Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

halliday

#7083568 Napisano: 09.03.2023 23:10:29
mia napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

W żadnej "apce". emotka W sensie, że korzystałabym z tego w komputerze - więc jeśli tu mogę wejść na te Google Docs, to ok.
Ważne jest dla mnie, żeby to był dobry program, bo o większości opinie są żałosne. No i chodzi o język polski, co pewnie też ma znaczenie.


Przed chwilą przetestowałam na Google Doc, u mnie działa cacy emotka

To pójdę tą drogą, dzięki. emotka emotka
Teraz tylko muszę odkopać swoje konto na gmail.com (od wieków go nie używałam).

można np na tej stronie https://translate.google.pl/?hl=pl tylko trzeba później skopiować np. notatnik, word itd.
1 mia 0

natik999

#7084114 Napisano: 14.03.2023 12:59:22
Hej mam pytanie odnośnie wynagrodzenia z panelu z ankietami EPANEL.PL czy ktoś z Was kojarzy sytuację, że trzeba rozliczyć otrzymaną od nich "nagrodę" za ankiety w PIT? Miałam gdzieś taka informację, nie pamiętam czy na mailu czy na profilu i nie mogę na to trafić emotka Wygląda to tak, że miałam uzbierane u nich 50 zł a przelali mi na konto 60 zł i to 10 zł niby na podatek ,który mam sama rozliczyć. Myślałam, że przyjdzie jakiś PIT-11 a tu nic... nie wiem pisać do nich? Dzięki za odp.
0 0

malmoki

#7084152 Napisano: 14.03.2023 15:08:17
natik999 napisał(a):

Hej mam pytanie odnośnie wynagrodzenia z panelu z ankietami EPANEL.PL czy ktoś z Was kojarzy sytuację, że trzeba rozliczyć otrzymaną od nich "nagrodę" za ankiety w PIT? Miałam gdzieś taka informację, nie pamiętam czy na mailu czy na profilu i nie mogę na to trafić emotka Wygląda to tak, że miałam uzbierane u nich 50 zł a przelali mi na konto 60 zł i to 10 zł niby na podatek ,który mam sama rozliczyć. Myślałam, że przyjdzie jakiś PIT-11 a tu nic... nie wiem pisać do nich? Dzięki za odp.

Poszukaj dobrze ! 11.02. dostałam od nich PIT .

natik999

#7084157 Napisano: 14.03.2023 15:17:38
Oj w takim razie muszę się do nich odezwać, sprawdzam skrzynkę od lutego i nic od nich nie mam...
0 0

anaesth

#7084636 Napisano: 18.03.2023 12:11:02

doo

#7084663 Napisano: 18.03.2023 20:26:04
Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?
0 0

southlander

#7084836 Napisano: 20.03.2023 12:54:31
doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

Myślę że dla Facebooka konkursy to nie jest nawet promil ruchu na całym portalu, więc średnio ich obchodzi utrudnianie życia konkursowiczom. emotka  
Sprawdziłem zresztą losowo parę konkursów sprzed kilku dni i tygodni i komentarze widzę pod wszystkimi. Może coś u Ciebie źle się wyświetla, może to była chwilowa awaria, a może profile dostały więcej opcji ograniczania starszych postów. U mnie wszystko gra, zmian żadnych nie widzę.
0 0

mczarna

#7084839 Napisano: 20.03.2023 13:47:42
doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

A próbowałaś zmienić tryb sortowania komentarzy np. od najnowszych?
0 0

sabaka

#7084840 Napisano: 20.03.2023 13:50:24
mczarna napisał(a):

doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

A próbowałaś zmienić tryb sortowania komentarzy np. od najnowszych?

To może ja pokażę jak to wygląda bo mam ten sam problem. To na pewno były komentarze i polubienia, bo sama brałam udział. A nie widać nic. I w różnych miejscach w różnych postach tak to wygląda. Jakby nic nie było
0 0

mczarna

#7084844 Napisano: 20.03.2023 13:56:25
sabart napisał(a):

mczarna napisał(a):

doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

A próbowałaś zmienić tryb sortowania komentarzy np. od najnowszych?

To może ja pokażę jak to wygląda bo mam ten sam problem. To na pewno były komentarze i polubienia, bo sama brałam udział. A nie widać nic. I w różnych miejscach w różnych postach tak to wygląda. Jakby nic nie było

Ja widzę 131 komentarzy.
0 0

zielonaszpilka

#7084861 Napisano: 20.03.2023 16:08:22
sabart napisał(a):

mczarna napisał(a):

doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

A próbowałaś zmienić tryb sortowania komentarzy np. od najnowszych?

To może ja pokażę jak to wygląda bo mam ten sam problem. To na pewno były komentarze i polubienia, bo sama brałam udział. A nie widać nic. I w różnych miejscach w różnych postach tak to wygląda. Jakby nic nie było

To wygląda jakbyście oglądali post sponsorowany, który wyświetla się na waszej tablicy. Wejdźcie na profil tej firmy i tam odszukajcie konkursowy post.
0 0

sabaka

#7084869 Napisano: 20.03.2023 16:29:53
zielonaszpilka napisał(a):

sabart napisał(a):

mczarna napisał(a):

doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

A próbowałaś zmienić tryb sortowania komentarzy np. od najnowszych?

To może ja pokażę jak to wygląda bo mam ten sam problem. To na pewno były komentarze i polubienia, bo sama brałam udział. A nie widać nic. I w różnych miejscach w różnych postach tak to wygląda. Jakby nic nie było

To wygląda jakbyście oglądali post sponsorowany, który wyświetla się na waszej tablicy. Wejdźcie na profil tej firmy i tam odszukajcie konkursowy post.

Ja wchodzę nawet przez interakcje i jest to samo. Stamtąd przekierowuje dokładnie w miejsce gdzie pisałam komentarz konkursowe i nic tam nie widać  . Wchodząc tak jak piszesz jest to samo. Zgłosiłam do fb nie wiem czy oni w ogóle to ogarną, bo z aplikacji i przeglądarki jest to samo. Trochę lipa jakby mi kiedyś w czymś wyniki przez to umknęły 😂
0 0

zielonaszpilka

#7084874 Napisano: 20.03.2023 16:33:36
sabart napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

sabart napisał(a):

mczarna napisał(a):

doo napisał(a):

Czy ktoś z was wie, dlaczego pod postami na Facebooku, które już mają kilka dni, nie widać żadnych komentarzy? Czy to jakaś nowa polityka Facebooka? Np. w Szybkich konkursach na Facebooku są linki, ale w niektórych postach obecnie zero komentarzy. Poznikały. Chyba od dzisiaj. Teraz nie wiesz, jak wielkim powodzeniem cieszy się dany konkurs. Może o to chodzi Facebookowi?

A próbowałaś zmienić tryb sortowania komentarzy np. od najnowszych?

To może ja pokażę jak to wygląda bo mam ten sam problem. To na pewno były komentarze i polubienia, bo sama brałam udział. A nie widać nic. I w różnych miejscach w różnych postach tak to wygląda. Jakby nic nie było

To wygląda jakbyście oglądali post sponsorowany, który wyświetla się na waszej tablicy. Wejdźcie na profil tej firmy i tam odszukajcie konkursowy post.

Ja wchodzę nawet przez interakcje i jest to samo. Stamtąd przekierowuje dokładnie w miejsce gdzie pisałam komentarz konkursowe i nic tam nie widać  . Wchodząc tak jak piszesz jest to samo. Zgłosiłam do fb nie wiem czy oni w ogóle to ogarną, bo z aplikacji i przeglądarki jest to samo. Trochę lipa jakby mi kiedyś w czymś wyniki przez to umknęły 😂

Dziwna sytuacja, faktycznie. Obawiam się, że support FB nic ci nie pomoże. Pozostaje liczyć, że tak jak samo się pojawiło to samo się odblokuje. A na innych kontach na tych urządzeniach też tak masz czy tylko Twój profil jest tak zblokowany?
1 Mulinka 0

sabaka

#7084882 Napisano: 20.03.2023 16:48:10
zielonaszpilka napisał(a):

sabart napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):


Dziwna sytuacja, faktycznie. Obawiam się, że support FB nic ci nie pomoże. Pozostaje liczyć, że tak jak samo się pojawiło to samo się odblokuje. A na innych kontach na tych urządzeniach też tak masz czy tylko Twój profil jest tak zblokowany?

Zalogowałam się na moim tel na męża konto i u niego są normalnie komentarze.

Mulinka

#7084886 Napisano: 20.03.2023 16:54:45
U mnie identyczna sytuacja...  z tego co kojarzę, albo od soboty, albo od wczoraj. Wcześniej było ok!  Moje konto/komentarze niewidoczne, etc, nawet w konkursie, w którym kilka dni temu udało mi się wygrać nie widzę, żadnych komentarzy i swojej nagrodzonej, hmmm. Męża facebook/konto działa idealnie, mój komentarz widoczny jak i innych osób. Nadmienię, że nie zmieniałam żadnych ustawień, etc! Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi...

PS. Czy z telefonu czy ze stacjonarnego sytuacja jest identyczna
1 sabaka 0

zdolnabestia

#7084914 Napisano: 20.03.2023 19:15:02
Mulinka napisał(a):

PS. Czy z telefonu czy ze stacjonarnego sytuacja jest identyczna

Przeczytałam na szybko, że z telefonu stacjonarnego... I zaczęłam kminić emotka   emotka
1 Mulinka 0

Mulinka

#7084916 Napisano: 20.03.2023 19:24:24
Hehe, no tak, racja! Komputer stacjonarny oczywiście emotka Czasami jadę na skróty emotka Jednak jak "na teraz" ani polubień, ani komentarzy, ani udostępnień w większości postów nie widzę i dalej nie wiem gdzie leży problem.
0 0

zielonaszpilka

#7084928 Napisano: 20.03.2023 20:17:38
Mulinka napisał(a):

Hehe, no tak, racja! Komputer stacjonarny oczywiście emotka Czasami jadę na skróty emotka Jednak jak "na teraz" ani polubień, ani komentarzy, ani udostępnień w większości postów nie widzę i dalej nie wiem gdzie leży problem.

Myślę, że Facebook was z jakiegoś powodu przyblokował. Czy nie widzicie komentarzy w żadnych postach czy tylko w postach firmowych/konkursowych? Może FB uznał, że jesteście zbyt aktywne w takich wątkach i potraktował was jak boty albo spam? Może za dużo razy wklejalyscie gotowy komentarz? Ja na FB staram się wpisywać komentarze "z klawiatury" a nie  "z kopiuj wklej", bo czasami FB ukrywał moje komentarze i organizatorzy ich nie widzieli.
1 Mulinka 0

natik999

#7084929 Napisano: 20.03.2023 20:21:34
W jaki sposób korzystacie z aplikacji Mój Carrefour w przypadku dużych zakupów, żeby odbić drugą aplikację pow 300 zł  np. członka rodziny kiedy nie ma z Wami tej osoby na zakupach? Odbijacie print screena z drugim kodem kreskowym aplikacji na czytniku (sczyta go?) czy wylogowujecie się ze swojej i logujecie na drugą?
0 0

Mulinka

#7084930 Napisano: 20.03.2023 20:32:01
No ja zazwyczaj piszę w wordzie, następnie rzeczywiście kopiuj-wklej! Jednak wcześniej nie było żadnych problemów.
Jeśli zaś chodzi o posty, to u mnie jest miszmasz. Np konkurs FB/Monini. Widzę komentarz z 16 marca, nie widzę konkursowych komentarzy z... 8 marca. Podobnie jest z FB/Lotto z 9 marzec pusto, ale sprzed 22 godzin 19 marzec 21:56 już widoczne są komentarze, podobnie jak wcześniejsze. Z tymże w Lotto nie biorę udziału... Takich stron jest kilka. Np FB Ziko Uroda i Zdrowie tu w ogóle mam pusto (żaden komentarz, polubienie) tak do stycznia, dalej nie chce mi się sprawdzać. Jakby to była strona widmo dla mnie... Ot, zagwozdkaemotka