Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

zielonaszpilka

#6876985 Napisano: 18.08.2022 22:21:47
bogna77 napisał(a):

Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka

Tak, według ich regulaminu możesz wnioskować o ekwiwalent emotka  Dlatego gra jest warta świeczki. 
1 bogna77 0

zielonaszpilka

#6876986 Napisano: 18.08.2022 22:25:33
bogna77 napisał(a):

Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka

Tak, według ich regulaminu możesz wnioskować o ekwiwalent emotka  Dlatego gra jest warta świeczki. 
0 0

bogna77

#6876988 Napisano: 18.08.2022 22:49:30
Oooo... I ja załapałam się na maila od generała porucznika Kennetha emotka
0 0

cudaczek121

#6876989 Napisano: 18.08.2022 22:53:42
bogna77 napisał(a):

Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka

A mi się wydaje, że ekwiwalent pieniezny należy się gdyby Sponsor nagrody nie mogl wypożyczyć komuś kamera np. bo nie miałby wystarczającej ilości ich do wypożyczenia albo znowu wybuchłaby pandemia
0 0

bogna77

#6876990 Napisano: 18.08.2022 22:59:27
cudaczek121 napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka

A mi się wydaje, że ekwiwalent pieniezny należy się gdyby Sponsor nagrody nie mogl wypożyczyć komuś kamera np. bo nie miałby wystarczającej ilości ich do wypożyczenia albo znowu wybuchłaby pandemia

No właśnie znowu mało precyzyjny zapis. Bo niby mogę się zgłosić i wypłata jest jakby na mój "wniosek", ale w 14.3 jest, że nie, oprócz zapisu w kolejny podpunkcie... Pogubić się można emotka
0 0

cb656

#6877012 Napisano: 19.08.2022 09:09:31
Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Ja bym poprosił o niewprowadzanie w błąd innych Użytkowników z powodu własnej nieuwagi lub nieumiejętności czytania ze zrozumieniem treści Regulaminów. emotka Według mnie stoi jak byk emotka

Emememe

#6877018 Napisano: 19.08.2022 09:18:02
cb656 napisał(a):

Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Ja bym poprosił o niewprowadzanie w błąd innych Użytkowników z powodu własnej nieuwagi lub nieumiejętności czytania ze zrozumieniem treści Regulaminów. emotka Według mnie stoi jak byk emotka


Według mnie czytanie po łebkach prowadzi do Twojego stwierdzenia, że "stoi jak byk". No nie stoi. A wszystkie wątpliwości odnośnie tego zapisu zostały poruszone wyżej w dyskusji emotka Poczytaj.

zielonaszpilka

#6877022 Napisano: 19.08.2022 09:23:20
cb656 napisał(a):

Emememe napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Z Tymbark PoProstu napisali mi że niestety ale trzeba było kupić w wypisanych sklepach... Czy jest na sali prawnik, bo wg mnie to nie bardzo wynika z tego regulaminu. Lub może wiecie gdzie pisać? Help 🙂

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina emotka Bo według mnie żaden, więc nie ma podstaw do nieprzyznania nagrody.

Ja bym poprosił o niewprowadzanie w błąd innych Użytkowników z powodu własnej nieuwagi lub nieumiejętności czytania ze zrozumieniem treści Regulaminów. emotka Według mnie stoi jak byk emotka

No świetnie cb, znalazłeś punkt wymieniający sklepy, które prowadzą sprzedaż produktów, które oni chcą promować. W tym punkcie informują też, że produkty, które chcą promować produkowane są przez grupę Maspex z siedzibą w Wadowicach, a dystrybuowane są przez jakieś MWS z siedzibą w Tychach. Teraz pokaż mi punkt, w którym mowa jest o tym, że zakup ma być zrobiony w jednym z tych sklepów. Bo punkt, który pokazujesz wygląda jak jakiś opis produktu Tymbark Po prostu, który ma być promowany ta loterią. Jasne, że ja kupiłam Tymbarka w sklepie z listy, ale bądźmy szczerzy, regulamin o tym nie mówi wprost. Jest napisany niedbale i jest to furtka dla Bogny.

zielonaszpilka

#6877025 Napisano: 19.08.2022 09:32:53
bogna77 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bogna77 napisał(a):

Co mnie jeszcze zastanawia, to to, że teoretycznie mogę pisać o ekwiwalent - dobrze rozumiem? "Uczestnik może zgłosić do Organizatora prośbę o wypłacenie ekwiwalentu pieniężnego, z zastrzeżeniem pkt. 14.3 w wysokości odpowiadającej wartości Nagrody I stopnia."
Jak wysyłałam dokumenty, to napisałam o tym. Ale jakby się nie dało, to i Kamper byłby super... emotka

A mi się wydaje, że ekwiwalent pieniezny należy się gdyby Sponsor nagrody nie mogl wypożyczyć komuś kamera np. bo nie miałby wystarczającej ilości ich do wypożyczenia albo znowu wybuchłaby pandemia

No właśnie znowu mało precyzyjny zapis. Bo niby mogę się zgłosić i wypłata jest jakby na mój "wniosek", ale w 14.3 jest, że nie, oprócz zapisu w kolejny podpunkcie... Pogubić się można emotka

Bardzo mało jasny zapis;) bo w 14.3 wskazują na 14.2. a tak jest mowa o tym, że o ekwiwalent możesz się zwrócić, gdy nie możesz zrealizować nagrody. Nie jest napisane, z jakiego powodu ta niemożność miałaby wynikać. Czy chodzi o to, że właśnie nie musi to wynikać z powodów leżących po stronie firmy lub organizatora loterii, bo np.  mają wolnego kampera w terminie, w którym ty chcesz, albo np. firma splajtowała i nie jesteś w stanie zrealizować vouchera. Ale to jest bez sensu, bo oświadczenie o chęci otrzymania ekwiwalentu wysyłasz już w momencie wysyłania oświadczenia do nagrody. Równie dobrze pod punkt można podciągać niemożność zrealizowania vouchera z twojej strony, bo np. nie masz prawa jazdy. Myślę, że gdybyś powalczyła o swoje to kolejne regulaminy Pos media byłyby jasne i czytelne emotka
1 bogna77 0

Wiolka85

#6877174 Napisano: 19.08.2022 15:09:34
basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨
1 Basniowa 0

cb656

#6877193 Napisano: 19.08.2022 15:47:23
Emememe napisał(a):

Według mnie czytanie po łebkach prowadzi do Twojego stwierdzenia, że "stoi jak byk". No nie stoi. A wszystkie wątpliwości odnośnie tego zapisu zostały poruszone wyżej w dyskusji emotka Poczytaj.

Ech... nóż się otwiera w kieszeni, kiedy ktoś próbuje manipulować, wrrr... emotka
Odnoszę się JEDYNIE do jednego, konkretnego stwierdzenia, które byłaś łaskawa zapisać literkami:

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina, bo według mnie żaden...

Jest konkretny zapis w Regulaminie, który mówi o tym, w jakich sklepach należy dokonać zakupu. Cała dyskusja poboczna to jedynie próba odwrócenia uwagi od tego faktu. Jak zwykle - żale i kombinacje przegranych. emotka Rzygać się chce... emotka

Emememe

#6877200 Napisano: 19.08.2022 16:02:56
cb656 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Według mnie czytanie po łebkach prowadzi do Twojego stwierdzenia, że "stoi jak byk". No nie stoi. A wszystkie wątpliwości odnośnie tego zapisu zostały poruszone wyżej w dyskusji emotka Poczytaj.

Ech... nóż się otwiera w kieszeni, kiedy ktoś próbuje manipulować, wrrr... emotka
Odnoszę się JEDYNIE do jednego, konkretnego stwierdzenia, które byłaś łaskawa zapisać literkami:

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina, bo według mnie żaden...

Jest konkretny zapis w Regulaminie, który mówi o tym, w jakich sklepach należy dokonać zakupu. Cała dyskusja poboczna to jedynie próba odwrócenia uwagi od tego faktu. Jak zwykle - żale i kombinacje przegranych. emotka Rzygać się chce... emotka

No to wskaż słowo "zakup", "dokonać zakupu", "sklep promocyjny" w punkcie 10.1 emotka  

bogna77

#6877248 Napisano: 19.08.2022 20:51:00
cb656 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Według mnie czytanie po łebkach prowadzi do Twojego stwierdzenia, że "stoi jak byk". No nie stoi. A wszystkie wątpliwości odnośnie tego zapisu zostały poruszone wyżej w dyskusji emotka Poczytaj.

Ech... nóż się otwiera w kieszeni, kiedy ktoś próbuje manipulować, wrrr... emotka
Odnoszę się JEDYNIE do jednego, konkretnego stwierdzenia, które byłaś łaskawa zapisać literkami:

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina, bo według mnie żaden...

Jest konkretny zapis w Regulaminie, który mówi o tym, w jakich sklepach należy dokonać zakupu. Cała dyskusja poboczna to jedynie próba odwrócenia uwagi od tego faktu. Jak zwykle - żale i kombinacje przegranych. emotka Rzygać się chce... emotka

Nie chcę narażać wrażliwców na odruch wymiotny, więc napiszę krótko - rzecznik sprawy się podjął, bo podpada pod nieuczciwe praktyki (nie będę się rozpisywać, bo serio będzie (...)-burza - ile osób tyle opinii) i będzie pisane pismo.  Trochę to potrwa, więc na jakiś czas temat zamknięty.
Dziękuję za wsparcie i nie dziękuję za poniżanie - serio, można pisać inaczej. I nie, nie oczekiwałam poklepywania po ramieniu emotka

Wiolka85

#6877316 Napisano: 20.08.2022 10:51:26
No napisał(a):

[quote=

Wiolka85]basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨

Klikasz Cytuj i piszesz.
0 0

zielonaszpilka

#6877322 Napisano: 20.08.2022 11:22:53
Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Wiolka85]basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨

Klikasz Cytuj i piszesz.

Po kliknięciu cytuj powinnaś mieć takie okienko i powinnaś pisać na samym dole, pod tymi pionowyni zielonymi kreskami. Czasami po napisaniu kilku znaków wszystko przeskakuje wyżej i podłącza się pod ostatnia cytowana wypowiedź. Wtedy trzeba to sobie poprawić. 

1 Wiolka85 0

Wiolka85

#6877331 Napisano: 20.08.2022 12:35:26
zielonaszpilka napisał(a):

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Wiolka85]basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨

Klikasz Cytuj i piszesz.

Po kliknięciu cytuj powinnaś mieć takie okienko i powinnaś pisać na samym dole, pod tymi pionowyni zielonymi kreskami. Czasami po napisaniu kilku znaków wszystko przeskakuje wyżej i podłącza się pod ostatnia cytowana wypowiedź. Wtedy trzeba to sobie poprawić. 

zielonaszpilka napisał(a):

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Wiolka85]basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨

Klikasz Cytuj i piszesz.

Po kliknięciu cytuj powinnaś mieć takie okienko i powinnaś pisać na samym dole, pod tymi pionowyni zielonymi kreskami. Czasami po napisaniu kilku znaków wszystko przeskakuje wyżej i podłącza się pod ostatnia cytowana wypowiedź. Wtedy trzeba to sobie poprawić. 

Chyba ogarnęłam 😅
0 0

Wiolka85

#6877333 Napisano: 20.08.2022 12:36:21
Wiolka85 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Wiolka85]basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨

Klikasz Cytuj i piszesz.

Po kliknięciu cytuj powinnaś mieć takie okienko i powinnaś pisać na samym dole, pod tymi pionowyni zielonymi kreskami. Czasami po napisaniu kilku znaków wszystko przeskakuje wyżej i podłącza się pod ostatnia cytowana wypowiedź. Wtedy trzeba to sobie poprawić. 

zielonaszpilka napisał(a):

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Wiolka85]basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨

Klikasz Cytuj i piszesz.

Po kliknięciu cytuj powinnaś mieć takie okienko i powinnaś pisać na samym dole, pod tymi pionowyni zielonymi kreskami. Czasami po napisaniu kilku znaków wszystko przeskakuje wyżej i podłącza się pod ostatnia cytowana wypowiedź. Wtedy trzeba to sobie poprawić. 

Chyba ogarnęłam 😅Dziękuję Ci bardzo 😊
0 0

zielonaszpilka

#6877337 Napisano: 20.08.2022 12:45:52

Chyba ogarnęłam 😅

Dziękuję Ci bardzo 😊

Już prawie;) pamiętaj żeby pisać na samym dole, pod tymi kreskami pionowymi. Żeby nie robić też całych "drzewek", czyli żeby nie tworzyć takich postów tasiemców z cytowaniem poprzednich dziesięciu komentarzy to można usunąć zbędne komentarze z cytatu i zostawić tylko ten, na który odpowiadamy. Posty są czytelniejsze i nie trzeba przewijać kilometrów strony emotka
1 cb656 0

ola120

#6877353 Napisano: 20.08.2022 15:56:17
Jeśli są tu rozmowy o wszystkim, to chciałam napisać, że podczas dzisiejszego spaceru widziałam z 5 kapsli żywca. Ciężko mi się przyzwyczaić, że konkurs się skończył. Głowa to wie, a ręka sama się schyla, żeby podnieść.  emotka

cudaczek121

#6877381 Napisano: 20.08.2022 20:21:23
000
ola120 napisał(a):

Jeśli są tu rozmowy o wszystkim, to chciałam napisać, że podczas dzisiejszego spaceru widziałam z 5 kapsli żywca. Ciężko mi się przyzwyczaić, że konkurs się skończył. Głowa to wie, a ręka sama się schyla, żeby podnieść.  emotka

A mi się ubzdurało, że ta loteria jest do końca sierpnia i kupilam promocyjnego Zywca, a tu zgłoszenie do wczoraj,wrr
0 0