Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

koniczynka123

#6870167 Napisano: 14.07.2022 00:16:26
psotka napisał(a):

Moze ktos cos doradzi

Mam nowy plaski telewizor kupiony w 2019. Do niego mam podlaczona antene wewnętrzna. Po tych zmianach w nadawaniu nie mam polsatu, tvn, tvn 7, tv4. Ze 100 razy juz odpalam autoprogramowanie, krecilam antena, kablem, przestawialam w prawo, lewo, bok. Na drabine, za tv, obok, na pudelko z zarowka. Nie dziala. NIE MOGE OGLADAC MIODOWYCH LAT. i to w zasadzie najgorszy problem emotka  juz ze  3 tygodnie mi to trwa. Co jeszcze moge zrobic zeby mi te kanaly naszly? Mam tv pis (wszystkie), zoom tv i metro.

Siostra kupiła rok temu sprzęt z DVB-T/T2 (niestety bez HEVC) i niestety miała tylko kilka programów. Sprzedawcy opychali produkty mimo, iż wiedzieli że HEVC jest niezbędne. Kup sobie np ten mini:https://allegro.p...-h-265-11783639346  Zajmuje malutko miejsca a sporo programów dzięki niemu znajdziesz. Siostra zadowolona, reszta rodziny też. Na all jest kilka złotych tańszy niż w sklepach. No chyba, że przy okazji chcesz wziąć np udział w media Ex to też go mają na stronie emotka

psotka

#6870174 Napisano: 14.07.2022 06:50:07
Dzieki za podpowiedzi. Male sledztwo wykazało ze moj tv nie ma kodeka i niezbedny jest dekoder. Tak bym sobie krecila antena dalej emotka  

Dziekuje za pomoc

olunka

#6872223 Napisano: 25.07.2022 21:46:36
https://l.faceboo...vuuYQlcwZ94XGgHuU_bg

Bardzo proszę w imieniu córki przyjaciółki o wypelnienie ankiety do pracy magisterskiej, z góry dziękuję jesli ktos poświęci czas:)
0 0

mama2006

#6872231 Napisano: 25.07.2022 22:34:56
olunka napisał(a):

https://l.faceboo...vuuYQlcwZ94XGgHuU_bg

Bardzo proszę w imieniu córki przyjaciółki o wypelnienie ankiety do pracy magisterskiej, z góry dziękuję jesli ktos poświęci czas:)

zrobione
1 olunka 0

ace

#6872235 Napisano: 25.07.2022 22:55:37
hej. korzystal ktos z Was z kodow z Blacka na answear? Bo ja jak dodaje na przeceniony towar to mi wyswietla komunikat: Promocja Black Energy: specjalny kod rabatowy 25% na nieprzecenione i 10% na nieprzecenione. nie została naliczona. Wybrane produkty mają korzystniejszą cenę bieżącą.
Nie kumam tego...
0 0

anialistopad

#6872658 Napisano: 27.07.2022 20:41:14
Ma,ktoś książki do 1 klasy technikum? Chętnie odkupie 
0 0

DAIKOKU

#6873237 Napisano: 31.07.2022 15:40:17
..nie wiem czy tu moge.., wiem ze jest tu duzo mam emotka a moja 14 letnia siostrzenica korzystajac z wakacji rozstaje się z pięknymi rzeczami z dziecinstwa wiec wraz ze swoim tata stworzyli konto do sprzedazy tych rzeczy. Kocha koty i książki, bardzo dba o rzeczy ktore posiada ale czas zwolnic miejsce na nowe emotka Marzyła o kotku z niebieskimi oczami, teraz zbiera na karme i zabawki dla swojego przyjaciela emotka a ja chce ja polecić emotka

https://m.olx.pl/...ty/uzytkownik/2O6UW/

https://m.olx.pl/oferty/user/FGcL/

nanajka81

#6873250 Napisano: 31.07.2022 17:29:44
DAIKOKU napisał(a):

..nie wiem czy tu moge.., wiem ze jest tu duzo mam emotka a moja 14 letnia siostrzenica korzystajac z wakacji rozstaje się z pięknymi rzeczami z dziecinstwa wiec wraz ze swoim tata stworzyli konto do sprzedazy tych rzeczy. Kocha koty i książki, bardzo dba o rzeczy ktore posiada ale czas zwolnic miejsce na nowe emotka Marzyła o kotku z niebieskimi oczami, teraz zbiera na karme i zabawki dla swojego przyjaciela emotka a ja chce ja polecić emotka
https://m.olx.pl/oferty/user/FGcL/
https://m.olx.pl/...ty/uzytkownik/2O6UW/

szczerze powiedziawszy to ciężko jej będzie sprzedać to co wystawia. Używane buty nawet jak zadbane brania nie mają (nowe również słabo - wiem bo zdarzyło mi się sprzedawać i właściwie nowe trampki za 1/3 ceny sprzedałam, używane jeszcze gorzej albo wcale) Książki również idą za ułamek ceny i najlepiej jak są wystawione hurtowo) z ubraniami również - najczęściej ludzie kupują w hurcie (ja sama również tak kupuje) Oczywiście może będzie miała szczęście i uda się jej coś sprzedać ale od kiedy olx do cen wysyłki dolicza sobie opłaty serwisowe trzeba mocno schodzić z ceny. Niestety. 
1 jokan 0

tereniagno

#6873259 Napisano: 31.07.2022 19:14:53
Czy ktoś wygrał w tym roku  w Loteriadzie emotka
1 ReneK 0

cb656

#6873265 Napisano: 31.07.2022 20:02:28
anialistopad napisał(a):

M ,ktoś książki do 1 klasy technikum? Chętnie odkupie...

emotka
JAKIEGO technikum? Możesz sprecyzować? Elektrycznego, mechanicznego, elektronicznego, ekonomicznego, gastronomicznego...
0 0

jokan

#6873279 Napisano: 31.07.2022 20:43:32
nanajka81 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

..nie wiem czy tu moge.., wiem ze jest tu duzo mam emotka a moja 14 letnia siostrzenica korzystajac z wakacji rozstaje się z pięknymi rzeczami z dziecinstwa wiec wraz ze swoim tata stworzyli konto do sprzedazy tych rzeczy. Kocha koty i książki, bardzo dba o rzeczy ktore posiada ale czas zwolnic miejsce na nowe emotka Marzyła o kotku z niebieskimi oczami, teraz zbiera na karme i zabawki dla swojego przyjaciela emotka a ja chce ja polecić emotka
https://m.olx.pl/oferty/user/FGcL/
https://m.olx.pl/...ty/uzytkownik/2O6UW/

szczerze powiedziawszy to ciężko jej będzie sprzedać to co wystawia. Używane buty nawet jak zadbane brania nie mają (nowe również słabo - wiem bo zdarzyło mi się sprzedawać i właściwie nowe trampki za 1/3 ceny sprzedałam, używane jeszcze gorzej albo wcale) Książki również idą za ułamek ceny i najlepiej jak są wystawione hurtowo) z ubraniami również - najczęściej ludzie kupują w hurcie (ja sama również tak kupuje) Oczywiście może będzie miała szczęście i uda się jej coś sprzedać ale od kiedy olx do cen wysyłki dolicza sobie opłaty serwisowe trzeba mocno schodzić z ceny. Niestety. 

zgadzam się. A nie lepiej na Vinted ale ciut taniej? Tam kupujący można swobodnie robić zestawy, może będzie łatwiej....
1 DAIKOKU 0

anialistopad

#6873286 Napisano: 31.07.2022 21:32:09
cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

M ,ktoś książki do 1 klasy technikum? Chętnie odkupie...

emotka
JAKIEGO technikum? Możesz sprecyzować? Elektrycznego, mechanicznego, elektronicznego, ekonomicznego, gastronomicznego...

Technik spedytor 
0 0

DAIKOKU

#6873287 Napisano: 31.07.2022 21:35:00
jokan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

..nie wiem czy tu moge.., wiem ze jest tu duzo mam emotka a moja 14 letnia siostrzenica korzystajac z wakacji rozstaje się z pięknymi rzeczami z dziecinstwa wiec wraz ze swoim tata stworzyli konto do sprzedazy tych rzeczy. Kocha koty i książki, bardzo dba o rzeczy ktore posiada ale czas zwolnic miejsce na nowe emotka Marzyła o kotku z niebieskimi oczami, teraz zbiera na karme i zabawki dla swojego przyjaciela emotka a ja chce ja polecić emotka
https://m.olx.pl/oferty/user/FGcL/
https://m.olx.pl/...ty/uzytkownik/2O6UW/

szczerze powiedziawszy to ciężko jej będzie sprzedać to co wystawia. Używane buty nawet jak zadbane brania nie mają (nowe również słabo - wiem bo zdarzyło mi się sprzedawać i właściwie nowe trampki za 1/3 ceny sprzedałam, używane jeszcze gorzej albo wcale) Książki również idą za ułamek ceny i najlepiej jak są wystawione hurtowo) z ubraniami również - najczęściej ludzie kupują w hurcie (ja sama również tak kupuje) Oczywiście może będzie miała szczęście i uda się jej coś sprzedać ale od kiedy olx do cen wysyłki dolicza sobie opłaty serwisowe trzeba mocno schodzić z ceny. Niestety. 

zgadzam się. A nie lepiej na Vinted ale ciut taniej? Tam kupujący można swobodnie robić zestawy, może będzie łatwiej....

Dzięki za podpowiedź. Kiedyś nawet założyłam konto na Vinted ale nic nie wystawiłam emotka oddaję, oby służyło (niestety coraz więcej jest ludzi potrzebujących).
Te sprzedawane drobiazgi na olx to dużo pracy a mały zysk emotka jednak to dziewczynka która wrzuca monety do skarbonki na realizacje marzeń, dzięki niej jestem też na e-konkursach emotka  Uważam osobiście, że rzeczy warto przekazywać dalej, bo świat okropnie się zaśmieca... 
Swego czasu lubiłam zaglądać do second handu  (wychodziłam na spacer, czasem wpadł jakiś kapsel po drodze emotka itd) a ostatnio celowo weszłam by zobaczyć ceny odzieży motocyklowej (partner poprosił by wystawić jego skórę Millwaukee kilka razy nałożoną)  i osobiście byłam przerażona jakie są tam ohydne, brudne i zniszczone rzeczy a w bardzo wysokiej cenie a ludzie tam nadal kupują... 
1 jokan 0

masza

#6873328 Napisano: 01.08.2022 02:25:46
anialistopad napisał(a):

cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

M ,ktoś książki do 1 klasy technikum? Chętnie odkupie...

emotka
JAKIEGO technikum? Możesz sprecyzować? Elektrycznego, mechanicznego, elektronicznego, ekonomicznego, gastronomicznego...

Technik spedytor 

na stronie szkoły na pewno masz listę z autorami i tytułami.
Ja sobie skompletowałam na vinted i olx 
1 DAIKOKU 0

katrin1

#6873353 Napisano: 01.08.2022 10:24:51
Czy może mi ktoś polecić model smartwatcha dla dziecka, który łatwo zgra się z telefonem?
0 0

agakaz2

#6874128 Napisano: 04.08.2022 07:16:14
potrzebuję pomocy w wydrukowaniu oświadczenia do wygranej, jestem na wyjeździe nie mam możliwości. ktoś coś?

ps. dziękuję za odzew
0 0

bogna77

#6874137 Napisano: 04.08.2022 09:21:03
Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę?
2 ReneK, pikawka 0

elektro

#6874169 Napisano: 04.08.2022 11:12:43
bogna wyslij i tak.
Zobaczysz czy przejdzie
1 bogna77 0

Emememe

#6874177 Napisano: 04.08.2022 11:48:39
bogna77 napisał(a):

Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę?

W regulaminie wypisali sklepy do których jest prowadzona dystrybucja produktów Tymbark, nie napisali, że tam je trzeba zakupić. Moim zdaniem powinni Ci uznać ten zakup, nie napisali wprost, że trzeba kupować w wymienionych sklepach.  emotka  
1 bogna77 0

adamo86

#6874180 Napisano: 04.08.2022 11:56:29
bogna77 napisał(a):

Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę?

bogna77, ślij - tak jak Emememe pisze - regulamin nie określa wprost, że trzeba tam kupić.
Trzymamy kciuki!
1 bogna77 0