Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

fbmonika1966

#6877384 Napisano: 20.08.2022 20:38:38
ola120 napisał(a):

Jeśli są tu rozmowy o wszystkim, to chciałam napisać, że podczas dzisiejszego spaceru widziałam z 5 kapsli żywca. Ciężko mi się przyzwyczaić, że konkurs się skończył. Głowa to wie, a ręka sama się schyla, żeby podnieść.  emotka

0 0

Afrodyta72

#6877475 Napisano: 21.08.2022 21:48:36
basiabpa napisał(a):

Dzień dobry,
dostał ktoś takiego maila?
Proponuję uważać. napewno oszust.
Goodman4uCześć, drogi przyjacielu,Do You Speak English? Jestem (Lt. General Kenneth.), Jestem OGÓLNYM ARMII ZJEDNOCZONEJ STANU, ze zjednoczonego stanu Ameryki, jestem wspierający i opiekuńczy, nie mogę się doczekać, aby znaleźć miłego przyjaciela i zainteresować się tobą, zaprzyjaźnić się z tobą, proszę o kontynuowanie naszej rozmowy przez moją prywatną skrzynkę e-mail, Oto mój adres e-mail ([email protected]) Lepiej się przedstawię i wyślę ci moje zdjęcie, jak tylko odbiorę.Dziękuję i pozdrawiam.Generał porucznik Kenneth.

Też.mam🙈🙊
0 0

cb656

#6877563 Napisano: 22.08.2022 11:32:14
basiabpa napisał(a):

Dzień dobry, dostał ktoś takiego maila? Proponuję uważać, na pewno oszust.
Cześć, drogi przyjacielu, Do You Speak English?   Jestem OGÓLNYM ARMII ZJEDNOCZONEJ STANU, ze zjednoczonego stanu Ameryki, jestem wspierający i opiekuńczy, nie mogę się doczekać, aby znaleźć miłego przyjaciela i zainteresować się tobą, zaprzyjaźnić się z tobą, proszę o kontynuowanie naszej rozmowy przez moją prywatną skrzynkę e-mail (...) Lepiej się przedstawię i wyślę ci moje zdjęcie, jak tylko odbiorę. Dziękuję i pozdrawiam. Generał porucznik Kenneth.

Dzień dobry   emotka
Tak, na pewno oszust. emotka emotka
Swoją drogą od lat nie mogę wyjść ze zdumienia, że są jeszcze na tym świecie tacy ludzie, którzy dają się nabierać na tego typu prymitywnie naiwne przekręty. Niepojęte, jak niektórzy ludzie mają wyłączone myślenie... emotka emotka

stalowiak1979

#6877634 Napisano: 22.08.2022 14:03:23
Witam. Czy do konkursu https://www.e-kon...sterzerocukruorlen  możemy kupic obojętnie jaki czy ten co musi być na zdjęciu Zero Sugar-bo u mnie go akurat nie ma a sa inne.
0 0

elektro

#6877635 Napisano: 22.08.2022 14:09:14
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. Czy do konkursu https://www.e-kon...sterzerocukruorlen  możemy kupic obojętnie jaki czy ten co musi być na zdjęciu Zero Sugar-bo u mnie go akurat nie ma a sa inne.

z regulaminu wynika ze musi byc
0 0

krzych88

#6877981 Napisano: 23.08.2022 17:32:17
Zastanawiałem się gdzie o tym napisać więc zapytam tu. Posiadam z konkursu bilet kolekcjonerski na koncert i chciałbym go przekazać osobie z drugiego końca Polski. Obawiam się, że nie zdążę go wysłać pocztą dlatego mam pytanie czy wystarczyłoby mu wysłać samo zdjęcie tego biletu z kodem i też by wszedł? W końcu przy wejściu chyba skanują sam kod... Nie mam biletu elektronicznego... Próbował ktoś może kiedyś tak wejść na koncert?
1 cb656 0

agusiac87

#6878034 Napisano: 23.08.2022 21:19:01
Kochani czy jest mozliwosc zablokowania na poczcie polskiej mozliwosci zostawienia listu poleconego w skrytce? 
Zalezy mi by listonosz zawsze dostarczal awizo, a nie list polecony do skrytki pocztowej. Czy mozna to jakos zalatwic czy jest ustawa, która im pozwala na dostarczenie listów do skrytek i nic nie moge zrobić?
0 0

mczarna

#6878045 Napisano: 23.08.2022 22:40:27
agusiac87 napisał(a):

Kochani czy jest mozliwosc zablokowania na poczcie polskiej mozliwosci zostawienia listu poleconego w skrytce? 
Zalezy mi by listonosz zawsze dostarczal awizo, a nie list polecony do skrytki pocztowej. Czy mozna to jakos zalatwic czy jest ustawa, która im pozwala na dostarczenie listów do skrytek i nic nie moge zrobić?

Chyba każdy woli odwrotnie ...Musiałaś jakąś zgodę dać,więc teraz ją odwołaj...
1 cb656 0

zielonaszpilka

#6878046 Napisano: 23.08.2022 22:58:57
agusiac87 napisał(a):

Kochani czy jest mozliwosc zablokowania na poczcie polskiej mozliwosci zostawienia listu poleconego w skrytce? 
Zalezy mi by listonosz zawsze dostarczal awizo, a nie list polecony do skrytki pocztowej. Czy mozna to jakos zalatwic czy jest ustawa, która im pozwala na dostarczenie listów do skrytek i nic nie moge zrobić?

Prawo pocztowe w czasie covid zostało zmienione i w czasie epidemii lub zagrożenia epidemicznego mogli wrzucać polecone do skrzynki. W maju stan epidemii został zniesiony i poczta wróciła do podpisywania odbiorów i awizowana przesyłek. Jeśli u Ciebie jest inaczej to udaj się na pocztę i pogadaj z kierownikiem. Możesz na poczcie złożyć też zastrzeżenie, aby przesyłki rejestrowane adresowane do Ciebie były wydawane tylko Tobie, a nie np. pełnoletniemu domownikowi. 
1 cb656 0

domika

#6878123 Napisano: 24.08.2022 12:12:26
Plissska. Polećcie jakiegoś lapka 17 cali do takiego zwykłego korzystania na co dzień, klepania zgłoszeń konkursowych, minimalnej obróbki zdjęć, etc.
Takiego, który po roku nie będzie zamulał i którego nie będe chciała wywalić z hukiem przez okno emotka
0 0

agusiac87

#6878217 Napisano: 24.08.2022 14:02:05
mczarna napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Kochani czy jest mozliwosc zablokowania na poczcie polskiej mozliwosci zostawienia listu poleconego w skrytce? 
Zalezy mi by listonosz zawsze dostarczal awizo, a nie list polecony do skrytki pocztowej. Czy mozna to jakos zalatwic czy jest ustawa, która im pozwala na dostarczenie listów do skrytek i nic nie moge zrobić?

Chyba każdy woli odwrotnie ...Musiałaś jakąś zgodę dać,więc teraz ją odwołaj...

Nie dałam żadnej zgody nigdy i nikomu, tak jak niżej ktoś pisze podczas covid zmienily się przepisy pocztowe
0 0

Majkii

#6878221 Napisano: 24.08.2022 14:06:22
agusiac87 napisał(a):

mczarna napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Kochani czy jest mozliwosc zablokowania na poczcie polskiej mozliwosci zostawienia listu poleconego w skrytce? 
Zalezy mi by listonosz zawsze dostarczal awizo, a nie list polecony do skrytki pocztowej. Czy mozna to jakos zalatwic czy jest ustawa, która im pozwala na dostarczenie listów do skrytek i nic nie moge zrobić?

Chyba każdy woli odwrotnie ...Musiałaś jakąś zgodę dać,więc teraz ją odwołaj...

Nie dałam żadnej zgody nigdy i nikomu, tak jak niżej ktoś pisze podczas covid zmienily się przepisy pocztowe


Zgadza się, w czasie covid listonosze nie mieli obowiązku listów polecanych doręczać do rąk własnych tylko mogli wrzucać do skrzynki, ALE od bodajże maja - czerwca muszą już doręczać do rąk własnych lecz słowo "muszą" oczywiście mają gdzieś, na poczcie powiedzieli standardowo że będą doręczać do rąk własnych ale listonosze i tak swoje bo szybciej oblecą teren.
1 cb656 0

as32572

#6878329 Napisano: 24.08.2022 20:20:11
Jak mój list jest ciągle w transporcie z urzędu w którym go nadałam i nic więcej się nie dzieje, to gdzie to najlepiej wyjaśnić - na poczcie czy jakiejś infolinii/mailowo?
A może poczekać dłużej i zapytać adresata czy dostał?
1 cb656 0

cb656

#6878330 Napisano: 24.08.2022 20:24:35
as32572 napisał(a):

Jak mój list jest ciągle w transporcie z urzędu w którym go nadałam i nic więcej się nie dzieje, to gdzie to najlepiej wyjaśnić - na poczcie czy jakiejś infolinii/mailowo?
A może poczekać dłużej i zapytać adresata czy dostał?

Zasadnicza sprawa: nadany jako priorytet, czy jako zwykły polecony?
Bo w tym drugim przypadku (zwykły) list jest skanowany w systemie JEDYNIE na wejściu oraz wyjściu.
Przećwiczyłem to już, wyjaśniając sobie z Pocztą. Nie przeskoczysz. Chodzi o SKALĘ zjawiska.
Poleconych zwykłych jest w pip, priorytetowych dużo mniej. Tak tłumaczy to Poczta.
W przypadku zwykłego poleconego pozostaje cierpliwie czekać i tyle.
1 kumulacja 0

as32572

#6878331 Napisano: 24.08.2022 20:26:02
cb656 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Jak mój list jest ciągle w transporcie z urzędu w którym go nadałam i nic więcej się nie dzieje, to gdzie to najlepiej wyjaśnić - na poczcie czy jakiejś infolinii/mailowo?
A może poczekać dłużej i zapytać adresata czy dostał?

Zasadnicza sprawa: nadany jako priorytet, czy jako zwykły polecony?
Bo w tym drugim przypadku (zwykły) list jest skanowany w systemie JEDYNIE na wejściu oraz wyjściu.
Przećwiczyłem to już, wyjaśniając sobie z Pocztą. Nie przeskoczysz. Chodzi o SKALĘ zjawiska.
Poleconych zwykłych jest w pip, priorytetowych dużo mniej. Tak tłumaczy to Poczta.
W przypadku zwykłego poleconego pozostaje cierpliwie czekać i tyle.

Dzięki za szybką odpowiedź, tak to list zwykły.
1 cb656 0

cb656

#6878332 Napisano: 24.08.2022 20:27:58
agusiac87 napisał(a):

Nie dałam żadnej zgody nigdy i nikomu...

Czyli że podczas pandemii covid nie ma pozwoleństwa na zwykłe przytulenie pocieszające na przykład? Bo nie wyraziłaś zgody na bliskość III Stopnia? emotka emotka emotka
emotka
0 0

aspartaqs

maverick

#6878567 Napisano: 26.08.2022 09:25:12

kachakacha

#6878752 Napisano: 26.08.2022 18:39:45
Można gdzieś za darmo, online, zobaczyć mecz USA-Meksyk?
0 0

brucee

#6878812 Napisano: 27.08.2022 07:12:33
Gdyby ktoś chciał obejrzeć, dziś w TVN o 10:30 - nasza Avateaemotka