Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

mia

#6875401 Napisano: 10.08.2022 18:40:22
Pilne!

Nasz kolega z forum boss75, który zapewne niejednemu pomógł, teraz sam potrzebuje pomocy... w klikaniu.
Można raz dziennie oddać głos z jednego numeru telefonu. Głosować można tylko do jutra. Rzecz jasna, można z kilku numerów jak ktoś ma.emotka
Nigdzie nie trzeba smsować - klik całkowicie darmowy.
https://amozebyta...eria/zdjecie/133/g/6
Pomagam i podaję link dalej - do Was.emotka emotka

titinunu

#6875417 Napisano: 10.08.2022 19:24:26
mia napisał(a):

Pilne!

Nasz kolega z forum boss75, który zapewne niejednemu pomógł, teraz sam potrzebuje pomocy... w klikaniu.
Można raz dziennie oddać głos z jednego numeru telefonu. Głosować można tylko do jutra. Rzecz jasna, można z kilku numerów jak ktoś ma.emotka
Nigdzie nie trzeba smsować - klik całkowicie darmowy.
https://amozebyta...eria/zdjecie/133/g/6
Pomagam i podaję link dalej - do Was.emotka emotka

trochę poklikałam emotka jest na 4 bezpiecznym póki co miejscu
3 mia, boss75, rettib 0

agaga

#6875438 Napisano: 10.08.2022 20:46:03
Głupio mi pytać każdego z osobna z tych co wygrali w loterii nestle, ale jeśli ktoś to przeczyta i zechce dać mi wskazówkę jak ustrzelić bramkę i wygrać zestaw crayola to proszę, plissss o jakąś wskazówkę lub podpowiedź 🥹 może być priv…
0 0

vanillasky-2017

#6875588 Napisano: 11.08.2022 12:02:20
Czy ktoś może wie co dzisiaj wozi GLS?
0 0

magdalena-chili

#6875591 Napisano: 11.08.2022 12:14:06
titinunu napisał(a):

mia napisał(a):

Pilne!

Nasz kolega z forum boss75, który zapewne niejednemu pomógł, teraz sam potrzebuje pomocy... w klikaniu.
Można raz dziennie oddać głos z jednego numeru telefonu. Głosować można tylko do jutra. Rzecz jasna, można z kilku numerów jak ktoś ma.emotka
Nigdzie nie trzeba smsować - klik całkowicie darmowy.
https://amozebyta...eria/zdjecie/133/g/6
Pomagam i podaję link dalej - do Was.emotka emotka

trochę poklikałam emotka jest na 4 bezpiecznym póki co miejscu

To co, jeszcze dzis zmasowana akcja, żeby było jeszcze bezpieczniej na ostatniej prostej??? emotka emotka
1 agakaz2 0

rufus

#6875613 Napisano: 11.08.2022 13:01:44
mia napisał(a):

Pilne!

Nasz kolega z forum boss75, który zapewne niejednemu pomógł, teraz sam potrzebuje pomocy... w klikaniu.
Można raz dziennie oddać głos z jednego numeru telefonu. Głosować można tylko do jutra. Rzecz jasna, można z kilku numerów jak ktoś ma.emotka
Nigdzie nie trzeba smsować - klik całkowicie darmowy.
https://amozebyta...eria/zdjecie/133/g/6
Pomagam i podaję link dalej - do Was.emotka emotka

kilka glosow oddanych emotka
2 ReneK, mia 0

titinunu

#6875620 Napisano: 11.08.2022 13:07:44
rufus napisał(a):

mia napisał(a):

Pilne!

Nasz kolega z forum boss75, który zapewne niejednemu pomógł, teraz sam potrzebuje pomocy... w klikaniu.
Można raz dziennie oddać głos z jednego numeru telefonu. Głosować można tylko do jutra. Rzecz jasna, można z kilku numerów jak ktoś ma.emotka
Nigdzie nie trzeba smsować - klik całkowicie darmowy.
https://amozebyta...eria/zdjecie/133/g/6
Pomagam i podaję link dalej - do Was.emotka emotka

kilka glosow oddanych emotka

Klik i ma teraz 184 głosy i 2 miejsce. Ze ja wczesnej nie pomyslałam forum poprosić i mam tylko rogala, bo zabrakło mnie 6 głosów do walizki i nie pomógł czerwony kąpielowy strój emotka

yreks

#6876068 Napisano: 13.08.2022 22:59:24
bogna77 napisał(a):

Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę?

Część i jak z tą sprawą z tymbarkiem? Udało się?
0 0

bogna77

#6876072 Napisano: 13.08.2022 23:51:28
yreks napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Trochę się pochwalę, trochę pożalę... Po pierwsze - ogarnęłam podlewanie działki z domu. Rano jak wstaje nie muszę jechać podlewać przed słońcem, bo robię to przez telefon 🙂 Czego to ludzie z lenistwa nie zrobią 😉 Po drugie, jestem gapa i do konkursu Tymbark PoProstu zgłosiłam paragon ze Społem, a on nie jest na liście w regulaminie. I oczywiście trafiłam kampera. O liście sklepów przeczytałam po wygraniu. Smutno mi, bo się człowiek przyzwyczaił, że jak wybrane sklepy, to jakaś wzmianka jest na głównej stronie loterii, a tu nic ☹️

EDIT: doczytałam w regulaminie, że warunkiem jest zakup napoju i nie jest napisane, że w wymienionych sklepach. Nawet tam, gdzie jest lista nie ma sformułowania typu "zwane dalej Sklepami Promocyjnymi", jak to zwykle określają... Czy ktoś może mi powiedzieć czy dobrze myślę?

Część i jak z tą sprawą z tymbarkiem? Udało się?


Wysłałam paragon i dokumenty i czekam. Każdy dzień to tortura... emotka

cb656

#6876125 Napisano: 14.08.2022 15:16:21
Ja się poddaję. emotka Moje pomysły na interpretację tych zamazanych znaków okazały się nietrafione emotka
Jak ktoś chce spróbować, to w prezencie kod do loterii Żywca. emotka
0 0

blanca

#6876130 Napisano: 14.08.2022 16:01:21
cb656 napisał(a):

Ja się poddaję. emotka Moje pomysły na interpretację tych zamazanych znaków okazały się nietrafione emotka
Jak ktoś chce spróbować, to w prezencie kod do loterii Żywca. emotka

1 cb656 0

leilani1

#6876135 Napisano: 14.08.2022 17:11:06
https://www.e-kon...chool-z-huawei-do-50 Mam pytanie do osób, które brały udział  w tym konkursie Otóż za każdym razem gdy przepisuję kod weryfikacyjny, zawsze wyskakuje
mi wiadomosć w stylu: "nie udało się zweryfikować, spróbuj pnownie
później" Czy komuś się udało wpisać kod weryfikacyjny, który przeszedł bez problemu? Bo wpisuję litery i cyfry z kodu dobrze - a może między nimi powinny znajdowac sie odstępy robione spacją? Jakieś rady?
0 0

sabaka

#6876136 Napisano: 14.08.2022 17:20:17
leilani1 napisał(a):

https://www.e-kon...chool-z-huawei-do-50 Mam pytanie do osób, które brały udział  w tym konkursie Otóż za każdym razem gdy przepisuję kod weryfikacyjny, zawsze wyskakuje
mi wiadomosć w stylu: "nie udało się zweryfikować, spróbuj pnownie
później" Czy komuś się udało wpisać kod weryfikacyjny, który przeszedł bez problemu? Bo wpisuję litery i cyfry z kodu dobrze - a może między nimi powinny znajdowac sie odstępy robione spacją? Jakieś rady?

Wysłałam i było potwierdzenie na stronie, że dziękują za zgłoszenie. Normalnie ciągiem litery wpisałam.
0 0

leilani1

#6876138 Napisano: 14.08.2022 17:28:26
Dziekuję za odpowiedź emotka Jeszcze wczoraj wysłałam organizatorom pytanie o potencjalna przyczynę mego problemu, ale jak dotad nie otrzymałam od nich odpowiedzi.
1 kumulacja 0

kumulacja

#6876139 Napisano: 14.08.2022 17:34:12
leilani1 napisał(a):

https://www.e-kon...chool-z-huawei-do-50 Mam pytanie do osób, które brały udział  w tym konkursie Otóż za każdym razem gdy przepisuję kod weryfikacyjny, zawsze wyskakuje
mi wiadomosć w stylu: "nie udało się zweryfikować, spróbuj pnownie
później" Czy komuś się udało wpisać kod weryfikacyjny, który przeszedł bez problemu? Bo wpisuję litery i cyfry z kodu dobrze - a może między nimi powinny znajdowac sie odstępy robione spacją? Jakieś rady?

Ja też wzięłam udział w tym konkursie, aby sprawdzić, czy strona działa. U mnie działa. 

mama_91

#6876197 Napisano: 15.08.2022 13:01:27
Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  
0 0

cudaczek121

#6876209 Napisano: 15.08.2022 14:07:39
mama_91 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  

Wygrywa element losowania i szczęścia, bo wiadomo, że tych wszystkich zgloszen przecież nikt nie czyta.A że konkursowicz i tak się z gruntu rzeczy stara zazwyczaj, żeby jego zgłoszenie było arcyciekawe,to już inna sprawa.Losuja pewnie z 1000 zgloszen i z tego wybierają moim zdaniem.

kukuleczka

#6876215 Napisano: 15.08.2022 15:23:49
cudaczek121 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  

Wygrywa element losowania i szczęścia, bo wiadomo, że tych wszystkich zgloszen przecież nikt nie czyta.A że konkursowicz i tak się z gruntu rzeczy stara zazwyczaj, żeby jego zgłoszenie było arcyciekawe,to już inna sprawa.Losuja pewnie z 1000 zgloszen i z tego wybierają moim zdaniem.

A ja sie do końca się zgodzę emotka  wypowiem się w odniesieniu do konkursów na fb. Większość organizatorów (wieksze firmy agd, rtv, herbaty, kawy, marki odzieżowe itp) czyta komentarze. Często wygrywałam mimo, że komentarzy bylo 300 czy 600. Pisałam prozą, cos innego niz wszystkie wypowiedzi, czesto zabawnie i nietuzinkowo. Nie raz byłam pewna, że wśród tych 500 innych komentarzy moja odpowiedź wygra. I tak tez było.
Dodam, ze zdarzylo mi sie, ze wygralam 2 razy na danej stronie na fb wartosciowe nagrody. Miedzy wygranymi było chyba 3 miesiące roznicy, a moje wypowiedzi byly (wg mnie)  wyróżniające się wśród innych. Wątpię więc ze bylo to losowanie emotka
1 mama_91 0

sabaka

#6876232 Napisano: 15.08.2022 18:39:23
mama_91 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  


Według mnie duże znaczenie ma poczucie humoru. Ja zazwyczaj piszę rymem, potrafię wygrywać jednym zgłoszeniem, ale do głównych mi daleko. Liczy się na pewno coś, co jest oryginalne, "niebanalne". Nawet nie sama treść, zwykła odpowiedź na pytanie,  tylko forma. W jakiej formie przedstawiasz odpowiedź, by zachęciła kogoś do dalszego czytania. Zdarzało mi się pisać prozą, gdy chciałam napisać coś od serca, ale bez pozytywnego rezultatu. Ale ja jestem świeżak jeszcze. I według mnie jest takie coś, że agencje czytają losowo odpowiedzi konkurowe i jeśli uważają, że "się nadaje" to nagradzają, nie czytają wszystkiego, bo po co. Ale to moja teoria. Nie raz miałam zgłoszenie pierwsza klasa i nie chodzi tu o samozachwyt, ale nie rozumiem dlaczego nie zostało nagrodzone skoro było przeczytane? emotka W fotograficznych za to niektórzy organizatorzy wybierają zgłoszenia profesjonalne, a inni patrzą na kreatywność, pomysłowość itd. i w tych drugich udaje mi się wygrywać mimo, że jakość wykonania zostawia wiele do życzenia, ale nadrabia właśnie przekazem. 

agakaz2

#6876281 Napisano: 16.08.2022 08:36:00
Cześć najdroższa,Do You Speak English? to dla mnie przyjemność spotkać ciebie. Nazywam się generał porucznik Kenneth. Jestem oficerem wojskowym USA. Chętnie się z Tobą zapoznam. Jestem romantyczna i fajnie się z nią spędzam. Przeczytałem Twój profil i naprawdę chcę wyrazić moje zainteresowanie. Poszukuję prawdziwych i znaczących relacji intymnych z miłością, pasją i romansem. Proszę bardzo, jeśli wyślesz mi maila na mój prywatny adres e-mail ([email protected]) wyślę Ci moje zdjęcia i opowiem więcej o sobie i moich planach na przyszłość. Dużo miłości, jak mam nadzieję wkrótce usłyszeć od [email protected]enerał porucznik Kenneth.
nick Silverman

serio ktoś zadaje sobie tyle trudu by tu sie zalogowac i pisać takie pierdółki 
1 kumulacja 0