Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

natik999

#7080139Napisano: 16.02.2023 20:55:05
Jeśli wypełniacie ankiety na stronie opinie.pl to zajrzyjcie sobie na swoje konta bo ja mam adnotację, że część zebranych punktów można wykorzystać do 31.03.2023...nie wiem czy potem przepadają? emotka Nie zagłębiałam się bardzo ale wymieniłam punkty na przelew i mam z głowy zastanawianie.
1 cb656 0

Claudia77

#7080152Napisano: 17.02.2023 06:21:31
Mam pytanie - czy macie może doświadczenie lub znajomych, których dzieci chodzą do szkoły w chmurze? Szukam opinii z tzw. " pierwszej ręki" ...
0 0

joan

#7080315Napisano: 17.02.2023 19:55:21
Silesia City Center / FB:
Dziś Dzień Kota! 🐈😻 Mamy nadzieję, że przyłączycie się do naszej akcji, której celem jest nie tylko wspólne świętowanie dnia tych cudnych zwierzaków, ale przede wszystkim wsparcie miejsc niosących im pomoc tj. Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach, Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie oraz Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach 💞 Co zrobić, aby dołączyć o naszej akcji? ❣💥 Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem zamieścicie zdjęcie Waszego kota – jedna osoba może wstawić jedną fotografię. Jeśli dodacie minimum 200 komentarzy ze zdjęciem – przekażemy łącznie 9 tysięcy złotych – kwota ta zostanie rozdysponowana w równym stopniu pomiędzy wymienione powyżej organizacje. Na zdjęcia czekamy do 18 lutego do godz. 23:59. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie akcji 👇👇👇
https://www.faceb...7hMfDBpUDHUSiKuPfal/
1 mia 0

zuziczeq

#7080646Napisano: 20.02.2023 16:02:29
Czy wygrał ktoś z Was cokolwiek z loterii delio? Nagród było dużo, ale nie widzialam, żeby ktokolwiek się chwalił 
0 0

nawrotkatv

#7080960Napisano: 22.02.2023 10:51:44
Jakis czas temu ktoś napisał do mnie maila, że sprzedaje wygrane z wizażu, oczywiście olałam sprawę, chociaż zastanawiałam się skąd ta osoba ma mojego maila. Oczywiście mail był o tym ze jestem zgłoszona i nic więcej nie dostanę. Myślę ze to nie pierwsze oskarżenie, bo od czasu tego maila dostałam dziesiątki produktów do testowania nikt mnie też o nic nie podejrzewał.

Niestety,  dowiedziałam się, że (podejrzewam że to ta sama osoba) zadzwoniła z zastrzeżonego nr do mojego męża - myśląc że to ja i zaczęła wyzywać. Facet był bardzo agresywny, aż tak że maż zdecydował sie mi o tym powiedzieć po kilku tygodniach, Obstawiam oczywiście ze to jakaś osoba chora po prostu, jednak zastanawiam sie czy jest znana innym konkursowiczom.

Czy ktoś z Was spotkał się z tym chłopakiem/facetem?
0 0

VeryBlackCat

#7081054Napisano: 22.02.2023 17:21:26
nawrotkatv napisał(a):

Jakis czas temu ktoś napisał do mnie maila, że sprzedaje wygrane z wizażu, oczywiście olałam sprawę, chociaż zastanawiałam się skąd ta osoba ma mojego maila. Oczywiście mail był o tym ze jestem zgłoszona i nic więcej nie dostanę. Myślę ze to nie pierwsze oskarżenie, bo od czasu tego maila dostałam dziesiątki produktów do testowania nikt mnie też o nic nie podejrzewał.

Niestety,  dowiedziałam się, że (podejrzewam że to ta sama osoba) zadzwoniła z zastrzeżonego nr do mojego męża - myśląc że to ja i zaczęła wyzywać. Facet był bardzo agresywny, aż tak że maż zdecydował sie mi o tym powiedzieć po kilku tygodniach, Obstawiam oczywiście ze to jakaś osoba chora po prostu, jednak zastanawiam sie czy jest znana innym konkursowiczom.

Czy ktoś z Was spotkał się z tym chłopakiem/facetem?

Moja pierwsza myśl: przypomnij sobie o wszystkich osobach, którym coś sprzedawałaś przez internet (może np. jakiś olx, gdzie jest podany Twój mail, a nr telefonu męża, bo Ty nie mogłaś odebrać czy coś w tym stylu?). Może odmówiłaś komuś niestabilnemu psychicznie np. dania zniżki i teraz się mści w taki sposób? 
1 cb656 0

nawrotkatv

#7081082Napisano: 22.02.2023 18:54:51
Nie sprzedaję nic, tym bardziej kosmetyków z wizażu. Inna sprawa, ze na wizaz jest tylko podane imie, pierwsza litera nazwiska i miasto. Dziewne aby ktoś po tym na mnie trafił. Tylko tutaj wygranymi się chwalę a wpisując mój nik w wyszukiwarkę łatwo dojsć do tel firmy (czyli męża) i ewentualnie adresu mail. Sama juz nie wiem, ale skoro nikt nie ma takiego problemu to może tylko miałam takie "zezowate szczęscie" emotka Pozostaje mieć nadzieje ze na tym się skończy.
0 0

VeryBlackCat

#7081114Napisano: 22.02.2023 21:25:08
nawrotkatv napisał(a):

Nie sprzedaję nic, tym bardziej kosmetyków z wizażu. Inna sprawa, ze na wizaz jest tylko podane imie, pierwsza litera nazwiska i miasto. Dziewne aby ktoś po tym na mnie trafił. Tylko tutaj wygranymi się chwalę a wpisując mój nik w wyszukiwarkę łatwo dojsć do tel firmy (czyli męża) i ewentualnie adresu mail. Sama juz nie wiem, ale skoro nikt nie ma takiego problemu to może tylko miałam takie "zezowate szczęscie" emotka Pozostaje mieć nadzieje ze na tym się skończy.

To może w drugą stronę - ktoś z realnego życia po nicku doszukał się wpisów na forum i zaczął szukać sposobów na uprzykrzenie Ci życia? Nie odrzuciłaś czasem ostatnio zalotów jakiegoś "porządnego, miłego, pomocnego, z którym byłoby Ci lepiej niż z mężem"? Albo może konkurencja firmy męża? Albo jakaś zazdrosna, zakochana w Twoim mężu zołza poprosiła "pomocnego kolegę", żeby zadzwonił z wyzwiskami? Dzieciak sąsiadów, którego np. przyłapałaś na stłuczeniu szyby i dopilnowałaś, żeby zapłacił? Moim zdaniem nie ma co "mieć nadziei", że ktoś łaskawie przestanie Cię nękać, tylko zadbać o to, żeby to on zaczął się bać, że go znajdziesz i poniesie konsekwencje swojego zachowania. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się dobrze, czy ktoś w Twoim otoczeniu nie ma powodów, żeby Ci źle życzyć i zadbałabym o to, żeby mieć dowody na wypadek, gdyby sytuacja się eskalowała. Nawet, jeśli Ty sama nie jesteś w stanie ustalić, kto dzwonił z zastrzeżonego numeru do Twojego męża, to dla służb to nie stanowi najmniejszego problemu, operatorzy przechowują takie informacje i na wniosek np. policji czy prokuratury muszą je udostępnić. A numery telefonów są rejestrowane i jest spora szansa, że ten ktoś dzwonił z numeru zarejestrowanego na swoje prawdziwe dane. Więc tym jednym telefonem człowiek zapewnił sobie, że jeśli będzie Cię nękał wystarczająco, żeby policji chciało się go szukać, to zostanie znaleziony w kilka godzin. Więc moim zdaniem - powinnaś zadbać o to, żeby na pewno nie stracić tego maila i o to, żeby mąż wziął biling od operatora, na którym będzie miał przychodzące połączenie z numeru zastrzeżonego i zaznaczył np. zakreślaczem, które to było połączenie. Wtedy jak za jakiś czas znowu Cię spotka jakaś dziwna sytuacja i uznasz, że to już jest moment, w którym chcesz angażować jakieś służby, to będziesz mogła pokazać czarno na białym - "w ten dzień, o tej godzinie dostałam podejrzanego maila z bezpodstawnymi oskarżeniami, w ten dzień, o tej godzinie, mój mąż odebrał połączenie z zastrzeżonego numeru z wyzwiskami, dziś stało się jeszcze coś innego i uważam, że to połączone sytuacje, za którymi stoi ta sama osoba" i jest dużo większa szansa, że służbom będzie chciało się ruszyć i zająć sprawą, niż gdybyś powiedziała, że ktoś kiedyś dzwonił, nie pamiętasz kiedy i ktoś kiedyś wysłał Ci niemiłego maila, ale go usunęłaś. Możesz też uderzyć do wizażu i zapytać, czy ktoś faktycznie wysłał do nich maile oskarżające Cię o sprzedawanie kosmetyków. Jeśli tak, to dałoby się udowodnić, że to jest pomówienie (jakby nie patrzeć, naraża Cię na utratę zaufania potrzebnego do prowadzenia działalności jaką jest recenzowanie kosmetyków) i ścigać z oskarżenia prywatnego - rozumiem, że pewnie Ci się nie chce, ale moim skromnym zdaniem kluczowe jest w tej sytuacji mieć świadomość, że nie jesteś bezbronna i nie musisz czekać i liczyć, że komuś się znudzi złe traktowanie Cię - jeśli tylko włożyłabyś w to odpowiednio dużo wysiłku i uporu, byłabyś w stanie doprowadzić do tego, że ten ktoś po stokroć pożałuje, że próbował Ci zaszkodzić i to tylko i wyłącznie Twoja decyzja, czy będzie Ci się chciało ten wysiłek i upór wkładać. I zostawienie sobie otwartych furtek w postaci zebranych dowodów. "Strzeżonego Pan Bóg strzeże" 
1 cb656 0

nawrotkatv

#7081117Napisano: 22.02.2023 21:40:02
Wizaż i telefon to mogly byc 2 inne osoby. Ktos kto też gra w tych samych konkursach na facebooku moze łatwo mnie prześledzić. Gdzieś tam niedawno chwaliłam sę garnkami. MOze jemu sie nie udało i musiał dać upust swojej złości. Z profilu na fb łatwo przejść na stronę działalności gdzie jest telefon... Mąż twierdzi ze to na chłop miał pretensje ze sie chwale i zaczał wyzywac i byc agresywny wiec mój sie rozłączył- wg niego ktoś niezrównoważony psychicznie. Na razie jest spokój... Ale dziekuje za rady emotka
0 0

natik999

#7081144Napisano: 23.02.2023 09:13:19
jeśli macie rodzinę/znajomych w USA fajna loteria, możecie podesłać komuś

https://www.exper...aign=Leisure-2-21-23

do wylosowania 50 boxów pełnych produktów pochodzących z obszarów Sioux Falls (Dakota Południowa) świeca, herbata, koszulka...


miło byłoby takie coś wylosować ale tylko dla mieszkańców USA
0 0

yreks

#7081358Napisano: 24.02.2023 09:29:13
Od maja kaufland rezygnuje z Payback. Sieć zapowiada wprowadzenie własnego programu lojalnościowego. 
https://www.wirtu...-jak-wymienic-punkty
1 rooney 0

Urbanucci

#7081404Napisano: 24.02.2023 12:53:27
Ktoś już założył konto w tym konkursie Żabka i BNP Paribas przez aplikację ? Ja założyłem przez apkę, 1 dzien oczekwiania na akceptację wniosku i odrzucili.. nie wiem o co im chodzi... chyba moja morda im NIE przypasowała do tej co mam w dowodzie emotka
0 0

sks900

#7081412Napisano: 24.02.2023 13:34:35
750 tys. zł poszło do fałszywego policjanta. Grubo. Rekord o jakim czytałem, to 900 tys. zł skradzione metodą na fałszywego policjanta lub bankowca.



Blisko 750 tys. zł straciła 61-letnia mieszkanka Wrocławia, która został oszukana przez mężczyznę podającego się za policjanta.


Kobieta został oszukana przez mężczyznę, który dzwoniąc do niej przedstawił się jako policjant. Oszust przekonał 61-latkę, że oszczędności, które trzyma w banku mogą paść łupem złodziei. Kobieta za namową fałszywego policjanta przelała pieniądze na wskazane przez niego konto. Straciła w ten sposób blisko 750 tys. zł.„Schemat działania sprawców tego typu przestępstw jest zawsze podobny. Najpierw dzwoni rzekomo policjant, prokurator, pracownik banku informując, że nasze konto zostało np. przejęte przez oszustów i żeby nie stracić pieniędzy należy je jak najszybciej wypłacić i przekazać odpowiednim służbom, które zwrócą je po zakończonej akcji” – podała w czwartek wrocławska policja.Policja podkreśla, że nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy i nigdy nie informuje o prowadzonych akcjach. „Rozmawiajmy z naszymi bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi i ostrzegajmy ich przed tego oszustami. Każdy tego typu przypadek zgłaszajmy w najbliższej jednostce policji lub pod numerem alarmowym 112” – apelują mundurowi.Jak straciła 750 tys. zł? Uważaj, tak oszuści czyszczą konta (msn.com)
1 kumulacja 0

halliday

#7081413Napisano: 24.02.2023 13:45:13
yreks napisał(a):

Od maja kaufland rezygnuje z Payback. Sieć zapowiada wprowadzenie własnego programu lojalnościowego. 
https://www.wirtu...-jak-wymienic-punkty

przecież nowy program lojalnościowy już działa nazywa się kaufland card i za zakupy 200zł otrzymamy kupon 1+1 masło
0 0

sabaka

#7081518Napisano: 25.02.2023 09:35:29
Mam w planach sobie wyjechać na kilka dni w przyszłości. Czy znacie jakieś miejsca, gdzie można kreatywnie sobie spędzić czas? Nie dla dzieci, tylko dla mnie? Jakieś warsztaty lepienia z czegoś, albo coś w tym stylu. Byłam kiedyś w Bolesławcu i tam były warsztaty zdobienia ceramiki i później gotowy kubek po wypaleniu dostałam do domu. Coś w tym stylu mnie interesuje. Może ktoś był w takich miejscach i może polecić? Obojętnie jaka część Polski.
1 kumulacja 0

silvia8

#7081546Napisano: 25.02.2023 16:23:55
sabart napisał(a):

Mam w planach sobie wyjechać na kilka dni w przyszłości. Czy znacie jakieś miejsca, gdzie można kreatywnie sobie spędzić czas? Nie dla dzieci, tylko dla mnie? Jakieś warsztaty lepienia z czegoś, albo coś w tym stylu. Byłam kiedyś w Bolesławcu i tam były warsztaty zdobienia ceramiki i później gotowy kubek po wypaleniu dostałam do domu. Coś w tym stylu mnie interesuje. Może ktoś był w takich miejscach i może polecić? Obojętnie jaka część Polski.

Mogę polecić Ziołowy Dzbanek w Sąpach, woj. warmińsko-mazurskie, byłam tam na warsztatach decoupage , super wspomnienia. Mają bogatą ofertę różnych warsztatów.
1 sabaka 0

cb656

#7081559Napisano: 25.02.2023 18:21:21
Nie rozumiem, jak można być aż tak głupim, by po telefonie od rzekomego policjanta przelać swoje pieniądze na nieznane konto?!  emotkaemotkaemotkaemotka
Że też nikt z tych biedaków nie próbuje zweryfikować tej dziwnej sytuacji w swoim banku?? Dlaczego nie zastanawia go, że w takiej sprawie dzwoni policjant, a nie bankowiec??! emotka
Przecież to idiotyczny argument: "pańskie konto jest zagrożone". Zabezpieczenie konta to sprawa banku. Nosz #@&$?X emotkaemotka

Moja opinia o kondycji umysłowej społeczeństwa pozostaje niezmiennie niska. W sumie to smutne, ale nigdy jakoś nie było mi żal tych, którzy nie potrafią myśleć. Możecie na mnie teraz wieszać psy, jestem najedzony, wypoczęty, gotowy... emotka

ziolko

#7081572Napisano: 25.02.2023 19:41:46
sabart wyjazd to jedno, ale poszukaj w swojej okolicy ciekawych rzeczy, typu warsztaty ceramiki. 
Nie wiem, w jakim rejonie kraju mieszkasz, ale czasami coś ciekawego jest blisko emotka  
Ja tak znalazłam warsztaty ceramiczne w moim mieście.
1 sabaka 0

oset

#7081573Napisano: 25.02.2023 19:54:10
cb656 napisał(a):

Nie rozumiem, jak można być aż tak głupim, by po telefonie od rzekomego policjanta przelać swoje pieniądze na nieznane konto?!  emotkaemotkaemotkaemotka
Że też nikt z tych biedaków nie próbuje zweryfikować tej dziwnej sytuacji w swoim banku?? Dlaczego nie zastanawia go, że w takiej sprawie dzwoni policjant, a nie bankowiec??! emotka
Przecież to idiotyczny argument: "pańskie konto jest zagrożone". Zabezpieczenie konta to sprawa banku. Nosz #@&$?X emotkaemotka

Moja opinia o kondycji umysłowej społeczeństwa pozostaje niezmiennie niska. W sumie to smutne, ale nigdy jakoś nie było mi żal tych, którzy nie potrafią myśleć. Możecie na mnie teraz wieszać psy, jestem najedzony, wypoczęty, gotowy... emotka

Głupich nie sieją, sami się rodzą!
0 0

kreo42

#7081578Napisano: 25.02.2023 21:19:03
Czy zna ktoś cenę kuriera dpd, dhl lub innej firmy, ile kosztuje wysłanie pufy z lays? Nie mogę się doszukać ofert, wpisuje na oko wymiary, ale pokazuje że nie ma ofert wysyłki takich wymiarów,  ja podaję ok 150cm, wysokość 40
0 0