Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

tereniagno

#7074044 Napisano: 12.01.2023 15:40:05
Czy długo czeka się na maila o wygranej z Violife?
0 0

adamo86

#7074045 Napisano: 12.01.2023 15:41:15
tereniagno napisał(a):

Czy długo czeka się na maila o wygranej z Violife?

Komuś chyba odpisywali, że do 3 dni wysyłają
0 0

tereniagno

#7074049 Napisano: 12.01.2023 15:59:27
adamo86 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy długo czeka się na maila o wygranej z Violife?

Komuś chyba odpisywali, że do 3 dni wysyłają

Dzięki emotka
0 0

dany-duszek

#7074104 Napisano: 12.01.2023 17:32:51
agusiac87 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Drodzy Forumowicze

Możecie mi podpowiedzieć  w jakiej sieci wyjdzie najtaniej utrzymanie numeru?
Zależy mi na tym, bym mogla doładować w razie potrzeby, a nie specjalnie po to, żeby utrzymać ważność konta, jeśli takie coś wogóle jeszcze dzisiaj istnieje...

na dzień dzisiejszy lajt i nju mobile. W lajt mobile wystarczy raz na pół roku doładować za 1zł. A w nju mobile trzeba odpisywać na sms aby numer utrzymać.

Dziękuję za odpowiedź.

a czy u tych operatorow sms od organizatorów konkursów przychodzą bez problemu?

jeśli chodzi o lajt mobile działa na zasięgu plusa i smsy zwrotne po wysłaniu smsa przychodzą, a czy wszystkie smsy przychodzą tego na 100% nie mogę potwierdzić bo skąd mam wiedzieć czy był sms czy nie, nigdy nikt nie dzwonił ze danych nie odesłałem więc prawdopodobnie nie wygrywam. A nju mobile działa na zasięgu orange, więc powinno działa tak samo jak w orange, ale ten starter polecam jedynie dla osób które mają cały czas w telefonie starter i czytają smsy regularnie nie, bo trzeba im odpisywać na sms-a aby wiedzieli ze numer jest aktywny, chyba co pół roku przychodzi taki sms który trzeba odpisać w ciągu max.kilku dni .  

ps. w nju kolejne smsy przychodzą co 93 dni i masz najpierw 24h na wysłanie sms-a, a jak nie odpowiesz to po 3 dniach wyłączą numer lub jak wyśle tego sms-a w ciągu 3 dni konto zostanie przedłużone o 93 dni.

Tylko za pierwszym razem trzeba doładować konto za min.5zł, aby usługa była aktywna, a za min.10zł aby smsy premium były aktywne.
1 agusiac87 0

cb656

#7074109 Napisano: 12.01.2023 17:39:00
agusiac87 napisał(a):

W jakiej sieci wyjdzie najtaniej utrzymanie numeru? Zależy mi na tym, bym mogla doładować w razie potrzeby, a nie specjalnie po to, żeby utrzymać ważność konta, jeśli takie coś w ogóle jeszcze dzisiaj istnieje...

Ze swej strony polecam Orange. Głównie dlatego, że nie ma wymogu wykonywania jakiejś aktywności co miesiąc, jak to na przykład jest w Plusie - totalny bezsens, pobierają dwa zeta za to, że nie dzwonisz i nie esemesujesz. emotka emotka emotka
W Orange są poza tym często jakieś bonusy. Dają na przykład gigabajty za darmo z przeróżnych okazji. Ważność numeru (a właściwie możliwość wykonywania połączeń) zależy od kwoty doładowania, ale można też "wykupić" sobie przedłużenie. https://www.doladowania.orange.pl/taryfy

W sieci LAJT ostatnio pojawiła się ciekawa promocja - https://www.instagram.com/p/CmbXxZbj6K_/
W sieci NJU natomiast masz KONTO WAŻNE PO WIEKI. Tylko co jakiś czas pytają, czy chcesz nadal utrzymać numer, wystarczy potwierdzić i spoko.
1 agusiac87 0

picola1

#7074128 Napisano: 12.01.2023 18:02:25
cb656 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

W jakiej sieci wyjdzie najtaniej utrzymanie numeru? Zależy mi na tym, bym mogla doładować w razie potrzeby, a nie specjalnie po to, żeby utrzymać ważność konta, jeśli takie coś w ogóle jeszcze dzisiaj istnieje...

Ze swej strony polecam Orange. Głównie dlatego, że nie ma wymogu wykonywania jakiejś aktywności co miesiąc, jak to na przykład jest w Plusie - totalny bezsens, pobierają dwa zeta za to, że nie dzwonisz i nie esemesujesz. emotka emotka emotka
W Orange są poza tym często jakieś bonusy. Dają na przykład gigabajty za darmo z przeróżnych okazji. Ważność numeru (a właściwie możliwość wykonywania połączeń) zależy od kwoty doładowania, ale można też "wykupić" sobie przedłużenie. https://www.doladowania.orange.pl/taryfy

W sieci LAJT ostatnio pojawiła się ciekawa promocja - https://www.instagram.com/p/CmbXxZbj6K_/
W sieci NJU natomiast masz KONTO WAŻNE PO WIEKI. Tylko co jakiś czas pytają, czy chcesz nadal utrzymać numer, wystarczy potwierdzić i spoko.

Przecież w Orange też jest wymagana aktywność w ciągu miesiąca:
https://www.orang...ew/utrzymanie-numeru

cb656

#7074131 Napisano: 12.01.2023 18:04:43
picola1 napisał(a):

Przecież w Orange też jest wymagana aktywność w ciągu miesiąca:
https://www.orang...ew/utrzymanie-numeru

Szok! emotka I ja o tym nie wiedziałem?! emotka
Info ostrzegające przychodzi do mnie tylko na numer zapasowy, z PLUSa właśnie, Orange jest numerem głównym, coś tam jednak robię... Qrka wodna, niedouczony jakiś jestem emotka
0 0

nanajka81

#7074132 Napisano: 12.01.2023 18:12:52
cb656 napisał(a):

picola1 napisał(a):

Przecież w Orange też jest wymagana aktywność w ciągu miesiąca:
https://www.orang...ew/utrzymanie-numeru

Szok! emotka I ja o tym nie wiedziałem?! emotka
Info ostrzegające przychodzi do mnie tylko na numer zapasowy, z PLUSa właśnie, Orange jest numerem głównym, coś tam jednak robię... Qrka wodna, niedouczony jakiś jestem emotka

Z powodu info ostrzegającego w Plusie wyniosłam się na numerze zapasowym do Virgin - rok ważności konta za 5 zł...

dany-duszek

#7074138 Napisano: 12.01.2023 18:31:37
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

picola1 napisał(a):

Przecież w Orange też jest wymagana aktywność w ciągu miesiąca:
https://www.orang...ew/utrzymanie-numeru

Szok! emotka I ja o tym nie wiedziałem?! emotka
Info ostrzegające przychodzi do mnie tylko na numer zapasowy, z PLUSa właśnie, Orange jest numerem głównym, coś tam jednak robię... Qrka wodna, niedouczony jakiś jestem emotka

Z powodu info ostrzegającego w Plusie wyniosłam się na numerze zapasowym do Virgin - rok ważności konta za 5 zł...

tylko ze kiedyś, nie wiem czy nadal virgin nie ma podpisanych umów z firmami które przyjmują smsy premium i na nie które numer premium nie można była wysłać takiego smsa, nie wiem czy nadal tak jest. A jeśli chodzi o ważność konta, to rok ważności można przedłużyć za 3zł aktywując pakiet mini 3.
0 0

maverick

#7074186 Napisano: 12.01.2023 23:11:22
cb656 napisał(a):

picola1 napisał(a):

Przecież w Orange też jest wymagana aktywność w ciągu miesiąca:
https://www.orang...ew/utrzymanie-numeru

Szok! emotka I ja o tym nie wiedziałem?! emotka
Info ostrzegające przychodzi do mnie tylko na numer zapasowy, z PLUSa właśnie, Orange jest numerem głównym, coś tam jednak robię... Qrka wodna, niedouczony jakiś jestem emotka

Mnie nauczyło życie..jak przychodziły smsy z info, że brak aktywności w ostatnich 30 dniach i cyk np 5-6 zł z konta zbierali, dlatego teraz sam do siebie dzwonię co 15 dni dla pewności, na 1s, tracąc 1gr i konta aktywne emotka

as32572

#7074208 Napisano: 13.01.2023 08:21:54
Po przeczytaniu wątku o początkach grania i złotych czasach konkursowych pochodziłam trochę po forum i internecie i jestem w szoku ile wtedy było loterii z 20-100 samochodami jak i konkursów też z 20 (lata 2010-2016). W jeszcze większym szoku jestem,że przynajmniej część z nich na pewno widziałam w tamtym czasie ale nie brałam udziału no bo przecież i tak nie wygram emotka   Chociaż no jak to mówią co ma być to będzie, z drugiej strony szczęściu warto pomagać...

A tak najbardziej to zastanawia mnie skąd tak ogromne budżety na konkursy i loterie w tamtym czasie. Smsowe rozumiem bo pewnie same na siebie zarobiły, ale promocyjne? I czemu teraz gramy głównie o jakąś drobnicę i ewentualnie jedną lepszą główną, gdzie się podziały te budżety?

byekitty

#7074213 Napisano: 13.01.2023 08:35:28
as32572 było więcej dużych nagród, widać kryzys niestety. pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie coraz gorzej w 2023!
wzięło mnie na wspominki: kto pamięta 100 merców od ery? tam całe rodziny graczy wysyłały smsy za 4,88 przez kilkanaście godzin wydając w tydzień dziesiątki tysięcy złotych. Do dziś jest to dla mnie nie do ogarnięcia jak oni to zrobili.
Co ciekawe, reg wisi do dziś: https://www.t-mob...cedesow_od_Ery.pdf 

as32572

#7074217 Napisano: 13.01.2023 08:42:19
byekitty napisał(a):

as32572 było więcej dużych nagród, widać kryzys niestety. pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie coraz gorzej w 2023!
wzięło mnie na wspominki: kto pamięta 100 merców od ery? tam całe rodziny graczy wysyłały smsy za 4,88 przez kilkanaście godzin wydając w tydzień dziesiątki tysięcy złotych. Do dziś jest to dla mnie nie do ogarnięcia jak oni to zrobili.
Co ciekawe, reg wisi do dziś: https://www.t-mob...cedesow_od_Ery.pdf 

No ja chyba właśnie przez to nie grałam bo ten pamiętam jak i BMW od Orange i artykuł z wprost że tam to grają osoby które z tego żyją a z innych się śmieją, eh
I rozumiem,że widać kryzys (chociaż raczej nie od 2017 roku) ale firmy nadal wydają pieniądze na reklamę, więc nie wiem uważają że lepsza jest reklama w TV, która jest często wkurzająca albo i tak ją większość osób przełącza.
1 kumulacja 0

ziolko

#7074294 Napisano: 13.01.2023 14:11:59
as32572 - moim zdaniem agencje reklamowe i sponsorzy wycwanili się. 
Organizując konkurs czy loterię z jedną fajną nagrodą i setkami badziewia po kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych wydają mniej kasy na nagrody a reklama tak czy siak jest. 
Część ludzi sobie odpuści, a część i tak zagra "dla marchewki" albo chcąc zdobyć główną nagrodę. Tylko główna jest jedna... 
Wkurza mnie to, tak samo jak konkursy, w których jest "kup produkt X za 30 zł i wygraj zestaw produktów X za 100 zł (albo niewiele więcej". Do tego główna nagroda na pokuszenie. I znowu reklama się kręci...

cb656

#7074326 Napisano: 13.01.2023 15:55:54
ziolko napisał(a):

moim zdaniem agencje reklamowe i sponsorzy wycwanili się. Organizując konkurs czy loterię z jedną fajną nagrodą i setkami badziewia po kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych wydają mniej kasy na nagrody a reklama tak czy siak jest. 
Część ludzi sobie odpuści, a część i tak zagra "dla marchewki" albo chcąc zdobyć główną nagrodę. Tylko główna jest jedna...

Jako komentarz niech posłuży TEMAT jednego z topów... (był kiedyś taki, choć dziś go nie umiem znaleźć emotka )
"KONKURSY TO CIĘŻKA PRACA"
Nikt nie obiecywał, że wszystko łatwo spadnie z nieba. emotka
Nim cokolwiek wygrasz, najpierw trzeba się napracować, powkurzać, zeżreć stresa...emotka

Gość: koszalek

#7075143 Napisano: 18.01.2023 11:23:10
Czy w Intermarche są kasy samoobsługowe? A może tylko w niektórych? Wiem, najłatwiej iść i zobaczyć, ale nie ma w moim mieście:D
0 0

monnikk

#7075145 Napisano: 18.01.2023 11:24:20
koszalek napisał(a):

Czy w Intermarche są kasy samoobsługowe? A może tylko w niektórych? Wiem, najłatwiej iść i zobaczyć, ale nie ma w moim mieście:D

W moim nie ma. Nie wiem jak w innych. 
0 0

Frama

#7075146 Napisano: 18.01.2023 11:25:29
koszalek napisał(a):

Czy w Intermarche są kasy samoobsługowe? A może tylko w niektórych? Wiem, najłatwiej iść i zobaczyć, ale nie ma w moim mieście:D

Tylko zwykłe kasy.
0 0

Gość: koszalek

#7075151 Napisano: 18.01.2023 11:29:22
Dzięki za odpowiedzi  emotka
0 0

bezaczek7

#7075323 Napisano: 18.01.2023 21:35:32
@VeryBlackCat napisał(a):Moją znajomą babcia nauczyła szyć na maszynie. Moja babcia wprawdzie też umiała szyć na maszynie, ale nie była najbardziej... dydaktycznym typem babci, więc jak miałam okazję, to nauczyłam się od obcych ludzi. Za pieniądze. I co, moje szycie na maszynie jest teraz jakieś gorsze i mam nie być z niego dumna, czy co? 

Ależ oczywiście, że nie. Nie o to chodzi. Wkurza mnie to po prostu, że muszę szukać pomocy. Zawsze byłam "samowystarczalna" w wielu dziedzinach życia.
Cieszę się, że umiesz szyć. Przydatna umiejętność emotka
0 0