Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

cudaczek121

#6876293 Napisano: 16.08.2022 09:16:19
agakaz2 napisał(a):

Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail ([email protected]) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od [email protected]enerał porucznik Kenneth.
nick Silverman

serio ktoś zadaje sobie tyle trudu by tu sie zalogowac i pisać takie pierdółki 

Widać amerykańscy żołnierze dotarli i na nasze forum,ech.
0 0

sks900

#6876300 Napisano: 16.08.2022 09:39:52
agakaz2 napisał(a):

Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail ([email protected]) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od [email protected]enerał porucznik Kenneth.
nick Silverman

serio ktoś zadaje sobie tyle trudu by tu sie zalogowac i pisać takie pierdółki 

To zawodowy złodziej, niestety wiele osób się nabiera i tracą setki tys. zł. https://www.googl...&sclient=gws-wiz
0 0

mama_91

#6876334 Napisano: 16.08.2022 11:11:15
sabart napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  


Według mnie duże znaczenie ma poczucie humoru. Ja zazwyczaj piszę rymem, potrafię wygrywać jednym zgłoszeniem, ale do głównych mi daleko. Liczy się na pewno coś, co jest oryginalne, "niebanalne". Nawet nie sama treść, zwykła odpowiedź na pytanie,  tylko forma. W jakiej formie przedstawiasz odpowiedź, by zachęciła kogoś do dalszego czytania. Zdarzało mi się pisać prozą, gdy chciałam napisać coś od serca, ale bez pozytywnego rezultatu. Ale ja jestem świeżak jeszcze. I według mnie jest takie coś, że agencje czytają losowo odpowiedzi konkurowe i jeśli uważają, że "się nadaje" to nagradzają, nie czytają wszystkiego, bo po co. Ale to moja teoria. Nie raz miałam zgłoszenie pierwsza klasa i nie chodzi tu o samozachwyt, ale nie rozumiem dlaczego nie zostało nagrodzone skoro było przeczytane? emotka W fotograficznych za to niektórzy organizatorzy wybierają zgłoszenia profesjonalne, a inni patrzą na kreatywność, pomysłowość itd. i w tych drugich udaje mi się wygrywać mimo, że jakość wykonania zostawia wiele do życzenia, ale nadrabia właśnie przekazem. 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi emotka  Ja właśnie zazwyczaj biorę udział w konkursach fotograficznych i często udaje mi się coś ustrzelić. Ostatnio próbuję sił w konkursach pisanych i byłam ciekawa, jakie macie spostrzeżenia w tej kwestii.  Bo czasem faktycznie jest bardzo dużo zgłoszeń i ciężko się wyróżnić emotka  
1 kumulacja 0

ludzka_istota

#6876507 Napisano: 17.08.2022 08:33:25
Mądre głowy, powiedzcie - czy BLIK to bezpieczna opcja? Cały czas się waham, boję się oszustw i naciagan. Jak to działa? Jakie macie doświadczenia? Z góry dziękuję.
0 0

Emememe

#6876515 Napisano: 17.08.2022 09:18:23
ludzka_istota napisał(a):

Mądre głowy, powiedzcie - czy BLIK to bezpieczna opcja? Cały czas się waham, boję się oszustw i naciagan. Jak to działa? Jakie macie doświadczenia? Z góry dziękuję.

Blik jest bezpieczną opcją płatności, jeśli korzysta się z niego zgodnie z przeznaczeniem: do dokonywania własnych płatności i bez udostępniania kodu osobom trzecim. Oszustwa zazwyczaj polegają na wyłudzeniu tego kodu od nieświadomego użytkownika. Podsyłam tu link do portalu, na którym są opisane różne sposoby oszustw z wykorzystaniem blika.
https://niebezpiecznik.pl/tag/blik/
Jeśli planujesz korzystać z niego np do dokonywania płatności w sklepach internetowych i w sklepach stacjonarnych to nie masz się czego obawiać emotka  Każda transakcja blik wymaga autoryzacji, więc widać za co i komu się płaci. Sama osobiście korzystam z blika odkąd pojawiła się taka opcja i uważam, że jest wygodna i bezpieczna. 

kornwalija

#6876537 Napisano: 17.08.2022 10:24:00
ludzka_istota napisał(a):

Mądre głowy, powiedzcie - czy BLIK to bezpieczna opcja? Cały czas się waham, boję się oszustw i naciagan. Jak to działa? Jakie macie doświadczenia? Z góry dziękuję.

Bardzo bezpieczna, zazwyczaj kupuję przez blika, bo jest szybko. Nawet już mi kiedyś ktoś oddał kasę przez blika, tylko nr telefonu podałam emotka

dany-duszek

#6876689 Napisano: 17.08.2022 18:15:57
ludzka_istota napisał(a):

Mądre głowy, powiedzcie - czy BLIK to bezpieczna opcja? Cały czas się waham, boję się oszustw i naciagan. Jak to działa? Jakie macie doświadczenia? Z góry dziękuję.

jeżeli nie ustawisz w aplikacji banku ze zakupy stacjonarne są bez potwierdzenia oraz nie dodasz jakiś zakupów do ulubionych sklepów w których nie musisz potwierdzać zakupu w aplikacji to blik jest bezpieczny.

cb656

#6876825 Napisano: 18.08.2022 10:58:54
ludzka_istota napisał(a):

Mądre głowy, powiedzcie - czy BLIK to bezpieczna opcja? Cały czas się waham, boję się oszustw i naciagan. Jak to działa? Jakie macie doświadczenia? Z góry dziękuję.

Ujmę to najprościej, jak umiem, hihi.. emotka
DO DZIŚ nie kumam czaczy, JAK to działa, ale jedno jest pewne: TO NAJBEZPIECZNIEJSZA FORMA PŁATNOŚCI ONLINE! emotka
Warunek: o ile SAMA OSOBIŚCIE używasz tego kodu Blik. Przekazywanie komuś innemu, by zrobił to za Ciebie łączy się z pewnym ryzykiem... Hm, w zasadzie nawet wtedy jest bezpieczne, bo przecież jako użytkownik konta MUSISZ POTWIERDZIĆ PŁATNOŚĆ! Tyle tylko, że trzeba CZYTAĆ, co jest w tym potwierdzeniu. I to jest ten myk. Czasem ludzie z pośpiechu klikają, zatwierdzają, dalej, dalej. Nie o to chodzi przecież. Trzeba mieć świadomość!

agusiac87

#6876898 Napisano: 18.08.2022 15:36:34
Czy ktos mi wytlumaczy cos w temacie oferty olx ? Wystawilam cos z przesyłką olx. Udostępniłam opcje olx gabaryt B. Kupujacy twierdzi że nie ma opcji kup z przesyłką olx. O co może chodzic ?
0 0

sabaka

#6876900 Napisano: 18.08.2022 15:39:00
agusiac87 napisał(a):

Czy ktos mi wytlumaczy cos w temacie oferty olx ? Wystawilam cos z przesyłką olx. Udostępniłam opcje olx gabaryt B. Kupujacy twierdzi że nie ma opcji kup z przesyłką olx. O co może chodzic ?

W ustawieniach może musisz pogrzebać. Opcja Twoje Przesyłki / Dane do przelewów chyba się uzupełniało wtedy wskakiwały przesyłki w ofertach 
0 0

banka-manka

#6876904 Napisano: 18.08.2022 15:54:11
agusiac87 napisał(a):

Czy ktos mi wytlumaczy cos w temacie oferty olx ? Wystawilam cos z przesyłką olx. Udostępniłam opcje olx gabaryt B. Kupujacy twierdzi że nie ma opcji kup z przesyłką olx. O co może chodzic ?

Mnie ostatnio nie pojawiła się wysyłka, gdy przedmiot miał za niską cenę. Niby przy dodawaniu ogłoszenia bez problemu mogłam ustawić wysyłkę, to po opublikowaniu ogłoszenia przedmiot nie miał jej.
Chyba dopiero powyżej 5 zł wskoczyła. 
Sprawdź u siebie czy ogłoszenie ma wysyłkę, czy ten błąd jest u kogoś czy to jeszcze coś innego.
0 0

lukaszdziub

#6876906 Napisano: 18.08.2022 16:12:01
agusiac87 napisał(a):

Czy ktos mi wytlumaczy cos w temacie oferty olx ? Wystawilam cos z przesyłką olx. Udostępniłam opcje olx gabaryt B. Kupujacy twierdzi że nie ma opcji kup z przesyłką olx. O co może chodzic ?

ja po mialem problem z ogloszeniem wystawionym dawno. Po zmianie operatora płatności na PayU w moim starym ogloszeniu zniknela przesylka, w panelu niby ustawiona ale nie byla widoczna opcja kup. Dopiero po wystawieniu na nowo przy wyborze przesylki mialem dodatkowy checkbox cos tam odnosnie platnosci
0 0

bogna77

#6876911 Napisano: 18.08.2022 16:34:51
Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂
0 0

Emememe

#6876914 Napisano: 18.08.2022 16:37:16
bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.
0 1 cb656

bogna77

#6876916 Napisano: 18.08.2022 16:39:58
Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.


"informujemy, że dokumenty w postaci oświadczenia zwycięzcy wraz z paragonem przesłane przez Panią w odpowiedzi na powiadomienie telefoniczne o Nagrodzie I stopnia w loterii promocyjnej „Po prostu wygraj” wylosowanej w dniu 1 sierpnia br. na podstawie Pani zgłoszenie z dnia 26 lipca br., niestety nie spełniają wymogów zawartych w ust. 10 Regulaminu Loterii promocyjnej "Po prostu wygraj" definiującym Zasady Organizacji Loterii. Punkt 10.1. Regulaminu Loterii definiuje placówki handlowe, w których napój marki "Tymbark Po Prostu" był dostępny jako Produkt Promocyjny tym samym będąc produktem uprawniającym do wzięcia udziału w niniejszej loterii, do której przystępując potwierdziła Pani zapoznanie się z treścią Regulaminu i zaakceptowała Pani wszystkie jego postanowienia.

Po przeprowadzeniu weryfikacji Komisja Nadzoru Loterii nie może uznać Pani zgłoszenia w loterii promocyjnej „Po prostu wygraj” za prawidłowe.

W związku z powyższym z przykrością informujemy, że brak pozytywnej weryfikacji Pani jako zwycięzcy nagrody w loterii „Po prostu wygraj” powoduje utratę prawa do Nagrody I Stopnia niniejszej loterii."
1 cb656 0

edzia21

#6876917 Napisano: 18.08.2022 16:41:04
Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Punkt 10.1

Emememe

#6876918 Napisano: 18.08.2022 16:43:18
edzia21 napisał(a):

Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Punkt 10.1


Ostatnio o tym dyskutowaliśmy i tam nie jest napisane wprost, że zakup na konkurs ma być dokonany w wymienionych sklepach. Jest tylko wzmianka o prowadzeniu dystrybucji do tych sklepów.
0 0

bogna77

#6876920 Napisano: 18.08.2022 16:44:37
Emememe napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Punkt 10.1


Ostatnio o tym dyskutowaliśmy i tam nie jest napisane wprost, że zakup na konkurs ma być dokonany w wymienionych sklepach. Jest tylko wzmianka o prowadzeniu dystrybucji do tych sklepów.


No właśnie... Jest jakaś Komisja Gier czy coś, gdzie mogę to napisać?
0 0

ziolko

#6876924 Napisano: 18.08.2022 17:07:10
bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂

Nie wiem, czy coś ugrasz z nimi, bo w regulaminie jest jasno napisane "10. Zasady organizacji Loterii10.1. Przedmiotem Loterii jest promocja napojów marki Tymbark Po Prostu produkowanych z
oferty handlowej Grupy Maspex Sp. z o.o. z siedzibą w Wadowicach, dystrybuowanych przez
MWS Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, dostępnych w sprzedaży na terenie Polski w
następujących placówkach handlowych:
Bierdronka, Lidl, Netto, Aldi, Carrefour, Auchan,
Polomarket, Stokrotka, Dino, Intermarche, Kaufland, Leclerc, Żabka, Orlen, Lotos, Amic, BP,
Shell, Moya, Circle K, Watis, Axan, Polmax, Rossmann, Hebe, Super-Pharm, Kolporter,
Lagardere, Inmedio, Ruch, Świat Prasy, Media Start, Jula, Lyreco, SMYK, Ofix.pl, Dealz, Poczta Polska, Baltona oraz internetowych plaformach e-commerce: Strefa Partnera Maspex na Allegro oraz sprzedaż internetowa powyższych sieci."

Są wymienione sklepy, w których można było kupić  te napoje. 
Możesz jeszcze napisać np. do rzecznika praw konsumenta, ale wątpię, żeby udało Ci się wygrać z nimi.
Prawie 40 sklepów do wyboru, a Ty kupiłaś w tym, którego nie ma na liście emotka  
Przecież nie od dziś bierzesz udział w konkursach promocyjnych i wiesz, że jak chce się wziąć udział w konkursie np w Carrefourze, to nie kupuje się produktu w Lidlu. 

edzia21

#6876926 Napisano: 18.08.2022 17:11:44
Emememe napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂


Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Punkt 10.1


Ostatnio o tym dyskutowaliśmy i tam nie jest napisane wprost, że zakup na konkurs ma być dokonany w wymienionych sklepach. Jest tylko wzmianka o prowadzeniu dystrybucji do tych sklepów.

Dyskusji niestety nie widziałam, jednakże dla mnie było to oczywiste (po przeczytaniu regulaminu), że tylko w tych sklepach należy dokonać zakupu...i tak też uczyniłam.