Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

pink086

#6835275 Napisano: 04.01.2022 10:44:47
nanajka81 napisał(a):

psotka napisał(a):

Moze kogos Interesuje taka informacja:Wyprzedaz w biedronce od dzis na 70% na wybrane artykuły.Ja kupilam puzzle razy 2 - harry potter 1000 elementow i dom z papieru z rabatem za 18 zl, a dodatkowo bon 15 zl za szkolenie spowodowal ze zaplacilam za 2 opakowania puzzli jedynie 3 zlote emotka

tylko trzeba dobrze trafić, ja kupiłam grę planszową Era Influencera za 23,98, interaktywną jaszczurkę - 29,70, kurtkę - 14,99, skarpety bambusowe 3 szt - 4,50 i bańki mydlane duże 9 zł... Poza tym było powybierane niestety...

Ja byłam na otwarcie - przed bo miałam dla dzieci zabawki upatrzone na okazje i kilka się udało złapać - córka ma zapewnione wymarzone prezenty do kolejnych świąt już nic nie muszę kupować:)  Mąż się ze mnie śmiał, że potrafię o 5 wstać... A jak pojechałam koło 9 to już resztki...

0 0

gregory04

#6835447 Napisano: 04.01.2022 21:31:45
A mnie zastanawia czy jest tu ktoś kto mieszka lub mieszkał za granicą i czy u Was konkursy są tak samo popularne jak w Polsce??
0 0

marzenier

#6835463 Napisano: 04.01.2022 22:34:08
tea napisał(a):

A mnie zastanawia czy jest tu ktoś kto mieszka lub mieszkał za granicą i czy u Was konkursy są tak samo popularne jak w Polsce??

Ja się mogę wypowiedzieć o rynku irlandzkim i z całą odpowiedzialnością stwierdzić że tu konkursowa Sahara.Czasem jakaś loteria na kody z paczek i tyle.Kreatywnych 0 -słownie ZERO !
0 0

zoonder

#6835542 Napisano: 05.01.2022 10:24:27
zoonder napisał(a):

Cześć, realizował już  ktoś z was wygrane bilety do Suntago z ostatniego konkursu w pizzeri Dominium? Sprawdzali czy bilet okazuje osoba, która wygrała? No i czy w samym Suntago było dużo ludzi, długie kolejki (+kiedy ewentualnie byliście). Będę wdzięczna za wszelkie informacje emotka

Ponawiam pytanie emotka
0 0

incendio12

#6835550 Napisano: 05.01.2022 10:37:33
zoonder napisał(a):

zoonder napisał(a):

Cześć, realizował już  ktoś z was wygrane bilety do Suntago z ostatniego konkursu w pizzeri Dominium? Sprawdzali czy bilet okazuje osoba, która wygrała? No i czy w samym Suntago było dużo ludzi, długie kolejki (+kiedy ewentualnie byliście). Będę wdzięczna za wszelkie informacje emotka

Ponawiam pytanie emotka

Ja byłam z chłopakiem, byliśmy w czwartek na początku grudnia, czyli w środku tygodnia, daleko od świąt i innych takich okazji. Bilety nie są imienne, więc sprawdzali tylko kody. Przez to że byliśmy w dzień powszedni to kolejek było zero, ludzi ogólnie trochę było, ale myślę że można to nazwać ze było pusto. Chociaż ludzi i tak było więcej niż bym się spodziewała w środku tygodnia. Słyszałam że w weekendy i święta stoi się po 1-2h do jednej zjeżdżalni czasem. My zdążyliśmy zjechać z kilkadziesiąt razy i ogólnie było meeeega cudownie, specjalnie tam pojechałam z Wrocławia i nie żałuję emotka  Jedyne co to polecam przed przyjazdem zadzwonić do nich albo coś, bo jak ja byłam to nie działało koło połowy zjeżdżalni, co było dużym minusem emotka  powinni o tym informować gdzieś na stronie czy cokolwiek, ale nie było nic takiego. Więc to jedyne na czym się zawiodłam. No i ceny jedzenia powalają, więc polecam zabrać dużo kanapek. Alkohol w strefie relaks (czyli 16+) kosztuje też dużo, piwo 16 zł, a drinki 27 zł (w czwartki dla kobiet 2 drinki w cenie 1emotka ). W razie pytań chętnie odpowiem na więcej emotka  
+ protip: na biletach na mailu jest informacja ze trzeba podejść do kasy nr 1 żeby je zrealizować - one tak naprawdę wszędzie działają, tylko kasa nr 1 chyba jest chyba dla wycieczek i innych takich, więc jeśli wszystkie inne kasy są puste (akurat u nas była wycieczka przy kasie nr 1) to te bilety przejdą wszędzie  emotka  
0 0

zoonder

#6835560 Napisano: 05.01.2022 10:48:50
incendio12 napisał(a):

zoonder napisał(a):

zoonder napisał(a):

Cześć, realizował już  ktoś z was wygrane bilety do Suntago z ostatniego konkursu w pizzeri Dominium? Sprawdzali czy bilet okazuje osoba, która wygrała? No i czy w samym Suntago było dużo ludzi, długie kolejki (+kiedy ewentualnie byliście). Będę wdzięczna za wszelkie informacje emotka

Ponawiam pytanie emotka

Ja byłam z chłopakiem, byliśmy w czwartek na początku grudnia, czyli w środku tygodnia, daleko od świąt i innych takich okazji. Bilety nie są imienne, więc sprawdzali tylko kody. Przez to że byliśmy w dzień powszedni to kolejek było zero, ludzi ogólnie trochę było, ale myślę że można to nazwać ze było pusto. Chociaż ludzi i tak było więcej niż bym się spodziewała w środku tygodnia. Słyszałam że w weekendy i święta stoi się po 1-2h do jednej zjeżdżalni czasem. My zdążyliśmy zjechać z kilkadziesiąt razy i ogólnie było meeeega cudownie, specjalnie tam pojechałam z Wrocławia i nie żałuję emotka  Jedyne co to polecam przed przyjazdem zadzwonić do nich albo coś, bo jak ja byłam to nie działało koło połowy zjeżdżalni, co było dużym minusem emotka  powinni o tym informować gdzieś na stronie czy cokolwiek, ale nie było nic takiego. Więc to jedyne na czym się zawiodłam. No i ceny jedzenia powalają, więc polecam zabrać dużo kanapek. Alkohol w strefie relaks (czyli 16+) kosztuje też dużo, piwo 16 zł, a drinki 27 zł (w czwartki dla kobiet 2 drinki w cenie 1emotka ). W razie pytań chętnie odpowiem na więcej emotka  + protip: na biletach na mailu jest informacja ze trzeba podejść do kasy nr 1 żeby je zrealizować - one tak naprawdę wszędzie działają, tylko kasa nr 1 chyba jest chyba dla wycieczek i innych takich, więc jeśli wszystkie inne kasy są puste (akurat u nas była wycieczka przy kasie nr 1) to te bilety przejdą wszędzie  emotka  

Dzięki! Napisałam priv emotka

agusiac87

#6837594 Napisano: 14.01.2022 13:24:32
Mam problem z wypożyczaniem łyżew dla dziecka w rozmiarze 25... 
Widzialam u kogoś na lodowisku że dziecko miało łyżwy saneczkowe, dwupłozowe 

coś takiego jak tu :

https://www.skate...rEAYYASABEgK1CvD_BwE

Czy ktoś to używał i może się wypowiedzieć na ich temat?

Moje dziecko rozpoczyna przygodę z łyżwami, czy warto w to zainwestować? Dlaczego producent twierdzi że to nie wymaga ostrzenia? hmmm
0 0

melancholia

#6837723 Napisano: 14.01.2022 20:52:48
Szukam dobrej wyciskarki do soków w rozsądnej cenie, tak do maksymalnie 700-800 zł. Może ktoś jest zadowolony ze swojego zakupu i coś podpowie? Zależy mi, żeby wyciskarka dobrze wyciskała sok z selera naciowego oraz z zielonych liści. Bo mój stary model ciągle się zapycha i zacina. Przeglądam różne artykuły, polecenia, filmiki, no ale to wszystko reklamy, więc trudno mi zaufać emotka
0 0

kerocna

#6837741 Napisano: 14.01.2022 22:38:35
melancholia napisał(a):

Szukam dobrej wyciskarki do soków w rozsądnej cenie, tak do maksymalnie 700-800 zł. Może ktoś jest zadowolony ze swojego zakupu i coś podpowie? Zależy mi, żeby wyciskarka dobrze wyciskała sok z selera naciowego oraz z zielonych liści. Bo mój stary model ciągle się zapycha i zacina. Przeglądam różne artykuły, polecenia, filmiki, no ale to wszystko reklamy, więc trudno mi zaufać emotka

Ja mam wyciskarkę Sana 727, jest droga, nawet bardzo droga ale nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wyciskam z jej pomocą sok z marchewki, buraków, jabłek, jarmużu, szpinaku, selera, pietruszki, wiosną wyciskałam pokrzywę i poradziła sobie świetnie. Myje się ją dosłownie w minutę, nie ma żadnych zawijasów w których zbierają się resztki ani żadnych elementów, które trudno wyczyścić. Nie wpisuje się w budżet przez ciebie podany ale ja jestem z niej bardzo zadowolona. emotka
0 0

melancholia

#6837747 Napisano: 14.01.2022 23:18:23
kerocna napisał(a):

Sana 727

Diękuję za odpowiedź. Czyli tak jak myślałam raczej bez powaznej inwestycji się nie obejdzie, jeśli nie chcę znowu męczyć się z wyciskarką zapchaną przez włókna.
1 kerocna 0

mampytanie

#6837762 Napisano: 15.01.2022 09:30:11
bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Zgadzam się. I słodycze, tona słodyczy.  Dla mnie teraz to jest najbardziej wkurzające, bo święta minęły i nie ma jak opchać innym słodkości (fakt, będą po drodze urodziny, imieniny i inne, zawsze można coś dołączyć, ale bez przesady). 
Cieszy mnie loteria Hortex, ale wkurza też, że akurat Hortex, bo jest dużo droższy niż mrożonki, które standardowo kupuję, jak już moje własne domowe są na wykończeniu.
1 brucee 0

domika

#6837768 Napisano: 15.01.2022 09:51:25
bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Ja już wszystkie piwne odpuszczam. Nie ma kto tego pić emotka
1 brucee 0

magdalena-chili

#6837771 Napisano: 15.01.2022 10:16:02
domika napisał(a):

bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Ja już wszystkie piwne odpuszczam. Nie ma kto tego pić emotka

Witam w klubie! Na cienkim piwie można kotlety usmażyć, albo przerobić na płukankę do włosów, ale co zrobić z whiskaczami? emotka emotka
1 brucee 0

rare85

#6837774 Napisano: 15.01.2022 10:25:11
mampytanie napisał(a):

bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Zgadzam się. I słodycze, tona słodyczy.  Dla mnie teraz to jest najbardziej wkurzające, bo święta minęły i nie ma jak opchać innym słodkości (fakt, będą po drodze urodziny, imieniny i inne, zawsze można coś dołączyć, ale bez przesady). Cieszy mnie loteria Hortex, ale wkurza też, że akurat Hortex, bo jest dużo droższy niż mrożonki, które standardowo kupuję, jak już moje własne domowe są na wykończeniu.

Ze słodyczami mam podobnie. Mnie cieszy, że to właśnie Hortex, tak, jest droższy, ale ich fasolka szparagowa jest dla mnie najlepsza, mogę ją jeść na kilogramy emotka
1 brucee 0

domika

#6837775 Napisano: 15.01.2022 10:25:50
magdalena-chili napisał(a):

domika napisał(a):

bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Ja już wszystkie piwne odpuszczam. Nie ma kto tego pić emotka

Witam w klubie! Na cienkim piwie można kotlety usmażyć, albo przerobić na płukankę do włosów, ale co zrobić z whiskaczami? emotka emotka

Whiskacze u mnie jeszcze sprawdzają się w formie prezentów emotka ale czysta wódka ?Nikt tego nikt nie pije emotka
1 brucee 0

margobb

#6837780 Napisano: 15.01.2022 10:46:54
magdalena-chili napisał(a):

domika napisał(a):

bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Ja już wszystkie piwne odpuszczam. Nie ma kto tego pić emotka

Witam w klubie! Na cienkim piwie można kotlety usmażyć, albo przerobić na płukankę do włosów, ale co zrobić z whiskaczami? emotka emotka

Piwka można kupić 0% emotka  moj mąż tylko takie pije, a w lecie to i ja nie pogardzę. 

Łychy :) czekają, aż ktoś je przygarnie, ale bardzo rzadko biorę udział w konkach z grubym alko. Skusiła mnie Szkocja teraz w Biedronce, ale znając życie to nawet butelka nie wpadnie. 

mampytanie

#6837783 Napisano: 15.01.2022 10:58:14
rare85 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

bruce napisał(a):

Kiedy tak czytam bazę, to wydaje mi się, że od pewnego czasu 99,99% konkursów promocyjnych - że tak powiem: ogólnosklepowych - stanowią te z piwami lub winami. No i chipsami. Przeważnie tylko wszędzie zapisy: 18+.  emotka  Ciężki wybór dla konkursowicza. emotka

Zgadzam się. I słodycze, tona słodyczy.  Dla mnie teraz to jest najbardziej wkurzające, bo święta minęły i nie ma jak opchać innym słodkości (fakt, będą po drodze urodziny, imieniny i inne, zawsze można coś dołączyć, ale bez przesady). Cieszy mnie loteria Hortex, ale wkurza też, że akurat Hortex, bo jest dużo droższy niż mrożonki, które standardowo kupuję, jak już moje własne domowe są na wykończeniu.

Ze słodyczami mam podobnie. Mnie cieszy, że to właśnie Hortex, tak, jest droższy, ale ich fasolka szparagowa jest dla mnie najlepsza, mogę ją jeść na kilogramy emotka

Akurat u mnie mam sporo własnej fasolki pomrożonej, wątpię, by Hortex pobił tą domową, wyhodowaną w ogródku emotka  Natomiast inne mixy np. z kalafiorem czy brukselką na zupę są ok, ale w tej cenie mogłabym mieć dwie paczki. Co nie zmienia faktu, że i tak wolę loterię Hortex niż jakieś loterie ze słodyczami (tych serio ma już dość) emotka

ameryka

#6837784 Napisano: 15.01.2022 11:22:31
Do dzisiaj można wykorzystać nagrody gwarantowane w loterii INPOST - empik go i empik music

Uwaga: trzeba podać nr karty celem weryfikacji - pobierają zwrotne 1 zł i co ważne jak ktoś nie będzie korzystał dalej pamiętać o wyłączeniu usługi na dzień przed zakończeniem okresu promocyjnego. 
0 0

magy2020

#6837921 Napisano: 16.01.2022 19:59:40
Pytanie do osób , które są lub były na kwarantannie: instalujecie sobie tą aplikację , która podobno jest obowiązkowa?
0 0

agaluna

#6837923 Napisano: 16.01.2022 20:13:09
magy2020 napisał(a):

Pytanie do osób , które są lub były na kwarantannie: instalujecie sobie tą aplikację , która podobno jest obowiązkowa?

Oczywiście, że nie jest obowiązkowa. Moja mama jak miała kwarantannę to ani nie instalowała tego, ani nie przyszedł do niej nigdy patrol policji. emotka
1 magy2020 0