Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

basiabpa

#6877169 Napisano: 19.08.2022 14:59:02
Dzień dobry,
dostał ktoś takiego maila?
Proponuję uważać. napewno oszust.
Goodman4uCześć, drogi przyjacielu,Do You Speak English? Jestem (Lt. General Kenneth.), Jestem OGÓLNYM ARMII ZJEDNOCZONEJ STANU, ze zjednoczonego stanu Ameryki, jestem wspierający i opiekuńczy, nie mogę się doczekać, aby znaleźć miłego przyjaciela i zainteresować się tobą, zaprzyjaźnić się z tobą, proszę o kontynuowanie naszej rozmowy przez moją prywatną skrzynkę e-mail, Oto mój adres e-mail ([email protected]) Lepiej się przedstawię i wyślę ci moje zdjęcie, jak tylko odbiorę.Dziękuję i pozdrawiam.Generał porucznik Kenneth.
0 0

Wiolka85

#6877174 Napisano: 19.08.2022 15:09:34
basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 
A ja nadal nie wiem jak się Wam tu odpisuje 😅 
Na wszystkie sposoby próbuje i nie widzę jak dodam tego co pisze 🤨
1 Basniowa 0

cb656

#6877193 Napisano: 19.08.2022 15:47:23
Emememe napisał(a):

Według mnie czytanie po łebkach prowadzi do Twojego stwierdzenia, że "stoi jak byk". No nie stoi. A wszystkie wątpliwości odnośnie tego zapisu zostały poruszone wyżej w dyskusji emotka Poczytaj.

Ech... nóż się otwiera w kieszeni, kiedy ktoś próbuje manipulować, wrrr... emotka
Odnoszę się JEDYNIE do jednego, konkretnego stwierdzenia, które byłaś łaskawa zapisać literkami:

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina, bo według mnie żaden...

Jest konkretny zapis w Regulaminie, który mówi o tym, w jakich sklepach należy dokonać zakupu. Cała dyskusja poboczna to jedynie próba odwrócenia uwagi od tego faktu. Jak zwykle - żale i kombinacje przegranych. emotka Rzygać się chce... emotka

Emememe

#6877200 Napisano: 19.08.2022 16:02:56
cb656 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Według mnie czytanie po łebkach prowadzi do Twojego stwierdzenia, że "stoi jak byk". No nie stoi. A wszystkie wątpliwości odnośnie tego zapisu zostały poruszone wyżej w dyskusji emotka Poczytaj.

Ech... nóż się otwiera w kieszeni, kiedy ktoś próbuje manipulować, wrrr... emotka
Odnoszę się JEDYNIE do jednego, konkretnego stwierdzenia, które byłaś łaskawa zapisać literkami:

Ja bym poprosiła o wskazanie punktu regulaminu, który o tym wspomina, bo według mnie żaden...

Jest konkretny zapis w Regulaminie, który mówi o tym, w jakich sklepach należy dokonać zakupu. Cała dyskusja poboczna to jedynie próba odwrócenia uwagi od tego faktu. Jak zwykle - żale i kombinacje przegranych. emotka Rzygać się chce... emotka

No to wskaż słowo "zakup", "dokonać zakupu", "sklep promocyjny" w punkcie 10.1 emotka  

bogna77

#6877248 Napisano: 19.08.2022 20:51:00
cb656 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Nie chcę narażać wrażliwców na odruch wymiotny, więc napiszę krótko - rzecznik sprawy się podjął, bo podpada pod nieuczciwe praktyki (nie będę się rozpisywać, bo serio będzie (...)-burza - ile osób tyle opinii) i będzie pisane pismo.  Trochę to potrwa, więc na jakiś czas temat zamknięty.
Dziękuję za wsparcie i nie dziękuję za poniżanie - serio, można pisać inaczej. I nie, nie oczekiwałam poklepywania po ramieniu emotka

basiabpa

#6877314 Napisano: 20.08.2022 10:48:36
[quote=

Wiolka85]basiabpa oszust no, już też ktoś już tu pisał. 

Klikasz Cytuj i piszesz.
0 0

Wiolka85

#6877316 Napisano: 20.08.2022 10:51:26
No napisał(a):

[quote=

Klikasz Cytuj i piszesz.
0 0

zielonaszpilka

#6877322 Napisano: 20.08.2022 11:22:53
Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Klikasz Cytuj i piszesz.

Po kliknięciu cytuj powinnaś mieć takie okienko i powinnaś pisać na samym dole, pod tymi pionowyni zielonymi kreskami. Czasami po napisaniu kilku znaków wszystko przeskakuje wyżej i podłącza się pod ostatnia cytowana wypowiedź. Wtedy trzeba to sobie poprawić. 

1 Wiolka85 0

Wiolka85

#6877331 Napisano: 20.08.2022 12:35:26
zielonaszpilka napisał(a):

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Klikasz Cytuj i piszesz.

Po kliknięciu cytuj powinnaś mieć takie okienko i powinnaś pisać na samym dole, pod tymi pionowyni zielonymi kreskami. Czasami po napisaniu kilku znaków wszystko przeskakuje wyżej i podłącza się pod ostatnia cytowana wypowiedź. Wtedy trzeba to sobie poprawić. 

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Klikasz Cytuj i piszesz.

Chyba ogarnęłam 😅
0 0

Wiolka85

#6877333 Napisano: 20.08.2022 12:36:21
Wiolka85 napisał(a):

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Klikasz Cytuj i piszesz.

Wiolka85 napisał(a):

No napisał(a):

[quote=

Klikasz Cytuj i piszesz.

Chyba ogarnęłam 😅Dziękuję Ci bardzo 😊
0 0

zielonaszpilka

#6877337 Napisano: 20.08.2022 12:45:52

Chyba ogarnęłam 😅

Dziękuję Ci bardzo 😊

Już prawie;) pamiętaj żeby pisać na samym dole, pod tymi kreskami pionowymi. Żeby nie robić też całych "drzewek", czyli żeby nie tworzyć takich postów tasiemców z cytowaniem poprzednich dziesięciu komentarzy to można usunąć zbędne komentarze z cytatu i zostawić tylko ten, na który odpowiadamy. Posty są czytelniejsze i nie trzeba przewijać kilometrów strony emotka
1 cb656 0

ola120

#6877353 Napisano: 20.08.2022 15:56:17
Jeśli są tu rozmowy o wszystkim, to chciałam napisać, że podczas dzisiejszego spaceru widziałam z 5 kapsli żywca. Ciężko mi się przyzwyczaić, że konkurs się skończył. Głowa to wie, a ręka sama się schyla, żeby podnieść.  emotka

cudaczek121

#6877381 Napisano: 20.08.2022 20:21:23
000
ola120 napisał(a):

Jeśli są tu rozmowy o wszystkim, to chciałam napisać, że podczas dzisiejszego spaceru widziałam z 5 kapsli żywca. Ciężko mi się przyzwyczaić, że konkurs się skończył. Głowa to wie, a ręka sama się schyla, żeby podnieść.  emotka

A mi się ubzdurało, że ta loteria jest do końca sierpnia i kupilam promocyjnego Zywca, a tu zgłoszenie do wczoraj,wrr
0 0

fbmonika1966

#6877384 Napisano: 20.08.2022 20:38:38
ola120 napisał(a):

0 0

Afrodyta72

#6877475 Napisano: 21.08.2022 21:48:36
basiabpa napisał(a):

Dzień dobry,
dostał ktoś takiego maila?
Proponuję uważać. napewno oszust.
Goodman4uCześć, drogi przyjacielu,Do You Speak English? Jestem (Lt. General Kenneth.), Jestem OGÓLNYM ARMII ZJEDNOCZONEJ STANU, ze zjednoczonego stanu Ameryki, jestem wspierający i opiekuńczy, nie mogę się doczekać, aby znaleźć miłego przyjaciela i zainteresować się tobą, zaprzyjaźnić się z tobą, proszę o kontynuowanie naszej rozmowy przez moją prywatną skrzynkę e-mail, Oto mój adres e-mail ([email protected]) Lepiej się przedstawię i wyślę ci moje zdjęcie, jak tylko odbiorę.Dziękuję i pozdrawiam.Generał porucznik Kenneth.

Też.mam🙈🙊
0 0

cb656

#6877563 Napisano: 22.08.2022 11:32:14
basiabpa napisał(a):

Dzień dobry, dostał ktoś takiego maila? Proponuję uważać, na pewno oszust.
Cześć, drogi przyjacielu, Do You Speak English?   Jestem OGÓLNYM ARMII ZJEDNOCZONEJ STANU, ze zjednoczonego stanu Ameryki, jestem wspierający i opiekuńczy, nie mogę się doczekać, aby znaleźć miłego przyjaciela i zainteresować się tobą, zaprzyjaźnić się z tobą, proszę o kontynuowanie naszej rozmowy przez moją prywatną skrzynkę e-mail (...) Lepiej się przedstawię i wyślę ci moje zdjęcie, jak tylko odbiorę. Dziękuję i pozdrawiam. Generał porucznik Kenneth.

Dzień dobry   emotka
Tak, na pewno oszust. emotka emotka
Swoją drogą od lat nie mogę wyjść ze zdumienia, że są jeszcze na tym świecie tacy ludzie, którzy dają się nabierać na tego typu prymitywnie naiwne przekręty. Niepojęte, jak niektórzy ludzie mają wyłączone myślenie... emotka emotka

stalowiak1979

#6877634 Napisano: 22.08.2022 14:03:23
Witam. Czy do konkursu https://www.e-kon...sterzerocukruorlen  możemy kupic obojętnie jaki czy ten co musi być na zdjęciu Zero Sugar-bo u mnie go akurat nie ma a sa inne.
0 0

elektro

#6877635 Napisano: 22.08.2022 14:09:14
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. Czy do konkursu https://www.e-kon...sterzerocukruorlen  możemy kupic obojętnie jaki czy ten co musi być na zdjęciu Zero Sugar-bo u mnie go akurat nie ma a sa inne.

z regulaminu wynika ze musi byc
0 0

krzych88

#6877981 Napisano: 23.08.2022 17:32:17
Zastanawiałem się gdzie o tym napisać więc zapytam tu. Posiadam z konkursu bilet kolekcjonerski na koncert i chciałbym go przekazać osobie z drugiego końca Polski. Obawiam się, że nie zdążę go wysłać pocztą dlatego mam pytanie czy wystarczyłoby mu wysłać samo zdjęcie tego biletu z kodem i też by wszedł? W końcu przy wejściu chyba skanują sam kod... Nie mam biletu elektronicznego... Próbował ktoś może kiedyś tak wejść na koncert?
1 cb656 0

agusiac87

#6878034 Napisano: 23.08.2022 21:19:01
Kochani czy jest mozliwosc zablokowania na poczcie polskiej mozliwosci zostawienia listu poleconego w skrytce? 
Zalezy mi by listonosz zawsze dostarczal awizo, a nie list polecony do skrytki pocztowej. Czy mozna to jakos zalatwic czy jest ustawa, która im pozwala na dostarczenie listów do skrytek i nic nie moge zrobić?
0 0