Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

asper01

#7140524 Napisano: 19.11.2023 16:23:52
I jeszcze jedno mnie dziś naszło, bo przypadkiem zorientowałem się, że przepadł mi voucher do Energylandii z Zozoli. Nie zliczę, ile już było takich straconych nagród. Może temat tego typu byłby ciekawy/fajny?
0 0

nanajka81

#7140644 Napisano: 20.11.2023 10:40:54
asper01 napisał(a):

Może fajnie by było dodać temat lub takie info przy dodawaniu konkursu/loterii, o tym, że można już wyrzucić paragony/kody/opakowania, bo minęły wszelkie terminy.


popieram!
1 wiolka252 0

zielonaszpilka

#7140657 Napisano: 20.11.2023 11:30:10
asper01 napisał(a):

I jeszcze jedno mnie dziś naszło, bo przypadkiem zorientowałem się, że przepadł mi voucher do Energylandii z Zozoli. Nie zliczę, ile już było takich straconych nagród. Może temat tego typu byłby ciekawy/fajny?

Myślałam o tym już jakiś czas, bo sama zapisuję sobie datę, kiedy można wyrzucić paragony. Przeszukiwanie takiego wątku będzie problematyczne jeśli te daty będą wrzucane chaotycznie - bo np. ktoś wrzuci takie info dużo wcześniej niż data wyrzucenia paragonów albo będziemy szukać czy można wyrzucić paragony z jakiegoś konkursu, który już dawno miał tę datę.  Trzeba by to chyba zrobić w takiej formie jak w wątku - Na co czekamy? Taka lista z podziałem konkursów na miesiące na zasadzie:
PAŹDZIERNIK 2023
10.10 - paragony z konkursu A
15.10 - paragony z konkursu B
30.10 - paragony z konkursu C
LISTOPAD 2023
04.11. - paragony z konkursu X

Tylko jak długą robić taką choinkę? Każda osoba, która chciałaby dodać kolejną datę miałaby tworzyć nowy post powtarzając wszystko to, co w poprzednim czy może tylko edytować ten jeden? Zrobić osobne posty na każdy miesiąc danego roku i tylko je edytować? Może to by było rozsądniejsze? Edit, ok, tylko dopiero teraz zauważyłam problem, że edytować post może tylko jego autor, więc jakby ktoś chciał coś dopisać to musiałby skopiować post tak jak w Na co czekamy.

Myślałam tez o dopisywaniu tych dat w komentarzach do konkursów w bazie. Ale tutaj też jest trochę problemów - każdy jeden konkurs trzeba by sobie przejrzeć samodzielni wyszukując go w bazie, a dodatkowo niektóre konkursy przenoszone są do archiwum zanim można bezpiecznie pozbyć się paragonów. Więc chyba jednak jakiś osobny wątek byłby lepszą opcją.

asper01

#7140661 Napisano: 20.11.2023 11:36:32
Jeśli miałoby to być w wątku, to myślałem bardziej o wrzucaniu takiego info dopiero wtedy, kiedy termin faktycznie minął, czyli nie na zasadzie wątku "Na co czekamy", tylko bardziej MDW (może MDP - Moje Dzisiejsze Porażki emotka )
0 0

zielonaszpilka

#7140664 Napisano: 20.11.2023 11:58:07
asper01 napisał(a):

Jeśli miałoby to być w wątku, to myślałem bardziej o wrzucaniu takiego info dopiero wtedy, kiedy termin faktycznie minął, czyli nie na zasadzie wątku "Na co czekamy", tylko bardziej MDW (może MDP - Moje Dzisiejsze Porażki emotka )

Tylko wiesz, wtedy musisz taki wątek sprawdzać dość regularnie, bo potem info o tym, że możesz już wyrzucić paragony może być daleko daleko w tyle emotka  A tak wejdziesz sobie w listopadzie, zerkniesz na post z napisem Październik 2023 i wyrzucisz hurtem wszystko, co tam jest emotka  Ale chyba jedna lista, która by obejmowała kilka miesięcy będzie lepszą opcją - coś jak w wątku na co czekamy, tylko ja bym wolała zaznaczyć tam wyraźniej podział na miesiące emotka  Bo mi np. nie będzie się chciało wpisywać tego w momencie, kiedy paragony są akurat do wywalenia. Wolę to wpisać w tym momencie, kiedy sama sobie robię osobną kopertę na paragony, bo wtedy sprawdzam i wpisuję do kiedy trwa postępowanie reklamacyjne.

Jakiś pomysł na nazwę wątku? Paragony, które można wyrzucić? Do kiedy trzymamy paragony?
0 0

mietowa

#7140667 Napisano: 20.11.2023 12:00:27
Może: paragony do wyrzucenia? Ogólnie fajny pomysł  emotka
0 0

zielonaszpilka

#7140681 Napisano: 20.11.2023 12:44:25
Stworzyłam taki watek, ale nie wiem czy to wyjdzie w takiej formie emotka  Ja mam tylko część konkursów promocyjnych spisanych, a jest ich dużo więcej. Każdy post będzie więc dość długi emotka  Znowu obawiam się, że jak będziemy wpisywać rzeczywiście info tylko o konkursach, które już mają zakończone postępowanie reklamacyjne, to ten wątek będzie martwy albo będzie trudno tam coś znaleźć.
0 0

cb656

#7145625 Napisano: 08.12.2023 20:21:59
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Chciałbym, aby Użytkownik portalu mógł uhonorować osoby dodające konkurs do bazy. Tak po prostu, za to, że tej osobie się chce, za to, że robi to solidnie, za to że konkurs uważam za szczególnie atrakcyjny czy wartościowy ...chodzi mi o to, że gdyby dodać tam opcję "DOCEŃ (Zgłaszającego)" i gdyby ktoś tam kliknął, to na koncie osoby, która dodała ten konkretny konkurs do bazy, pojawiałyby się bonusy. JAKIEŚ. Nieważne na razie co to by było (...) To może być COKOLWIEK!
Ale naprawdę uważam, że WARTO i NALEŻY promować tych, którzy się starają!
podkreślam, że chodzi o naprawdę NIEKTÓRE konkursy - te szczególnie fajne. Bynajmniej nie "wszystkie, jak leci"!

...sam pomysł fajny, ale nie wiem jak to zrealizować, aby ocena była wiarygodna musiałbym nie dokonywać edycji treści, a czasami jest to tak nieczytelne że naniesienie poprawek jest konieczne, w takim wypadku musiałaby dojść opcja możliwości podejrzenia oryginalnego opisu co powoduje że baza rośnie nam 2 krotnie.
Jeśli chodzi o punkty i jakieś "nagrody" i chociażby dostęp do wątków na forum to tak naprawdę rozbudowa całego modułu.
To takie moje obawy na teraz, ale pomysł interesujący emotka emotka

No i fajnie. Wrzuciłem pomysł, ale nie pod hasłem "POTRZEBNE JUŻ, ZARAZ, NATYCHMIAST!", tylko jako wabik do szerszych przemyśleń organizacyjno-marketingowych emotka

Aha, ważne! CHCIAŁBYM, by ta ocena dawała możliwość ocenienia także na minus, czyli by punktować tych Userów, którzy zgłaszają konkursy na tak zwany "odpier.ol" bez dbałości o ważne szczegóły. No wiesz - brak kompletu informacji, informacje błędne, zatajenie ważnych fragmentów i takie tam. Ogólnie - gnębienie tych, którzy się nie przykładają i mają wszystko gdzieś  emotka
1 sabaka 0

GreenEK

#7158528 Napisano: 10.02.2024 13:13:25
Z serii: pierdółki emotka
W formularzu dodawania konkursu można by umieścić info jaki  jest preferowany wymiar obrazka.
1 cb656 0

ewikewikk

#7158605 Napisano: 10.02.2024 23:05:23
Wznowienie wątku 1,5% podatku - mamy na forum potrzebujące wsparcia Osoby...

radziosny

#7158934 Napisano: 13.02.2024 11:21:37
Mogłaby być opcja usuwania przez użytkowników konkursów z ogólnej listy (w sensie tylko na własnym koncie).

zdolnabestia

#7158937 Napisano: 13.02.2024 11:32:35
ewikewikk napisał(a):

Wznowienie wątku 1,5% podatku - mamy na forum potrzebujące wsparcia Osoby...

Ten wątek jest:
https://www.e-kon...a-rzecz-opp?strona=2
1 cb656 0

ewikewikk

#7159048 Napisano: 13.02.2024 20:53:05
zdolnabestia napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Wznowienie wątku 1,5% podatku - mamy na forum potrzebujące wsparcia Osoby...

Ten wątek jest:
https://www.e-kon...a-rzecz-opp?strona=2

1.5% podatku na rzecz OPP Zamknięty

Jest zamknięty, więc piszę o wznowieniu
0 0

pionas

#7159093 Napisano: 14.02.2024 09:13:36
ewikewikk napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Wznowienie wątku 1,5% podatku - mamy na forum potrzebujące wsparcia Osoby...

Ten wątek jest:
https://www.e-kon...a-rzecz-opp?strona=2

1.5% podatku na rzecz OPP Zamknięty

Jest zamknięty, więc piszę o wznowieniu

ten wątek zawsze był zamknięty ( https://www.e-kon...a-rzecz-opp#p6562250 )
1 cb656 0

cb656

#7159158 Napisano: 14.02.2024 14:09:41
radziosny napisał(a):

Mogłaby być opcja usuwania przez użytkowników konkursów z ogólnej listy (w sensie tylko na własnym koncie).

Bez sensu. emotka Do oznaczania konkursów służą kolorowe kropki. I już wiesz, by nie otwierać tych oznaczonych jako: "konkursy, które mnie NIE INTERESUJĄ". A później możesz sobie z głównego menu odfiltrować do wyświetlania pożądaną kategorię. WYBÓR JEST OD DAWNA! emotka


0 0

radziosny

#7159160 Napisano: 14.02.2024 14:14:24
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Mogłaby być opcja usuwania przez użytkowników konkursów z ogólnej listy (w sensie tylko na własnym koncie).

Bez sensu. emotka Do oznaczania konkursów służą kolorowe kropki. I już wiesz, by nie otwierać tych oznaczonych jako: "konkursy, które mnie NIE INTERESUJĄ". A później możesz sobie z głównego menu odfiltrować do wyświetlania pożądaną kategorię. WYBÓR JEST OD DAWNA! emotka



Wiem, ale np. jak się trafi w życiu, że trochę więcej luzu jest to mógłbym przejrzeć konkursy, które trochę mniej mnie interesowały wcześniej, a nie musiałbym przedzierać się przez śmieciowe konkursy typu, że coś w jakiejś gazecie jest kupon, w jakiejś galerii w walentynki losowanie, albo jak się kupi kombajn to się wygra tonę pyrów. emotka
0 0

cb656

#7159163 Napisano: 14.02.2024 14:18:44
radziosny napisał(a):

(...) mógłbym przejrzeć konkursy, które trochę mniej mnie interesowały wcześniej, a nie musiałbym przedzierać się przez śmieciowe konkursy typu, że coś w jakiejś gazecie jest kupon, w jakiejś galerii w walentynki losowanie, albo jak się kupi kombajn to się wygra tonę pyrów.

Masz wymagania jak obrażona nastolatka emotka
0 0

radziosny

#7159170 Napisano: 14.02.2024 14:37:31
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

(...) mógłbym przejrzeć konkursy, które trochę mniej mnie interesowały wcześniej, a nie musiałbym przedzierać się przez śmieciowe konkursy typu, że coś w jakiejś gazecie jest kupon, w jakiejś galerii w walentynki losowanie, albo jak się kupi kombajn to się wygra tonę pyrów.

Masz wymagania jak obrażona nastolatka emotka

No chyba Ty emotka
To była propozycja, a nie wymaganie emotka
1 cb656 0

pionas

#7159173 Napisano: 14.02.2024 14:38:59
radziosny napisał(a):

cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

(...) mógłbym przejrzeć konkursy, które trochę mniej mnie interesowały wcześniej, a nie musiałbym przedzierać się przez śmieciowe konkursy typu, że coś w jakiejś gazecie jest kupon, w jakiejś galerii w walentynki losowanie, albo jak się kupi kombajn to się wygra tonę pyrów.

Masz wymagania jak obrażona nastolatka emotka

No chyba Ty emotka
To była propozycja, a nie wymaganie emotka

jedyne co można to oznaczać sobie konkursy kropkami co pozwala na ich segregację, nie ma możliwości ukrywania konkursów w danej kategorii

sabaka

#7160118 Napisano: 20.02.2024 10:54:50
Mogłoby być coś takiego, że gdy zablokuję jakąś osobę na forum, to z automatu wszystkie posty tego użytkownika byłyby dla mnie niewidoczne...