Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

privatedo

#6868775 Napisano: 06.07.2022 23:45:28
Na kwiatach będzie napis : 

Mariolka, nikt nie zapełni pustki po Tobie - przyjaciele z e-forum 

Jesli ktoś jest przeciw, niech się sprzeciwia ale teraz 

cudaczek121

#6868777 Napisano: 07.07.2022 00:21:51
privatedo napisał(a):

Na kwiatach będzie napis : 

Mariolka, nikt nie zapełni pustki po Tobie - przyjaciele z e-forum 

Jesli ktoś jest przeciw, niech się sprzeciwia ale teraz 

Ja bym dala po prostu przyjaciele z Sieci, albo przyjaciele z Forum bez tego e na początku. No, ale w sumie Zmarłym jest wszystko jedno, co na szarfie, ważne, co Żałobnicy mają w sercach i umyslach. Po raz kolejny jestem dumna z naszych Forumowiczow, ze tak się jednoczą w obliczu tragedii!

cudaczek121

#6868778 Napisano: 07.07.2022 00:31:06
Mia- Ewuniu ja Cię tez kojarzę z festiwalu piwa w Poznaniu, gdzie była też Mariolka. Szalenie pozytywna i serdeczna z Ciebie Osoba! Pozdrawiam cieplutko!
1 mama2006 0

mia

#6868780 Napisano: 07.07.2022 00:43:47
cudaczek121 napisał(a):

Mia- Ewuniu ja Cię tez kojarzę z festiwalu piwa w Poznaniu, gdzie była też Mariolka. Szalenie pozytywna i serdeczna z Ciebie Osoba! Pozdrawiam cieplutko!

I wzajemnie kochana!emotka Mam Cię nawet na zdjęciach stamtąd. emotka I kilka innych osób. I Mariolkę też... emotka

fan-mandaryny

#6868782 Napisano: 07.07.2022 01:24:39
Powiem szczerze, że do niektórych tematów na tym forum nigdy nie zaglądałem. Jak tak czytam niektóre posty, miło mi na sercu, że należę do tak fajnej grupy. Moją pierwszą wygraną było 1 z 15 zdjęć Gabrieli Spanic z autografem z niegdyś bardzo popularnej gazety Świat Seriali. To była loteria - z kartka pocztową. Pamietam siebie - 9 latka leżącego w łóżku, który szybko wyzdrowiał jak zaprzyjaźniona pani listonosz podala mi leżącemu koperte, a w niej nagroda mojej idolki z serialu „Paulina” i „Porywy serca”. Moim drugą wygraną był kosz słodyczy Wedla, gdy miałem naście lat. Zachęcony legendą, że 20 kilometrów ode mnie wygrał facet w „Grzeskach”. Po wielu latach kolega ze studiów powiedział, że jego ojciec wygrał (inny facet) w tej samej loterii. A pamietam, ze były dwa samochody do wygrania. To chyba przeznaczenie, ze się jeszcze niedawno utwierdziłem, ze można naprawdę wygrać i nie jest to ściema. Kiedyś kod kreskowy wysłałem listem. Moja Mama wygrała robot kuchenny z czasopisma „Ciasta na stół” (za „ciasto z owocami i krokantem kokosowym).
Wygrywalem w krzyżówkach jako nastolatek, płyty, jakieś drobe rzeczy i się wciągnąłem.
Za pare dni skończę 32 lata... Kiedy to zleciało?
Od roku probuje grać tak dokładnie i daje mi to frajdę. W loteriach teraz kiepściutko. „Jak śliwka w kompot” wpadłem od jakichś dwóch lat, kiedy udalo mi się wygrać zestaw Vanisha, bony do Dino, zmywarkę, gary i laptop. A brat się śmiał ze mnie, że jestem naiwny i kupił sobie wcześniej taki sam model laptopa, jaki był do wygrania. Fajną miał minę, jak zobaczył laptop na moim stole, że kosztował 20 zł plus cena listu poleconego. Laptop spadl mi z nieba, a stary akurat wyeksploatował się pracą, a w obecnej pracy sprawny komputer jest mi niezbędny.
Ja po prostu zakochałem się w konkursach. Muszę tez rozsądnie podchodzić do tego, z umiarem i bardzo praktycznie.
Pozdrawiam Was
P.S. Jeśli chodzi o forum, to sam prowadzę forum Mandaryny od wielu wielu lat i działanie forum nie jest mi obce. Bardzo je lubię.

melissa

#6868783 Napisano: 07.07.2022 01:40:15
mia napisał(a):

Obiecane wieczorne podsumowanie.
Razem ze mną wpłaciło 53 osoby - w sumie zebrano 860 zł.

Jesli ktos jeszcze chciałby się dorzucić (choc oczywiście zostanie jeszcze poza kwiatami i zniczem nadwyżka na jakis cel charytatywny), to bardzo proszę o wpłaty do dzisiaj - tak żeby przelewy zaksięgowały się jutro do południa. emotka

Przepraszam za spóźniony przelew (dopiero zrobiony, nie wiem o której się zaksięguje), ale dopiero się dowiedziałam - wcześniej nie zaglądałam na forum...
1 mia 0

jackk76

#6868785 Napisano: 07.07.2022 01:46:21
melissa napisał(a):

mia napisał(a):

Obiecane wieczorne podsumowanie.
Razem ze mną wpłaciło 53 osoby - w sumie zebrano 860 zł.

Jesli ktos jeszcze chciałby się dorzucić (choc oczywiście zostanie jeszcze poza kwiatami i zniczem nadwyżka na jakis cel charytatywny), to bardzo proszę o wpłaty do dzisiaj - tak żeby przelewy zaksięgowały się jutro do południa. emotka

Przepraszam za spóźniony przelew (dopiero zrobiony, nie wiem o której się zaksięguje), ale dopiero się dowiedziałam - wcześniej nie zaglądałam na forum...

Ja też się troszkę spóźniłem, może dojdzie do południa
1 mia 0

visserarthur

#6868786 Napisano: 07.07.2022 02:14:52
fan-mandaryny napisał(a):


P.S. Jeśli chodzi o forum, to sam prowadzę forum Mandaryny od wielu wielu lat i działanie forum nie jest mi obce. Bardzo je lubię.

A Ty jesteś Borys, niegdyś tancerz Mandaryny emotka ?

fan-mandaryny

#6868797 Napisano: 07.07.2022 08:45:31
visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):


P.S. Jeśli chodzi o forum, to sam prowadzę forum Mandaryny od wielu wielu lat i działanie forum nie jest mi obce. Bardzo je lubię.

A Ty jesteś Borys, niegdyś tancerz Mandaryny emotka ?

Nope. emotka

mia

#6868848 Napisano: 07.07.2022 12:05:35
Końcowe* podsumowanie.
Razem ze mną wpłaciło 80 osób - w sumie jest dokładnie 1286,38 zł.
Wieniec został zamówiony podobno za ok.500 zł, do tego dojdzie jeszcze znicz, ale i tak zostanie spora nadwyżka; można się więc już pomału zacząć zastanawiać nad tym, na jaki cel ją przeznaczyć.

* - oczywiście jak jeszcze jakiś przelew dotrze, to nie wyrzucę, ani nie przepiję, tylko dołączę do puli emotka
jackk76, melissa  - Wasze przelewy dotarłyemotka

ziolko

#6868851 Napisano: 07.07.2022 12:32:14
mia
Moja propozycja to wpłata na Jagódkę walczącą z SMA. Do uzbierania jeszcze kilka milionów, więc liczy się każdy grosz... 
https://www.faceb...ups/4207633399272017
https://www.siepo...roVZspNkTNz2tAJgmk 
1 mia 0

mm.ii

#6868857 Napisano: 07.07.2022 13:06:20
Proponuję potrzebujących z Marioli miejscowości - Pleszewa.
Może jakiś ośrodek dzieci / osób Niepełnosprawnych bądź Dom Dziecka

Może uda się pomóc.
ale wiadomo, jest ogromna ilość potrzebujących.


Dzięki wszystkim za zaangażowanie.

ameryka

#6868912 Napisano: 07.07.2022 17:33:43
taka refleksja:

jak się cieszycie - strasznie emotka czy bardzo emotka
zarabiacie pieniążki czy pieniądze ??
i o co chodzi z tą "masakrą"

Jak dla mnie to strasznie można się bać lub przestraszyć.
Masakra - jakiś ostatni fenomen. Dotyczy każdej pogody i sytuacji. Ostatnio kolega koledze powiedział tak jeszcze przed aktualną wojną "masakra to była na II wojnie światowej" a ty mi tu nie masakruj, jak nie wiesz co to znaczy. Zapytaj dziadków lub starszych osób

toka

#6868919 Napisano: 07.07.2022 18:15:25
Pewnie to glupi pomysł ale może coś dla wnuka Marioki? Ona tak lubiła go rozpieszczać.

titinunu

#6868920 Napisano: 07.07.2022 18:22:05
toka napisał(a):

Pewnie to glupi pomysł ale może coś dla wnuka Marioki? Ona tak lubiła go rozpieszczać.

pomyśl nie głupi, tylko jak to przekazać.w jakiej formie
0 0

toka

#6868921 Napisano: 07.07.2022 18:24:46
titinunu napisał(a):

toka napisał(a):

Pewnie to glupi pomysł ale może coś dla wnuka Marioki? Ona tak lubiła go rozpieszczać.

pomyśl nie głupi, tylko jak to przekazać.w jakiej formie

To akurat żaden problem - mozna poprosić o adres przez fb Nie wiem tylko czy nadal jest tylko jeden wnuk czy nie więcej i nie mam konkretnego pomysłu Ale jestem pewna ze by ją to ucieszyło. 
2 titinunu, mia 0

cb656

#6868924 Napisano: 07.07.2022 18:37:33
caramela napisał(a):

Może nie nazwałabym liche, ale takie neutralne emotka  myślę że chyba tu trzeba jakoś delikatnie zacząć temat czy coś planuje 

Nie fochaj się emotka Liche, bo tak nazywam "znajomość kogoś bez gruntownej wiedzy o nim". emotka
Niby znasz z imienia i nazwiska, a nie wiesz jakie cukierki lubi, przy jakich filmach się wzrusza, jakie ma zwyczaje i tak dalej...
Relacje racej powierzchowne, nie zażyłe. Żadna zbrodnia, po prostu taki lajf. emotka
0 0

niunia-k

#6868926 Napisano: 07.07.2022 19:10:08
toka napisał(a):

Pewnie to glupi pomysł ale może coś dla wnuka Marioki? Ona tak lubiła go rozpieszczać.

O tym samym pomyślałam !!! Popieram w 100%

cudaczek121

#6868930 Napisano: 07.07.2022 19:24:20
toka napisał(a):

Pewnie to glupi pomysł ale może coś dla wnuka Marioki? Ona tak lubiła go rozpieszczać.

Z tego co wiem to Mariolka miala 2 wnuków- tego Dawidka i jeszcze drugiego
1 mia 0

cudaczek121

#6868931 Napisano: 07.07.2022 19:26:34
toka napisał(a):

titinunu napisał(a):

toka napisał(a):

Pewnie to glupi pomysł ale może coś dla wnuka Marioki? Ona tak lubiła go rozpieszczać.

pomyśl nie głupi, tylko jak to przekazać.w jakiej formie

To akurat żaden problem - mozna poprosić o adres przez fb Nie wiem tylko czy nadal jest tylko jeden wnuk czy nie więcej i nie mam konkretnego pomysłu Ale jestem pewna ze by ją to ucieszyło. 

Może bilety do Energylandii.Jeden wnuk ma chyba 11 lat, drugi mlodszy
1 cb656 0