Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

kolorowekredki

#7127959 Napisano: 02.10.2023 14:51:35
FBsebastian3 napisał(a):

Jaka jest fajna oferta na telefon na kartę? Zeby tanio ,z internetem . Ktoś? Coś?

Ja korzystam z lajtmobile, przejrzyj sobie ofertę. Ktoś tu na forum polecał i przeszłam z Orange do nich. Internet dobrze działa i nie płacę dużo. 20zl miesięcznie.
0 0

southlander

#7127976 Napisano: 02.10.2023 15:33:20
FBsebastian3 napisał(a):

Jaka jest fajna oferta na telefon na kartę? Zeby tanio ,z internetem . Ktoś? Coś?

Zależy od tego jak korzystasz, do kogo dzwonisz, ile trwają Twoje rozmowy. Ja od lat korzystam z Play OdNowa. W rodzinie większość ma Play, więc dzięki włączeniu Stanu Darmowego dzwonienie i SMSy mam za darmo. Z resztą znajomych i częścią rodziny zdzwaniam się przez Messenger, a na pozostałe rozmowy wykupuję pakiet darmowych minut chyba za 15 zł/100 minut, i mi to spokojnie wystarcza na kilkanaście tygodni. Internet mam na drugiej karcie przez dual SIM, zmieniam kartę co jakiś czas gdy tylko pojawi się nowa ciekawa promocja (obecnie np. w T-mobile, 14 dni nielimitowanego gratis + chyba jeszcze jest 200GB na miesiąc za zgody marketingowe, na Plush też jest chyba 200GB za zgody)

W sumie za telefon z internetem (który używam też jako Hot Spot do komputera, więc zużywałem sporo transferu) przez ostatnie dwa lata płaciłem max kilka złotych miesięcznie.
0 0

halliday

#7128001 Napisano: 02.10.2023 16:40:48
FBsebastian3 napisał(a):

Jaka jest fajna oferta na telefon na kartę? Zeby tanio ,z internetem . Ktoś? Coś?

nie wiem czy jeszcze działa błąd w orange, gdzie za przeniesienie numeru i aktywacji 100gb mamy ważność tych gb rok.

A wszystko wykonasz online https://www.orang...?_requestid=14428640 tylko musisz u kuriera podpisać te dokumenty do przeniesienia.

Tylko najpierw sprawdź jak u ciebie działa ta sieć
1 kumulacja 0

aurorcia

#7128250 Napisano: 03.10.2023 17:38:13
Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? A w ankiecie do uzupełnienia dochody z alimentów, stypendia, darowizny...loterie emotka emotka  O co kaman? na koncie pusto, nawet wypłata tam nie przychodzi, ostatni dochód to 4 miesiące temu 200 zł z loterii Unique One.
0 0

androm

#7128252 Napisano: 03.10.2023 17:47:16
aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? A w ankiecie do uzupełnienia dochody z alimentów, stypendia, darowizny...loterie emotka emotka  O co kaman? na koncie pusto, nawet wypłata tam nie przychodzi, ostatni dochód to 4 miesiące temu 200 zł z loterii Unique One.

banki mają taki niby obowiązek od jakiegoś czasu zgromadzic takie dane, niektóre się za to wzięły, inne nie, u mnie w santanderze czy w millenium pojawiała się taka ankieta, ja jej nie wypełniłam i do mnie dzwonili żeby telefonicznie to wypełnić
Więc to nic takiego i nie ma związku z tym czy masz tak w ogóle jakąś kasę.
1 cb656 0

cb656

#7128339 Napisano: 04.10.2023 08:50:08
aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? (...) 

Wszystkie banki mają taki obowiązek. Mavto związek z przepisami dotyczącymi zapobieganiu prania brudnych pieniędzy. Formalność, nie lękaj się. No chyba, że masz powody... emotka

(anti-money laundering) nałożone ustawą z 1 marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

netka2000

#7128343 Napisano: 04.10.2023 08:57:00
cb656 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? (...) 

Wszystkie banki mają taki obowiązek. Mavto związek z przepisami dotyczącymi zapobieganiu prania brudnych pieniędzy. Formalność, nie lękaj się. No chyba, że masz powody... emotka

(anti-money laundering) nałożone ustawą z 1 marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Czytaj: musisz udowodnić, że nie jesteś wielbłądem
0 0

kuleczkar

#7128371 Napisano: 04.10.2023 10:05:53
netka2000 napisał(a):

cb656 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? (...) 

Wszystkie banki mają taki obowiązek. Mavto związek z przepisami dotyczącymi zapobieganiu prania brudnych pieniędzy. Formalność, nie lękaj się. No chyba, że masz powody... emotka

(anti-money laundering) nałożone ustawą z 1 marca 2018 roku o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Czytaj: musisz udowodnić, że nie jesteś wielbłądem

Ode mnie chcieli i ich olałam, więc  wywalili mnie po  prawie 20 latach bycia ich klientem. Nie miałam czasu zbierać papierów i udowadniać im, że nie jestem wielbłądem. W innych bankach, jak do tej pory, nikt o to nie wołał, mimo ustawy, a i warunki do konta lepsze znalazłam. Jakoś nie było mi z tego powodu szczególnie przykro...
0 0

zezowaty_kot

#7128536 Napisano: 04.10.2023 18:05:45
Niedawno na forum ktoś pisał, że zniknęły mu z aplikacji żabki wyzwania. Właśnie u mnie dziś zniknęły, wczoraj były. Odinstalowałam i zainstalowałam aplikację, ale nie pomogło. Nie mogę znaleźć tych wpisów, czy wiecie jak to naprawić?
0 0

wiolkape

#7128538 Napisano: 04.10.2023 18:11:50
u mnie też nie ma, zero informacji o jakimkolwiek konkursie  emotka  od kilku dni...
Czy to u mnie tylko tak?
0 0

gosia46

#7128540 Napisano: 04.10.2023 18:35:18
aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? A w ankiecie do uzupełnienia dochody z alimentów, stypendia, darowizny...loterie emotka emotka  O co kaman? na koncie pusto, nawet wypłata tam nie przychodzi, ostatni dochód to 4 miesiące temu 200 zł z loterii Unique One.

A z jakiego czasu trzeba te dane uzupełnić ? Rok, dwa, pięć, dwadzieścia lat?
0 0

sks900

#7128562 Napisano: 04.10.2023 20:28:09
zezowaty_kot napisał(a):

Niedawno na forum ktoś pisał, że zniknęły mu z aplikacji żabki wyzwania. Właśnie u mnie dziś zniknęły, wczoraj były. Odinstalowałam i zainstalowałam aplikację, ale nie pomogło. Nie mogę znaleźć tych wpisów, czy wiecie jak to naprawić?

Może trzeba zaktualizować aplikację w sklepie google play do najnowszej wersji. Wymusić aktualizację.
ps. A w samej aplikacji żabki nie ma czasem informacji, żeby zaktualizować?

sks900

#7128563 Napisano: 04.10.2023 20:28:47
gosia46 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? A w ankiecie do uzupełnienia dochody z alimentów, stypendia, darowizny...loterie emotka emotka  O co kaman? na koncie pusto, nawet wypłata tam nie przychodzi, ostatni dochód to 4 miesiące temu 200 zł z loterii Unique One.

A z jakiego czasu trzeba te dane uzupełnić ? Rok, dwa, pięć, dwadzieścia lat?

Aktualne źródło dochodów.
0 0

zezowaty_kot

#7128566 Napisano: 04.10.2023 20:43:04
sks900 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Niedawno na forum ktoś pisał, że zniknęły mu z aplikacji żabki wyzwania. Właśnie u mnie dziś zniknęły, wczoraj były. Odinstalowałam i zainstalowałam aplikację, ale nie pomogło. Nie mogę znaleźć tych wpisów, czy wiecie jak to naprawić?

Może trzeba zaktualizować aplikację w sklepie google play do najnowszej wersji. Wymusić aktualizację.
ps. A w samej aplikacji żabki nie ma czasem informacji, żeby zaktualizować?

Po odinstalowaniu i zainstalowaniu na nowo wgrywa się najnowsza wersja. W samej aplikacji nie mogę znaleźć takiej opcji.
0 0

halliday

#7128575 Napisano: 04.10.2023 21:26:44
gosia46 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Czy ma ktoś konto w Ing Banku śląskim i dostał pismo o dostarczeniu oświadczenia o źródle pochodzenia środków? A w ankiecie do uzupełnienia dochody z alimentów, stypendia, darowizny...loterie emotka emotka  O co kaman? na koncie pusto, nawet wypłata tam nie przychodzi, ostatni dochód to 4 miesiące temu 200 zł z loterii Unique One.

A z jakiego czasu trzeba te dane uzupełnić ? Rok, dwa, pięć, dwadzieścia lat?

oni chcą dane jakie wpłaty dopiero dostaniesz przez kolejne pół roku i ile zamierzasz przez ten czas wpłacić przez wpłatomat.
0 0

afranko17

#7131541 Napisano: 16.10.2023 21:24:28
Pomóżmy małej bohaterce. 

https://www.siepo...-sma?ts=update_15368
0 0

Olagie

#7131677 Napisano: 17.10.2023 12:42:45
Hej. Jestem nowa w konkursowym temacie i zastanawiam się, jak wiele zgloszen konkursowych robicie? Aktualnie wysyłam np w Eti i Almette i ciekawa jestem jakie są szanse na wylosowanie. Ile mniej więcej wysyłacie kodów na 1 losowanie?
0 0

nanajka81

#7131683 Napisano: 17.10.2023 12:53:19
Olagie napisał(a):

Hej. Jestem nowa w konkursowym temacie i zastanawiam się, jak wiele zgloszen konkursowych robicie? Aktualnie wysyłam np w Eti i Almette i ciekawa jestem jakie są szanse na wylosowanie. Ile mniej więcej wysyłacie kodów na 1 losowanie?

do tego trzeba szczęście mieć. Są osoby które wyślą jedno zgłoszenie i wygrywają, a są takie które wysyłają tych zgłoszeń dużo i nic nie wygrają. (np. ja) Ale to wszystko zależy od danego konkursu, ilości nagród, cenności nagród, kosztów itp.
0 0

cb656

#7131769 Napisano: 17.10.2023 18:40:39
Olagie napisał(a):

Hej. Jestem nowa w konkursowym temacie i zastanawiam się, jak wiele zgloszen konkursowych robicie? Aktualnie wysyłam np w Eti i Almette i ciekawa jestem jakie są szanse na wylosowanie. Ile mniej więcej wysyłacie kodów na 1 losowanie?

Elo emotka Jestem stary, ale nie liczę ni godzin, ni lat, ni ilości zgłoszeń konkursowych. Po prostu bawię się, korzystam z życia i akceptuję świadomość, że w tej rywalizacji wygrywają nie ci, którzy bardziej chcą wygrać, ale ci, których wybierze Jury konkursu. A oni kierują się takimi kryteriami, że nam, szarym żuczkom, nie jest dane tego ogarnąć.
Reasumując - konkursy to może i jest fajna porcja adrenalinki, ale raczej chyba nie jest sposób na życie i zarabianie na nie, jeśli nie urodziłaś się pod szczęśliwą gwiazdą, albo jeśli nie masz szczególnych talentów znajdujących się w centrum zainteresowania tajemniczego i nieodgadnionego w swych gustach Jury. emotka

baxter

#7131774 Napisano: 17.10.2023 19:24:10
Czy możecie się zalogować na pocztę na gazeta.pl ? Nie wiem czy u mnie problem czy ogólnieemotka
0 0