udział w danym konku. Na tej podstawie można byłoby to dodać. Jest już sortuj wg: ID, tytuł, data zakończenia, data rozpoczęcia, a można byłoby dodać jeszcze "popularność" emotka
0 0

pionas

#6742185 Napisano: 06.11.2020 14:22:25
lager napisał(a):

Nie wiem czy ktoś to może już sugerował, jeśli tak, to wybaczcie. Mi osobiście przydałoby się sortowanie konkursów od największej do najmniejszej popularności. Jest podana liczba osób, która wzięła udział w danym konku. Na tej podstawie można byłoby to dodać. Jest już sortuj wg: ID, tytuł, data zakończenia, data rozpoczęcia, a można byłoby dodać jeszcze "popularność" emotka

Dopiero dzisiaj zauważyłem wiadomość.
Statystyki osób biorących udział są dostępne tylko w starej szacie graficznej, ale docelowo będą one całkowicie usunięte dlatego nie będzie możliwości sortowania po tym parametrze...
1 cb656 0

visserarthur

#6745248 Napisano: 18.11.2020 12:20:28
Proponuję obok "kciuk w górę", "kciuk w dół" zamieszczenie jeszcze czegoś typu "?", bo ktoś pisze w MDW "200 z X", tylko, że X ma obecnie dwa konkursy/loterie, ale w żadnym nie ma do wygrania 200 zł, są karty albo po 200 zł, albo po 100 zł, więc co wygrał...? Zapytać nie można, bo zaraz karniak, więc taki "?" dałby autorowi wpisu do myślenia, że jego info jest zbyt lakoniczne...
2 bajm, cb656 0

picola

#6745284 Napisano: 18.11.2020 14:14:09
Nie rozumiem, po co jest przycisk "zgłoś" przy dodanych konkursach, skoro nikt na to nie reaguje. Zdublowane i źle opisane konkursy nie są usuwane/poprawiane.

gizoon

#6748248 Napisano: 29.11.2020 08:40:57
A ja proponuje za błędnie opisany konkurs karać kogoś odebraniem punktu za nadesłany konkurs. To jest istna plaga ostatnio. Ludzie dodają konkursy na odwal się.

antylopia

#6756276 Napisano: 05.01.2021 08:18:00
brakuje mi w wersji mobilnej lupki, gdzie można byłoby wyszukiwać konkurs po haśle np "kinder" i wyskakuje konkurs kinder. taka lubią jest w wersji dla komputerow
1 cb656 0

pionas

#6756277 Napisano: 05.01.2021 08:22:24
antylopia napisał(a):

brakuje mi w wersji mobilnej lupki, gdzie można byłoby wyszukiwać konkurs po haśle np "kinder" i wyskakuje konkurs kinder. taka lubią jest w wersji dla komputerow



0 0

antylopia

#6756306 Napisano: 05.01.2021 10:52:58
pionas napisał(a):

antylopia napisał(a):

brakuje mi w wersji mobilnej lupki, gdzie można byłoby wyszukiwać konkurs po haśle np "kinder" i wyskakuje konkurs kinder. taka lubią jest w wersji dla komputerow




Tak faktycznie w wersji mobilnej jest, dziękuję za odpowiedź. źle się wyraziłam , chodziło mi o lupke w aplikacji, tego mi brakuje.

cb656

#6825077 Napisano: 23.11.2021 20:01:42
ZGŁASZANIE KONKURSÓW
pionas czy możesz uaktywnić w polu opisu oraz w polu nagrody możliwość cofania wprowadzonej zmiany/tekstu?
Zdarza się, że podczas kopiowania zaznaczy się dużo za dużo i trzeba żmudnie usuwać linijka po linijce.
Kiedyś było tak, że wystarczyło skorzystać ze skrótu CTRL+Z i cofało poprzednio wykonaną operację, teraz w nowym sofcie mi tego brakuje.
Oczywiście jak rozumiem, razem z CTRL+Z wróci także obsługa CTRL+Y? emotka emotka
P.S. TUTAJ, czyli na forum, cofanie/powtarzanie działa, więc to nie może być jakiś "wielki problem", tylko drobnostka.
0 0

cb656

#6825084 Napisano: 23.11.2021 20:24:06
visserarthur napisał(a):

Proponuję obok "kciuk w górę", "kciuk w dół" zamieszczenie jeszcze czegoś typu "?", bo ktoś pisze w MDW "200 z X", tylko, że X ma obecnie dwa konkursy/loterie, ale w żadnym nie ma do wygrania 200 zł, są karty albo po 200 zł, albo po 100 zł, więc co wygrał...? Zapytać nie można, bo zaraz karniak, więc taki "?" dałby autorowi wpisu do myślenia, że jego info jest zbyt lakoniczne...

Ja myślę, że kciuk w dół daje do myślenia bardziej... emotka emotka
System oceniania nie jest idealny - czy to tutaj, czy gdzie indziej. Nie jestem za tym, by go rozwijać i spiętrzać. Pozostańmy przy wersji zero-jedynkowej (chlubnym wyjątkiem jest zmiana dokonana w topie "żegnamy zmarłych", gdzie w starej wersji pionas wprowadził zmianę na mój wniosek, a do nowej to przeniósł po niedawnym przypomnieniu przez jednego z Userów). emotka
0 0

cb656

#6826606 Napisano: 29.11.2021 22:20:52
pionas w obecnej rzeczywistości (czytaj: na stronie pod nowym oprogramowaniem) baaaardzo, ale to bardzo brakuje mi takiej funkcjonalności, jaka była w starej wersji, mianowicie powiadomienia, że odbiorca przeczytał wysłaną do niego wiadomość PW. emotka
Za przywrócenie jej gotów jestem na wyrzeczenia..  nie wiem jeszcze jakie, ale możemy to uzgodnić. emotka

EDIT: 30 listopada 2021 wieczorem - JUŻ JEST! emotka
emotka @pionas dziękuję. Słowo się rzekło, tedy żądaj emotka czego mam się wyrzec... emotka
0 0

cb656

#6826804 Napisano: 30.11.2021 15:49:40
pionas na stronie dodawania konkursów system wykłada się na adresie www.niveamen.pl (kilkakrotnie, w pewnym odstępie czasowym, choć inne adresy akceptuje, co dziwne - na przykład te prowadzące do facebooka). emotka
0 0

cb656

#6826946 Napisano: 30.11.2021 20:43:46
pionas zerknij proszę wyżej do postu https://www.e-kon...?strona=123#p6826606
Dodanie małpy nie wywołało powiadomienia. emotka To chyba związane z faktem edycji postu. No ale nie wiem, czy tak ma zostać... emotka
0 0

pionas

#6827405 Napisano: 02.12.2021 09:13:29
dzidziapiernik napisał(a):

pionas zerknij proszę wyżej do postu https://www.e-kon...?strona=123#p6826606 Dodanie małpy nie wywołało powiadomienia. emotka To chyba związane z faktem edycji postu. No ale nie wiem, czy tak ma zostać... emotka

tak przy edycji wiadomości pomijany jest proces powiadomienia

dzidziapiernik napisał(a):

pionas na stronie dodawania konkursów system wykłada się na adresie www.niveamen.pl (kilkakrotnie, w pewnym odstępie czasowym, choć inne adresy akceptuje, co dziwne - na przykład te prowadzące do facebooka). emotka

pracowałem nad tym (to co pisałeś na pw to tymczasowe skutki moich prac) - mam nadzieję że już wszystko działa

dzidziapiernik napisał(a):

ZGŁASZANIE KONKURSÓWpionas czy możesz uaktywnić w polu opisu oraz w polu nagrody możliwość cofania wprowadzonej zmiany/tekstu?
Zdarza się, że podczas kopiowania zaznaczy się dużo za dużo i trzeba żmudnie usuwać linijka po linijce.
Kiedyś było tak, że wystarczyło skorzystać ze skrótu CTRL+Z i cofało poprzednio wykonaną operację, teraz w nowym sofcie mi tego brakuje.
Oczywiście jak rozumiem, razem z CTRL+Z wróci także obsługa CTRL+Y? emotka emotka
P.S. TUTAJ, czyli na forum, cofanie/powtarzanie działa, więc to nie może być jakiś "wielki problem", tylko drobnostka.

nie do końca rozumiem, na forum oraz opis dodawane konkursu ma ten sam plugin, dosłownie zostało to skopiowane ze starej strony, nie wiem czemu to nie działa...

antylopia napisał(a):

pionas napisał(a):

antylopia napisał(a):

brakuje mi w wersji mobilnej lupki, gdzie można byłoby wyszukiwać konkurs po haśle np "kinder" i wyskakuje konkurs kinder. taka lubią jest w wersji dla komputerow


Tak faktycznie w wersji mobilnej jest, dziękuję za odpowiedź. źle się wyraziłam , chodziło mi o lupke w aplikacji, tego mi brakuje.

aplikacja póki co nie pozwala na nic poza przeglądaniem forum i bazy konkursów... jak uporam się ze wszystkimi problemami/błędami/zgłoszeniami to dopiero do niej usiądę...
1 cb656 0

cb656

#6833056 Napisano: 23.12.2021 04:27:30
pionas plizzz... Wprowadź proszę taką małpią funkcjonalność, by nie tylko na forum, ale na przykład w komentarzach do opisu konkursów w bazie, dodanie małpy (@) do nicka generowało powiadomienie o zacytowaniu dla posiadacza nicku.
A no bo tak. Bo taki mam kaprys.  emotka emotka emotka
0 0

cb656

#6833057 Napisano: 23.12.2021 04:45:38
pionas napisał(a):



dzidziapiernik napisał(a):

ZGŁASZANIE KONKURSÓW
pionas czy możesz uaktywnić w polu opisu oraz w polu nagrody możliwość cofania wprowadzonej zmiany/tekstu? (...)

nie do końca rozumiem, na forum oraz opis dodawane konkursu ma ten sam plugin, dosłownie zostało to skopiowane ze starej strony, nie wiem czemu to nie działa...

No ja też nie wiem... emotka emotka
0 0