Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

sabaka

#7161628 Napisano: 28.02.2024 15:24:09
sabaka napisał(a):

Mogłoby być coś takiego, że gdy zablokuję jakąś osobę na forum, to z automatu wszystkie posty tego użytkownika byłyby dla mnie niewidoczne...

Podbijam prośbę
0 0

cb656

#7161887 Napisano: 29.02.2024 18:23:55

Chciałbym, by na forum w kąciku z opisem Usera pojawiała się informacja o PŁCI. Symbolicznie. Standardowo używane są graficzne symbole, na tyle jednoznacznie opisujące, że myślę, iż to wystarczy. A dlaczego? By uniknąć nieporozumień! emotka

0 0

adamo86

#7161905 Napisano: 29.02.2024 18:58:16
cb656 napisał(a):


Chciałbym, by na forum w kąciku z opisem Usera pojawiała się informacja o PŁCI. Symbolicznie. Standardowo używane są graficzne symbole, na tyle jednoznacznie opisujące, że myślę, iż to wystarczy. A dlaczego? By uniknąć nieporozumień! emotka

Przecież już są symbole określające płeć - równie jednoznaczne emotka
0 0

cb656

#7161921 Napisano: 29.02.2024 20:27:02
adamo86 napisał(a):

Przecież już są symbole określające płeć - równie jednoznaczne emotka

Ojtam, ojtam. Nie rozumiesz moich potrzeb.
NIE CHCĘ (przed udzieleniem odpowiedzi na forum) klikać w profil, by sprawdzać, jaką ma płeć rozmówca. No sorry. Nazwy są mylące. Nie wszystkich znam, nie wszystkich pamiętam, nie wszystkich kojarzę. CHCĘ mieć taką informację w TYM obszarze! NA FORUM!!!!
1 pionas 0

magdapz

#7161974 Napisano: 01.03.2024 00:41:18
Mozliwosc dodawania watkow do ulubionych albo mozliwosc zapisywania ulubionych watkow w jednym miejscu.
0 0

fan-mandaryny

#7162964 Napisano: 06.03.2024 21:22:53
Chciałbym, aby na stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna.
1 cb656 0

adamo86

#7162965 Napisano: 06.03.2024 21:36:18
fan-mandaryny napisał(a):

Chciałbym, aby na stronie tej stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna.

Chyba bardzo rzadko zdarzają się takie konkursy, więc raczej nie ma sensu rozwiązywać tego systemowo, bo w większości będą to zdublowane te same daty.
To bardziej kwestia prawidłowego opisu konkursu.
A najlepiej chyba włożyć trochę pracy własnej i samemu czytać regulaminy (bądź komentarze do konkursów - często bardzo pomocne) oraz pilnować dat emotka
1 cb656 0

fan-mandaryny

#7162967 Napisano: 06.03.2024 21:53:07
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chciałbym, aby na stronie tej stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna.

Chyba bardzo rzadko zdarzają się takie konkursy, więc raczej nie ma sensu rozwiązywać tego systemowo, bo w większości będą to zdublowane te same daty.
To bardziej kwestia prawidłowego opisu konkursu.
A najlepiej chyba włożyć trochę pracy własnej i samemu czytać regulaminy (bądź komentarze do konkursów - często bardzo pomocne) oraz pilnować dat emotka

Nie odbieram tego za przytyk, tym bardziej że sam napisałem, że nie doczytałem regulaminu. Tyle ze takie informacje powinny być widoczne, a nie w zakładce komentarze.
0 0

adamo86

#7162973 Napisano: 06.03.2024 22:15:19
fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chciałbym, aby na stronie tej stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna.

Chyba bardzo rzadko zdarzają się takie konkursy, więc raczej nie ma sensu rozwiązywać tego systemowo, bo w większości będą to zdublowane te same daty.
To bardziej kwestia prawidłowego opisu konkursu.
A najlepiej chyba włożyć trochę pracy własnej i samemu czytać regulaminy (bądź komentarze do konkursów - często bardzo pomocne) oraz pilnować dat emotka

Nie odbieram tego za przytyk, tym bardziej że sam napisałem, że nie doczytałem regulaminu. Tyle ze takie informacje powinny być widoczne, a nie w zakładce komentarze.

To absolutnie nie przytyk, bo sam nieraz przegapiłem termin - jak pewnie każdy.
Ale to jak w życiu - lepiej dopilnować samemu niż liczyć na innych.
I tak tutaj już dużo jest "podane na tacy" emotka

cb656

#7169555 Napisano: 13.04.2024 14:34:37
pionas , mógłbyś w formularzu zgłaszania konkursów dopuścić obrazki w formacie webp, bo skoro można na forum, to czemu nie tam? emotka

0 0

cb656

#7169557 Napisano: 13.04.2024 14:38:37
fan-mandaryny napisał(a):

Chciałbym, aby na stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna.

Co do zasady to się zgadzam. Opis powinien być jasny i rzetelny. I jest taki - w regulaminie, do którego dostajesz link. Zauważ jednak dokąd to zmierza - ludzie stają się coraz bardziej wygodni, w finale dojdzie do tego, że zaczną żądać nagród za samo to, że dowiedzieli się o jakimś konkursie! No bo obowiązku SAMODZIELNEGO PRZECZYTANIA WARUNKÓW NIE MA!!! Wszyscy się emotka zrobili tacy leniwi, wygodni, ze rzygać się chce! emotka
0 0

cb656

#7169558 Napisano: 13.04.2024 14:48:17
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chciałbym, aby na stronie tej stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna.

Chyba bardzo rzadko zdarzają się takie konkursy, więc raczej nie ma sensu rozwiązywać tego systemowo, bo w większości będą to zdublowane te same daty.
To bardziej kwestia prawidłowego opisu konkursu.
A najlepiej chyba włożyć trochę pracy własnej i samemu czytać regulaminy (bądź komentarze do konkursów - często bardzo pomocne) oraz pilnować dat emotka

Rzadko. emotka emotka https://www.e-kon...-nazwe-mysliwca-f-35
0 0

cb656

#7169566 Napisano: 13.04.2024 15:48:16
magdapz napisał(a):

Mozliwosc dodawania watkow do ulubionych albo mozliwosc zapisywania ulubionych watkow w jednym miejscu.

emotka Przecież to jest w każdej przeglądarce.
"Dodaj do ulubionych" emotka I zapisuje się na liście zakładek. emotka Wystarczy potem otworzyć listę zakładek i kliknąć w wybraną.
1 pionas 0

pionas

#7170030 Napisano: 16.04.2024 08:58:18
cb656 napisał(a):

pionas , mógłbyś w formularzu zgłaszania konkursów dopuścić obrazki w formacie webp, bo skoro można na forum, to czemu nie tam? emotka

Bo to była dziura emotka Nie wszystkie przeglądarki wspierają format webp dlatego dla konkursów był on wyłączony, teraz wyłączyłem też przy uploadzie plików na forum.
Jakiś czas temu analizowałem ten temat i nawet zacząłem wstępnie dla każdego uploadowanego pliku (forum, prywatne wiadomości, konkurs) generować w locie plik webp, ale okazało się że implementacja ich jest problematyczna w obecnych szatach graficznych, a co za tym idzie albo trzeba stworzyć nową szatę (teraz mam większą wiedzę niż wcześniej kiedy tworzyłem wersję POLO) albo zrezygnować z webp, póki co wybrałem to drugie rozwiązanie
1 cb656 0