Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

nikos

#6869296 Napisano: 09.07.2022 22:13:05
dysia napisał(a):

Wiele osób odeszło z forum 😥smutne
Dominika, Stasia (Stasiak50), Renatka (amif), Włodek Piasecki z żoną, Mariolka 

(*)

I jeszcze nie tak dawno Renatka (delvitto) emotka

basiag

#6869305 Napisano: 10.07.2022 08:01:42
dlaczego zamknęli już Leibniz skoro regulamin mówi że do dziś do północy ?
https://wygrajzleibniz.pl/
0 0

aleksandra008

#6869307 Napisano: 10.07.2022 08:37:50
basiag napisał(a):

dlaczego zamknęli już Leibniz skoro regulamin mówi że do dziś do północy ?
https://wygrajzleibniz.pl/

Nie fair zagrali. Piszcie do nich niech ugną się pod ciężarem naszego oburzenia.
0 0

privatedo

#6869467 Napisano: 11.07.2022 09:19:39


privatedo

#6869470 Napisano: 11.07.2022 09:27:51
Przepraszam, ze dopiero dzis, ale malo mnie tu ostatnimi czasy, a po odejsciu Mariolki kazda wizyta na forum jest dla mnie przytlaczajaca. 
Powyzej wrzucilam Wam zdjecie paragonu i wienca, mielismy taki sam jak rodzina. 

Nadwyzke pieniedzy proponuje przekazac rodzicom Mariolki albo przelewem albo przekazem, gdyz nie wiem czy maja konto bankowe. 
Mariolka kochala swoich rodzicow, to im dawala swoje najlepsze wygrane… Oni kochali Mariolke… ciezar pogrzebu spadl na nich, dlatego by im ulzyc choc troche w tej misji proponuje powyzsze rozwiazanie. 

tereniagno

#6869471 Napisano: 11.07.2022 09:30:19
Piękny wieniec emotka
Jesteście  WIELKIE emotka
Myślę, że Mariolka patrzy na wszystkich z góry(*)

tereniagno

#6869474 Napisano: 11.07.2022 09:33:22
privatedo napisał(a):

Przepraszam, ze dopiero dzis, ale malo mnie tu ostatnimi czasy, a po odejsciu Mariolki kazda wizyta na forum jest dla mnie przytlaczajaca. 
Powyzej wrzucilam Wam zdjecie paragonu i wienca, mielismy taki sam jak rodzina. 

Nadwyzke pieniedzy proponuje przekazac rodzicom Mariolki albo przelewem albo przekazem, gdyz nie wiem czy maja konto bankowe. 
Mariolka kochala swoich rodzicow, to im dawala swoje najlepsze wygrane… Oni kochali Mariolke… ciezar pogrzebu spadl na nich, dlatego by im ulzyc choc troche w tej misji proponuje powyzsze rozwiazanie. 

Jestem jak najbardziej ZA emotka
Masz racje, że Oni bardzo wspierali Mariolkę emotka

mia

#6869481 Napisano: 11.07.2022 10:02:09
privatedo napisał(a):

(...)

Nadwyzke pieniedzy proponuje przekazac rodzicom Mariolki albo przelewem albo przekazem, gdyz nie wiem czy maja konto bankowe. 
Mariolka kochala swoich rodzicow, to im dawala swoje najlepsze wygrane… Oni kochali Mariolke… ciezar pogrzebu spadl na nich, dlatego by im ulzyc choc troche w tej misji proponuje powyzsze rozwiazanie. 

Wydaje mi się, że jest to rozwiązanie, które powinno zadowolić wszystkich (mam tu na myśli darczyńcówemotka ).
Według mnie optymalne. Jestem zdecydowanie za.
Pięknie to napisałaś. emotka emotka

olunka

#6869485 Napisano: 11.07.2022 10:08:40
mia napisał(a):

privatedo napisał(a):

(...)

Nadwyzke pieniedzy proponuje przekazac rodzicom Mariolki albo przelewem albo przekazem, gdyz nie wiem czy maja konto bankowe. 
Mariolka kochala swoich rodzicow, to im dawala swoje najlepsze wygrane… Oni kochali Mariolke… ciezar pogrzebu spadl na nich, dlatego by im ulzyc choc troche w tej misji proponuje powyzsze rozwiazanie. 

Wydaje mi się, że jest to rozwiązanie, które powinno zadowolić wszystkich (mam tu na myśli darczyńcówemotka ).
Według mnie optymalne. Jestem zdecydowanie za.
Pięknie to napisałaś. emotka emotka

Jestem jak najbardziej za, dzięki dziewczyny,że tak to pięknie zorganizowałyścieemotka

slomkab

#6869495 Napisano: 11.07.2022 10:45:43
Mam pytanko! Czy jak dostałam SMS o możliwości wybrana pieniążków blikiem to mogę to zrobić w zwykłym bankomacie? Nigdy nie płaciłam blikiem i nie wiem czy wystarczy ten nr transakcji w SMS i pin czy coś jeszcze?
0 0

agakaz2

#6869503 Napisano: 11.07.2022 11:11:40
slomkab napisał(a):

Mam pytanko! Czy jak dostałam SMS o możliwości wybrana pieniążków blikiem to mogę to zrobić w zwykłym bankomacie? Nigdy nie płaciłam blikiem i nie wiem czy wystarczy ten nr transakcji w SMS i pin czy coś jeszcze?



tak jakikolwiek bankomat
0 0

slomkab

#6869504 Napisano: 11.07.2022 11:12:36
agakaz2 napisał(a):

slomkab napisał(a):

Mam pytanko! Czy jak dostałam SMS o możliwości wybrana pieniążków blikiem to mogę to zrobić w zwykłym bankomacie? Nigdy nie płaciłam blikiem i nie wiem czy wystarczy ten nr transakcji w SMS i pin czy coś jeszcze?



tak jakikolwiek bankomat

Dziekuje to spróbuje emotka  
0 0

mia

#6869583 Napisano: 11.07.2022 15:57:09
Ostatni wpis odnośnie zbiórki. Dzisiaj dotarła wpłata jeszcze od jednej forumowiczki. emotka
Na tym kończę temat - zbiórka zamknięta. Pieniądze dzisiaj wieczorem przelewam Privatedo, która założyła za wieniec, a resztę pieniędzy przekaże na ustalony cel.
Podsumowanie.
Razem ze mną wpłaciło 85 osób - w sumie zebrano 1380 zł. Serdeczne podziękowania z mojej strony dla Darczyńców! emotka emotka emotka Warto było nie tylko dla Mariolki, ale także dla Was, zadać sobie ten trud.emotka

mm.ii

#6869666 Napisano: 11.07.2022 22:20:23
 Mia! Privatedo!
Bardzo Wam dziękujemy!

cudaczek121

#6869675 Napisano: 11.07.2022 23:37:24
privatedo napisał(a):

Przepraszam, ze dopiero dzis, ale malo mnie tu ostatnimi czasy, a po odejsciu Mariolki kazda wizyta na forum jest dla mnie przytlaczajaca. 
Powyzej wrzucilam Wam zdjecie paragonu i wienca, mielismy taki sam jak rodzina. 

Nadwyzke pieniedzy proponuje przekazac rodzicom Mariolki albo przelewem albo przekazem, gdyz nie wiem czy maja konto bankowe. 
Mariolka kochala swoich rodzicow, to im dawala swoje najlepsze wygrane… Oni kochali Mariolke… ciezar pogrzebu spadl na nich, dlatego by im ulzyc choc troche w tej misji proponuje powyzsze rozwiazanie. 

Rozumiem, bo my chcemy dobrze jako spolecznosc konkursowa mamy dobre intencje i to się chwali
Ale co jeśli Rodzice Mariolki poczują się niezręcznie z powodu takiego podarunku?
0 0

cudaczek121

#6869676 Napisano: 11.07.2022 23:41:19
A tak w ogóle to mamy jakiś namiar na tych Rodziców? No bo jeśli nie maja Ci starsi Państwo konta w banku, to trzeba przekazem to wysłać  i trzeba znać ich adres
0 0

privatedo

#6869707 Napisano: 12.07.2022 09:22:15
Cudaczek, 
mozna przeslac Western Union i wtedy nie trzeba danych adresowych ( ktore i tak mam). 
Jest takze opcja wreczenia przez kogos, ale chcialabym tego uniknac, zeby miec potwierdzenie dla Was. 
Jesli ubierze sie motywacje w odpowiednie slowa, to nie poczuja sie niezrecznie. 
Bede chciala zamknac wszystko do konca tygodnia, tak zeby Oni « opanowali emocje » , a zeby tez nie przeciagac w czasie.  

psotka

#6870047 Napisano: 13.07.2022 13:38:43
Moze ktos cos doradzi

Mam nowy plaski telewizor kupiony w 2019. Do niego mam podlaczona antene wewnętrzna. Po tych zmianach w nadawaniu nie mam polsatu, tvn, tvn 7, tv4. Ze 100 razy juz odpalam autoprogramowanie, krecilam antena, kablem, przestawialam w prawo, lewo, bok. Na drabine, za tv, obok, na pudelko z zarowka. Nie dziala. NIE MOGE OGLADAC MIODOWYCH LAT. i to w zasadzie najgorszy problem emotka  juz ze  3 tygodnie mi to trwa. Co jeszcze moge zrobic zeby mi te kanaly naszly? Mam tv pis (wszystkie), zoom tv i metro.
0 0

dany-duszek

#6870085 Napisano: 13.07.2022 14:29:20
psotka napisał(a):

Moze ktos cos doradzi

Mam nowy plaski telewizor kupiony w 2019. Do niego mam podlaczona antene wewnętrzna. Po tych zmianach w nadawaniu nie mam polsatu, tvn, tvn 7, tv4. Ze 100 razy juz odpalam autoprogramowanie, krecilam antena, kablem, przestawialam w prawo, lewo, bok. Na drabine, za tv, obok, na pudelko z zarowka. Nie dziala. NIE MOGE OGLADAC MIODOWYCH LAT. i to w zasadzie najgorszy problem emotka  juz ze  3 tygodnie mi to trwa. Co jeszcze moge zrobic zeby mi te kanaly naszly? Mam tv pis (wszystkie), zoom tv i metro.

na to wychodzi ze twój telewizor nie ma odbiornika DVB-T2/HEVC, więc teraz musisz dokupić dekoder DVB-T2/HEVC lub jak masz w tv możliwość instalowania aplikacji to zakupić od polsat lub playera albo coś innego telewizję internetową.
1 psotka 0

adamo86

#6870158 Napisano: 13.07.2022 22:55:57
Ma ktoś może subskrypcje TVN GO i udostępni na obejrzenie jednego reportażu? emotka  Może być za $$$
0 0